Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2008 o 14:43, Clear napisał:

Moim zdaniem Niemcy naśmiewają się z Polaków i kpią z nich, ale tak naprawde to Polska
to dla nich jeden z najgroźniejszych rywali. Jestem pewien, że na 100% przed meczem z
Polakami odczuwają presje. To że nigdy z nami nie przegrali to absolutnie nie wyklucza,
że mają nas w d... ;]


Dokładnie ,nie należy lekcewarzyć przecinika a skoro my wygraliśmy i zremisowaliśmy z takim przeciwnikiem jak Portugalia to coś chyba znaczy a na pewno nie to że był to przypadek.Więc niemcy pewnie uczą sie na pamięć naszych meczów oglądając je na DVD ;) Ale przyznam że to zdjęcie jest głupie ,fakt oni sobie z nas drwią obrażają czy co tam jeszcze a my za takie coś sie oburzamy ,ale jednak takie zdjęcie z takim podpisem nie jest na miejscu.Mam nadzieje ze niemcy obejrzą konferencję z Leo i zrozumieją że jest porządnym człowiekiem i niech niemieckie szmatławce piszą co chcą ale on w polskiem prasie takiego czegoś nie toleruje.
A tak wogóle to podobał mi się dzisiejszy wiwiad z trenerem oraz Lewandowskim i Krzynówkiem ,dobrze też że nie zdradzają co robia na treningach bo dziennikarze się dopytywali i nie wiem po co.Skoro chcą żebyśmy wygrali to lepiej nie trąbić co nasza drużyna ćwiczy najciężej ,czy stałe fragmety czy gre z klepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 15:29, Smooqu napisał:

Co o tej liście sądzicie? Uważam iż na tej pierwszej liście brakuje Krzynia :P

Polacy są po prostu piękni :)
1. Carles Puyol - zgadza się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 14:57, Quire napisał:

Musisz jednak przyznać że to nie Polacy zaczęli.

Ależ ja nic nie muszę.
Po pierwsze gadka "Polacy zaczęli", albo "Niemcy zaczęli" nie jest na miejscu. Ty - jako Polak - coś zaczynałeś, albo kontynuowałeś? Bo ja nie, więc nie piszmy "Polacy zaczęli", czy nie zaczęli.
Faktem jedynie jest, że zaczęło się od głupiej niemieckiej reklamy, na którą oburzeni są sami Niemcy.

Dnia 05.06.2008 o 14:57, Quire napisał:

Niemieckie tabloidy jak i sami Niemcy zawsze traktowali Polaków jako drugorzędnych obywateli Europy.

Niemieckie tabloidy, jak i wszystkie inne mają za zadanie szokować i robić zamieszanie więc to zostawmy.
A sami Niemcy - nie zgodzę się w całej rozciągłości. :] To panujący stereotyp, który daleki jest od prawdy. Pojedź, pobądź, pogadaj, poobserwuj. A wtedy mów, pisz.

Dnia 05.06.2008 o 14:57, Quire napisał:

Oni sami nic kompletnie nie robią żeby to zmienić.

Oni sami na codzień prawie w ogóle o nas nie mówią, w przeciwieństwie do nas, którzy ciągle o nich gadamy.

Dnia 05.06.2008 o 14:57, Quire napisał:

Dopóki oni się z nas nabijali wymyślali coraz to bardziej chamskie numery to było wszystko OK.

Poza tą reklamą, to co jeszcze było? Bo piszesz mi to "wymyślali coraz to bardziej chamskie numery". Ileż było tych numerów?

Dnia 05.06.2008 o 14:57, Quire napisał:

A ta reklama, nie ważne czy bukmacherskiej firmy czy jakieś innej, dla mnie osobiście
bardziej uderza w Niemców niż Polaków.

Z czym Niemcy w większości się zgadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 16:00, Vaxinar napisał:

Niemieckie tabloidy, jak i wszystkie inne mają za zadanie szokować i robić zamieszanie
więc to zostawmy.
A sami Niemcy - nie zgodzę się w całej rozciągłości. :] To panujący stereotyp, który
daleki jest od prawdy.

To prawda. Z różnych najnowszych badań wynika że Niemcy nawet lubią Polaków. Tylko ostały się różne głupie stereotypy. Bo kiedyś Niemcy byli źli, bo była wojna itp. itd. Ale czasy się zmieniły. A brukowce zawsze będą wykorzystywać takie okazje, bo one żyją z szerzenia nienawiści. Ale tak samo jak my wstydzimy się za Fakt, Super Express i inne gnioty, tak samo Niemcy się wstydzą za niemieckie tabloidy. Jestem o tym przekonana. Bo to w końcu mądry naród.

Ale i tak ich pokonamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dzisiaj na konferencji prasowej jeden z reporterów coś tam porównywał czy też nawiązywał do przeszłości i innych głupot ,wspomniał coś o Hansie Klosie i Brunerze czy też o bitwie pod grunwaldem ,mam na myśli że dziennikarze z tych szmatławców brukowców itd. już nawet nie maja o co pytać ,zamiast normalnych pytań to jakieś durne które wogóle nie mają żadnego sensu.

Ja też myśle o przepraszam ja to wiem że ich pokonamy ;) ,będzie dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynają się spekulacje, że norweski sędzia może przynieść pecha Niemcom. To już się staje nudne... Jak widać Euro to niezły interes do robienia sensacji. A ja mam tego już dość. Chciałabym żeby ten mecz już się odbył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 16:23, Logan10 napisał:

Wiesz dzisiaj na konferencji prasowej jeden z reporterów coś tam porównywał czy też nawiązywał
do przeszłości i innych głupot ,wspomniał coś o Hansie Klosie i Brunerze czy też o bitwie
pod grunwaldem ,mam na myśli że dziennikarze z tych szmatławców brukowców itd. już nawet
nie maja o co pytać ,zamiast normalnych pytań to jakieś durne które wogóle nie mają żadnego
sensu.

Oj tak, te pytania też mają głupie. A po meczu pewnie będą tytuły: Drugi Grunwald...

Dnia 05.06.2008 o 16:23, Logan10 napisał:

Ja też myśle o przepraszam ja to wiem że ich pokonamy ;) ,będzie dobrze !

Będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 16:25, azure83 napisał:

Zaczynają się spekulacje, że norweski sędzia może przynieść pecha Niemcom.


Czemu ? Ale pod jednym względem to i dobrze dla nas :)

To już się

Dnia 05.06.2008 o 16:25, azure83 napisał:

staje nudne... Jak widać Euro to niezły interes do robienia sensacji. A ja mam tego już
dość. Chciałabym żeby ten mecz już się odbył.


Ja też ale już niedługo to sie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 16:25, azure83 napisał:

Zaczynają się spekulacje, że norweski sędzia może przynieść pecha Niemcom. To już się
staje nudne... Jak widać Euro to niezły interes do robienia sensacji. A ja mam tego już
dość. Chciałabym żeby ten mecz już się odbył.


Już niedługo :D a te spekulacje to paranoja.
Podobała mi się dzisiejsza wypowiedź Mariusza Lewandowskiego który usłyszał że jest uznawany (przez niektórych) za najtwardszego zawodnika naszej kadry i że czasami gra za ostro i takie tam.Na co on że nie robi fauli umyślnie ale jeśli przeciwnik ma piłkę to ten nie odpuści i włoży nogę gdzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwięksi optymisci pójdą pewnie jutro albo po jutrze do MM po telewizor w promocji ;-D jakiś tam 38'''' albo trochę większy za niecałe 3k, jak Polska pokona Niemców to podobno MM zwraca kasę za zakup ;-)
Słyszałem tą reklamę w radio, także nie wiem czy są jakieś haczyki ;-P

Z moja wiarą, to może toster bym w takiej promocji kupił ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 16:41, Logan10 napisał:

Wyobraźcie sobie jak to będzie brzmiało że Polska jest faworytem (w nast. meczu z niemcami)
jeśli teraz wygramy ,ale by było :D


Jeśli wygramy !!! A jeśli nie wygramy tak wszystko na nic.Można tak ująć nie będziemy faworytami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 16:10, azure83 napisał:

To prawda. Z różnych najnowszych badań wynika że Niemcy nawet lubią Polaków.


Lubią, nie lubią... Dużo tam jestem, plus rozmowy z tymi co są tam na stałe, więc wiem co piszę. ;)
Prawda jest przeważnie taka - jak już pisałem - że tam prawie wcale się o nas nie mówi.
Ale pisanie, że jesteśmy tam produktami drugiej katygorii to absurd. Niemcy lubią "swojego" Klosego, a nazwali go ostatnio "polskim Niemcem".

A co do sędziego - ja tylko czekam jak ktoś napiszę idiotyzm w stylu, że Norwegowie, jak wszyscy Skandynawowie są podobni do Germanów i Niemcom pomogą. Znaczy ten sędzia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od psychiki naszych piłkarzy, jeśli coś przez kilkanaście minut im nie będzie wychodzić to będą trochę załamani i to nam może przeszkodzić.

P.S Miałem proroczy sen :D Śniło mi się, że wygraliśmy z Niemcami 1:0, a bramkę strzelił... Matusiak grający na lewej obronie...
P.S1 Drugi trening w klubie :) Tylko dlaczego jako środkowy pomocnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 18:21, Smooqu napisał:

Ronaldo prerwał ciszę i stwierdził że chce grać dla Realu!! Ciekawe co na to SAF? ;>

Real to mój ulubiony klub a Christiano powinien błyszczeć w Primera Divison ale czas pokaże jeśli dojdzie do transferu czy tak się stanie. Myślę że może dużo zrobić dla Realu, a wiadomo jaka jest cena???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 19:50, BoloMaster napisał:

czy na Mistrzostwach Europy odbywa się mecz o 3 miejsce?
nie kojarzę żeby był na EURO 2004 ale mogłem go przegapić;)


Nie. W każdym bądź razie na kilku ostatnich Mistrzostwach Europy nie było meczu o III miejsce, a dawniej to może ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 18:56, jcl99 napisał:

Wszystko zależy od psychiki naszych piłkarzy, jeśli coś przez kilkanaście minut im nie
będzie wychodzić to będą trochę załamani i to nam może przeszkodzić.


Racja nie można sie załamywać po małych błędach

Dnia 05.06.2008 o 18:56, jcl99 napisał:

P.S Miałem proroczy sen :D Śniło mi się, że wygraliśmy z Niemcami 1:0, a bramkę strzelił...
Matusiak grający na lewej obronie...
P.S1 Drugi trening w klubie :) Tylko dlaczego jako środkowy pomocnik?


Z tym snem może sie sprawdzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować