Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2007 o 00:09, Eye-Maze napisał:

> Może zachowanie nie było na poziomie powinno dawać się zakazy poszczególnym kibicom a
nie wszystkim
> odrazu ale Legi nie dorównamy po tym co zrobili w Wilnie.
No nareszcie bratnia dusza :P
Zgadzam się z Tobą...Legii nikt w Polsce nie dorówna ;/

Cóż.. nie byłbym taki pewny. Co prawda legioniści to z natury takie łyse drechy (bez obrazy oczwyiście dla tutejszych legio-gramowiczów) ale tacy zdarzają sie wszedzie i napewno nie najbardziej w Legii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 00:07, buraczek18 napisał:

Może zachowanie nie było na poziomie powinno dawać się zakazy poszczególnym kibicom a nie wszystkim
odrazu ale Legi nie dorównamy po tym co zrobili w Wilnie.

Życzę, żebyście nie dorównali...
Oczywiście, że zakazy powinni dostać ci co broili, a nie wszyscy, tylko, że ci spokojni (większość) też mogli PRÓBOWAĆ wpłynąć na tych rozrabiających choć domyślam sie, że to było trudne...
Przykre jest to, że to drugi kolejny wyjazd Lecha na Reymonta, gdzie broją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 00:14, mała16 napisał:

tylko, że ci spokojni (większość)
też mogli PRÓBOWAĆ wpłynąć na tych rozrabiających choć domyślam sie, że to było trudne...

A ty byś się sprzeciwiła grupie dresiarzy (na bank pijanych) ? Bo wątpię ... Tylko by się ktoś odezwał i też by go skopali ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 00:14, Badzi napisał:

I po co od razu ta napinka? 5 minut po meczu miała zostać wydana kara? Naprawdę wszystko musi
tu być sprowadzane do połajanek Real - Barca, Legia - Lech itd?

Jaka napinka? Z całym szacunkiem popatrz na innych Lechitów tutaj. Codzień czytam o warszafce, o ległej i o tym, że większość kibiców Legii to łyse drechy. Nie od Ciebie naturalnie. Poczytaj proszę troszkę a zobaczysz, że jednak napinki tu nie robię. :)
Napinki nie ma, napewno nie z mojej strony, ale "troszkę" mnie to zachowanie na stadionie zdenerwowało.

Dnia 02.09.2007 o 00:14, Badzi napisał:

Nie usprawiedliwiam w żadnym wypadku rzucania, ale z tego co widziałem podczas transmisji i
z tego co widzę teraz, nie są to race, a tylko (i aż) zimne ognie...

Kolega przez telefon mówił, że race...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Mnie tam nie było ja słuchałem relacji z meczu.W końcu za poczynania kilku kibiców odpowiadają wszyscy kibice karą wyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 00:19, kolektor napisał:

A ty byś się sprzeciwiła grupie dresiarzy (na bank pijanych) ? Bo wątpię ... Tylko by się ktoś
odezwał i też by go skopali ...

Tak, tylko, że spokojnych było więcej, ale przecież zaznaczyłam, że by to było trudne... zazwyczaj nic nie robią w takiej sytuacji ci spokojni kibice...
a potem idzie gadka, że z tymi co broją Lech sie nie identyfikuje i Lech jest najlepszy. Niestety. Za takich kibiców też trzeba wziąść odpowiedzialność, oni też sie z klubem identyfikują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 00:22, buraczek18 napisał:

Mnie tam nie było ja słuchałem relacji z meczu.W końcu za poczynania kilku kibiców odpowiadają
wszyscy kibice karą wyjazdu.


Ale niezrozumiałe jest dla identyfikowanie się z takim bydłem, że Legii nie dorównacie.
Bo ja się np. z takim bydłem nie identyfikuje i nie powiedziałbym, że Legii nie dorównam. U kibiców może występować hasło jeden za wszystkich, wszyscy za jednego, ale to nie są kibice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 00:22, buraczek18 napisał:

(...) W końcu za poczynania kilku kibiców (...)

Przepraszam, ale ty ich nazywasz kibicami ?! Oni nie zasługują na to miano ... Kibiców, to można dzisiaj było zobaczyć w Kielcach - naprawdę świetna atmosfera - prawdziwy doping. Nie mówię tego dlatego że kibicuję Koronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co miałem używać jakiś obraźliwych słów oni i tak pewnie będom mieli jakieś zakazy wchodzenia na stadion.
Chyba że ich nazwę antykibice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 00:38, buraczek18 napisał:

A co miałem używać jakiś obraźliwych słów oni i tak pewnie będom mieli jakieś zakazy wchodzenia na stadion.
Chyba że ich nazwę antykibice.

1. Obawiam się, że jak to w Polsce bywa nie będzie żadnych indywidualnych kar.
2. Ja proponowałbym nazwać ich nie obraźliwie, lecz po imieniu. Chuligani, bandyci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dolha!!!

Co?!?!?!

HAHAHAHAHAHAHAHAHA :)


A tak na poważnie - super atmosfera, super doping, ogólnie było świetnie, tylko bydło z poznania pokazało, że chyba jednak powinni dostać większe kary. praktycznie ZERO dopingu z ich strony, i oczywiście musieli odreagować rzucaniem w starych dziadków i dzieci... no po prostu super szacunek! nie ma to jak rzucać w porządną ekipę! Trzeba mieć jaja i odwagę, żeby w takich ludzi rzucać, brawo chuliganko, brawo kurna!

Mam CHOLERNą ochotę więcej się ponapinać, ale ze względu na paru normalnym kibiców typu Badzi sobie daruję ;) Było zaaaaajefajnie i to jest najważniejsze :)

TYLKO WISłAAA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie co było najlepsze? Jest przerwa, my dla żartów nucimy "Krzysiu Kotorowski", potem zaczyna się połowa, coś tam krzyczymy do dolhy, żeby nas się nie bał, a tutaj zmiana ;D

No naprawdę, ale PRAWIE mi żal tego rumuńskiego judasza ;D
Coś pięknego, dobrze mu tak, szma%^#^ jeden ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 00:24, kolektor napisał:

> (...) W końcu za poczynania kilku kibiców (...)
Przepraszam, ale ty ich nazywasz kibicami ?! Oni nie zasługują na to miano ... Kibiców, to
można dzisiaj było zobaczyć w Kielcach - naprawdę świetna atmosfera - prawdziwy doping. Nie
mówię tego dlatego że kibicuję Koronie :)

Byles na meczu? ;) Bo ja jade chyba za tydzien, szkoda ze nie bylem teraz ;D 4-0 i 3 miejsce! KORONA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Cię to pocieszy to powiem, że jestem bardzo zasmucony takim zachowaniem chuliganów z Poznania. Mam nadzieję, że za to co zrobili kara Lecha nie ominie... Bo tu nie ma znaczenia jacy kibice robią rozróbę, czy Lecha, czy Legii, czy Odry. Kara musi być. Sam chyba wiesz jak się czułeś kiedy chuligani warszawscy robili w Wilnie. Przez takich osłów szarga się dobre imię wspaniałych klubów takich jak Legia, czy Lech. I to dołuje w tym sporcie najbardziej. :-/
Chuliganom mówimy NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to były większe emocje, a mnie jeszcze trochę Darnok podsycił. Wkurzyło mnie szczególnie, że rzucają w ten sektor dla dzieci.
A tak tu wczoraj o tym pisałem dużo z jednego powodu. Bo ze dwa tygodnie temu było tu napisane, że Wy jesteście święci a Legia to chuliganka, zresztą nawet wczoraj. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ManU wczoraj wymęczył u siebie 1-0 z Sunderlandem... Co się dzieje z tą drużyną. Grają słabo od samego początku i nic nie zapowiada by coś się poprawiło. Liverpool 6-0 ładnie pokazał klase. Zobaczymy jak poradzi dziś sobie Chelsea, bo też męczą i męczą te wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda okienko transferowe zakończyło się dwa dni temu,ale że jako dopiero dziś jestem na forum to postanowiłem je podsumować.
Najbardziej w tym okienku szalały zespoły Bayernu Monachium i Realu Madryt, które zrobiły istną rewolucję w swoich zespołach. Bayern (co zrozumiałe) z powodu fatalnego sezonu i dopiero 4 miejsca w lidze,a Real by przywrócić drużynie miano "galacticos" i zmienić styl gry zespołu na bardziej widowiskowy. Do tych zespołów należały też najgłośniejsze transfery w tym okienku: Bayern(Luca Toni,Miroslav Klose,Franck Ribery) i Real(Weasley Sneijder,Arjen Robben,Gabriel Heinze). Piza tym głośno było też o transferach Thierre''go Henry(Arsenal=> Barcelona),Fernando Torresa(Atletico Madryt=>Liverpool),Carlosa Teveza(West Ham United=>Manchester United),Florenta Maloudy(Olympique Lyon=>Chelsea Londyn) i Alexandre Pato(Internacional Porto Alegre=>AC Milan). Poza tym znacząco wzmocniły się także zespoły,które dotychczas były w cieniu bardziej znanych sąsiadów,czyli Manchester City(Petrov,Bojinov,Corluka,Bianchi) i Atletico Madryt(Raul Garcia,Simao Sabrosa,Jose Antonio Reyes).Głośno było też o ewentualnych transferach Ricardo Quaresmy i Daniego Alvesa,ale obaj zostali w swoich klubach). Co do polskich transferów to najdroższy był transfer Euzebiusza Smolarka(Borussia Dortmund=>Racing Santander za 4,8 mln euro),a poza tym głośno było o transferach Jakuba Błaszczykowskiego(Wisła Kraków=>Borussia Dortmund),Jerzego Dudka(FC Liverpool=>Real Madryt),Łukasza Fabiańskiego(Legia Warszawa=>Arsenal Londyn),Dawida Janczyka(Legia Warszawa=>CSKA Moskwa) oraz Przemysława Kaźmierczaka(Boavista Porto=>FC Porto).

I na koniec taka ciekawostka ostatnim zawodnikiem,który w tym okienku zmienił klub był Steven Naismith,który 31 sierpnia o godzinie 23:11 przeszedł z Kilmarncok do Glasgow Rangers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 03:25, .Darnok napisał:

Ale wiecie co było najlepsze? Jest przerwa, my dla żartów nucimy "Krzysiu Kotorowski", potem
zaczyna się połowa, coś tam krzyczymy do dolhy, żeby nas się nie bał, a tutaj zmiana ;D

Smuda sie wypowiadał, że Dolha był blady jak ściana, ale to on, nie bramkarz podjął decyzję o zmianie ;P

Dnia 02.09.2007 o 03:25, .Darnok napisał:

No naprawdę, ale PRAWIE mi żal tego rumuńskiego judasza ;D

Spokojnie spokojnie (widzę godzine posta ja z kompa zeszłam pół godziny wcześniej xD) bez nerwów... XD

A ja cholera jasna nie poszłam! Niech no tylko będzie wyjazd do Poznania... xD

Tak na poważnie to sie wczoraj ulałam jak wpadły te 4 gole, mało tego Aga Radwańska wygrała, pasy przegrały... to był dobry dzień xD
PS. Jak gardło? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 03:18, .Darnok napisał:

Mam CHOLERNą ochotę więcej się ponapinać, ale ze względu na paru normalnym kibiców typu Badzi
sobie daruję ;)

;*

Dnia 02.09.2007 o 03:18, .Darnok napisał:

Było zaaaaajefajnie i to jest najważniejsze :)

Jak "Kolejorz" jedzie na Wisłę, to można generalnie liczyć na straty goli w okolicach 4-5, ubiegły sezon był chyba tylko wyjątkiem potwierdzającym regułę. Jeśli Franz nie przewietrzy składu, to ja tego nie widzę - Kwinto jest cieniem cienia, o środku obrony wolę się dłużej nie rozwodzić, bo po co sobie ciśnienie podnosić (przeciw komu - i czy kiedykolwiek Paulista strzelił 2 gole?! :) - ale myślę, że warto byłoby cofnąć tam Szeryfa, który w środku prawie nic nie gra do przodu.

Kolejnym drużynom grającym przeciw Białej proponuję taktykę a''la Vaalarenga (albo obecny Bełchatów w lidze) - może się uda skubnąć punkcik.

Aha, szacun dla Legii - Lubin niewiele pokazał, ale wygrać tam, no i przede wszystkim nie stracić gola w 6 meczach to duże osiągnięcie. Czekam na wizytę na Bułgarskiej :)
A kiedy jest Wisła - Legia / Legia - Wisła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować