Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Jeśli chodzi o polską drużyne to Wisła Kraków (odzyskamy mistrza!)
a z zagranicy to Chelsea i Barcelona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 09:25, paweusz napisał:

Nie się co podniecać wysokiem zwycięstwem BOTu Bełchatów.


Moim zdaniem wiele się zmienie, co prawda wydaje mi się, że mistrza będzie miał kto inny, ale BOT będzie ładnie, dobrze grał. Matusiak wcale nie był taką gwiazdą drużyny, strzelał i jest dobry, ale bez niego BOT nie zginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzew dzisiaj przywiózł z Grodziska Wlkp. ważny punkt, po bezbramkowym remisie. Forma strzelecka widzewiaków pozostawia wiele do życzenia, i ten wynik nie napawa optymizmem, mam nadzieję, że to ulegnie poprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korona niestety wygrała tylko 1:0. Po pierwszych 10 minutach myślałem, że jeżeli obie drużyny będą grać tak dalej to mecz będzie bardzo ciekawy i nie będzie ustepował nawet takim hitom jak mecze Wisły Krakó z Legią.
Jednak mecz stał się przeciętnym, a każda próba wolnego, czy rożnego Sobolewskiego wołała o pomstę do nieba. I chociaż lubię Koronę to w końcówce miałem nadzuieję, że Arka strzeli wyrównującą bramkę i pokaże Kieledczanom, że niewykorzystane sytuacje się mszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, liczyłem że się namw ięcej bramek posypie, a tu kicha. :(
Jedyne co mnie zdziwiło, to remis Legii, jutro liczę na mecz Wisły. Co do wyniku GKS, to nie ma z tym żadnych niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale wczoraj super mecz pokazali na canal+,poprostu rewelacia(sevilla-barcelona)w tym meczu było wszystko co moze kibica zadowolic,wolne karny,dramaturgia,bramiki,i rewelacyjna gra.a to co zagrał kanute to poezia gry w piłke.wygrała sevilla 2-1 a przegrywała 0-1 pozniej ronaldinio nie strzelił karnego a mogło byc 0-2.wczesniej pisałem ze moze sevilla zdobyc mistrza,do konca zezonu bede im kibicował(od zawsze kibicuje atletico chociaz w pasy).
dzisiaj czekam na wygrana wisły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I 3 czerwone kartki:P Dawno nie ogladalem takeigo widowiska i jak cały tydzień czekałem na mecz L''poolu z moim kochanym ManUtd który okazał się beznadziejnie nudy, tak Sevilla-Barca staje sie powoli klasykiem PD. Za tydzien barca z Realem=P bedzie sie dzialo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 11:40, ThoruS napisał:

I 3 czerwone kartki:P Dawno nie ogladalem takeigo widowiska i jak cały tydzień czekałem na
mecz L''poolu z moim kochanym ManUtd który okazał się beznadziejnie nudy, tak Sevilla-Barca
staje sie powoli klasykiem PD. Za tydzien barca z Realem=P bedzie sie dzialo:P

ja byłem za liverpoolem(nudy).zobaczymy co zrobi dzisiaj real(nienawidze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 12:00, Adidas66 napisał:

Dzisiaj Wisła K. gra z Górnikiem Z. ale niestety tego meczu w publicznej nie uświadczysz.



Aha , mam Canal + sport. Proszę mugłbyś Mi powiedzieć o której rozgrywa się ten mecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ale wczoraj super mecz pokazali na canal+,poprostu rewelacia(sevilla-barcelona)w tym meczu było wszystko co moze kibica zadowolic

mecz może i ciekawy, ale pewnie tak już morale opadły Barcelonie, że mecz z Liverpoolem jest już prawie roztrzygniety. ;/ Obym się mylił, ale obawiam się, że Duma Katalonii może się już nie podnieść. A szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i proszę - Wisła rozniosła Górnika 4-0 i wieści o jej śmierci okazały się mocno przesadzone ;>
Zaprezentowała się naprawdę ciekawie i choć zwycięstwo jest tak wysokie ze względu na słabiutką postawę Zabrzan, to jednak świadczy, że Wisła będzie się w walce o mistrza liczyć. Co najważniejsze widać było u nich chęć do gry i radość z niej. Ciekaw jestem jak krakowianie zaprezentują się na tle jakiegoś silniejszego zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba czekać do 19 kolejki, na mecz z Koroną. :)
Mam pytanie panowie - dlaczego Wisła jest w tabeli (mimo iż mają po tyle samo pkt) przed Legią? Co się liczy, jeżeli w ostatnim meczu było 1:1?

Uwaga!
Co do typowanie, wyniki mogą pojawić się we wtorek nawet, bo jutro mogę nie mieć czasu. Piszę, bo niektórzy nieraz się niepokoją za szybo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 16:34, Vaxinar napisał:

No to trzeba czekać do 19 kolejki, na mecz z Koroną. :)
Mam pytanie panowie - dlaczego Wisła jest w tabeli (mimo iż mają po tyle samo pkt) przed Legią?
Co się liczy, jeżeli w ostatnim meczu było 1:1?

Wisła ma w tej chwili o jedną bramke więcej strzeloną od Legii, ale bilans ma lebszy aż o 4 gole i to zawsze się liczy.
Wisła strzelone: 30 stracone:13 ; Legia strzelone: 29 stracone: 16


Mimo wszystko Wisła powinna wyciągnąc wnioski boStolarczyk na lewej stronie grał przeciętnie. A pomysł aby Dudka grał na środku pomocy był mocno nieudany. Darek w tym meczu grał najsłabiej z zawodników Białej Gwiazy, widać że nie czuje się dobrze w roli pomocnika, powinien wrócić na obronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończył się boski magazyn OE. :D
Wisła i GKS ładnie grały, pokazały swoje, myślę, że Legia również jest na fali tylko skuteczność nie ta. Jednak GKS i Wisła to w tej chwili przodownicy moim skromnym zdaniem. Za tydzień conajmiej dwa świetne spotkania.
Jak zwykle, najlepsza część programu czyli bramka kolejki, nie wiem w czym panom z programu OE zainponowała akcja jednego z napastników GKSu i ten strzał. No cóż, każdy ma inny "gsut", ale ja tam nic super nie widział. Ale gol Brożka... pierwsza klasa, hehe.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować