Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2007 o 21:00, kolektor napisał:

No, druga połowa meczu Barca-Athletic już trochę brzydsza. Obie drużyny grały w 10. Czerwone
kartki dostali Marquez (za dwie żółte) a z Athletic nie pamiętam kto, ale za brzydki faul na
Dos Santos-ie. Bramka dla Athletic trochę szczęśliwa, bo Valdes nie widział piłki - moim zdaniem
wina obrony. Za to Yaya Toure strzelił przepiękną bramkę. Z ok. 30 metrów strzelił, piłka odbiła
się od poprzeczki, od ziemi i wypadła z bramki. Asystent stwierdził że bramka. Oczywiście piłkarze
Bilbao dochodzili się z sędzią, ale powtórka wykazała że piłka przekroczyła linę. Ciekawe co
dziś pokaże Real w meczu z Villareal :)

Chiicho! Bo Be-Yacz zaraz przyjdzie :P Czy ktos interesuje sie Liga angielska?!Czyzby wszyscy przygotowywali sie do roku szkolnego?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja akurat uważam że Valdes nie zawalił. Nie mógł ineczej wypiąstkować, a przy drugim strzale zasłoniło mu 3 obrońców.
A Premiership interesuję się np. ja :) I przykro mi że twojach Chelsea przegrała z Aston Villa 2-0 :( A w tabeli sytuacja interesująca - Liverpool na prowadzeniu, a tuż za nim Arsenal, Everton i Chelsea (wszyscy po 10 pkt).
A wracając do Hiszpanii :) Real do przerwy wygrywa z Villareal 1-0, po golu Raula z 39 min ;( Villareal ! Zgarnijcie im chociaż 2 pkt !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ot, prowadze takie statystyki od poczatku sezonu, a wlasciwie od poczatku sierpnia. Zaraz ci pokaze statystyke baboli (do kazdego mam link jakbys chcial):

1. Jens Lehmann 2
2. Iker Casillas 1
Petr Cech 1
Paul Robinson 1
Dida 1
Victor Valdes 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj widzieliście jak sfrustrowany jest Ronaldinho tym, że nie mógł odejść do Chelsea. Chociaz pewnie chcial sie pokazac Romkowi, coby mu nie odeszla ochota do kupienia go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 22:08, mikal15 napisał:

Ot, prowadze takie statystyki od poczatku sezonu, a wlasciwie od poczatku sierpnia. Zaraz ci
pokaze statystyke baboli (do kazdego mam link jakbys chcial):

1. Jens Lehmann 2
2. Iker Casillas 1
Petr Cech 1
Paul Robinson 1
Dida 1
Victor Valdes 1

Tak - teraz tylko te 2 miejsca :) Najwiekszy babol - chyba Dida. Casillas i VV mniejsze, Robinsona nie widzialem. A Cech to mala wpadka :P Zastrzegam - moge byc nieobiektywny i pewnie tak jest :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 22:08, mikal15 napisał:

Ot, prowadze takie statystyki od poczatku sezonu, a wlasciwie od poczatku sierpnia. Zaraz ci
pokaze statystyke baboli (do kazdego mam link jakbys chcial):


Hehe, na jedym z forów na którym Ja też jestem zarejestrowany. I to dobrze to Mikal wymyśliłeś. Zobaczymy, komu przyadnie "tytuł" największego "kartoflarza" sezonu :P

demrenfaris -> Ja jako tako się interesuje EPL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 22:23, mikal15 napisał:

Dodawałem w kolejnosci popelnienia :) a poza tym jaki babol by nie był, to druzyna traci z
winy bramkarza jedną bramkę.

OK - nie chce sie spierac, jutro i tak zly dzien ;) Masz moze linka do gola zawalonego przez Paula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no ładnie Real pojechał...meczu nie widziałem, ale wynik mówi sam za siebie. Cóż, jesteśmy po 1/19 czyli jakiś 5% sezonu ; P I radzę o tym pamiętać ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 19:53, kolektor napisał:

I proszę bardzo. nich mi ktoś po pierwszej połowie powie że Barca nie w formie. Gra piękną
kombinacyjną piłkę. Trójka Ronaldinho-Henry-Messi gra wreszcie jak należy - szybka wymiana
podań. Cała trójka robiła co chciała z obrońcami Athletic. Do przerwy 2-0

Oni grają pięknie? To boejrzyj sobie Real które ROZBIŁO W PYŁ Villareal (tak, te które wygrało tydzień temu z Valencią 3-0) 5-0 i to na wyjeździe! Coś niesamowitego. Real gra teraz kosmiczny futbol. Niesamowita jest jaką metamorfoze przeszła ta drużyna za Schustera. Coś pięknego. 2 bramki fenomenalnego Sneijdera. MIÓDZIO!!!

Chelsea dzisiaj przegrało.... I bardzo dobrze, bo z taką grą to do pucharu UEFA :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co w Zabrzu Cabaj zrobił... buhahahahaha... :D

Widze, że panowie już typują. A ja zaczekam do meczó kadry bo niech się tak Garguła odblokuje i poprowadzi Polskę do kapitanych zwycięstw to i Lech może mieć z GKS problemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 21:56, demrenfaris napisał:

Chiicho! Bo Be-Yacz zaraz przyjdzie :P Czy ktos interesuje sie Liga angielska?!Czyzby wszyscy
przygotowywali sie do roku szkolnego?!

No przyszedłem :).

A co tak cicho? Czemu nikt się nie śmieje z Realu?? xD

Z ligi angielskiej to tak jak mówiłem. Lpool i Arsenal walczą o mistrza :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 22:59, Be-Yacz napisał:

A co tak cicho? Czemu nikt się nie śmieje z Realu?? xD

Bo ten sie smieje kto sie smieje ostatni. Spokojnie 36 meczów jeszcze zostalo, nie raz i nie dwa Real nie bedzie gral olsniewajacej pilki to wtedy sie posmiejemy, zapewniam cie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 22:59, Be-Yacz napisał:

A co tak cicho? Czemu nikt się nie śmieje z Realu?? xD

Z takiego samego chyba z jakiego Ty nie piszesz pięciu postów o tym jaka Barcelona jest beznadziejna - czyli wygrali swoje mecze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 23:02, mikal15 napisał:

> A co tak cicho? Czemu nikt się nie śmieje z Realu?? xD
Bo ten sie smieje kto sie smieje ostatni. Spokojnie 36 meczów jeszcze zostalo, nie raz i nie
dwa Real nie bedzie gral olsniewajacej pilki to wtedy sie posmiejemy, zapewniam cie ; )

OK, pośmiać się zawsze można, ale mógłbyś pochwalić Real, że zagrali iście galaktycznie xD.

PS. Barca wygrała dzisiaj 2-1, a nie 3-1 bo bramki na 3-1 nie było. i to widać EWIDENTNIE. Ach ci sędziowie, koledzy Laporty xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie! Pierwszy gol z wolnego, drugi z karnego, trzeciego nie było..ehh Far$a kradnie!

Całe kulisy zdarzenia dostępne na blog.blaugrana.pl

Jest tez zreszta fajny artykulik. Że z Atletico wygraliśmy 6-0, a z Villarreal 4-0. I kto był mistrzem? No właśnie..to tak w kwestii euforii ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 23:07, mikal15 napisał:

Właśnie! Pierwszy gol z wolnego, drugi z karnego, trzeciego nie było..ehh Far$a kradnie!

Całe kulisy zdarzenia dostępne na blog.blaugrana.pl

Jest tez zreszta fajny artykulik. Że z Atletico wygraliśmy 6-0, a z Villarreal 4-0. I kto był
mistrzem? No właśnie..to tak w kwestii euforii ; )

Niema to tamto. Barca męczy ;]. Real gra olśniewająco i gdyby tak grała Barca, cały piłkarski świat już okrzyknoł by ją mistrzem Hiszpanii. Pękam z dumy ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po meczu przyjaźnie Widzew - Ruch ponarzekałem sobie na Probierza i teraz zwracam mu honor: http://www.widzewiak.pl/news/show.php?site=1&id=10630
Wreszcie dotarło do niego, że ekstraklasa to ciut za wysoko aby uczyć się trenerskiego fachu. Dziękujemy za szczere chęci i może w przyszłości się spotkamy, bo mam nadzieję, że panowie Boniek i Cacek wraz z całym zarządem nie będą go trzymać na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować