Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2009 o 03:07, Malcollm napisał:

A meczu Ze Słowacją oglądać nie będę - mam nadzieję, że stadion naprawdę będzie pusty

Też tego czegoś nie obejrze, bo i tak jakby naszych na boisku nie ma więc i tak przegramy i nie ma już szans.
Ja bym był tak miły i po dobroci oddał już wszystkie mecze (przegrał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę na to, co wyprawia R. Lewandowski, to ręce opadają. I to nie tylko w meczu wczorajszym, ale w każdym innym. Wolny, bez dynamiki, maskarycznie pudłujący. I Lech nie sprzedał go za 7 mln. Na co Rutkowski z Pogorzelczykiem liczyli? Że strzeli 30 gol i go sprzedadzą za 20 milionów? Śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się podłożył Słowacji w ostatnim meczu ;) by Pepiki nie awansowały czasem z drugiego miejsca :D zreszta wystarczy jak chłopaki zagrają na swoim poziomie to już styknie ;) Nie wiem co za mecz oglądał Majewski, ale jest to niepokojące, bowiem stwierdził ze "po tym spotkaniu mozna budować kadre na przyszłość" ;p zwłaszcza z panem jakos jej sternikiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 08:52, Budep napisał:

I Lech nie sprzedał go za 7 mln.

A niby komu miał go sprzedać? Ty naprawdę wierzysz, że taka oferta kiedykolwiek była?

@Paoro - Czesi już nie mają szans awansować, no chyba, żeby San Marino urwało punkty Słowenii. W każdym razie od nas to już nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw jakich potężnych rywali dobierze nam PZPN na te 3 lata meczów sparingowych. Rywale pokroju Estonii, Rumunii czy Iraku na pewno doskonale przygotują nas do najważniejszej imprezy w historii Polskiej piłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ach byłam wczoraj w pubie na tym meczu z czechami, nie dość że się wynudziłam to jeszcze przegraliśmy :/ sama bym w życiu go nie obejrzała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 11:17, Hoplita napisał:

> I Lech nie sprzedał go za 7 mln.
A niby komu miał go sprzedać? Ty naprawdę wierzysz, że taka oferta kiedykolwiek była?


Ja nie wierze, ja to wiem. Mówił Pogorzelczyk, że taka oferta była.

Dnia 11.10.2009 o 11:17, Hoplita napisał:

@Paoro - Czesi już nie mają szans awansować, no chyba, żeby San Marino urwało punkty
Słowenii. W każdym razie od nas to już nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 12:05, Budep napisał:

Ja nie wierze, ja to wiem. Mówił Pogorzelczyk, że taka oferta była.

Dla mnie to panowie z Lecha mogą sobie mówić co chcą, ja i tak nie uwierzę. Bo nie widzę sensu w tym, żeby klub dawał taką kasę za zawodnika, który pewnie przesiedział by w nim większość sezonu na ławie, o ile nie na trybunach. Już nie mówiąc, że odrzucenie takiej oferty przez klub, dla którego to 7 mln wynosi pewnie ponad połowę budżetu było by czystą głupotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 12:38, Hoplita napisał:

> Ja nie wierze, ja to wiem. Mówił Pogorzelczyk, że taka oferta była.
Dla mnie to panowie z Lecha mogą sobie mówić co chcą, ja i tak nie uwierzę. Bo nie widzę
sensu w tym, żeby klub dawał taką kasę za zawodnika, który pewnie przesiedział by w nim
większość sezonu na ławie, o ile nie na trybunach. Już nie mówiąc, że odrzucenie takiej
oferty przez klub, dla którego to 7 mln wynosi pewnie ponad połowę budżetu było by czystą
głupotą.


Po co by mieli kłamać? Zresztą dla jakiegoś rosyjskiego klubu wydanie 7 mln to jak pierdnięcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 12:41, Budep napisał:

Po co by mieli kłamać?

Zawsze pismaki mogą coś poprzekręcać, zresztą ja tych słów nie widziałem, więc nie wiem przez kogo zostały opublikowane.

Dnia 11.10.2009 o 12:41, Budep napisał:

Zresztą dla jakiegoś rosyjskiego klubu wydanie 7 mln to jak pierdnięcie

Tylko, że za to pierdnięcie mogliby kupić trzech tańszych graczy z innych lig i to prezentujących się lepiej niż R.Lewandowski. To że ukraińcy mają dużo kasy to nie znaczy, że kupują wszystkich, o których usłyszą, jak leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 11:53, shinoda napisał:

A ja jestem ciekaw jakich potężnych rywali dobierze nam PZPN na te 3 lata meczów sparingowych.
Rywale pokroju Estonii, Rumunii czy Iraku na pewno doskonale przygotują nas do najważniejszej
imprezy w historii Polskiej piłki.

I tak mecz sparingowy, żeby nie wiem z jak z silnym rywalem nie zastąpi meczu o stawkę. Szczerze
mówiąc ja bym nawet wolał, żeby gospodarz musiał grać w meczach eliminacyjnych.Nam by się
to chyba przydało. Co do przeciwników sparingowych na najbliższe 3 lata, ja nie liczę na drużyny
pokroju Anglii czy Hiszpanii bo to kosztuje, choć dla nich to też powinno być ciekawe doświadczenie
zagrać z gospodarzem Euro na którego przecież mogą trafić w grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> pokroju Anglii czy Hiszpanii bo to kosztuje, choć dla nich to też powinno być ciekawe

Dnia 11.10.2009 o 15:59, Dark_elves napisał:

doświadczenie
zagrać z gospodarzem Euro na którego przecież mogą trafić w grupie.


PZPN do biednych nie należy. Zresztą troche poprawiliby swój wizerunek w oczach kibiców załatwiając nam sparingi z wielkimi drużynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 16:34, shinoda napisał:

>> pokroju Anglii czy Hiszpanii bo to kosztuje, choć dla nich to też powinno być
ciekawe
> doświadczenie
> zagrać z gospodarzem Euro na którego przecież mogą trafić w grupie.

PZPN do biednych nie należy. Zresztą troche poprawiliby swój wizerunek w oczach kibiców
załatwiając nam sparingi z wielkimi drużynami.

Masz rację. Mogliby wysupłać trochę więcej kasy na sparingi zamiast samemu bawić itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 17:17, Melias napisał:

ja popieram bojkot w 100%


Ja także popieram bojkot lecz nie wiem czy to coś zmieni. Według mnie powinni do PZPN-u wejść młodzi ludzie którzy będą wiedzieli co z tym wizerunkiem począć bo zatrudnianie firm i innych podmiotów nie pomoże tak zszarganemu wizerunkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 17:46, KOREKTBG napisał:

> ja popieram bojkot w 100%

Ja także popieram bojkot lecz nie wiem czy to coś zmieni. Według mnie powinni do PZPN-u
wejść młodzi ludzie którzy będą wiedzieli co z tym wizerunkiem począć bo zatrudnianie
firm i innych podmiotów nie pomoże tak zszarganemu wizerunkowi

Ale bojkot chyba bardziej uderza w piłkarzy niż w działaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 17:57, Gregwil napisał:

> > ja popieram bojkot w 100%
>
> Ja także popieram bojkot lecz nie wiem czy to coś zmieni. Według mnie powinni do
PZPN-u
> wejść młodzi ludzie którzy będą wiedzieli co z tym wizerunkiem począć bo zatrudnianie

> firm i innych podmiotów nie pomoże tak zszarganemu wizerunkowi
Ale bojkot chyba bardziej uderza w piłkarzy niż w działaczy.


Nie prawda i tak przegrają, nawet jakby ich 100 tysięcy dopingowało. A działaczom to walnie, po kieszeni. Co prawda niezbyt dużo, ale zawsze coś. PZPN to jest gówno i tak naprawdę nic się nie da zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 17:58, Budep napisał:

> > > ja popieram bojkot w 100%
> >
> > Ja także popieram bojkot lecz nie wiem czy to coś zmieni. Według mnie powinni
do
> PZPN-u
> > wejść młodzi ludzie którzy będą wiedzieli co z tym wizerunkiem począć bo zatrudnianie

>
> > firm i innych podmiotów nie pomoże tak zszarganemu wizerunkowi
> Ale bojkot chyba bardziej uderza w piłkarzy niż w działaczy.

Nie prawda i tak przegrają, nawet jakby ich 100 tysięcy dopingowało. A działaczom to
walnie, po kieszeni. Co prawda niezbyt dużo, ale zawsze coś. PZPN to jest gówno i tak
naprawdę nic się nie da zrobić.

Co racja to racja. A co do opinii o PZPN to się oczywiście dołączam. Mama nadzieję że ktoś się za to weźmie. każdy się boi coś zrobić a jak ma zamiar to UEFA się wtrąca i dalej jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie reprezentacja jest aktualnie tak drewniana, że nawet
ogrona rzesza kibiców w niczym by nie pomogła, a po za tym kogo
obchodzi jak zakończy się mecz ze Słowakami. Dlatego ja myślę, że
ten bojkot jest jak najbardziej zasadny. A na prezeza Lato, to ja już
patrzyć nie mogę, to jest człowiek, który wygrywa w moim prywatnym
rankingu, największy wieśniak na najwyższym stanowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować