Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2007 o 17:28, Quire napisał:

http://sport.onet.pl/0,1248770,1487691,wiadomosc.html

Jeżeli to prawda co mówią w PZPN to może to i lepiej ale jakoś średni w to wierze.

A tak szczerze mówiąc to raczej mi ciśnie się na myśl: Ale was wydymali.

To jest jedna wielka ściema i skandal mogli chociaż po0dac jakiś bardziej logiczny powód np.dojście do trybun nie jest zrobione na czas,a tak to wszyscy wiedzą,że nic się nie zmieniło i nadal rządzą Misie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 15:28, Vaxinar napisał:

(...)
Wychodzisz zapewne z założenia, że młodszy to nieuwikłany w te wszystkie afery i tak dalej.
Tak się często zdarza, ale nie zawsze.


Nie chodzi o układy i afery. Niech już sobie będą, widocznie zawsze być muszą.
Ja się bardziej martwię o takie rzeczy jak np. rozbudowa infrastruktury czy szkolenie młodzieży. Akurat Kosecki pokazał, że jak ktoś chce to potrafi - sam już od paru lat prowadzi futbolową szkółkę.

Dnia 16.02.2007 o 15:28, Vaxinar napisał:

Powiem Ci tak. Wg mnie Lato nie jest, a przynajmiej tak mi się zdawało zamieszany w te wszystkie
korupcyjne afery. Np Beckenbauer też zasiada wygodnie w foteliku, a jest byłym piłkarzem. To
trochę inna rola, ale jednak biurokracja, polityka. Skoro się sprawdza, to dlaczego u nas nie
może?


Porównanie Laty do Beckenbauera jest nie na miejscu. Cesarz to jest działacz najwyższej klasy, z olbrzymimi wpływami, potrafiący doskonale zarządzać.
Nie każdy wielki piłkarz musi być znakomitym działaczem. Szczerze wątpię, żeby za kilkadziesiąt lat taki Rooney został prezesem jakiegoś klubu/federacji ;D

Dnia 16.02.2007 o 15:28, Vaxinar napisał:

Chociaż z drugiej strony po Twoich zarzutach rzuca to trochę inne światło na Lato. Dalej jednak
wydaje mi się lepszy od Listkiewicza.


Być lepszym od Listka to nie jest aż tak wielka sztuka ;P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 15:48, Quire napisał:

(...)
Bodajze 103 mecze w kadrze medal mistrzostw świata i Olimpijski.


Już pisałem - wielki piłkarz i nic poza tym.

Dnia 16.02.2007 o 15:48, Quire napisał:

Jednakże kompetencji i waruków do prezesowania ma totalne zero. Jest chyba jednym z trzech
kandydatów których bym nawert nie brał pod uwagę. Oprócz niegojeszcze Wójcik i ten eurodeputowany
samoobrony (Czarnecki???)


Czarnecki, Czarnecki. Ja bym się jeszcze bał Engela, ale nie wiem czy będzie brany pod uwagę.

Dnia 16.02.2007 o 15:48, Quire napisał:

A tak szczerze mówiąc to raczej mi ciśnie się na myśl: Ale was wydymali.


Brak reprezentacji w Krakowie to już chyba będzie rzecz normalna. Nawet jeśli w tejże kadrze będzie kilku graczy z Wisły...
Od początku coś się psuło - mecz reprezentacji mieliśmy dostać już na jesień, na spotkanie z Serbią. Jednak z powodu braku pawilonu medialnego (którego budowa miała się rozpocząć w tamte wakacje) pomysł jakoś tak niepostrzeżenie upadł. Potem dostaliśmy mecz z Azerami i znowu jaja, bo... brakuje nam nam dróg dojścia do nowego sektora. Pomimo zamieszania na linii MZPN-Wisła-zarząd miasta pojawiła się nadzieja, że drogi jednak się pojawią, no ale teraz wyszła rzekoma zadyma kibiców...

O wstawieniu Krakowa na listę rezerwową Euro2012 już nie będę wspominał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku TVN Turbo powiedział, że wykupił prawa do wszystkich meczy UEFA, a pokazywał tylko niewielką część. Czy to ja jestem źle pionformowyany, czy TVN Turbo kłamał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 12:34, Iosis napisał:

w zeszłym roku TVN Turbo powiedział, że wykupił prawa do wszystkich meczy UEFA, a pokazywał
tylko niewielką część. Czy to ja jestem źle pionformowyany, czy TVN Turbo kłamał?


Pewnie kłamał.
To tak samo jak mecze polskich drużyn w pucharze UEFA rok temu. Mieli pokazywać Amicę w otwartym TVN, po pierwszej ich porażce (bodajże 0-5 z Rangers) przenieśli ich do TVN Turbo, a na samym końcu nie pokazywali ich chyba w ogóle ;P Tak samo jak chyba wcześniejszego meczu rewanżowego Legii z FC Zurych przegranego 1-4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie nietypowe pytanie.
Jeśli chciałbym zobaczyć sobie podstawową jedynstkę danego klubu (np.. AS Romy), to gdzie najlepiej się skierować? Znacie jakąś stronę?
Szukałem na poszczególnych stronach tych klubów, oficjalnych i nie, ale nie znalazłem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 16:44, Vaxinar napisał:

Mam takie nietypowe pytanie.
Jeśli chciałbym zobaczyć sobie podstawową jedynstkę danego klubu (np.. AS Romy), to
gdzie najlepiej się skierować? Znacie jakąś stronę?
Szukałem na poszczególnych stronach tych klubów, oficjalnych i nie, ale nie znalazłem. :(

No cóż, trenerzy przeważnie typują pierwszą ''jedenastkę'' kilkadziesiąt minut przed meczem. Nawet oficjalne strony klubów chyba nie dostają tak szybko wieści np. w jakim składzie zagra dziś Chonbuk Motors. Nie wiem czy uda ci się znaleźć taką stonę, ale może jednak. Do tego składy często ulegają zmianie, czy to z powodu kontuzji, słabej formy czy jeszcze czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 12:50, .Darnok napisał:

> w zeszłym roku TVN Turbo powiedział, że wykupił prawa do wszystkich meczy UEFA, a pokazywał

> tylko niewielką część. Czy to ja jestem źle pionformowyany, czy TVN Turbo kłamał?

Pewnie kłamał.
To tak samo jak mecze polskich drużyn w pucharze UEFA rok temu. Mieli pokazywać Amicę w otwartym
TVN, po pierwszej ich porażce (bodajże 0-5 z Rangers) przenieśli ich do TVN Turbo, a na samym
końcu nie pokazywali ich chyba w ogóle ;P Tak samo jak chyba wcześniejszego meczu rewanżowego
Legii z FC Zurych przegranego 1-4?

Coraz bardziej widać, że telewizja kłamie na każdym kroku. Niestety. Ech. Przynajmniej tyle dobrego, że TVN jest telewizją niezależną nie to co TVP, w wiadomościach której aż widać, że PiS ma tam swoich ludzi. Oj dzieje się źle w naszej Posce i poskiej piłce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 16:44, Vaxinar napisał:

Szukałem na poszczególnych stronach tych klubów, oficjalnych i nie, ale nie znalazłem. :(

Najlepsze są strony fanów , gdzie jest sporo statystyk .Niestety strony oficjalne są raczej pod tym względem ubogie .Wiem że przynajmniej w Polsce są także strony ze statystykami , nie wiem natomiast jak to jest z ligami zagranicznymi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 17:01, paweusz napisał:

No cóż, trenerzy przeważnie typują pierwszą ''jedenastkę'' kilkadziesiąt minut przed meczem.
Nawet oficjalne strony klubów chyba nie dostają tak szybko wieści np. w jakim składzie zagra
dziś Chonbuk Motors. Nie wiem czy uda ci się znaleźć taką stonę, ale może jednak. Do tego składy
często ulegają zmianie, czy to z powodu kontuzji, słabej formy czy jeszcze czegoś innego.


Oczywiście, ale nieraz spotyka się coś takiego. Obrazek boiska, nazwiska piłkarzy np na bramce Boruc i w nawiasie pierwszy rezerwowy np "Boruc (Dudek)".
O coś takiego mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2007 o 14:04, Vaxinar napisał:

Oczywiście, ale nieraz spotyka się coś takiego. Obrazek boiska, nazwiska piłkarzy np na bramce
Boruc i w nawiasie pierwszy rezerwowy np "Boruc (Dudek)".
O coś takiego mi chodziło.


Takie coś raczej możesz spotkać tuż przed meczem, ale nie generalne, jeśli chcesz to możesz szukać np. na stronie Eurosportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 17:48, walgierz napisał:

> Hehe, Juruś szaleje :P
> http://sport.gazeta.pl/pilka/1,65080,3927684.html
> Uznanie na półwyspie Iberyjskim ;P

Może to jego sposób na uzyskanie rozwiązania kontraktu? ;>
Chociaż przy kasie jaką trzaska za grzanie ławy, to wątpię...


Morze mu się znudziło dostawanie kasy za nic(idealista):) Ale może nie tylko chce rozwiązać kontrakt, ale też po prostu zwrócić uwagę mediów w jego stronę, w końcu kontrakt z TP mu się skończył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2007 o 17:42, .Darnok napisał:

Oglądał ktoś dzisiaj Matusiaka w Palermo?


Raczej nikt bo siedział na ławie,był za to Kosowski wynik 1-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować