Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Mam pytanie, które może być przez niektórych potraktowane jako offtop, ale jednak zaryzykuję:
Wybiera się ktoś na mecz Polska : Niemcy do Multikina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 21:45, HunterO7 napisał:

Wybiera się ktoś na mecz Polska : Niemcy do Multikina ?

Gdybys jeszcze powiedzial w jakim miescie, to moze bym odpowiedzial...
Ja moze pojade do Wrocka, ale raczej na mecz finalowy (jesli maja w planach go tam transmitowac). Choc pewnie ekipa sie rozsypie i nic z tego nie wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2008 o 21:47, Damian14BO napisał:

Gdybys jeszcze powiedzial w jakim miescie, to moze bym odpowiedzial...


Pytanie było ogólne :) Ja idę do Multikina w Krakowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile strata Błaszczykowskiego jest bolesna to nie ma problemu przy zmianie trzeciego bramkarza, raczej nie ma szans na to, że Fabiański z Borucem pochorują się lub połamią przed finałem, więc Kowalewskiego na boisku nie uświadczymy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 22:25, Invin napisał:

No i mamy kolejny kłopot, bo wypadł nam drugi bramkarz.

Coz, oby Boruc byl w formie i nie potrzebowal zmiennikow, bo Kowalewski i Fabianski* to nie to samo co Kuszczak...

*choc ten najgorszy nie jest, to Kuszczak wiecej gral w klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o bramkarza, to naprawdę nie mamy się o co martwić. Ta pozycja jest silnie obsadzona. Jedyne co mnie martwi to powołanie dal Kowalewskiego. Wydaje mi się, że mamy lepszych bramkarzy np. Malarza. Ewentualnie można było by powołać jakiegoś młodego bramkarza np. Załuskę czy Szczęsnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 22:41, HunterO7 napisał:

Jeśli chodzi o bramkarza, to naprawdę nie mamy się o co martwić. Ta pozycja jest silnie
obsadzona. Jedyne co mnie martwi to powołanie dal Kowalewskiego. Wydaje mi się, że mamy
lepszych bramkarzy np. Malarza. Ewentualnie można było by powołać jakiegoś młodego bramkarza
np. Załuskę czy Szczęsnego.


No tak ,ostatnio na mistrzostwach świata Boruc łądnie paradował na bramce.Ale zawsze mnie zastanawiało po co aż 3ch bramkarzy ,jakby 2ch nie wystarczyło ,ale wiadomo czerwone kartki ,kontuzje ,zawsze sie coś znajdzie a bramkarz musi być to podstawa a turniej jest długi ,jakbyśmy się tak dostali do ćwierćfinału albo półfinału to by
było !
Ale z tego co mówili w wiadomościach Niemcy zdają sie być bardzo pewni siebie ,Polacy są zqgrzani do walki ,to może am pomóc ,zbytnia pewność siebie i lekceważenie przeciwnika nie jest dobrym doradcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 11:42, jcl99 napisał:

Błaszczykowski zagrałby z Niemcami, ale nie cały mecz, albo by wszedł z ławki za Łobo.
Ja się tylko pocieszam, że i Chorwaci też stracili swoją gwiazdę. Bez Kuby tracimy jakieś 15% siły.


Tak z ciekawości na jakiej podstawie wyliczyłeś czy wytypowałeś te 15%? Liczba strzelonych bramek w stosunku do rozegranych meczy, liczba asyst?
Dzisiaj rano w TVN24 jakaś dziennikarka powiedziała, że bez Błaszczykowskiego tracimy 20% przed chwilą na TVP Sport jakiś dziennikarz powiedział, że tracimy 30% (lol). A przecież trzeba brać pod uwage, że zawodnik był po kontuzji, a po kontuzji i tak gracz je gra tak jak w wysokiej formie. Kuba miał różne mecze w kadrze. Jak by się spisał na Euro to wyższa gdybologia.

Ostatni mecz w kadrze Błaszczykowski rozegrał w listopadzie 2007(drugą połowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 21:50, HunterO7 napisał:

Pytanie było ogólne :) Ja idę do Multikina w Krakowie :P


ja mam multikino w domu:-) właśnie kupiłem plazmę 50''. zapraszam kolegów i robimy sport pub, obraz w hd wygląda wyśmienicie. mam nadzieję, że będzie, co oglądać...
kuszczaka szkoda, ale nie ma sie co przejmować. numerem 2 jest i tak fabiański. bardziej boli strata błaszczykowskiego. to w naszej drużynie piłkarz nietuzinkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"póki ktoś nie ma trzech nóg, nie ma powodu, by traktować go wyjątkowo."
to roger o niemcach:-) dla wszystkich , którzy jak ja czują już lekkie poddenerwowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem strata Kuszczaka lub jak piszą Anglicy Cooshcacka ( żeby łatwiej móc przeczytać:P) to na prawdę nic takiego. Myślę, że oprócz kontuzji jest coś w tym, że nie mógł się pogodzić z rolą 3 bramkarza w naszej kadrze,a nie oszukujmy się Fabiański jest obecnie w wyższej dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 08:34, Dekerinho6 napisał:

Mecz coraz bliżej wszyscy mówią że Polscy piłkarze są bardzo dobrze przygotowani na Niemców.

Tak. Janas 2 lata temu na Mistrzostwach Świata, też mówił, że jesteśmy dobrze przygotowani a skończyło sie jak zawsze :-D
Ja bardziej liczę na to, że to jest pierwszy mecz Niemców a oni zazwyczaj zaczynają gorzej i jeśli zdarzają im się wpadki podczas turnieju, to przeważnie na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 08:34, Dekerinho6 napisał:

Mecz coraz bliżej wszyscy mówią że Polscy piłkarze są bardzo dobrze przygotowani na Niemców.Ale
ile jest w tym prawdy to już niedługo sie przekonamy :P


Wszyscy, czyli kto? ;> Ja naszej reprezentacji kibicuję oczywiście ale i tak jestem bardzo sceptycznie nastawiony do wszystkich meczów z udziałem Polski. Na Niemców nigdy się nie jest gotowym, zawsze grają do końca (pomijając mecz z Białorusią ;P). Po cichu liczę na wygraną ale i tak zdaję sobie sprawę z tego, że co najwyżej możemy liczyć na remis.

Dla mnie faworytem EURO jest reprezentacja Francji. Z resztą jak zawsze bo jest to moja ulubiona drużyna. Mam nadzieję, że dokopią Włochom za ostatnie MŚ zważając na to, że drugi obrońca Włochów, Panucci podobnie jak Cannavaro doznał kontuzji i nie wiadomo czy zagra na EURO. No i mam oczywiście nadzieję, że nie zagra i że Włosi nie wyjdą z grupy. Ale jestem podły, nie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 09:33, jakoktochce napisał:

Dla mnie faworytem EURO jest reprezentacja Francji. Z resztą jak zawsze bo jest to moja
ulubiona drużyna. Mam nadzieję, że dokopią Włochom za ostatnie MŚ zważając na to, że
drugi obrońca Włochów, Panucci podobnie jak Cannavaro doznał kontuzji i nie wiadomo czy
zagra na EURO. No i mam oczywiście nadzieję, że nie zagra i że Włosi nie wyjdą z grupy.
Ale jestem podły, nie ? :D


Ja myślę zupełnie na odwrót:)
Ale wpierw kibicuję Polakom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.06.2008 o 08:56, A-cis napisał:

Tak. Janas 2 lata temu na Mistrzostwach Świata, też mówił, że jesteśmy dobrze przygotowani
a skończyło sie jak zawsze :-D
Ja bardziej liczę na to, że to jest pierwszy mecz Niemców a oni zazwyczaj zaczynają gorzej
i jeśli zdarzają im się wpadki podczas turnieju, to przeważnie na początku.


Wiesz ja na nic więcej nie liczę jak tylko na remis.I z tym to masz racje że zawsze jesteśmy dobrze przygotowani i tu nagle nic nie wychodzi.Ale zmienił sie trener może jednak coś z tego meczu bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.06.2008 o 09:33, jakoktochce napisał:

Wszyscy, czyli kto? ;> Ja naszej reprezentacji kibicuję oczywiście ale i tak jestem
bardzo sceptycznie nastawiony do wszystkich meczów z udziałem Polski. Na Niemców nigdy
się nie jest gotowym, zawsze grają do końca (pomijając mecz z Białorusią ;P). Po cichu
liczę na wygraną ale i tak zdaję sobie sprawę z tego, że co najwyżej możemy liczyć na
remis.


Ja tez nie liczę na nic wielkiego jeśli będzie remis to już mi to wystarczy będe zadowolony z naszych . :P

Dnia 07.06.2008 o 09:33, jakoktochce napisał:

Dla mnie faworytem EURO jest reprezentacja Francji. Z resztą jak zawsze bo jest to moja
ulubiona drużyna. Mam nadzieję, że dokopią Włochom za ostatnie MŚ zważając na to, że
drugi obrońca Włochów, Panucci podobnie jak Cannavaro doznał kontuzji i nie wiadomo czy
zagra na EURO. No i mam oczywiście nadzieję, że nie zagra i że Włosi nie wyjdą z grupy.


Francja według mnie ma największe szanse ale jak sie to potoczy to zobaczymy :)

Dnia 07.06.2008 o 09:33, jakoktochce napisał:

Ale jestem podły, nie ? :D


Nie jesteś ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować