Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2009 o 02:02, Jumpkov napisał:

Ile było w końcu 2:0 czu 2:1 bo nie wiem ;<

2:0, mecz bez historii, Polska już chyba 192 minuty jest bez gola,a i ten
ostatni to przecież samobój strzelony przez Irlandczyka.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytałem niektóre komentarze na tym forum(i nie tylko na tym) to aż ręce opadają.
Cokolwiek by się stało to będzie źle.
1/Mecz oglądałem i nie byłem zaskoczony tym co pokazali nasi reprezentanci.
W obronie tylko Gancarczyk(do momentu jak go sfaulował Papadopulos) prezentował jakiś tam poziom,a pomoc i atak z minuty na minutę dochodziły do poziomu Polczaka. Ciekaw jestem jakby to wyglądało po 120 minutach.

2/Poziom kibiców,którzy pojechali na mecz,jednym słowem wioska.Taka jest jednak mentalność Polaków,że jak nam nie idzie to nie zaciskamy zębów tylko wyzywamy kogoś od najgorszych. Po co było się tłuc na mecz ileś tam km? Żeby sobie jeden z drugim ulżyli,a reszta instynktem stadnym poszła jak barany i zaczęła krzyczeć jeszcze jeden kibicując Czechom,mimo że wcześniej wołali gramy u siebie.

3/Niektórzy to chyba zapomnieli jak nie mogliśmy strzelić bramki przez kilkaset minut gola,a graliśmy wtedy gorszy piach jak teraz i nadziei nie było żadnych(nie przepraszam była mała czarna nadzieja i zwała się Oli)

4/Sparing z silną drużyną,ale tylko takiego typu która powalczy z nami. Anglia,Niemcy trochę gorszymi jak Rosja,Chorwacja,Turcja(ale meczu u nich,żeby oni musieli biegać pod presją ich kibiców)
Ze słabymi drużynami spary też są potrzebne do sprawdzenia stałych fragmentów gry,bo od 8 lat nie mamy na nie pomysłu(ostatni pomysł Engela wrzuta na Kałużnego i on strzeli coś z bańki nie był taki zły dopóki Radek coś grał)

5/Ktoś tu rzucił pomysłem Boniek na min sportu-ja do niego zupełnie nie jestem przekonany.Przypomnę,że on już był wiceprezesem i skończyło się na biadoleniu że się nic nie dało zrobić.I tak byłoby i teraz.Po kilku miechach powiedziałby, że działacze mu nie pozwalają działać,ze prawo jest złe,że go majtki cisną w kroku,że coś tam go boli i zwiałby do Włoch z podkulonym ogonem tak jak to było za jego kadencji trenerskiej(choć bardziej obawiam się że by nic nie powiedział i uciekł)

6/Nie możemy sobie pozwolić przez najbliższe 3 lata żeby nas wykluczyli ze struktur FIFA/UEFA powód jest jeden Euro,którym od jakiegoś czasu zajmuje się spółka EURO212PL,a PZPN pokazuje tylko wyniki prac przygotowawczych i robi to doskonale.Pokazuje działaczom UEFA budowane stadiony,modernizowane odcinki dróg,hotele jak również harmonogram prac.Jakby się goście sami pokręcili po kraju to padło by parę niewygodnych pytań o infrastrukturę,ale panowie z PZPN potrafią nieźle zakręcić.

Teraz jeszcze do tekstów Stefana i Antka-panowie szacunek za MŚ82 ale to było prawie 30 lat temu i czasu się zmieniły i pora już dać sobie spokój z piłką.

i do Mariusza L.- piłkarz ten pokazał,że nie ma w nim ani krzty honoru,jest zwykłą prostytutką .Tekst o tym żeby Słoweńcy ich zmobilizowali premiami można sobie wygłaszać przy wódce ,a nie na antenie TV.
Ale co tam przecież to jest nasz kapitan bez którego żadne podanie do tyłu nie może się odbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 07:14, Dark_elves napisał:

> Ile było w końcu 2:0 czu 2:1 bo nie wiem ;<
2:0, mecz bez historii, Polska już chyba 192 minuty jest bez gola,a i ten
ostatni to przecież samobój strzelony przez Irlandczyka.


Pozostaje nam jedynie czekać na lepsze czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 16:27, Pawlo09 napisał:

Mam pytanie najbogatszy klub na świecie to ManchesterCity czy Barcelona?


Real albo Manchester... United ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 14:41, Gregory171 napisał:

i do Mariusza L.- piłkarz ten pokazał,że nie ma w nim ani krzty honoru,jest zwykłą prostytutką .Tekst o tym żeby Słoweńcy ich zmobilizowali premiami można sobie wygłaszać przy wódce ,a nie na antenie TV.


Powiem szczerze, że jak to dziś w radiu usłyszałem to najpierw mi szczęka opadła a potem rzuciłem szczerą wiązanką. Brak mi słów normalnie by opisać zażenowanie jakie mnie ogarnęło. Syf, kiła i i mogła.
Kadra powinna być nagrodą dla piłkarza, a jak się nie podoba to niech wy.... rywa do klubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 16:26, zlo169 napisał:

Nie martwmy się. Wszak w sobotę Polacy wykonywali aż 8 rożnych w 1. połowie.

http://www.sport.pl/pilka/1,65046,7133781,Antoni_Piechniczek__To_normalna_reprezentacja__Polska.html


Szczególnie zaciekawiło mnie w tym wywiadzie, jedno z zdanie "Polska reprezentacja, a nie zagraniczna. " Piechniczek na niezłego ksenofoba wychodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 12:38, Hoplita napisał:

Dla mnie to panowie z Lecha mogą sobie mówić co chcą, ja i tak nie uwierzę. Bo nie widzę
sensu w tym, żeby klub dawał taką kasę za zawodnika, który pewnie przesiedział by w nim
większość sezonu na ławie, o ile nie na trybunach. Już nie mówiąc, że odrzucenie takiej
oferty przez klub, dla którego to 7 mln wynosi pewnie ponad połowę budżetu było by czystą
głupotą.

Nie ja zacząłem dyskusję, ale może wspomogę kolegę artykułem. Jak twierdzi Rutkowski nie skupiali się na zarabianiu pieniędzy, a na budowaniu składu, choć sam Rutkowski wiedział, że Lewy może mieć słabszą formę i nacisk na sprzedaż był bardzo duży. W filmikach widać, że to słowa Rutkowskiego, więc żaden "pismak" nic nie przekręcił.
http://www.lechpoznan.pl/art,12752,wywiad_z_jackiem_rutkowskim.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2009 o 17:57, Gregwil napisał:

Ale bojkot chyba bardziej uderza w piłkarzy niż w działaczy.


No tak oczywiście piłkarze na tym tracą lecz może takiej sytuacji by nie było jakby lepiej grali wtedy nie byłoby problemu. Oficjalnie jest to protest przeciwko PZPN-owi lecz według mnie także reprezentantom naszego kraju którzy grają jak grają;/ Według mnie ta grupa naprawdę nie była ciężka i była do wygrania a tu takie rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 18:46, KOREKTBG napisał:


> Ale bojkot chyba bardziej uderza w piłkarzy niż w działaczy.

No tak oczywiście piłkarze na tym tracą lecz może takiej sytuacji by nie było jakby lepiej
grali wtedy nie byłoby problemu. Oficjalnie jest to protest przeciwko PZPN-owi lecz według
mnie także reprezentantom naszego kraju którzy grają jak grają;/ Według mnie ta grupa
naprawdę nie była ciężka i była do wygrania a tu takie rozczarowanie

Nawet czesi którzy teoretycznie są lepsi od nas prezentują się przeciętnie, a takie zespoły jak Słowacja lub słowenia pokazują że można w tej grupie coś ugrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe do jakich dojdzie meczów barażowych o przyszłoroczny mundial.
Ciekawe reprezentacje muszą bić się o mistzostwa w tych rozgrywkach.
Francja, Rosja, Irlandia, Słowenia, Bośnia, Ukraina, Grecja, Portugalia. Fajnie
gdyby doszło do meczu Rosja-Portugalia:) Największy postęp z tych drużyn w ostatnich
latach zrobiła chyba Bośnia, która moim zdaniem nawet w meczu z Francją nie stałaby
na straconej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 17:56, NecroVisioneR napisał:

No i CR9 wypada ze skłądu na około miesiac,ehhh...nie wiem jak to będzie bez niego szło
Realowi

Dopiero co pozyskali Cristiano, a już są od niego bardziej uzależnieni niż United. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 19:43, Dark_elves napisał:

Największy postęp z tych drużyn w ostatnich
latach zrobiła chyba Bośnia, która moim zdaniem nawet w meczu z Francją nie stałaby
na straconej pozycji.

Faktycznie Bośniacy to nie jest już ta przeciętna ekipa sprzed kilku lat. Są naprawdę mocni i co najważniejsze grają ładnie dla oka. A trener Blazevic potrafił poskładać takie indywidualności jak Edin Dzeko, Zvezdan Misimovic czy Vedad Ibisevic. A ze nadal są lekceważeni przez teoretycznie silniejszych i bardziej znanych, mają szanse osiągnąć coś więcej. a Bośnia zamiast Francji na MŚ? Jak dla mnie bomba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 20:15, miquel93 napisał:

Faktycznie Bośniacy to nie jest już ta przeciętna ekipa sprzed kilku lat. Są naprawdę
mocni i co najważniejsze grają ładnie dla oka. A trener Blazevic potrafił poskładać takie
indywidualności jak Edin Dzeko, Zvezdan Misimovic czy Vedad Ibisevic. A ze nadal są lekceważeni
przez teoretycznie silniejszych i bardziej znanych, mają szanse osiągnąć coś więcej.
a Bośnia zamiast Francji na MŚ? Jak dla mnie bomba:D

Blazević? Nawet nie wiedziałem kto jest trenerem Bośni. Czy to nie przypadkiem
ten sam trener, który zdobył z Chorwacją brązowy medal na mistrzostwach świata
we Francji?. Swoją drogą widać, że pojawiła się w tym kraju generacja piłkarzy, którzy
wiedzą o co w futbolu chodzi, dlatego życzę im żeby awansowali na te mistrzostwa, a kto
wie może jeszcze tam coś zdziałają. Swoją drogą w środę grają u siebie z Hiszpanią, która
jest już pewna awansu, więc myślę, że może paść jakiś niespodziewany wynik, tym bardziej,
że w pierwszym meczu Hiszpanie wygrali skromnie 1-0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Salihovic :)
Albo tam mają świetne bazy szkoleniowe i mają boiska, albo inna mentalność, lub to samo co w Brazylii czyli bieda. Chłopaki nie mają co robić to grają 30h/7 i kształcą umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować