Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Oglądam mecz GKS-Legia na Polsacie Sport i muszę przyznać ze belchatowski klub narazie dobrze sobie z nią radzić, wygrawa 1:0 po karnym wykorzystanym przez Ujka po 50'' gry.
A we wcześniejszym meczu ŁKS wygrał z WIsłą Płock 3:1 po dwóch gola Kmiecika i golu CIeślińskiego.
Dobrze Rycerze Wiosny, dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 22:18, spider88 napisał:

No i Barca jednak strzeliła . Liverpool miał taką przewagę i co , i gramy dalej :P


Na szczęście wyjazdówki liczą się razy dwa, czyli Live ma 4, a Barca 3. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wynik w Lyonie to szok.......... na szczęście nie dla mnie.
Kolos na słomianych nogach, mieli ich na talerzu i dali ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 22:26, Vaxinar napisał:

Na szczęście wyjazdówki liczą się razy dwa, czyli Live ma 4, a Barca 3. :P

Wiem, chodziło mi o dalszą część meczu a nie dogrywkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 22:40, buraczek18 napisał:

Za chwilę barca strzeli następny gole bez wysiłku.


Ja przepraszam, ale nie rozumiem.
Gdzie te gole, chyba w autokarze w drodze do hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze moja wina że meczu nie widze i nie wiem kiedy się kończy.jeśli się skończył to kto przechodzi dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... :/
Porto odpadlo, Inter odpadl, Lyon odpadl... A miala byc taka piekna LM w tym roku... I tak nie bylo najgorzej na szczescie :] Bo z drugiej strony gra Liverpool, gra Roma [choc wolalbym Lyon mimo wszystko] no i Valencia [choc tez wolalbym Inter :] Teraz licze bardzo na Celtic, zeby w koncu cos sie odmienilo, Manchester tez moglby wygrac i Arsenal... A ostatnia para to juz w sumie niewazne - bede sie cieszyl zarowno z przejscia Realu jak i Bayernu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro się będzie działo. Grają Bayern i ManU, mam nadzieję, że wynik będzie korzystny. Arsenal też lubię nawet, a co do 4 pary do nie mam faworyta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Dla mnie LM się w tym sezonie już skończyła :)
No, może jeszcze za Celtic pościskam kciuki.
Barca zgodnie z moim przewidywaniami wygrała, ale za nisko. Moja rada na przyszłość: zatrudnić w końcu bramkarza, bo klowny są mile widziane w cyrku, między słupkami już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe przemyślenia po dzisiejszych meczach:
Lyon-Roma.
Nie poznaje kolgów z Rzymu Totti fajnie zagrał(według mnie nie było faulu choć dla pewności musiałbym zobaczyć to dokładniej),a Mancini co tu dużo gadać ograł Reveillere jak dzieciaka.Szkoda mi Lyonu,ale gdzie oni mają tą siłę ofensywną-chyba była na rybach
Liv-Barca
Z taką grą to Barcelona musi kupić Gerrarda i nowego bramkarza,gdyby Ronaldinho strzelił w 53 min to mogło być ciepło.Podanie Xaviego i wyjście na pozycje Eidura pierwsza klasa.Eto''o to chyba myślami jest gdzie indziej bo na pewno nie na boisku(nowy trener czy klub?).Podoba mi się Kuyt,chłop nie ma szczęścia a haruje na boisku,aż miło popatrzyć.
Chelsea-Porto
I znowu bramkarz kopie mecz,bo gdzie ten Helton wybija piłki do własnej bramki.Przy drugiej to też się obrona nie popisała,jak sobie Drogba z Szewą głowkowali kolesie stali,stali i stali a Ballack pyk do bramki(ładnie się złożył)
A było tak blisko i ten pyszałek wyleciałby na zbity.....bruk
Valencia-Inter
To co się działo w trakcie meczu to jeszcze jakoś mogą pojąć-walka brudna bo brudna ale walka,ale po meczu.Ludzie toż tu powinny się posypać takie kary,żeby się panowie obudzili(oczywiście niczego takiego nie będzie).Jak chcę sobie pooglądać walki to włączam kanał z Pride albo inn ą tego typu formułę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 00:42, Gregory171 napisał:

/.../ Ludzie toż tu powinny się posypać takie kary,żeby się panowie obudzili(oczywiście niczego takiego nie będzie)./.../

-> Pewnie, ze nie. W koncu to Inter i Valencia a nie np. Inter i Wisla, badz Valencia i Legia, wtedy kary posypalyby sie od razu, a my mielibysmy pewnie i wykluczenie. Nie ma to jak UEFA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od wczorajszego wieczoru mam dziwne uczucie niesprawiedliwości...
szkoda że barca odpadła myślałem ze gładko wygrają a tu prosze - niespodziewanka
dla mnie liga mistrzów się skończyła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować