Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2011 o 16:12, Budep napisał:

Dobrze, że napisałeś kto to, bo prawdę mówiąc nie wiedziałam :P Dawno kadry nie oglądałam....

Co do strojów... WTF?!

Kapizak1***
Też mam takie przemyślenia i zastanawiam się co by było np. w przyszłym sezonie za Maaskanta w Wiśle. Inna sprawa, że wydaje mi się, iż ci piłkarze i ten trener nie rozumieją atmosfery derbów. Wszak dla Maaskanta klęska w derbach była "jednym przegranym meczem". A umówmy się - takie spotkanie to mecz szczególny. Co do trenerów w Anglii - podziwiam to, że niektórzy potrafią takim zaufaniem darzyć jedną osobę, by powierzyć jej klub na 25 lat. Tym bardziej, że początki Fergusona nie były za ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, rozumiem, że teraz zrobiła się moda na stroje w starym stylu, ale to jakaś totalna porażka... Że nie wspomnę o logu PZPN zamiast godła. I co, teraz piłkarz strzeli gola, będzie chciał pocałować orzełka na piersi i ni uja, bo jest logo. Coś mi się zdaje, że po tej prezentacji posypie się taka fala krytyki, że jednak stroje zostaną zaprojektowane na nowo. Taką mam przynajmniej nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 20:14, JayL napisał:

Coś mi się zdaje, że po tej prezentacji posypie się taka fala krytyki, że jednak stroje zostaną zaprojektowane
na nowo. Taką mam przynajmniej nadzieję...


Stroje rzeczywiście fatalne , obawiam się jednak że nie ma szans na ich zmianę. Wojtkowi Szczęsnemu za to brak godła nie przeszkadza:

Nie brakuje panu godła Polski?

Nie. Poszliśmy wzorem innych reprezentacji i skoro mamy swoje godło - piłkarskiej reprezentacji - to powinniśmy je eksponować. Przynajmniej pod tym względem doganiamy Europę.


Źródło: http://www.rp.pl/artykul/585940,748971-Wojciech-Szczesny-wierzy-w-zwyciestwo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 20:14, JayL napisał:

I co, teraz piłkarz strzeli gola, /.../

Przyszło mi na myśl, że może w ogóle nie strzelą i nie będzie problemu. Ale tak jak maskotki do dupy to stroje też.
Przynajmniej stroje wolontariuszy są fajne...

A skoro dla piłkarzy jest ok... to kogo oni reprezentują? POLSKĘ, czy PZPN?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no teraz to PZPN przegiął z tymi koszulkami. Jeszcze słabą grę można było wybaczyć, ale coś takiego. Nigdy. Mam nadzieje, że szybko zmienią te koszulki pod wpływem opinii publicznej, bo jak nie to daje sobie spokój z taką reprezentacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, te stroje to żenada. O braku godła już sporo zostało powiedziane więc to przemilczę, ale tak poza tym, to po co niby ten pasek z przodu? "Miejsce na twoją reklamę"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 21:02, Paoro napisał:

bo jak nie to daje sobie spokój z taką reprezentacją.


Oczywiście, dajesz sobie spokój... do następnego wygranego meczu z kimś w miarę silnym. ;)
U nas wielu daje sobie spokój, bo to bo tamto, a potem po wygraiu wszyscy oczywiście wierzyli od zawsze i piszą "gdzie są ci co nie wierzyli". :)
Już najbardziej bawi krytyka Błaszczykowskiego, że nie zbojkotował koszulki, co to za kapitan....

Co zaś się tyczy koszlek, to te z husarią faktycznie były dobre, ale ja liczę że kiedyś będą Adidasa... jak za dawnych lat, może nawet z orłem na środku, ale tym razem w koronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 23:21, Vaksinar napisał:

> bo jak nie to daje sobie spokój z taką reprezentacją.

Oczywiście, dajesz sobie spokój... do następnego wygranego meczu z kimś w miarę silnym.
;)
U nas wielu daje sobie spokój, bo to bo tamto, a potem po wygraiu wszyscy oczywiście
wierzyli od zawsze i piszą "gdzie są ci co nie wierzyli". :)
Już najbardziej bawi krytyka Błaszczykowskiego, że nie zbojkotował koszulki, co to za
kapitan....

Co zaś się tyczy koszlek, to te z husarią faktycznie były dobre, ale ja liczę że kiedyś
będą Adidasa... jak za dawnych lat, może nawet z orłem na środku, ale tym razem w koronie.


Oblukaj sobie koszulki innych reprezentacji:
http://www.nike.com/nikefootball/teams/nationalkits?locale=pl_PL
Francja ma bardzo ładne, reszta też fajne. A nasze mogłyby mieć wzór jak te Holenderskie, tylko zamiast pomarańczowych byłyby białe, a tam gdzie paski są czarne i białe byłyby czerwone.

Zgodzę się, że te z husarią były niezłe.

Nie wiem, co jest z Nike, że zawsze psuje nam te koszulki, albo walnie granatowe z odwróconą flagą na rękawach, albo jakiś czerwony prostokąt na środku, z herbem PZPN - choć to akurat sprawka Laty. Co ciekawe, w ankiecie "kibice" opowiedzieli się za tym herbem PZPN?! czytając dalej dowiedziałem się, że ci kibice to oczywiście członkowie klubu kibica stworzonego przez PZPN..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 21:02, Paoro napisał:

Nie no teraz to PZPN przegiął z tymi koszulkami. Jeszcze słabą grę można było wybaczyć,
ale coś takiego. Nigdy. Mam nadzieje, że szybko zmienią te koszulki pod wpływem opinii
publicznej, bo jak nie to daje sobie spokój z taką reprezentacją.


Z koszulkami to przesadzili i to ostro. Jak dla mnie najgorsze koszulki reprezentacji jakie dotąd widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 19:00, MisticGohan_MODED napisał:

Co do... GDZIE JEST ORZEŁ ?!

Bo to jest reprezentacja PZPN-u a nie reprezentacja Polski :-P
Grzesiu Lato jak zwykle dba przede wszystkim o swoje interesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 10:19, Paoro napisał:

Francja ma bardzo ładne, reszta też fajne. A nasze mogłyby mieć wzór jak te Holenderskie,
tylko zamiast pomarańczowych byłyby białe, a tam gdzie paski są czarne i białe byłyby
czerwone.

Francja ma prześliczne. Sama bym w takiej na co dzień chodziła :D Słowenia ma dziwne, Portugalii też mi się nie podobają.

Dnia 09.11.2011 o 10:19, Paoro napisał:

Zgodzę się, że te z husarią były niezłe.

Były bardzo ładne, szkoda, że nie ma takiego motywu.

Dnia 09.11.2011 o 10:19, Paoro napisał:

Co ciekawe, w ankiecie "kibice" opowiedzieli się za tym herbem PZPN?!

Że niby ja opowiadałam się za TAKĄ koszulką?! -_- To chyba jakiś misioland działający przy PZPN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 18:44, MisticGohan_MODED napisał:

Teraz to już oficjalnie xp

Gdzieś słyszałem pytanie jakiegoś kibica czy przed meczem reprezentacji będzie jeszcze grany Mazurek Dąbrowskiego, czy hymn PZPN-u? :-)
Ale serio. Czy wreszcie znajdzie się ktoś z jajami, kto się dobierze do tych dożywotnich działaczy?! Rozumiem, że teraz, na rok przed ME nie za bardzo można robić jakieś rozróby, ale po Mistrzostwach, bez względu na wynik, nie zagłosuję w wyborach na żadną partię, która w swoim programie nie będzie miała punktu: Zrobić porządek z PZPN!
Jeżeli dalej będą urządzać sobie prywatny folwark ze Związku, to Polski Sejm powinien im przynajmniej zabronić używać określenia "Polski" w swojej nazwie. Niech mają skrót ZPN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Teraz nie ma po co robić czegoś w sprawie PZPN, bo nadchodzą mistrzostwa europy. Leśne dziady nic się nie zmieniają i można rzec, że co roku jest gorzej. Lato już w ogóle nie trawie. Dziś widziałem w tv jak poproszono go, aby skomentował brak Orzełka na nowych strojach, to wielce jaśnie pan, powiedział, że tradycyjnie żadnych wywiadów nie udzieli, bo "znów coś wytniecie i pokarzecie zdanie wyjęte z całości". Jak on może swoją świetną karierę piłkarską hańbić swoimi rządami i zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 22:13, SongoX napisał:

Jak on może swoją świetną
karierę piłkarską hańbić swoimi rządami i zachowaniem.


Kasa, kasa, kasa. A te koszulki oby wszystkie spłonęły dzień przed meczem. Wolałbym, żeby grali bez nich niż z tym szajsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 19:27, Nightdew napisał:

Jaką polecacie dobrą stronę z oryginalnymi artykułami piłkarskimi? Potrzebuję kupić sobie
szalik arsenalu. Po wpisaniu w google znalazłem: http://www.4fanatic.com/product-pol-2120-szalik-Arsenal-FC-WH.html
.

Na oficjalnych stronach klubów.
http://www.arsenal.com/home
i link do sklepiku :)
http://arsenaldirect.arsenal.com/scarves+gloves/icat/scarvesandgloves/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 21:02, Paoro napisał:

Nie no teraz to PZPN przegiął z tymi koszulkami. Jeszcze słabą grę można było wybaczyć,
ale coś takiego. Nigdy. Mam nadzieje, że szybko zmienią te koszulki pod wpływem opinii
publicznej, bo jak nie to daje sobie spokój z taką reprezentacją.


Hahaha, a pamiętasz żeby PZPN zrobił cokolwiek pod wpływem opinii publicznej :) ? To jest państwo w Państwie i mają w.... nosie wszystko i wszytkich. Mieli kaprys, pomysł, chęć zarobienia na koszulkach i choćby sie waliło i paliło to beton zdania nie zmieni :) Pewnie ktoś niezłą premię dostał za "wspaniały projekt".
Ehhh w tym jednym jestem z Jankiem T. - rozpędzić to towarzystwo na cztery wiatry. Ale tu też pewnie będą problemy :), chłopak zapowiedział że się teraz "nimi" zajmie i od razu się kwity na niego znalazły :)
Szkoda mi tylko piłkarzy. Marzeniem każdego sportowca jest grać w koszulce z orzełkiem na persi, a tu takie kwiatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować