Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2007 o 02:08, Be-Yacz napisał:

> Zdziwienie widnieje na mej twarzy bardzo wielkie. Ostatnio widziałem Sneijdera w jakimś
meczu
> Ajaxu chyba towarzyskim ale był nadal w Ajaxie a to sie działo na początek sezonu.
To nic dziwnego, bo dzisiaj oficjalnie podano do wiadomości, że transfer doszedł do skutku
:).

aha! przez pewien czas w ogóle nie wiedziałem co sie w końcu dzieje?! gdzie on bedzie do cholery grał. Byłem prawie pewny że bedzie to FC Valencia a szkoda że do niej nie trafił bo by sie bardzo przydał.
Kończe narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 01:54, Be-Yacz napisał:

ciach

To nie zmienia faktu, że uważam to za błąd Sneijdera. Zresztą jeżeli Quaresma przejdzie do Realu to równiez uznam to za jego błąd. Robbena mi nie szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 02:33, stanlee napisał:

> ciach
To nie zmienia faktu, że uważam to za błąd Sneijdera. Zresztą jeżeli Quaresma przejdzie do
Realu to równiez uznam to za jego błąd. Robbena mi nie szkoda.

No jest to zdecydowanie błąd. Do Realu nie idzie sie aby grać tylko zarabiać. Mysle że zdecydowanie lepszym klubem dla Sneijdera byłaby Valencia a jeśli juz to nawet zespoły z środka tebeli Primera Divison. Jeżeli i Quaresma przejdzie do Realu bede dwa razy bardziej zdziwony od transferu Sneijdera bo przecież real jest już pełny od świetnie wyszkolonych technicznie piłkrzy a FC Porto które już sprzedało któregoś z czołowych piłkarzy tego murzyna z długimi włosami tylko zapomniałem jak sie nazywa to ma sie jescze pozbyć swojego najlepszego piłkarza. Jak ta drużyna z takim osłabieniem miałaby z nowu powlaczyć w lidze mistrzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby Żuraw przeszedł bo jestem pewny że we francuskiej technicznej lidze się odnajdzie. W Szkocji grają zwykłe kick''n''run, piłka lata nad głową, zamiast po ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To naprawdę wielka ironia losu, bym musiał kibicować Legii i to ze wszystkich sił. Ale udało się :) Trzecie zwycięstwo z rzędu, dzięki czemu moja notka ukazała się w dodatku sportowym Wyborczej :D Strona 6 :)

--- To była reklama ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 02:33, stanlee napisał:

> ciach
To nie zmienia faktu, że uważam to za błąd Sneijdera. Zresztą jeżeli Quaresma przejdzie do
Realu to równiez uznam to za jego błąd. Robbena mi nie szkoda.

Ramosa też był błąd, RvN też, Cannavaro też itp. itd. Bo Real marnuje talenty xD!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybko na ten temat pisze ale to sie wytnie:P.

Wiselka wygrala z Korona:P. Wedlug mnie bramka Brozka i wogole cala akcje(bramka na 4:0) powinna pretendowac do miana bramki kolejki.

Teraz tj. jutro czeka wislakow sprawdzian kolejny bo graja z Gornikiem Zabrze u siebie, ale bez Kosowskiego i bez Sobolewskiego. Ja tam w Wislakow wierze ale teraz przekonamy sie ile znaczy Kosa dla tego zespolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 12:05, Be-Yacz napisał:

Ramosa też był błąd, RvN też, Cannavaro też itp. itd. Bo Real marnuje talenty xD!!!!

Real marnuje talenty, a niektórych nie docenia(Reyes, Bestia). Tam sprawdzają się tylko gracze już starsi. Nawet Robinho się nie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 13:05, stanlee napisał:

> Ramosa też był błąd, RvN też, Cannavaro też itp. itd. Bo Real marnuje talenty xD!!!!
Real marnuje talenty, a niektórych nie docenia(Reyes, Bestia). Tam sprawdzają się tylko gracze
już starsi. Nawet Robinho się nie sprawdza.

xD
Marnuje w takim samym stopniu jak Barcelona i inne wielkie kluby. Niektórych marnuje, niekturzy tutaj niesamocie się rozwijają. To normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 11:31, misioo napisał:

Oby Żuraw przeszedł bo jestem pewny że we francuskiej technicznej lidze się odnajdzie. W Szkocji
grają zwykłe kick''n''run, piłka lata nad głową, zamiast po ziemi.


Nawet jeśli przejdzie to nie wcześniej niż w zimowym okienku .Do tego czasu jeszcze może się bardzo wiele zmienić .Nie wiadomo czy Francuzi będą tyle czekać .Według mnie to tylko taka fantastyka , informacja wyciągnięta z rękawa aby podnieść ( upadły ) wizerunek piłkarza .Żuraw od dawna się nie może odnaleźć a menadżerowie mają swoje na to sposoby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 13:08, BoloMaster napisał:

Nawet Robinho się nie sprawdza.
końcówkę poprzedniego sezonu brazylijczyk miał znakomitą...


To fakt, ale wcześniejszą cześć nie grał, albo wchodził z ławki(co jest winą Capello).

Be-Yacz
Jednak barca ma lepsze podejście do młodych zawodników. A moim zdaniem w szkoleniu młodzieży brylują kluby Holenderskie i Francuskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 13:14, stanlee napisał:

Be-Yacz
Jednak barca ma lepsze podejście do młodych zawodników. A moim zdaniem w szkoleniu młodzieży
brylują kluby Holenderskie i Francuskie.

Jednak nie. To stereotym. Patrz co się stało z Saviolą, Riquelme czy Quaresmą. Przykłady można mnożyć po obu stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 13:40, Be-Yacz napisał:

Patrz co się stało z Saviolą, Riquelme czy Quaresmą. Przykłady można
mnożyć po obu stronach.


Riquelme jest wychowankiem można powiedzieć Boca Juniors(choć zaczynał w Argentinos Juniors) zdobywając tam wiele nagród i przyszedł do klubu nie jako młody talent, a doświadczony gracz. On sie nie sprawdza w Europie
Z Saviolą się zgodzę. A Quaresma porostu się ie sprawdził, może był za młody i zbyt ambitny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 13:55, stanlee napisał:

Riquelme jest wychowankiem można powiedzieć Boca Juniors(choć zaczynał w Argentinos Juniors)
zdobywając tam wiele nagród i przyszedł do klubu nie jako młody talent, a doświadczony gracz.
On sie nie sprawdza w Europie
Z Saviolą się zgodzę. A Quaresma porostu się ie sprawdził, może był za młody i zbyt ambitny.

Aha, czyli w Barcelonie gracze się nie sprawdzają, a w Realu się marnują xD. ROTFL :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 14:02, Be-Yacz napisał:

Aha, czyli w Barcelonie gracze się nie sprawdzają, a w Realu się marnują xD. ROTFL :P

W Barcelonie tez gracze sie marnują, ale w mniejszym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować