Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Jeśli Wisłą przegrywa z ostatnią w tabeli Cracovią w derbach to na prawdę oznacza, że Biała Gwiazda jest w dużym dołku. Na początku współpraca Maaskanta i Valckxa przynosiła efekty. Nawet na początku tego sezonu wyglądało to dosyć fajnie, ale potem zaczęło się wszystko chrzanić. Nie wiem co będzie dalej z klubem, ale Cupiał pewnie powoli się zastanawia, czy zmiana trenera może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 21:00, SongoX napisał:

Nie wiem co będzie dalej z klubem, ale Cupiał pewnie powoli się zastanawia, czy zmiana trenera może pomóc.

Powoli to złe określenie. Będę zdziwiony jeśli do końca tego tygodnia Maaskant nie zostanie zwolniony. Tylko, czy to byłby dobry ruch? Przed przerwą zimową i tak się nikogo lepszego na rolę trenera nie znajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FCF z Atl. Bilbao remisuje w 60 min. 1:1!
Niech ktoś za mnie obstawi w jakimś serwisie bukmacherskim, że zaraz ktoś z Atletico Bilbao wyleci albo FCF dostanie karnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 21:50, Mange napisał:

Ja dobrze widzę ? 2 : 1 dla AB ?

Ostatecznie skończyło się 2:2.


I tak dobrze, bo Real odskoczył na 3pkt. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było blisko, ale Messi zepsuł ;P no nic, chociaż mają 3 pkt. straty do Realu :)

Grinczar@
Oczywiście, że jeden ziomek z Atletico dostał czerwoną, co prawda na 5 minut przed końcem ale jednak wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo postaram się zainwestować pieniądze w jakiś serwis bukmacherski i w ciemno będę obstawiał, że ktoś z przeciwników skończy z czerwoną w meczach z farsą.
Ach... mało brakowało. Ale z sędzią ciężko wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem mecz Athletic Bilbao - Barcelona. Jak zwykle Baskowie stawiali mocny opór Katalończykom i wynik 2-2 szczęśliwy dla Barcy. Szkoda że murawa była taka fatalna, bo mecz w drugiej połowie byłby na pewno ciekawszy, a tak to były okropne nudy, choć końcówka emocjonująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

Nie chciałem, ale muszę odpowiedzieć, na głupotę nie ma rady..

na twoja hipokryzje rowniez.

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

To kolejny żart ? Levante liderowało do 8 kolejki, zaś Arsenal do bodaj 29. Widzisz różnicę
?

widze, co nie zmienia faktu, ze efekt byl ten sam.

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

Przykład hiszpańskich zespołów to jedynie pojedyncze spotkania, zaś w Anglii i Ci mniejsi
potrafią trzymać się czołówki.

bo czolowka jest slabsza znacznie od tej w hiszpanii, dlatego latwiej sie ich trzymac. 10 raz juz ci to napisalem wlasnie.

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

Życiowa anegdota, kiedy dorośniesz, zrozumiesz.

to ty moze zrozumiesz w koncu, zebys trzymal sie tematu, a nie opowiadal mi o swoim zaparciu czy innych rzeczach ktore nijak sie maja do tematu.

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

A co ma do rzeczy Valencia ?

do tej pory myslalem ze valencia gra w la liga. czyz nie? to ma do rzeczy, ze ten sam argument ktorym ty argumentujesz swoje stanowisko mozna uzyc w stosunku do valencii, a wiec i argumentowac moje stanowisko, a co za tym idzie, argument jest nic nie wart.

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

Tak, zmienia wiele - na dzień dzisiejszy żółta łódź podwodna gra bez siódemki podstawowych
zawodników, więc nie tylko są to napastnicy.

no wlasnie, dlatego jest tam gdzie jest.

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

Jedynie twierdzę, przypuszczam.

to twoje przypuszczenia sie nie sprawdza, a ty sie nie znasz na pilce, albo interesujesz sie nia od wczoraj.

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

Równie dobrze mogę postawić pytanie - uważasz, że trio
angielskich potentatów wiecznie będzie w Top 3 ? To jest futbol, to tylko sport.

a skad to mam wiedziec? wiem na pewno ze w przyszlym sezonie ani arsenal, ani tottenham, ani liverpool nie wlacza sie do walki o majstra. to ci moge zagwarantowac, wiec nie zadawaj glupich pytan jak to powyzsze.

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

Kontekst nie jest istotą informacji :)

no wlasnie u ciebie brakuje tego najwazniejszego - istoty informacji, chyba ze za istote uznam anegdoty zyciowe neizwiazane z tematem. :D

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

Już o tym wspominałem - wystarczy, że w wyszukiwarce wpiszesz '''' anegdota '''', wtedy
zrozumiesz.

ale ja to rozumiem. problem w tym, ze ty nie rozumiesz sedna i piszesz glupoty zamiast skupic sie na temacie. :)

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

Porównanie nie na miejscu, ja porównywałem piłkarzy o podobnej charakterystyce, natomiast
Ty wybierasz pomiędzy niebem a ziemią.

to juz twoj punkt widzenia. dla mnie sklady barcelony czy realu w porownaniu do skladow chelsea czy manchesteru to wlasnie niebo a ziemia.

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

To jest tylko i aż wyłącznie Twoja opinia, całkowicie subiektywna, czyż nie ?

oczywiscie ze moja. w kogo imieniu mialbym sie niby wypowiadac?

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

No tak, bo Barca i Real to cała La Liga, nikt poważny tam nie gra.

w la liga przynajmniej gra powazny real i barca, w anglii obecnie nie ma niokogo powaznego, idac twoim tokiem rozumowania.

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

Rokrocznie ? Trzy lata nowej, wspaniałej Barcelony ? Wiesz, to może ja przytoczę przełom
lat 50 i 60-ych i pięć pucharów Europy Realu ?

przytaczaj sobie co chcesz, ale rozmawiamy o STANIE OBECNYM a nie sprzed 50 lat! mysl troszke kolego.

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

W futbolu nie ma spraw oczywistych, są tylko jasno określone lub niepewne.

to w takim razie zamien slowo "oczywiste" na jasno okreslone. przekaz ten sam, tylko ze teraz nie masz co odpowiedziec.

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

Meritum polegało na tym, że porównanie 13 spotkań w lm do całorocznych rozgrywek ligowych
jest całkowicie bezcelowe. Real może wygrać champions league, natomiast w la liga stracić
do Barcy 20 punktów.

no i?

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

To oglądamy inną Barcelonę, Iniesta nie jest skrzydłowym. Jasne, pojawia się w tym sektorze
boiska, ale z racji faktu, że jest uniwersalnym piłkarzem.

a silva jest skrzydlowym? to ogladamy inny manchester city.

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

Nie kompromituj się.

ja nie kompromituje siebie, tylko ciebie. udowodnilem ci to przeciez klarownie, przelknij to.

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

Do rad w kwestii słownika języka polskiego się nie zastosowałeś,

i sie nie zastosuje, bo mi sie nie chce. jestem leniwy, przykro mi. :)

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

co więcej próbujesz naśladować trenerski styl Mourinho - daleko Ci do tego rodzaju inteligencji.

dziekuje ze moj styl wydaje ci sie podobny do mourinho, to dla mnie koomplement. niemniej nie staram sie go nasladowac, dlatego twoje slowa jeszcze bardziej mi smakuja.

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

Nie mam w zwyczaju takich praktyk, także tu i teraz.

moze w zwyczaju nie masz, ale to robisz. moze masz rozdwojenie jazni?

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

Ta ironia Tobie nie wyszła.

to nie byla ironia, to bylo wykazanie twojego glebokiego toku rozumowania.

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

Tak, odebrała w tym sezonie, wcześniej dostając łupnia na Camp Nou, w każdym praktycznie
meczu, pięć bramek. Gwiazda być może spadła, ale świąt to jeszcze nie mamy.

athletic zremisowalo dzisiaj z barcelona 2:2 po bardzo wyrownanym meczu. cos czesto te gwiazdy spadaja.

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

Arsenal porównywałem do Sevilli, więc co ma do rzeczy osoba Guardioli ? Nic.

to, ze pokazuje jak glupi jest twoj tok rozumowania, ktory wlasnie nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia. musisz troszke ogarniac czytajac moje wypowiedzi, bo nie chce mi sie wszystkiego tlumaczyc jak polglowkowi.

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

Jeżeli jesteś świadom swoich słów, to sam je znajdziesz.

czyli wymijajaca odpowiedz wynikajaca z braku argumentow. czytaj ze zrozumieniem, ogarniaj ironie, to nie bedziesz zadawal glupich pytan ani tworzyl glupich zarzutow jak ten dotyczacy tego tekstu.

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

W którym momencie udowodniłeś swoje racje ? Nie widzę takiego zdania.

skoro do tej pory nie widzisz, to juz nie zobaczysz. niektorzy tak maja, zastanow sie nad soba, chociaz w depresje tez nie powinienes wpadac bo z tego sie wyrasta, skonczysz 15 lat to zrozumiesz.

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

W Polsce są też ludzie, którzy nie żyją tylko i wyłącznie futbolem. To tylko rozrywka,
dodatek do życia. I nie potrzebna mnie wszech ogromna wiedza w tej dziedzinie.

no to niech to zostanie rozrywka tylko dla ciebie i nie stawiaj swojej osoby w roli czlowieka znajacego sie na pilce, bo taka osoba nie jestes.

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

Chcesz
się dowartościować ? Proszę bardzo. Moja ''''niewiedza'''' [:)] nie wynika z polskich
standardów, bo do takowych się nie zaliczam. A stronniczość ? Bredzisz z każdym kolejnym
słowem.

świetne argumenty. to teraz ja mam na twoim poziomie rowniez, a wiec - nie, bo ty!

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

Nie łap mnie za słówka, uściślając - ortografia w piśmie, natomiast już gramatyka i w
mowie. Tak jak w piśmie, tak i pewnie w mowie idzie Tobie podobnie - wiesz czym jest
składnia ?

ja cie nie lapie za slowka. ty po prostu nie wiesz co mowisz. skladnia? przerabiales to juz? szybko u was pani z materialem leci.

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

Po drodze ironizujesz, by następnie nie załapać tejże samej.. wizyta w szkole będzie
niezbędna.

aha, czyli to byla ironia? w takim razie dziekuje ze przyznales mi racje. chciales przykladu - masz. prosze. :)

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

W takim razie temat ten został opanowany przez ludzi pozbawionych obiektywizmu - póki
co nie przeczytałem żadnej opinii, która sprzyjała by Twojemu stanowisko w określonej
sprawie.

ja poki co nie przeczytalem na tym forum niczego o np. diego lopezie. hmm, czyli takiego pilkarza nie ma?

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

Nie walczą więc ? W teorii 20 drużyn ma szansę na zdobycie tytułu. Realną walkę podjąć
może 6-7 drużyn.

realna szanse podjac walke maja 3 druzyny i tyle. zrozum.

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

Całą swoją bazę ''''argumentów'''' opierasz na tegorocznym sezonie,

a co, mam oceniac obecna sytuacje na podstawie lat 50? kolejny logiczny tekst padl od ciebie. strach sie bac.

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

zapominając, że piłka nożna nie uchowała się rok temu. Niech zgadnę.. może kiedyś byłeś
''''kibicem'''' Chelsea, fanatykiem Mourinho, a teraz, gdy trener ten prowadzi Real Madryt,
od tak stałeś się fanem tego zespołu. Kurczę, dlatego wcześniej na to nie wpadłem.. Właśnie
zaprezentowałem stopień Twoich argumentów.

swoich chyba.
>'' a to to juz twoj problem, a nie moj. ''''

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

Współczuje.

jak mozna wspolczuc samemu sobie?

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

No tak, przecież w zeszłym sezonie Arsenal ledwo utrzymał się w lidze..

a co to ma za zwiazek? to teraz kazdy zespol ktory z latwoscia sie utrzymuje w lidze i jest w gornwj czesci tabeli walczy o tytul? mysl, mysl mysl.

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

To czasy kamienia łupanego, sytuacja w La Liga zmieniła się diametralnie.

no wlasnie, a ty mi tu chciales rozmawiac o latach 50 i zarzucales ze mowie tylko o ostatnim i aktualnym sezonie. kolejny przyklad twojej hipokryzji i przeczenia samemu sobie.

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

Prawie ? A czasem nie robi wielkiej różnicy ?

oczywiscie ze robi, ale tylko wykazalem, ze w hsizpanii sa druzyny ktore stanowia realne zagrozenie dla realu cyz barcy mimo ich potegi jednoczesnie obalajac twoje tezy mowiace co innego.

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

To mi jest przykro - wygląda na to, że
Twoim światem jest wyłącznie piłka nożna :(

aha, czyli poziom dwunasto latka. nie mamy argumentow, to sie czepiamy. pilka nozna to moja pasja i jest czescia mojego swiata. po prostu. twoja wycieczka w te rejony pokazuje jak zdesperowany jestes brakiem argumentow i faktem, ze sie osmieszasz.

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

Przyjrzyj się tabelom zeszłorocznych rozgrywek i spójrz, ile porażek zanotowała Barca
a ile Real..

no i?

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

Prawdopodobnie kolejny raz nie zrozumiałeś przesłania moich słów..

prawdopodobnie kolejny raz piszesz glupoty i po raz kolejny to pokazalem.

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

Jedyne, co mnie udowodniłeś, to swoją głupotę, nie wspominając już o tym, że kaleczysz
swój ojczysty język.

ja kalecze? przepraszam za moja ortografie w mowie. i nie udowodnilem swojej, a twoja i mam z tego satysfakcje. dziekuje ci za to.

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

Twoją wypowiedź właśnie zacytowałem w poprzednim poście, widocznie nie przeczytałeś jej
ze zrozumieniem.

ty ty nie przeczytales jej ze zrozumieniem. to byla ironia.

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

Zadajesz pytanie, ja odpowiadam, prosta sprawa. Koniec cytatów, każdą Twoją wypowiedź
przytoczyłem a następnie ripostowałem, a fakt, że najwidoczniej nie potrafisz tego dostrzec,
nie jest już moją sprawą.

jw

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

Post pełny od cytatów, także z tej strony słowa do Wojmana - to ostatni tego rodzaju
post, przynajmniej jeden w całości. Tak patrzę na pozostałe posty użytkownika '''' Moutywator
'''' i.. cóż za zdziwienie. Wynika z nich, że posługuje się językiem polskim. Niewiarygodne
! Cóż, najwyraźniej wedle jego oceny jestem obywatelem drugiej kategorii, z którym w
dyskusji nie warto stosować poprawnej polszczyzny.

dokladnie. ;)

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

Jakże mi przykro :( Kolega chyba ma
ambicje polityczne, już jeden taki jest, co wszystko i wszystkich dzieli. Na tym forum
też już tacy byli. Bez odbioru, porozmawiać zawsze można, ale w zdrowej atmosferze -
bez insynuacji a także wylewania pomyj czy też własnych żalów...

zgadzam sie.

Dnia 05.11.2011 o 19:33, MSPRISON napisał:

A może i Ty potrafisz dyskutować ? Jak już będziesz chciał rzeczowo dyskutować, zostaw
po sobie fachową i zdrową opinię ; ) Zapomniałem.. w życiu ważny jest rozsądek. A co..

rozsadek - la liga to tylko barca i real. brawo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 22:17, Eff3ctiv3 napisał:

Obejrzałem mecz Athletic Bilbao - Barcelona. Jak zwykle Baskowie stawiali mocny opór
Katalończykom i wynik 2-2 szczęśliwy dla Barcy. Szkoda że murawa była taka fatalna, bo
mecz w drugiej połowie byłby na pewno ciekawszy, a tak to były okropne nudy, choć końcówka
emocjonująca.

mecz byl dosc wyjatkowy. pelno wody, dwie przypadkowe bramki i sedzia aptekarz z kosmosu. no nic, cieszy strata punktow przez barcelone, athletic bardzo dobrze sobie radzi w tym sezonie, nie tylko w la liga, brawo. no i iker mlodziutki z athletic - rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozbawiła mnie wypowiedź Muniaina przytoczona przez komentatora, że chcę on do końca kariery grać w Bilbao. Rozumiem szacunek dlatego klubu, ale według mnie nie rozwinie się już bardziej grając nadal w tym klubie. Poza tym jak mu pomachają kasą przed oczami inne kluby, to co innego zacznie mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do derbów Krakowa. Ciekawe co zdecydują władze wisły, bo zaczyna to wyglądać dosyć słabo. Przegraną z Fulham można zrozumieć, bo to inna klasa, ale porażka z podbeskidziem i teraz z cracovią. Holendrzy jedynie co potrafią robić u nas z piłką nożną , to ją powoli niszczyć. Najpierw "Benhaułer" , a teraz Maskaant. Kiedy ludzie u nas zrozumieją, że "wiatraki" nie potrafią niczego dobrego u nas zdziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś się powstrzymać, ale widocznie nie potrafiłeś.. Cytować nie będę, natomiast odpowiadał jak najbardziej - linijka po linijce.
Hipokryzja ? Zasuwaj po słownik, bo bredzisz.
Dwadzieścia jeden kolejek to jednak różnica, a o to się rozchodziło. Efekt zaiste ten sam.
Czołówka ligi angielskiej jest słabsza od tej z Hiszpanii, tak ? To dlaczego w poprzednim sezonie Valencia straciła bodaj 30 punktów do Barcy ? Przypomnę tylko, że zespół ten był trzecią siłą La Liga.
Życiowa anegdota miała się do tematu jak najbardziej - chodziło o porównanie, metaforę.
Valencia rzeczywiście gra w La Liga lecz w porównaniu do Arsenalu to piłkarski kopciuszek - porównujemy przecież czołowe kluby obydwu lig.
Villarreal - prawda, rezerwami niczego nie zwojują.
Przypuszczenia.. do tej pory Twoja osobą się nimi posługiwała. Nie muszę być wybitnym znawcą piłki, by móc stwierdzić piłkarską rację.
Nie wiesz, czy obecni potentaci Premier League w przyszłym sezonie znajdą się w Top3, natomiast pewnikiem uważasz Arsenal jako zespół, który nawet nie powalczy o tytuł. Toż to popadanie w skrajność. Jednego pewien nie jesteś, drugiego już tak.
Ty posługiwałeś się kontekstem, stawiając na równi z informacją - o to chodziło. Twoje myślenie było całkowicie sprzeczne z racją bytu.
Problemem jest to, że ograniczyłeś zdolność samodzielnego myślenia do jednego zagadnienia. Szukaj wyjścia.
Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia - jesteś, jak się domyślam, sympatykiem madryckiego Realu, toteż Twoja opinia nie ma nic wspólnego z tzw. obiektywizmem.
Twoja opinia i zarazem bardzo subiektywna.
Jeśli Real i Barca to najlepsze drużyny świata, a w Premier League nie gra nikt poważny, to dochodzimy do wniosku, że na całym świecie grają 2(!) poważne drużyny. I co zrobią teraz nasi ligowcy ? Zakopią się pod ziemię, bo przecież to amatorzy w porównaniu do tych najlepszych. Widzisz co zrobiłeś, piłkę w kraju zniszczyłeś..
Stan obecny, ale o Barcy w kontekście klasowej drużyny wspominałeś w ramach przeszłości.. wiecznie ten stan trwać nie będzie.
No i ? Tyle, że pomiędzy ligą krajową a tą samą, ale mistrzów, jest niebo a ziemia.
Silva nie jest Skrzydłowym ? A tak, środkowym obrońcą.
Kompromitujesz się, uznajesz za znawcę futbolu i jeszcze twierdzisz, że mnie pokonałeś. Napisz jeszcze, że to był zamach. Przykre.
Kwestia w jaki sposób będziesz używał swojego ojczystego języka, jest Twoją indywidualną sprawą.
Twój styl jest jedynie karykaturą Mourinho.
Widnieje tylko w tym świecie a więc ze mną ok.
Piszesz o ironii, mimo faktu, że nadal nie potrafisz jej zastosować. Dziwne.
Remis Bilbao z Barcą - jak już wspomniałem, to jest tylko sport. Ciężki teren, zespół grający fizyczną piłkę - Blaugrana miała prawo ten mecz nawet i przegrać. Tym tokiem rozumowania jednak nie udowodnisz, że La Liga jest mocniejsza od Premier League.
Nie lataj za wysoko, bo upadek będzie bolesny.. póki co nie wykazałeś, czym jest tok rozumowania i jak się nim w odpowiedni sposób posługiwać. Samemu sobie przytaczasz argumenty rodem z Marsa, by następnie wmawiać mnie, że to ja je Tobie wskazałem. To jest właśnie hipokryzja.
Odpowiedź nie była wymijająca, ponieważ swoimi słowami udowodniłeś, że sam nie wiesz, o czym wcześniej pisałeś. Nadal nie znasz znaczenia słowa ironia.
Twoje racje nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, a udowadnianie kłamstwa nie ma nic wspólnego z argumentem. Rzeczesz lat 15.. osiągnąłeś już tą granicę wieku ? Mam wątpliwości.
Piłka nożna to wyłącznie rozrywka, nic ponad to. Siebie nie stawiam w roli eksperta, bo nigdy za takowego się nie uważałem - w życiu można nabywać różnego rodzaju wiedzę, niekoniecznie tą związaną z futbolem. Nie wiem, co Ty sobie myślisz, ale również mianem eksperta określić się nie możesz.
Nie wytykaj mi '''' mojego poziomu '''', bo swój już dawno wyznaczyłeś - jaki on jest, każdy widzi.
Wiem, co piszę, bo jestem całkowicie zdrowy. Nie wiem, jak ze zdrowiem u Ciebie, ale nie wygląda to najlepiej - bo skoro Twoje opinie zbudowane są ze zdań pojedynczych, to o czym tu dyskutować. Składnię każdego wypowiedzianego czy też napisanego przez nas zdania, ćwiczymy całe życie - mając lat 15,30 i 50..
Znów ironia.. nadużywasz tego słowa.
Sprzyjasz temu Lopezowi czy też nie ? A może nie zrozumiałeś tego, co napisałem ? Nadal nie widzę osoby, w tym temacie, która przyznała by Ci rację.
Tymczasem spoglądam na tabele Premier League i ta realna walka wygląda trochę inaczej.. tak, to początek sezonu, ale na Twoim miejscu uważałbym z gloryfikowaniem choćby takiej Chelsea..
Tegoroczny sezon jest najważniejszy, ale nie jedyny. Jeżeli zapominasz choćby i o tym poprzednim, kiedy Arsenal toczył równy bój z United, to jednocześnie wykazujesz się indolencją.
Nie, mowa była o Twoich, a współczuje właśnie Tobie.
A ma związek.. bo jeśli w poprzednim sezonie dana drużyna liczyła się w walce o tytuł, by w następnym okupować środek tabeli, wcale nie oznacza, że w następnym roku nie może powrócić do stanu rzeczy z tego pierwszego sezonu.
Wzmianka o latach 50 była jedynie ugruntowaniem tego, jakie to brednie wypisujesz. Sam wspominasz o przeszłości, by następnie napisać, że jest ona nieistotna. Tragedia.
'''' Realne '''' zagrożenie dla Realu czy Barcy powiadasz.. to jakie są to zespoły ? W przypadku Premier League takowe wymieniłem, wymień i te z La Liga.
A co mam sądzić ? Po tym, jak się wypowiadasz, można stwierdzić właśnie tyle - Twój to świat to piłka nożna a Twój sposób myślenia jest ograniczony. Przykro mi, że masz takie problemy - pamiętaj, są ludzie, którzy na pewno Ci pomogą.
Liczba porażek Barcy i Realu świadczy o ''''realnym'''' zagrożeniu ze strony reszty ligi.. naprawdę, realne ;)
Tym razem ''''prawdopodobnie'''' pisze głupoty.. to je pisze czy może swoją tezę poddajesz w wątpliwość ? Gubisz się.
W kwestii ortografii swoje już napisałem, poprawiłem się. Masz zadatki na polityka - oni też myślą, że udowodnili ludziom swoją rację. A tak naprawdę to ludzie z nich szydzą.
Wmawiaj sobie dalej, że potrafisz czytać ze zrozumieniem.
Końcówka ''''miażdży'' w sposób absolutny.. pierw uważasz mnie za obywatela '''' drugiej kategorii '''', by następnie zgodzić się, że choćby takie wylewanie pomyj na drugiego człowieka jest bezideowe i całkowicie pozbawione sensu.'' To nie wymaga komentarza. Poza tym - Twoja opinia nie ma dla mnie żadnego znaczenia, toteż może i mnie nie być. To, że dokonujesz jakichkolwiek podziałów, świadczy o Twojej małostkowości. Jesteś po prostu ubogim w intelekt człowiekiem. Natomiast ja, każdego potencjalnego oponenta staram się traktować tak samo - przepraszam, ale tylko wtedy, gdy i oponent potrafi zachować się odpowiednio - utrzymać określony stopień kultury, posługując się przy tym rzetelnymi argumentami a co najważniejsze - nie ubliżając przy tym swojemu rywalowi. Za każdą ewentualną obrazę wypada przeprosić, cóż, na zło dobrem odpowiadać nie będę.
A kwestia La Ligi.. tak, to rozgrywka pomiędzy dwoma drużynami i nic tego obrazu nie zmieni, o końcowym spojrzeniu na dane rozgrywki stanowi całokształt postawy na przestrzeni jednego roku.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Mogłeś się powstrzymać, ale widocznie nie potrafiłeś..

nie, ja nie chcialem sie powstrzymywac, gdybym chcial, to bym sie powstrzymal. to ty miales sie powstrzymac i to ty tego nie potrafisz, bo znow mi odpowiadasz.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Cytować nie będę, natomiast odpowiadał
jak najbardziej - linijka po linijce.
Hipokryzja ? Zasuwaj po słownik, bo bredzisz.

znow pokazujesz swoja hipokryzje. zarzucasz mi bredzenie kiedy sam to robisz hipokryto.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Czołówka ligi angielskiej jest słabsza od tej z Hiszpanii, tak ? To dlaczego w poprzednim
sezonie Valencia straciła bodaj 30 punktów do Barcy ? Przypomnę tylko, że zespół ten
był trzecią siłą La Liga.

bo barca jest mega silna i wielu ja uwaza za team wszechczasow. prosta odpowiedz na proste pytanie.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Życiowa anegdota miała się do tematu jak najbardziej - chodziło o porównanie, metaforę.
Valencia rzeczywiście gra w La Liga lecz w porównaniu do Arsenalu to piłkarski kopciuszek
- porównujemy przecież czołowe kluby obydwu lig.

dlaczego tak uwazasz?

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Villarreal - prawda, rezerwami niczego nie zwojują.
Przypuszczenia.. do tej pory Twoja osobą się nimi posługiwała. Nie muszę być wybitnym
znawcą piłki, by móc stwierdzić piłkarską rację.

patrzac na to co wypisujesz by sie przydalo.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Nie wiesz, czy obecni potentaci Premier League w przyszłym sezonie znajdą się w Top3,
natomiast pewnikiem uważasz Arsenal jako zespół, który nawet nie powalczy o tytuł. Toż
to popadanie w skrajność. Jednego pewien nie jesteś, drugiego już tak.

mysl, mysl mysl. patrzac co sie dzieje w klubach, ogladajac mecze, przygladajac sie ich sytuacji, moge stwierdzic co bedzie za rok, ale juz za 10 nie, bo do tego czasu wiele moze sie zmienic. w rok nie zmieni sie tyle, bym nie mogl oceniac tego co bedize za rok. mysl. przeciez to oczywiste, a ja ci znow musze wykladac jak polglowkowi.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Ty posługiwałeś się kontekstem, stawiając na równi z informacją - o to chodziło. Twoje
myślenie było całkowicie sprzeczne z racją bytu.

a twoje myslenie... a nie sorry, ty nie myslisz, co udowodnilem powyzej.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Problemem jest to, że ograniczyłeś zdolność samodzielnego myślenia do jednego zagadnienia.
Szukaj wyjścia.

maslo maslane, zadnych argumentow, caly ty. opowiedz anegdote na temat swoich zaparc, by zoobrazowac swoje procesy myslowe.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia - jesteś, jak się domyślam, sympatykiem madryckiego
Realu, toteż Twoja opinia nie ma nic wspólnego z tzw. obiektywizmem.

nie ma czegos takiego jak obiektywizm. kazdy jest subiektywny. fakt iz mam racje bedac jednoczesnie subiektywnym mnie cieszy.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Twoja opinia i zarazem bardzo subiektywna.

to ta ortografia w mowie?

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Jeśli Real i Barca to najlepsze drużyny świata, a w Premier League nie gra nikt poważny,

wyraznie napisalem, ze idac TWOIM tokiem myslenia w premiership nie gra nikt powazny. moze idz juz spac?

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

to dochodzimy do wniosku, że na całym świecie grają 2(!) poważne drużyny.

dokladnie, to twoj tok rozumowania.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

I co zrobią
teraz nasi ligowcy ? Zakopią się pod ziemię, bo przecież to amatorzy w porównaniu do
tych najlepszych. Widzisz co zrobiłeś, piłkę w kraju zniszczyłeś..

a to ja sie da bardziej zniszczyc?

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Stan obecny, ale o Barcy w kontekście klasowej drużyny wspominałeś w ramach przeszłości..
wiecznie ten stan trwać nie będzie.

oczywiscie, nie mniej mowimy o terazniejszosci.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

No i ? Tyle, że pomiędzy ligą krajową a tą samą, ale mistrzów, jest niebo a ziemia.
Silva nie jest Skrzydłowym ? A tak, środkowym obrońcą.

silva to ofensywny pomocnik i gra przewaznie w city na srodku. sluchaj co mowie i przyswajaj, a moze bedziesz madrzejszy.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Kompromitujesz się, uznajesz za znawcę futbolu i jeszcze twierdzisz, że mnie pokonałeś.

no tak, powyzej znowu cie nie skompromitowalem, panie ortografio w mowie, a silva to skrzydlowy.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Napisz jeszcze, że to był zamach. Przykre.

oj przykr osie to czyta. starasz sie odwracac kota ogonem, ale nieudolnie.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Kwestia w jaki sposób będziesz używał swojego ojczystego języka, jest Twoją indywidualną
sprawą.

jak widac nie, skoro zwracasz mi na to uwage. i przestan w koncu przeczyc samsobie bo to sie nudne robi.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Twój styl jest jedynie karykaturą Mourinho.

dziekuje. wszelkie porownania do tego geniuszu sa dla mnie bardzo pochlebne.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Widnieje tylko w tym świecie a więc ze mną ok.
Piszesz o ironii, mimo faktu, że nadal nie potrafisz jej zastosować.

to ze ty jej nie wychwytujesz, to nie moja wina.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Dziwne.
Remis Bilbao z Barcą - jak już wspomniałem, to jest tylko sport. Ciężki teren, zespół
grający fizyczną piłkę - Blaugrana miała prawo ten mecz nawet i przegrać. Tym tokiem
rozumowania jednak nie udowodnisz, że La Liga jest mocniejsza od Premier League.

tobie sie tego nie da udowodnic, bo nie myslisz, wiec wszelkie nadzieje z tym zwiazane juz odpedzilem od siebie.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Nie lataj za wysoko, bo upadek będzie bolesny.. póki co nie wykazałeś, czym jest tok
rozumowania i jak się nim w odpowiedni sposób posługiwać. Samemu sobie przytaczasz argumenty
rodem z Marsa, by następnie wmawiać mnie, że to ja je Tobie wskazałem. To jest właśnie
hipokryzja.

przyklady, czy jak zawsze gadasz rzeczy bez pokrycia?

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Odpowiedź nie była wymijająca, ponieważ swoimi słowami udowodniłeś, że sam nie wiesz,
o czym wcześniej pisałeś. Nadal nie znasz znaczenia słowa ironia.

oczywiscie ze byla. ja poprosilem o argument, dowod i go nie dostalem. dostalem maslo maslane, jak zawsze. chyba nie wiesz na czym polega argumentacja. masz na imie andrzej? piszesz jakbys mial na imie andrzej.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Twoje racje nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, a udowadnianie kłamstwa nie ma
nic wspólnego z argumentem. Rzeczesz lat 15.. osiągnąłeś już tą granicę wieku ? Mam wątpliwości.

ja mam watpliwosci, czy twoj umysl jest na tyle rozwiniety by miec watpliwosci.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Piłka nożna to wyłącznie rozrywka, nic ponad to.

bluznisz.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Siebie nie stawiam w roli eksperta,
bo nigdy za takowego się nie uważałem

jeszcze tego by brakowalo, by polglowek nie znajacy sie na pilce stawial sie w roli eksperta.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

- w życiu można nabywać różnego rodzaju wiedzę,
niekoniecznie tą związaną z futbolem. Nie wiem, co Ty sobie myślisz, ale również mianem
eksperta określić się nie możesz.

moge i to robie.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Nie wytykaj mi '''' mojego poziomu '''', bo swój już dawno wyznaczyłeś - jaki on jest,
każdy widzi.

jak widac - ty nie.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Wiem, co piszę, bo jestem całkowicie zdrowy.

kazdy psychicznie chory tak mowi.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Nie wiem, jak ze zdrowiem u Ciebie, ale
nie wygląda to najlepiej - bo skoro Twoje opinie zbudowane są ze zdań pojedynczych, to
o czym tu dyskutować. Składnię każdego wypowiedzianego czy też napisanego przez nas zdania,
ćwiczymy całe życie - mając lat 15,30 i 50..

ja nie marnuje czasu na lanie wody i opowiadanie o moich zaparciach, jak ty. ja posluguje ksie konkretami i argumentami. ty maslem maslanym i odwracaniem kotka.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Znów ironia.. nadużywasz tego słowa.

msuze, skoro nie potrafisz jej wychwycic i myslisz, ze real ktory wygrywa wszystko musi miec farta zeby wygrac w lm.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Sprzyjasz temu Lopezowi czy też nie ? A może nie zrozumiałeś tego, co napisałem ? Nadal
nie widzę osoby, w tym temacie, która przyznała by Ci rację.

i co z tego? ja nie widze ktora przyznala ci, malo tego, osoba dwie strony temu udowodnila ci ze sie myslisz i jestes hipokryta, a konkretnie Smooqu.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Tymczasem spoglądam na tabele Premier League i ta realna walka wygląda trochę inaczej..
tak, to początek sezonu, ale na Twoim miejscu uważałbym z gloryfikowaniem choćby takiej
Chelsea..

ja na twoim miejscu bym sie nie wypowiadal publicznie o na temat pilki.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Tegoroczny sezon jest najważniejszy, ale nie jedyny. Jeżeli zapominasz choćby i o tym
poprzednim, kiedy Arsenal toczył równy bój z United, to jednocześnie wykazujesz się indolencją.

alez ja sie kieruje poprzednim rowniez.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Nie, mowa była o Twoich, a współczuje właśnie Tobie.

ja napisalem, ze to twoj problem. ty napisales ze wspolczujesz. jasno wynika, ze wspolczujesz samemu sobie bystrzaczku.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

A ma związek.. bo jeśli w poprzednim sezonie dana drużyna liczyła się w walce o tytuł,
by w następnym okupować środek tabeli, wcale nie oznacza, że w następnym roku nie może
powrócić do stanu rzeczy z tego pierwszego sezonu.

dla ciebie walcza o tytul druzyny z 7 miejsca w tabeli dlatego ze stanowia zagrozenie dla liderow, oczywiscie w anglii, bo w hiszpanii juz ta zasada zastosowania nie ma. to wlasnie hipokryzja.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Wzmianka o latach 50 była jedynie ugruntowaniem tego, jakie to brednie wypisujesz.

jak anegdota o twoich zaparciach?

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Sam
wspominasz o przeszłości, by następnie napisać, że jest ona nieistotna. Tragedia.

jak wspominam o przeszlosci? w jakim kontekscie? przytocz bystrzaczku.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

'''' Realne '''' zagrożenie dla Realu czy Barcy powiadasz.. to jakie są to zespoły ?
W przypadku Premier League takowe wymieniłem, wymień i te z La Liga.

juz wymienialem. Sevilla, Valencia, Athetic Bilbao, Atletico Madryt, a w przyszlym sezonie zapewne i malaga.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

A co mam sądzić ? Po tym, jak się wypowiadasz, można stwierdzić właśnie tyle - Twój to
świat to piłka nożna a Twój sposób myślenia jest ograniczony. Przykro mi, że masz takie
problemy - pamiętaj, są ludzie, którzy na pewno Ci pomogą.

no wspaniale lejesz wode, wspaniale andrzeju.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Liczba porażek Barcy i Realu świadczy o ''''realnym'''' zagrożeniu ze strony reszty ligi..
naprawdę, realne ;)

a to remis to juz sie nie liczy? zreszta, ciezko zeby te druzyny, ktore sa znacznie lepsze od druzyn czolowych z anglii, mialy takie same wyniki. to logiczne ze maja lepsze.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Tym razem ''''prawdopodobnie'''' pisze głupoty.. to je pisze czy może swoją tezę poddajesz
w wątpliwość ? Gubisz się.

nie gubie sie, tylko sobie z ciebie zartuje, drwie.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

W kwestii ortografii swoje już napisałem, poprawiłem się. Masz zadatki na polityka -
oni też myślą, że udowodnili ludziom swoją rację. A tak naprawdę to ludzie z nich szydzą.
Wmawiaj sobie dalej, że potrafisz czytać ze zrozumieniem.

hipokryta.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Końcówka ''''miażdży'' w sposób absolutny.. pierw uważasz mnie za obywatela '''' drugiej
kategorii '''', by następnie zgodzić się, że choćby takie wylewanie pomyj na drugiego
człowieka jest bezideowe i całkowicie pozbawione sensu.

no patrz, to co powiedziec o tobie? ty mnie nie uwazasz, jak sie domyslam, za obywatela drugiej katerogii, a wylewasz te pomyje i jeszcze piszesz ze to nie ma sensu. gdzie tu logika?
>'' To nie wymaga komentarza.
skoro nie wymaga, to po co komentujesz? znow daje o sobie znac rozdwojenie jazni?

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Poza
tym - Twoja opinia nie ma dla mnie żadnego znaczenia, toteż może i mnie nie być. To,
że dokonujesz jakichkolwiek podziałów, świadczy o Twojej małostkowości.

w sumie to ty go dokonales, ja z grzecznosci potwierdzilem.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Jesteś po prostu
ubogim w intelekt człowiekiem.

klamca.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Natomiast ja, każdego potencjalnego oponenta staram się
traktować tak samo - przepraszam, ale tylko wtedy, gdy i oponent potrafi zachować się
odpowiednio - utrzymać określony stopień kultury, posługując się przy tym rzetelnymi
argumentami

argumentami? przeciez ty nie znasz znaczenia tego slowa hipokryto.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

a co najważniejsze - nie ubliżając przy tym swojemu rywalowi.

czyli mam rozumiec ze siebie rowniez nie szanujesz? bo okreslenia ze na glupote nie ma rady, ze ubogim o intelekt czlowiekiem jestem, ze powinni sie mna zajac osoby trzecie jest wlasnie tym, co tak innym zarzucasz, bystrzaczku.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

Za każdą ewentualną
obrazę wypada przeprosić,

czekam wiec.

Dnia 07.11.2011 o 00:02, MSPRISON napisał:

cóż, na zło dobrem odpowiadać nie będę.
A kwestia La Ligi.. tak, to rozgrywka pomiędzy dwoma drużynami i nic tego obrazu nie
zmieni, o końcowym spojrzeniu na dane rozgrywki stanowi całokształt postawy na przestrzeni
jednego roku.

ja nie twierdze ze jest inaczej wiec po co gadasz, jakbym twierdzil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co tu piszesz, ni jak mam skonfrontować z czymkolwiek - być może na każdy inny temat wypowiadasz się bardziej jednolicie, z rozsądkiem. Cóż, tego się nie dowiem. Na dalsze wojenki nie mam ochoty, chęci a co najważniejsze - radości. Co to za radość rzucać obelgami w stronę oponenta ? Żadna. Pozwolisz, że i tym razem odpiszę - tym razem jednak w innym tonie. I nie w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 00:53, MSPRISON napisał:

Wszystko co tu piszesz, ni jak mam skonfrontować z czymkolwiek - być może na każdy inny
temat wypowiadasz się bardziej jednolicie, z rozsądkiem. Cóż, tego się nie dowiem. Na
dalsze wojenki nie mam ochoty, chęci a co najważniejsze - radości. Co to za radość rzucać
obelgami w stronę oponenta ? Żadna. Pozwolisz, że i tym razem odpiszę - tym razem jednak
w innym tonie. I nie w tym momencie.

no, w koncu napisales cos sensownego. nie masz racji - koncz temat i uciekaj. oszczedzisz mi stukania w klawisze.

PS. argumentow oczywiscie nie dostalem, ale i dostac sie nie spodziewalem. wszak poznalem sie na tobie juz dawno.

PS2. to te twoje rozdwojenie jazni powoduje, ze zmienaisz avatara co 10 minut, czy to okres mlodzienczego buntu i w ten sposob dajesz znac swiatu ze istniejesz?

pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi - nie napisałem tego, by udowodnić, że nie mam racji. Potrafię jedynie racjonalnie podejść do sprawy - stąd takie zachowanie. Nie uciekam - dopiero zaczynam poważną działalność na gramie a Ty mnie od tego pomysłu nie odwołasz :)
Jak już wspomniałem, w swoich wypowiedziach nie zawarłeś argumentów - a przynajmniej takowych, które byłyby nimi, nie tylko w Twoich oczach.
Co ma zmiana awatara do stanu psychicznego jednostki ludzkiej ? Nie przestałeś bredzić :( Również pozdrawiam, zaznaczając, że doczekasz się odpowiedzi na swoje słowa. Może tym razem będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co, nie umiesz sie powstrzymac i z jednej strony nie odpowiedziales merytorycznie bo powiedziales ze konczysz dyskusje, ale z drugiej dalej odpowiadasz, tyle ze juz sie nie ustosunkowujesz zupelnie do niczego i odpowiadasz dla samego faktu odpowiadania.

Dnia 07.11.2011 o 01:05, MSPRISON napisał:

Przykro mi - nie napisałem tego, by udowodnić, że nie mam racji. Potrafię jedynie racjonalnie
podejść do sprawy - stąd takie zachowanie. Nie uciekam - dopiero zaczynam poważną działalność
na gramie a Ty mnie od tego pomysłu nie odwołasz :)

jak dotad to niezbyt powaznie zaczales.

Dnia 07.11.2011 o 01:05, MSPRISON napisał:

Jak już wspomniałem, w swoich wypowiedziach nie zawarłeś argumentów - a przynajmniej
takowych, które byłyby nimi, nie tylko w Twoich oczach.

no tak, fakt iz smoqu udowodnil ci ta sama rzecz ktora ja ci udowodnilem rowniez do ciebie nie dociera, bo do ciebie zupelnie nic nie dociera. zupelnie. dlatego wszelkie argumenty z gory sa skazane na niebyt. a to tylko jeden z wielu przykladow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować