Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Powiedzcie mi jedna rzecz... Wiem, że Polsat wykupił licencję na emitowanie EURO 2008 na swojej antenie. Ale Polsat to są przynajmniej trzy stacje o których mi wiadomo, czyli Polsat, Polsat Sport i Polsat Sport Extra. No i teraz czy wszystkie mecze EURO będą transmitowane na tych dwóch pierwszych? Bo np ja nie mam Extra a jak nie obejrzę meczy to się pogniewam na dotychczas moją ulubioną stację.

Swoją drogą słyszałem, że Polsat zakazał Telewizji Publicznej na pokazywanie bramek z EURO. Prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 15:42, Vaxinar napisał:

> Kibicuję Liverpool''owi :P

Kibic Liverpoolu, kibic reprezentacji Chorwacji w naszej grupie. Oj, oj mamy coś odmienne...
gusta. :P

Oj, Chorwacji nie kibicuję, tylko dywaguję że wyjdą z grupy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 15:59, jakoktochce napisał:

Powiedzcie mi jedna rzecz... Wiem, że Polsat wykupił licencję na emitowanie EURO 2008
na swojej antenie. Ale Polsat to są przynajmniej trzy stacje o których mi wiadomo, czyli
Polsat, Polsat Sport i Polsat Sport Extra. No i teraz czy wszystkie mecze EURO będą transmitowane
na tych dwóch pierwszych? Bo np ja nie mam Extra a jak nie obejrzę meczy to się pogniewam
na dotychczas moją ulubioną stację.


Wszystkie mecz zobaczymy w Polsacie "zwykłym", wystarczy spojrzeć na telegazetę ;P
W sumie to nie wiem jak to będzie podczas ćwierćfinałów ale chyba tez pokażą wszystko.
A w tych dodatkowych kanałach będą jakieś kilkugodzinne analizy ekspertów lub "ekspertów" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 15:51, Lost Paradise napisał:

W kibicowaniu obcym reprezentacjom nie widzę nic złego :D Ja dodatkowo trzymam kciuki
za Chorwację i Czechy:)) Bardzo lubię Meksyk ale na euro go raczej nie zobaczymy ;)

Również kibicuję Czechom :)
Także najciekawiej będzie na MŚ 2010, gdzie Polska zagra z Czechami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki za info bo już się martwiłem, że nie zobaczę wszystkich meczów.
Może ćwierćfinały będą emitowane na Polsacie i Polsacie Sport? Bo nei wydaję mi się, że pokażą jedne a potem retransmisję.
A co do ekspertów to u mnie w domu już się mówi "szpecjaliści" :)

Wiecie co Wam powiem .Ja mam nawet optymistyczne nastawienie do meczu Polaków z Niemcami. Głównie przez to, że Niemcom nie idzie ostatnio w meczach towarzyskich. Chociaż należy pamiętać, że Niemcy to zawsze Niemcy i grają do końca... Tak jak to było na MŚ 2006 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 15:59, jakoktochce napisał:

Swoją drogą słyszałem, że Polsat zakazał Telewizji Publicznej na pokazywanie bramek z
EURO. Prawda to?

Prawda ;-/ Polsat podobno chciał od TVP 1,5 miliona euro za możliwość pokazywania strzelonych bramek i TVP wymiękła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale TVP chciała zrobić studio EURO2008? Jeśli tak, to innego wyjścia nie miała. Ale jeśli chciała w wiadomościach pokazać, to uważam, że ma do tego prawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 16:13, sodolis napisał:

> Swoją drogą słyszałem, że Polsat zakazał Telewizji Publicznej na pokazywanie bramek
z
> EURO. Prawda to?
Prawda ;-/ Polsat podobno chciał od TVP 1,5 miliona euro za możliwość pokazywania strzelonych
bramek i TVP wymiękła.


Hmm w sumie to się nie dziwię TVP że wymiękła bo przecież mało ludzi płaci abonament więc kasy nie mają xP Ale Polsat ostatnio trochę chytry na oglądalność się zrobił. No ale cóż... zawsze można jakieś skróty w internecie obejrzeć.

Ja to nawet nie wiedziałem, że trzeba mieć pozwolenie na pokazywanie bramek. Dopiero jakoś ostatnio mnie olśniło jak TVP Łódź nie pokazywała bramek z meczów Orange Ekstraklasy lecz tylko same akcje.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie mecze fazy grupowej będą rozgrywane równolegle, więc 1 mecz będzie na zwykłym Polsacie, zaś 2 na Polsacie Sport Extra (to na żywo, nie wiem jak z powtórkami). Ćwierćfinał chyba nie są rozgrywane równolegle, z tego co mi wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 15:59, jakoktochce napisał:

Swoją drogą słyszałem, że Polsat zakazał Telewizji Publicznej na pokazywanie bramek z EURO. Prawda to?


Nie tyle zakazał, co nie sprzedał praw to pokazywania bramek. Była różnica pomiędzy ofertą nabywcy (TVP) a tym czego chciał sprzedający (Polsat). A ile dobrze pamietam, to TVN również nie nabył praw do pokazywania bramek. Ale mimo wszystko na TVN 24 w Szkle kontaktowym będą jakieś specjalne części o ME. Mnie osobiście to bawi, gdyż przypomina mi to pisanie recencji odnośnie jakieś restauracji i serwowanego w niej jedzenia bez wchodzenia do niej ;-)

Na TVP Sport o 16 zaczął się reportaż "Reżyseria: Leo Beenhakker" Dzięki któremu możemy w pigułce obejrzeć naszą drogę na Euro.
Niestety większość bramek pada u nas po błędach obrońców:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 15:51, Lost Paradise napisał:

W kibicowaniu obcym reprezentacjom nie widzę nic złego :D


Ja też.
Chyba nie zrozumiałeś, bo nie to miałem na myśli. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2008 o 15:51, Lost Paradise napisał:

W kibicowaniu obcym reprezentacjom nie widzę nic złego


ja też nic złego nie widzę nie raz przecież sie kibicuję innym...

:D Ja dodatkowo trzymam kciuki

Dnia 03.06.2008 o 15:51, Lost Paradise napisał:

za Chorwację i Czechy:)) Bardzo lubię Meksyk ale na euro go raczej nie zobaczymy ;)


No pewnie nie. Muszą jeszcze popracować nad graniem. Żeby dalej dojść !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 16:58, Dekerinho6 napisał:

> za Chorwację i Czechy:)) Bardzo lubię Meksyk ale na euro go raczej nie zobaczymy
;)

No pewnie nie. Muszą jeszcze popracować nad graniem. Żeby dalej dojść !


Oj bardzo dużo Meksyk musi popracować żeby zagrać na EURO... może za 4 lata im się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja meczyk z Niemcami bede ogladał chyba na telebimie ponieważ w tym samym dniu są dni mojego miasta. Ciekawe jak im pojdzie miejmy nadzieję że przynajmniej zremisują. Potem dwa zwycięstwa i wychodzimy z grupy. A dzisiaj się wkurzyłem na Świerczewskiego pseudo eksperta który w w ywiadzie powiedział że Benhaker jest dziwny i że są tam układy w których głównie bierze udział De Zeuuw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2008 o 17:04, jakoktochce napisał:

Oj bardzo dużo Meksyk musi popracować żeby zagrać na EURO... może za 4 lata im się uda
:)


Szczerze mówiąc wątpię to są lata treningu i porządnej gry a nie chwila więc może ale wątpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 17:16, Dekerinho6 napisał:

Szczerze mówiąc wątpię to są lata treningu i porządnej gry a nie chwila więc może ale
wątpię :)


Przede wszystkim to najpierw Meksykanie musieli by przeprowadzić się z Ameryki do Europy... Wtedy mogliby myśleć o EURO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 17:16, Dekerinho6 napisał:


> Oj bardzo dużo Meksyk musi popracować żeby zagrać na EURO... może za 4 lata im się
uda
> :)

Szczerze mówiąc wątpię to są lata treningu i porządnej gry a nie chwila więc może ale
wątpię :)


Jak to czytam , to nie wiem czy płakać , czy śmiać się. Czy ty to robisz specjalnie czy naprawdę jesteś taki.. jaki jestes?
meksyk nie jest w europie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś z kategorii kwasów :P z serwisu sport.pl o treningu Polaków:
przynajmniej przez pierwsze pół godziny nad głowami piłkarzy krążył helikopter. Nie okazał się przypadkowym - wynajęła go stacja TVN, która filmowała kadrę z powietrza.
Zdenerwowało to Beenhakkera - jego zdaniem hałasująca, wisząca nad głową piłkarzy maszyna dezorganizowała zajęcia. - Poprosiłem znajomego Austriaka, żeby pojechał do domu po bazookę. Przyjechał, pokazał sprzęt i helikopter wreszcie odleciał - wyjaśnił de Zeeuw.
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 18:01, azure83 napisał:

Coś z kategorii kwasów :P z serwisu sport.pl o treningu Polaków:
przynajmniej przez pierwsze pół godziny nad głowami piłkarzy krążył helikopter. Nie
okazał się przypadkowym - wynajęła go stacja TVN, która filmowała kadrę z powietrza.
Zdenerwowało to Beenhakkera - jego zdaniem hałasująca, wisząca nad głową piłkarzy maszyna
dezorganizowała zajęcia. - Poprosiłem znajomego Austriaka, żeby pojechał do domu po bazookę.
Przyjechał, pokazał sprzęt i helikopter wreszcie odleciał - wyjaśnił de Zeeuw.
:D


Szopka odstawiana przez media przechodzi granice smaku. Gdyby mogli, pokazaliby jak reprezentanci załatwiają potrzeby fizjologiczne. Smutnym jest fakt, że pewnie znaleźliby się chętni by to obejrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEszcze trener reprezentacji Austrii dorzucił dzisiaj, że przed meczem z niemcami chce mieć na koncie przynajmniej 4 punkty, mam szczerze nadzieje, że przez cały turniej nie zdobędą ani punkta, ot tak z czystej złośliwości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować