Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2007 o 19:16, jcl99 napisał:

Boruc, Golański, Żewłakow ( Jop ), Dudka, Bronowicki, Lewandowski, Błaszczykowski, Krzynówek,
Garguła, Żurawski, Smolarek ( Matusiak ) .

Mieliby grać "rombem" z Portugalią ?! Nie sądzę, w prędzej zagrają zagęszczonym środekiem - pomoc 4+1, czyli nominalnie czterech w pomocy, dwóch na skrzydłach, dwóch na środku (podejrzewałbym 2 defensywnych środkowych) i jeden "łącznik" między jednym napastnikiem a pomocą. To mógłby być np. Smolarek lub Garguła. Tym bardziej, że na skrzydłach dość pewne miejsce mają Błaszczykowski i Krzynówek, a Smolarek mógłby wspierać osamotnionego napastnika. Oczywiście, to są tylko moje przewidywania. Może być jeszcze inaczej niż myślisz ty czy ja. Co do obrony, to ostatnio świetnie się spisuje Wasilewski w barwach Anderlechtu, gra w składzie, strzela bramki, jest chwalony - forma mu służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:16, jcl99 napisał:

Boruc, Golański, Żewłakow ( Jop ), Dudka, Bronowicki, Lewandowski, Błaszczykowski, Krzynówek,
Garguła, Żurawski, Smolarek ( Matusiak ) .

Jeżeli w takim składzie reprezentacja Polski grała by przeciw portugalii, to za miast Żurawskiego
dałbym Piszczka, a wymarzony atak moim zdaniem to Piszczek-Brożek a na bramce Tomek Kuszczak

Ja osobiście też bym Żurawia na pierwszy skład nie dała. Niestety, nie jest on w formie na pierwszy skład reprezentacji i nie jest w formie na Portugalię... =/ Na bramce ja bym jednak postawiła na Boruca (tego zdania chyba nigdy nie zmienię xD)

Dnia 05.09.2007 o 19:16, jcl99 napisał:


Odnośnie samego meczu... myślę, że jeśli WSZYSCY zagrają na 100% mamy szansę. Portugalczycy są wkurzeni porażką, ale to nie oznacza, że muszą ten mecz wygrać. Może się okazać... że po tym meczu będą jeszcze bardziej wkurzeni xD. Stawiam na remis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem przegramy 2:1 a co do składu zgadzam sie jak inni napisali że Żuraw nie jest w formie by grać w Reprezentacji wogule też z Celtiku chcą go sprzedać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto jaki ja bym skład wystawił


Boruc, Golański, Żewłakow , Dudka, Bronowicki, Lewandowski, Błaszczykowski, Krzynówek, Garguła, Jeleń, Smolarek ( Matusiak )

Żurawski by Grzał ławe z Dudkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:34, galaus napisał:

A oto jaki ja bym skład wystawił


Boruc, Golański, Żewłakow , Dudka, Bronowicki, Lewandowski, Błaszczykowski, Krzynówek, Garguła,
Jeleń, Smolarek ( Matusiak )

Żurawski by Grzał ławe z Dudkiem

Ale Jelenia z tego co wiem to nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:36, galaus napisał:

CZemu??

Pół Polski o to pyta... bo dostał się jedynie na rezerwę... cóż. Jest to jeden z niewielu naszych napastników, którzy się nieźle prezentują. Decyzji Benhakera nie rozumiem, ale to jego odpowiedzialność. Zobaczymy. Ja bym Jelenia brała póki dobry xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:36, galaus napisał:

CZemu??

Bo go nie powołał! Jeleń jest tylko na liście rezerwowej, czyli w momencie gdy jednemu z napastników podczas treningu przydarzy się kontuzja to wtedy Leo woła Jelenia. Ale jeśli wszyscy będą zdrowi to Jelenia nie będzie nawet na ławce rezerwowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:39, mała16 napisał:

> CZemu??
>
Pół Polski o to pyta... bo dostał się jedynie na rezerwę... cóż. Jest to jeden z niewielu naszych
napastników, którzy się nieźle prezentują. Decyzji Benhakera nie rozumiem, ale to jego odpowiedzialność.
Zobaczymy. Ja bym Jelenia brała póki dobry xD

Tak szczerze mówiąc ja to teraz nawet nie wiem w jakiej formie jest Jeleń, więc nie będę się wypowiadał czy lepiej żeby Jeleń był czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:39, BoloMaster napisał:

Leo powiedział że obecnie gra za słabo na kadrę;/

I chyba ma rację. Irek Jeleń jest obecnie w niezbyt dobrej formie ... Ja w ataku stawiam jednak na Smolarka :) A na skrzydłach Błaszczu i Krzynio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:43, kolektor napisał:

I chyba ma rację. Irek Jeleń jest obecnie w niezbyt dobrej formie ... Ja w ataku stawiam jednak
na Smolarka :) A na skrzydłach Błaszczu i Krzynio

No ale tak szczerze to kto poza Smolarkiem z napastników NADAJE się obecnie do kadry?
- Saganowski z dwóch metrów nieraz nie trafia
- Rasiak to tylko w klubie strzela
- Żurawski szkoda słów...

Przydałby się Brożek, ale on też na rezerwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:47, mała16 napisał:

> I chyba ma rację. Irek Jeleń jest obecnie w niezbyt dobrej formie ... Ja w ataku stawiam
jednak
> na Smolarka :) A na skrzydłach Błaszczu i Krzynio
No ale tak szczerze to kto poza Smolarkiem z napastników NADAJE się obecnie do kadry?
- Saganowski z dwóch metrów nieraz nie trafia
- Rasiak to tylko w klubie strzela
- Żurawski szkoda słów...

Przydałby się Brożek, ale on też na rezerwie...

xD
To Sagan, mówisz, że z22 metrów nie trafia, a Brożek który pudłuje z 2 cm się nadaje??? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 20:43, Be-Yacz napisał:

To Sagan, mówisz, że z22 metrów nie trafia, a Brożek który pudłuje z 2 cm się nadaje??? ;/

Zauważ że Brożek jest jak narazie jednym z najskuteczniejszych w lidze :P Nie twierdzę że powinien grać w pierwszym, ale nie wal ściemy że z 2 cm nie trafia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 20:54, kolektor napisał:

> To Sagan, mówisz, że z22 metrów nie trafia, a Brożek który pudłuje z 2 cm się nadaje???
;/
Zauważ że Brożek jest jak narazie jednym z najskuteczniejszych w lidze :P Nie twierdzę że powinien
grać w pierwszym, ale nie wal ściemy że z 2 cm nie trafia :P

To nie mów, że Sagan z 2 metrów nie trafia xD. Bo Sagan jest napewno skuteczniejszy niż Brożek co pokazał w Polsce, Portugalii i Anglii. A Brożek? Narazie mu wyszło kilka pierwszych kolejek i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 21:02, Be-Yacz napisał:

To nie mów, że Sagan z 2 metrów nie trafia xD.

Zauważ że nie ja to powiedziałem tylko mała16 xD

Dnia 05.09.2007 o 21:02, Be-Yacz napisał:

Bo Sagan jest napewno skuteczniejszy niż Brożek co pokazał w Polsce, Portugalii i Anglii. A Brożek? Narazie
mu wyszło kilka pierwszych kolejek i to wszystko.

Szczerze się przyznam że nie widziałem jak On gra ... No ale w sumie Rasiak też jest bardzo skuteczny ... No tyle że mu w kadrze nie idzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować