Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Anglia - Hiszpania 1:0 i to po golu Franka Lamparda!
Obie drużyny w zasadzie w najsilniejszych składach, jedynie brak Rooneya w drużynie Trzech Lwów (czyli najlepszego zawodnika), widać Capello dał pograć tym, którzy zagrają w fazie grupowej.
Chciałem obejrzeć ten mecz, niestety nie mogłem, ale cieszy mnie zwycięstwo Synów Albionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 21:13, ManweKallahan napisał:

Chciałem obejrzeć ten mecz, niestety nie mogłem


Wiele nie straciłeś. Mecz właściwie do jednej bramki (Anglii), jedynie 3 strzały Anglików (z czego celne 2), Hiszpanie mieli o wiele więcej akcji, jednak wszystkie kończyły się albo niecelnymi strzałami, albo przerwaniem akcji przez Anglików. Barcelońskie próby wejścia z piłką w bramkę się nie powiodły, zaś widowisko było miejscami nudne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 13:34, laki13 napisał:

Lewandowski zero szans //...//


A tu się nie zgodzę, bo Lewandowski z pół metra z rożnego nie trafił główką do praktycznie pustej bramki :) Może i była to trudna sytuacja, w pełnym pędzie i z ostrego kąta, ale jednak była. Może się okazać że na Euro będziemy mieć tylko taką jedną w całym meczu. Świetny napastnik wyróżnia się tym że w takiej sytuacji strzela i wygrywa mecz. A u nas niestety takich zawodników brak :/ Lewandowski potrzebuje kilku dobrych sytuacji, to samo Brożek. O Peszce trudno powiedzieć po ilu by strzelił, bo po czwartej zmarnowanej trener go zmienił, więc odliczanie dalej trwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 23:20, Eff3ctiv3 napisał:

Niestety, ale nikogo poza Lewandowskim nie mamy. Brożek to totalna miernota, a Jeleń
wiadomo pogra chwilę i już łapie kontuzje.

Tym się nie martwy, Smuda i tak kogoś wyciągnie z T-Mobile Ekstraklasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawego newsa gdzieś przeczytałem ;P nasi młodzi, gniewni przegrali z Mołdawią w jakiś tam młodzieżowych eliminacjach. To ta kadra u-21 prowadzona przez Stefanka ;D z tego co wiem kiedyś odnosiliśmy jakieś sukcesy jak w takim wieku był Mila, potem pamiętam jak nasi grali w jakiś finałach - Janczyk tam nieźle grał, brazylie chyba ograliśmy, a teraz tu już z outsiderami grupy przegrywamy..

Co do pierwszej repry to w Poznaniu zanosi się na ostry bojkot meczu z Węgrami :P zresztą cena biletu 40 zyla :P to już na WKS były po 20.. a wcale lepiej z naszą kadrą nie jest, do tego PZPN jeszcze strzela sobie w stopę takimi koszulkami bez orzełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 22:28, Paoro napisał:

Ciekawego newsa gdzieś przeczytałem ;P nasi młodzi, gniewni przegrali z Mołdawią w jakiś
tam młodzieżowych eliminacjach. To ta kadra u-21 prowadzona przez Stefanka ;D z tego
co wiem kiedyś odnosiliśmy jakieś sukcesy jak w takim wieku był Mila, potem pamiętam
jak nasi grali w jakiś finałach - Janczyk tam nieźle grał, brazylie chyba ograliśmy,
a teraz tu już z outsiderami grupy przegrywamy..

Co do pierwszej repry to w Poznaniu zanosi się na ostry bojkot meczu z Węgrami :P zresztą
cena biletu 40 zyla :P to już na WKS były po 20.. a wcale lepiej z naszą kadrą nie jest,
do tego PZPN jeszcze strzela sobie w stopę takimi koszulkami bez orzełka.

Janczyk to było U-20 lat tylko nie pamiętam czy Zamilskiego czy Globisza, te sukcesy z Milą to chyba z 10 lat temu i to chyba też była jakaś młodsza drużyna niż U-21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 22:28, Paoro napisał:

Co do pierwszej repry to w Poznaniu zanosi się na ostry bojkot meczu z Węgrami :P

Faktycznie. Podawali, że do tej pory sprzedano zaledwie 7 tys. biletów co jak na taki stadion nie jest wygórowaną liczbą.
Może też i trochę temperatura się do tego przyczyniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam, że w ostatnim czasie rozegraliśmy dwa mecze z Niemcami w kategorii U-15 i pierwszy mecz nasi wygrali 5:3, a w drugim padł remis 2:2. To pokazuje, że jednak mamy zdolną młodzież, tylko szkoda, że później Ci młodzi utalentowani piłkarze gdzieś się gubią w odmętach polskiego systemu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś odkryłem, że w nce zmienili Orange Sport Info na Orange Sport. Niestety, zmiana chyba na gorsze. Nie wiem jak z transmisjami itp., ale po obejrzeniu jednego publicystycznego programu jestem załamany. Przede wszystkim za "ekspertów" robili Panasewicz z Lady Pank i jakiś aktor. WTF?! Sami redaktorzy też średnio znający się na rzeczy. Omawiali mecz Polska - Włochy i wrócił temat problemów w obronie. Przy okazji ktoś wspomniał o Kościelnym, którego kiedyś chcieliśmy mieć w naszej kadrze i niedawnym meczu Francja - USA, w którym zagrał. Poszło mu słabo i redaktorzy szybko wyciągnęli wniosek, że to piłkarz marny i dobrze, że go nie mamy. No świetny żart! Chyba żaden z nich nie ogląda meczów Arsenalu. Może wtedy Kościej miał gorszy dzień, ale w lidze poza pewnymi wpadkami czyści wszystko i jest świetnym stoperem. Że nie wspomnę o tym, iż to właśnie on w głównej mierze powstrzymywał Messiego w zeszłorocznej LM. Wciąż ma pewne braki, ale przecież jeszcze niedawno grał w 2. lidze francuskiej, więc progres i tak niesamowity. A oni uważają go za słabszego np. od Głowackiego czy Perquisa... Kto takich "znawców" zatrudnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Orange Sport Info też czasami mieli jako ekspertów Panasewicza, jakiegoś aktora (nie pamiętam nazwiska) i dwóch redaktorów. Jak nie mam co obejrzeć to czasami się przejrzy te ich rozmowy, oczywiście z przymrużeniem oka. Dlatego Cafe Futbol jest w moim odczuciu najlepszym programem polskim, w którym porusza się wyłącznie temat piłki nożnej. Szczególnie ciekawie zapowiada się odcinek w tą niedzielę, kiedy w swoim programie Borek, Kołtoń i ten najmniej ogarnięty Kowalczyk będą gościć prezesa Late.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszej połowie prowadzimy z Węgrami 1:0 po dobitce Brożka. Frekwencja słaba, tu pewnie też za dużo forumowiczów nie ogląda, ale wiecie co - mecz mi się podoba :-)
Wprawdzie celnych strzałów jak na lekarstwo ale kilka akcji ciekawych było, a poza tym Polacy raczej dominują. Przynajmniej jak na razie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łe tam Portugalia już 2:0 prowadzi.. także nie ma co ogladać :( Ogólnie słabe mecze barażowe. Wszystko jasne, kto zagra na Euro. Kiedy losowanie grup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze żeby zakończyć. Ostatecznie wygraliśmy z Węgrami 2:1 po drugiej samobójczej bramce obrońcy węgierskiego.
Tradycyjnie najsłabszą naszą formacją była obrona. Dużo do życzenia pozostawia też nasza skuteczność strzelecka ale to już zupełnie inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Nani przypieprzył, poezja. Swoją drogą, co by tu o Messim nie mówić, ale od Beckhama za najlepszych lat nie było lepszego wykonawcy wolnych niż Ronaldo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować