Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Szczerze? Typowe działanie agenta, słynnego Zahaviego. Gio czeka na nowy kontrakt w Barcelonie, a co się w takim wypadku robi? Plotkuje o zainteresowaniu innych klubów, przecież to normalna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 13:47, mikal15 napisał:

Szczerze? Typowe działanie agenta, słynnego Zahaviego. Gio czeka na nowy kontrakt w Barcelonie,
a co się w takim wypadku robi? Plotkuje o zainteresowaniu innych klubów, przecież to normalna
rzecz.

No domyślam się, że chciał wykorzystać Real i podbić kontrakt dla Dos Santosa, ale dziwi mnie, że Real nie chce Giovanniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Real nie chce, żeby Giovani dostał wyższy kontrakt w Barcelonie i udaje, że jest słaby i go nie chce ;P Chociaż tak po prawdzie...po co kolejny Higuain?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 13:57, mikal15 napisał:

Może Real nie chce, żeby Giovani dostał wyższy kontrakt w Barcelonie i udaje, że jest słaby

Nie sądze. Gdyby Real go chciał to by skorzystał nawet z najmnijeszej szansy pozyskania go, a nawet jakby mu się nie udało to niczym nie ryzykuje, tylko robi jeszcze na złość Barcelonie, która musi więcej wydać kaski.

Dnia 26.12.2007 o 13:57, mikal15 napisał:

i go nie chce ;P Chociaż tak po prawdzie...po co kolejny Higuain?

A Barcelonie po co kolejny Saviola?? Nie rozumiem całkowicie porównania do Higuaina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 13:57, mikal15 napisał:

Może Real nie chce, żeby Giovani dostał wyższy kontrakt w Barcelonie i udaje, że jest słaby
i go nie chce ;P Chociaż tak po prawdzie...po co kolejny Higuain?

Aha, i wiesz może do kiedy Dos Santos ma ważny kontrakt?? Do kiedy Krkić?? Do kiedy Iniesta???

I co ma wspólnego GDS z Higuainem ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 14:08, mesiu59 napisał:

A Barcelonie po co kolejny Saviola?? Nie rozumiem całkowicie porównania do Higuaina.

Nie rozumiesz? Po co wydawać kasę na kolejnego młodego gracza rodem z Ameryki Południowej, który skończy zapewne tak jak Higuain czyli na wypożyczeniu.

Zaraz poszukam info o kontraktach.

EDIT: Bojan ma jeszcze kontrakt juniorski, nie wiem dokładnie jak to działa, ale chyba do czasu jak będzie miał 18 lat i sam bedzie chciał odejść (znaczy jego rodzice będą chcieli) to tylko ekwiwalent za wyszkolenie- coś jak było z Cesciem czy Meridą. Dos Santos ma kontrakt do 2009 roku, Iniesta rok później- przy czym obaj negocjują nowe, Andres pewnie dostanie do 2014, podobnie jak Gio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 15:04, mikal15 napisał:

> A Barcelonie po co kolejny Saviola?? Nie rozumiem całkowicie porównania do Higuaina.
Nie rozumiesz? Po co wydawać kasę na kolejnego młodego gracza rodem z Ameryki Południowej,
który skończy zapewne tak jak Higuain czyli na wypożyczeniu.

Zaraz poszukam info o kontraktach.

Równie dobrze GDS może skończyć jak Robinho. Higuain dostał mnóstwo szans, ale ich nie wykorzystał, jeśli GDS zasługuje na gre w Realu, to by w nim grał. Młody piłkarz to nie jedna szufladka. Jeden okaże się strzałem w 10, a drugi niewypałem. Higuain jest jeszcze bardzo młody, więc może być jeszcze wielką gwiazdą, choć wątpie ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 15:06, mesiu59 napisał:

Równie dobrze GDS może skończyć jak Robinho. Higuain dostał mnóstwo szans, ale ich nie wykorzystał,
jeśli GDS zasługuje na gre w Realu, to by w nim grał. Młody piłkarz to nie jedna szufladka.
Jeden okaże się strzałem w 10, a drugi niewypałem. Higuain jest jeszcze bardzo młody, więc
może być jeszcze wielką gwiazdą, choć wątpie ;].

Zazwyczaj masz racje, ale teraz to bredzisz :) Higuain nie gra, bo ciężko wywalić ze składu na jakiś mecz w chwili obecnej jeden z najlepszych duetów w Europie - Raul& van Nistelrooy. Są zgrani, rozumieją się prawie jak Raul z Morientesem za dawnych czasów, strzelają ile trzeba, czemu miałby za nich grać młokos?? Ruud pogra jeszcze z 2 lata, a potem nadejdzie era Higuaina. Argentyńczykofrancuz jest naszą największą nadzieją IMO, lepszą niż Gago, Marcelo czy Torres. Wiadomym było od samego początku, że Higuain nie będzie czołową postacią w zespole. Owszem, miał już swoje momenty (gol w meczu z Atletico na 1:1 czy niezapomniany gol na 4:3 z Espanyolem), ale on ciągle się uczy. A ma od kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 21:31, Erton napisał:

Zazwyczaj masz racje, ale teraz to bredzisz :) Higuain nie gra, bo ciężko wywalić ze składu
na jakiś mecz w chwili obecnej jeden z najlepszych duetów w Europie - Raul& van Nistelrooy.
Są zgrani, rozumieją się prawie jak Raul z Morientesem za dawnych czasów, strzelają ile trzeba,
czemu miałby za nich grać młokos?? Ruud pogra jeszcze z 2 lata, a potem nadejdzie era Higuaina.
Argentyńczykofrancuz jest naszą największą nadzieją IMO, lepszą niż Gago, Marcelo czy Torres.
Wiadomym było od samego początku, że Higuain nie będzie czołową postacią w zespole. Owszem,
miał już swoje momenty (gol w meczu z Atletico na 1:1 czy niezapomniany gol na 4:3 z Espanyolem),

A konkretnie to gdzie bredze?? Konkret prosze.
Bredził bym gdybym powiedział, że Higuain nie gra w Realu, a to co napisałem to poprostu moje zdanie i powinieneś je uszanować :>.

Co do Higuaina, to ja bardziej licze przedewszystkim na Gago, który ostatnio pokazuje wielką klase i Marcelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 22:45, dawidos170 napisał:

JUPI JUPI JUPI !!! DIABŁY LIDEREM !! !! !! :) Arsenal zremisował bezbramkowo :)

No niestety :(. Ale Aresenal raczej zasłużenie zremisował, chodź jednak przewage miał.


Niedługo okienko transferowe. To ja sobie pogdybam nad nierealnymi transferami. Z piłkarzy których można wyjąć nie ma takiego który przydał by się w Realu.

Z tych nie do wzięcia to najbardziej chciałbym Fabregasa. Ten gracz ideallnie pasuje do nowego Realu. Młody, waleczny, świetny technicznie... Oj przydałby się, przydał. Ewentualnie jeszcze Diego można by było kupić, ale jak na moje oko gracz ten za mało walczy i biega, chodź talent ma nieprzeciętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już jesteśmy przy okienku transferowym, to ja najbardziej bym chciał aby Maciek Żurawski zmienił klub oraz transfer Jacka Krzynówka do Wisły Kraków. A z tych zagranicznych? Hmmm... Dudek do jakiegoś klubu, to samo z Kowalewskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 00:05, jcl99 napisał:

Jeżeli już jesteśmy przy okienku transferowym, to ja najbardziej bym chciał aby Maciek Żurawski
zmienił klub oraz transfer Jacka Krzynówka do Wisły Kraków. A z tych zagranicznych? Hmmm...
Dudek do jakiegoś klubu, to samo z Kowalewskim...

Dudek napewno nie odejdzie. Real nie po to go brał by teraz pozbywać się rezerwowego bramkarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 00:05, jcl99 napisał:

Jeżeli już jesteśmy przy okienku transferowym, to ja najbardziej bym chciał aby Maciek Żurawski
zmienił klub oraz transfer Jacka Krzynówka do Wisły Kraków. A z tych zagranicznych? Hmmm...
Dudek do jakiegoś klubu, to samo z Kowalewskim...

Dobrze by bylo jakny Krzynui p[oszedl do Krakowa mogliby wtedy powaznie myslec o LM jezeli oczywiscie nie oddadza jakiegos dobrego zawodnika jak tp juz jest w polskim zwyczaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osiem bramek, trzy czerwone kartki i niesamowite emocje. To bilans jednego tylko spotkania 19. kolejki Premier League (Chelsea - Aston Villa), tradycyjnie rozgrywanej w "Boxing Day", jak w Wielkiej Brytanii nazywa się 2. dzień Świąt Bożego Narodzenia. Kolejka przyniosła także zmianę lidera - Manchester United zastąpił w tej roli Arsenal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę wspomnieć o efektownym zwycięstwie Tottenhamu 5:1 z Fulham. Po dwie bramki strzelili Robbie Keane (odpokutował za jedenastkę z Arsenalem ;)) i Tom Huddlestone,a jedno trafienie dołożył Jermaine Defoe. Z Reading gramy również u siebie,więc liczę na równie dobry wynik,choć będzie zaewne trudniej. Warto też wspomnieć o propozycji Manchesteru. Czerwone Diabły chcą pozyskać Dimitara Berbatova,a w zamian Koguty mają otrzymać Wesa Browna,Louisa Sahę oraz 6 mln funtów. Cóż jeżeli to nie jest tylko rewelacja prasowa to warto się nad tą propozycją zastanowić. Co do przydatności tego pierwszego mam spore wątpliwości,bo to wg.mnie po prostu słaby obrońca,ale za to Louis Saha z pewnością by się przydał. To ciekawy ,napastnik ,świetnie wyszkolony technicznie,szybki,lepsza wersja Jermaina Defoe ;) Choć Bułgarowi z pewnością nie dorównuje. A jeżeli nie zakwalifikujemy się do LM (na co się nie zanosi) to Berba i tak niestety odejdzie,a propozycja MU to ciekawy interes. Oczywiście ewentualny transfer dopiero w lecie,bo w drugiej części sezonu Berba się jeszcze przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 22:22, mesiu59 napisał:

A konkretnie to gdzie bredze?? Konkret prosze.
Bredził bym gdybym powiedział, że Higuain nie gra w Realu, a to co napisałem to poprostu moje
zdanie i powinieneś je uszanować :>.
Co do Higuaina, to ja bardziej licze przedewszystkim na Gago, który ostatnio pokazuje wielką
klase i Marcelo.

Oj, tylko sie nie obrażaj :) To taki żarcik był. Po prostu nie było tak, że Higuain dostał mnóstwo szans ale ich nie wykorzystał. Jest za młody, by stanowić o sile ognia Merengues. Ale jest duże prawdopodobieństwo, że stanie się gwiazdą. A że aklimatyzacja przebiega wolniej (ile czekaliśmy na dobrą grę Robinho??)- trudno, każdy przyzwyczaja się inaczej.

Ale obrazić Cię nie chciałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować