Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2007 o 23:05, Be-Yacz napisał:

Oj, 5 meczy ;/. Jak utrzyma forme to mozna pomyslec, ale teraz jest bez sensu go powolywac.
Na szczescie to Leo decyduje, nie ty xD.

:o Myślałem, że ja :D Ale tak na serio to powiedz, który z napastników jest w lepszej formie od Pawła. (ci powołani)

Dnia 05.09.2007 o 23:05, Be-Yacz napisał:

B. mnie zdołowałeś tym że stwierdziłeś, iż moja wypowiedź to porażka.

Mi też miło jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 23:08, demrenfaris napisał:


> Oj, 5 meczy ;/. Jak utrzyma forme to mozna pomyslec, ale teraz jest bez sensu go powolywac.

> Na szczescie to Leo decyduje, nie ty xD.
:o Myślałem, że ja :D Ale tak na serio to powiedz, który z napastników jest w lepszej formie
od Pawła. (ci powołani)

Sagan i Matusiak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brożek i reprezentacja? A to dobre...szczerze wątpię ;) Lepszy już Matusiak bez formy. Inne klasy zawodników. Wiem, że zaraz fani Wisły czy też może fanklub Brożka oburzy się i da link do listy strzelców orange ekstraklasy ale to nie te realia. Z całym szacunkiem dla pana Brożka oczywiście, niech się rozwija ''chłopak'', może kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forma, a umiejętności to nie to samo ;) Chyba, że twoim zdaniem formę buduje się grzejąc ławę :/ Sagan nie strzela, Radek to samo. Polska - Rosja najlepszym przykładem "formy" Matusiaka :/

Dnia 05.09.2007 o 23:19, Be-Yacz napisał:

Sagan i Matusiak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 23:22, Aryam napisał:

Brożek i reprezentacja? A to dobre...szczerze wątpię ;) Lepszy już Matusiak bez formy. Inne
klasy zawodników. Wiem, że zaraz fani Wisły czy też może fanklub Brożka oburzy się i da link
do listy strzelców orange ekstraklasy ale to nie te realia. Z całym szacunkiem dla pana Brożka
oczywiście, niech się rozwija ''chłopak'', może kiedyś.

Powiedział fan Legii :D Już nie będę przypominał waszych inicjatyw "Janczyk do S-Kadry" dwa lata temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to ma do znaczenia komu kibicuje ://? Niestety zmartwię Cię i nie mam uprzedzeń w sprawach reprezentacji, które zasugerowałeś. A wracając do Brożka to jestem za tym żeby go wypróbować w meczu towarzyskim, bo w meczu o stawkę to bałbym się i lepiej stawiać na sprawdzone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 23:25, demrenfaris napisał:

Forma, a umiejętności to nie to samo ;) Chyba, że twoim zdaniem formę buduje się grzejąc ławę
:/ Sagan nie strzela, Radek to samo. Polska - Rosja najlepszym przykładem "formy" Matusiaka
:/
> Sagan i Matusiak.

Lepszy Matusiak i Sagan bez formy (choc ich forma to niewiadoma, wiec moze byc tylko lepiej ;]) niz brozek w formie po 5(!) meczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 23:22, Aryam napisał:

Brożek i reprezentacja? A to dobre...szczerze wątpię ;) Lepszy już Matusiak bez formy. Inne
klasy zawodników. Wiem, że zaraz fani Wisły czy też może fanklub Brożka oburzy się i da link
do listy strzelców orange ekstraklasy ale to nie te realia. Z całym szacunkiem dla pana Brożka
oczywiście, niech się rozwija ''chłopak'', może kiedyś.


Fanklub Brożka? Istniało kiedyś coś takiego? ;P
Jako kibic Wisły podtrzymuję, że do kadry się chłopak jeszcze nie nadaje. Utrzyma formę całą rundę [a daj panie Boże cały sezon], to się będzie można zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2007 o 23:55, .Darnok napisał:

Jako kibic Wisły podtrzymuję, że do kadry się chłopak jeszcze nie nadaje. Utrzyma formę całą
rundę [a daj panie Boże cały sezon], to się będzie można zastanowić.

dobrze wiedziec ze wisla ma jeszcze kibicow bo coraz mniej ich jest. rowniez jej kibicuje wole jednak arke gdynia. co do brozka to zgadzam sie z toba calkowicie. uwazam ze powinien jeszcze wytrzymac troche bez gry w reprezentacji i w tym czasie pokazac ze potrafi grac co by zmusilo lea do przyjecia go do kadry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale rozgorzałą dyskusja na temat Brożka i tego kto jest lepszy :) Nie ma co porównywać. Brożek jest kopaczem polskiej ligi a tamci trenują na zachodzie. Sagan też gra i strzela bramki mimo iż formą nie imponuje. Rasiakowi też się czasem uda coś strzelić. Tak naprawdę to na polskim podwórku nie sztuką jest strzelać te bramki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 08:34, dawidos170 napisał:

Rasiakowi też się czasem uda coś strzelić.


Bez przesady , możecie pisać o nim co chcecie ale skuteczność w klubie ma od kilku sezonów imponującą .W reprezentacji niestety chyba najgorszą z powoływanych napastników .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 09:27, spider88 napisał:

Bez przesady , możecie pisać o nim co chcecie ale skuteczność w klubie ma od kilku sezonów
imponującą .W reprezentacji niestety chyba najgorszą z powoływanych napastników .


Czy ja wiem czy taką najgorszą. Ostatnimi czasy to na poziomie Żurawskiego :/
A Grzesiu w reprezentacji ze dwa lata temu został królem strzelców na wygranym przez nas turnieju/memoriale Łobanowskiego na Ukrainie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 10:16, Klimos napisał:

Czy ja wiem czy taką najgorszą. Ostatnimi czasy to na poziomie Żurawskiego :/


Zpbacz dokładnie statystyki .Ma chyba kilkanaście albo i więcej meczy i jeśli dobrze pamiętam to chyba 3 bramki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Rasiaka i Żurawskie, to ten pierwszy przede wszystkim gra i strzela bramki. Żuraw grzeje ławkę, rzadko wychodzi nawet z rezerwy i goli nie zapisuje w notesiku. Rasiak nie strzela w kadrze, ale Żurawski też bramek nie zalicza w kadrze. Na chwilę obecną plusem dla Maćka jest, że się cofa próbuje dogrywać piłki na przedpolu. Rasiak z kolei jak stanie na przedpolu, to może wykorzystać warunki fizyczne i zgrywać piłki.
A czy czasem w kadrze nie znalazł się Saganowski ?! Może on by dostał szansę na grę w pierwszym składzie. Do tego wydaje mi się, że Wichniarek swą postawę zasłużył na chociażby samo powołanie, no ale to nie ja o tym decyduję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 10:25, spider88 napisał:

Zpbacz dokładnie statystyki .Ma chyba kilkanaście albo i więcej meczy i jeśli dobrze pamiętam
to chyba 3 bramki .


Żurawski: 63 spotkań i 16 bramek, co daje średnią 0,254 gola/mecz
Rasiak: 36 spotkań i 8 bramek, średnia 0,222 gola/mecz

Liczby porównywalne. Przewaga Żurawskiego ale bardzo niewielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem należy natychmiast dowołać pana Sebastiana Milę czy jak mu tam. Przecież to wielki talent! :P Jak można o nim tak brutalnie zapomnieć. On mógłby kreować grę na środku pola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 11:21, Klimos napisał:

Żurawski: 63 spotkań i 16 bramek, co daje średnią 0,254 gola/mecz
Rasiak: 36 spotkań i 8 bramek, średnia 0,222 gola/mecz

Liczby porównywalne. Przewaga Żurawskiego ale bardzo niewielka.


Tyle, że Żuraw strzelił z tych 16 aż 7 goli (właśnie policzyłem) w eliminacjach, a Rasiak żadnego - bo niestety się chopak zawsze spalał psychicznie. I taka jest różnica między nimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 11:50, HiroshiTakubo napisał:

Moim skromnym zdaniem należy natychmiast dowołać pana Sebastiana Milę czy jak mu tam. Przecież
to wielki talent! :P Jak można o nim tak brutalnie zapomnieć. On mógłby kreować grę na środku
pola!



Ty mówisz o reprezentacji?:O Mila jest juz skończony..chyba już nikt o nim nie pamięta. Niech sobie pogra kilka lat w tej austrii bo i tak raczej już nic z niego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 14:37, Badzi napisał:

Tyle, że Żuraw strzelił z tych 16 aż 7 goli (właśnie policzyłem) w eliminacjach, a Rasiak żadnego
- bo niestety się chopak zawsze spalał psychicznie. I taka jest różnica między nimi...

Zresztą Żuraw jest znacznie bardziej kreatywny, a to też jest duża zaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować