Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2009 o 18:28, BoloMaster napisał:

> Valencia ma kłopoty finansowe ?
niestety Soler doprowadził ten klub na skraj przepaści. Budowa nowego stadionu wstrzymana,
jedynie awans do LM w tym sezonie jest nadzieją na lepszą przyszłośc; jeśli się nie uda
odejście Villi, Silvy czy Maty będzie nieuniknione.

Ech , szkoda bo nawet lubię ten klub ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 22:53, MisticGohan_MODED napisał:

AC Milan vs Parma 2:0

Dwie ładne bramki Borriello ,przy dość przeciętnej grze Milanu ;/

Może i gra była przeciętna, ale liczy się wygrana nawet nie sam wynik :D.
Milan nadal wygrywa, ale nie jestem fanem Milanu więc mogę nie wiedzieć o ich porażkach tylko to co tu piszecie wiem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem informację, iż w ostatnim meczu Rubina Kazań w podstawowym składzie wyszedł Rafał Murawski, ale zszedł w bodajże 39 minucie. Czy ktoś wie, czy grał tak beznadziejnie czy odniósł kontuzję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 17:12, witkab napisał:

Znalazłem informację, iż w ostatnim meczu Rubina Kazań w podstawowym składzie wyszedł
Rafał Murawski, ale zszedł w bodajże 39 minucie. Czy ktoś wie, czy grał tak beznadziejnie
czy odniósł kontuzję?

Odniósł kontuzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 20:48, capral napisał:

A Jeleń znowu dwie bramy. To będzie czołowy piłkarz reprezentacji Polski!


Tylko żeby strzelić to ktoś musi podać. Mam nieodparte wrażenie, że w Auxerre ma mu kto asystować, w naszej reprezentacji, nie zawsze. Więc może to być kolejny polski piłkarz w dobrej formie w klubie, który nie przekłada tego na reprezentacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 18:21, Wipu napisał:

Odniósł kontuzję.

Szkoda bo miał szansę wrócić do optymalnej formy, w tym okresie w którym
nie grał w Rubinie, albo wchodził z ławki rezerwowoych spisywał się również
bardzo słabo w reprezentacji. Czy to jakaś poważniejsza kontuzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/euro/2012/smuda-namowil-boenischa_sto2111877/story.shtml
Dobre wieści w końcu!!! Franek zatrudnił Toma Wałdocha jak asystenta, i już są tego efekty. Sebastian Boenisch będzie grał dla Polski. To będzie wielkie wzmocnienie, jeżeli Sebastian będzie prezentował taką formę jak dotychczas. No i jest też duża szansa po zatrudnieniu Marka Koźmińskiego że on wraz z Bońkiem przekonają jednak Aquafrescę do gry dla Polski. Byłoby to drugie ogromne wzmocnienie. No i fajnie że Franek już zaczął intensywnie działać a nie czekać aż ci piłkarze oleją Polskę. Bo brakuje nam właśnie takich piłkarzy, bo talentów jak na razie nie widać u nas w Polsce. A dobrzy piłkarze są nam potrzebni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 11:03, Ziggy napisał:

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/euro/2012/smuda-namowil-boenischa_sto2111877/story.shtml

Dobre wieści w końcu!!! Franek zatrudnił Toma Wałdocha jak asystenta, i już są tego efekty.
Sebastian Boenisch będzie grał dla Polski. To będzie wielkie wzmocnienie, jeżeli Sebastian
będzie prezentował taką formę jak dotychczas. No i jest też duża szansa po zatrudnieniu
Marka Koźmińskiego że on wraz z Bońkiem przekonają jednak Aquafrescę do gry dla Polski.
Byłoby to drugie ogromne wzmocnienie. No i fajnie że Franek już zaczął intensywnie działać
a nie czekać aż ci piłkarze oleją Polskę. Bo brakuje nam właśnie takich piłkarzy, bo
talentów jak na razie nie widać u nas w Polsce. A dobrzy piłkarze są nam potrzebni.


"Franz już wszczął alarm w PZPN - działacze mają użyć wszystkich swoich wpływów, żeby załatwić paszport dla Boenischa jeszcze przed meczami z Rumunią i Kanadą (14 i 18 listopada)"


Taaaa już to widzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo to byłoby genialne, jakby Franz namówił Boenischa, największa dziura w polskim zespole zostałaby załatana młodym zdolnym graczem. Nie wiem czy jest sens robić sobie nadzieje w związku z Aquafrescą, bo jeśli wierzyć wywiadom, nie chce on grać dla Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 19:28, BoloMaster napisał:

chyba nieco za wcześnie na tak optymistyczne wnioski:
http://www.futbol.pl/artykul/67224.html

Wiedziałem, że to jest zbyt piękne żeby mogło się okazać prawdziwe. Ale może się
da przekonać do gry w reprezentacji Polski, przecież jeszcze przez kilka dobrych lat
przegrywałby rywalizację w niemieckiej kadrze na lewej flance obrony z F. Lahmem. Inna
sprawa, że na wielkie sukcesy z naszą kadrą nie ma co liczyć. Pozostaję jeszcze sprawa
najważniejsza moim zdaniem, kim on tak naprawdę się czuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak po prawdzie jeśli mieszka w Niemczech i mówi po niemiecku lepiej niz po Polsku to kim Boenish ma sie czuć? Gdyby chciał grać w naszej reprezentacji to nie jechałby na zgrupowanie niemieckiej młodzieżówki i nie rzucałby tekstami: "Wiem, że i federacja polska czyni starania o mnie. To miłe, ale jeszcze za wcześnie na wyciąganie wniosków." Po prostu przyjechałby na zgrupowanie nasze, a nie czekał na starania.

BTW

W naszej młodzeżówce grać nie chciał, tak mi sie przypomniało po fakcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktos Kace na ambicje wjechał. Ewidentnie grał jakby nadal miał na sobie koszkę Milanu. Więcej strat niż kontaktów z piłką. Tragedia. Dno.


W ogóle całą gre Realu można opisać jako stolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cikawe wyniki i dużo bramek. Manchester jednak uratował honor,
remisując z CSKA 3-3, jednak grać zaczęli dopiero od 60 minuty,
kiedy na boisku pojawili się Rooney i Evra. Na uwagę załuguje też
łatwe zwycięstwo Bordeaux w Monachium 2-0. Rozstrzelała się Marsylia,
która pokonała 6-1 FC Zurrich. Ciekawe jak jutro Barcelona zagra w Kazaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... niewiele brakowało ,a CSKA by pokonało ManU xp Widać zwalili końcówkę xp
Cieszy mnie bardzo wygrana Bordeaux ,ale jeszcze bardziej porażka bayernu :]

W sumie nie wiem jak ocenić grę Milanu ,bo nie wiele mogłem zobaczyć oglądając przez sieć ,gdy tak cały czas coś zacinało xp Cóż... mnie osobiście remis nie przeszkadza ,bo teraz jestem na 99% pewien że Milan wyjdzie z grupy i że te dwa ostatnie spotkania wygra :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Bayern stracił szansę na awans po wczorajszej porażce z Bordeaux?
Chyba tylko matematyczne.Szkoda mi tej cypryjskiej drużyny,
bo nieźle grają z europejskimi potentatami trzeci raz z rzędu przegrywają mecz jednym golem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 15:05, zlo169 napisał:

Noo to byłoby genialne, jakby Franz namówił Boenischa, największa dziura w polskim zespole
zostałaby załatana młodym zdolnym graczem. Nie wiem czy jest sens robić sobie nadzieje
w związku z Aquafrescą, bo jeśli wierzyć wywiadom, nie chce on grać dla Polski.


Aquafescu udało mi się nakłonić do gry w reprezentacji Polski w managerze, więc czemu by nie w realu Smuda miał tego nie dokonać ;p a tak poważnie to wątpię by Robert czy Sebastian zagrali w kadrze, w różnych wywiadach co innego mówią. Boję się ze zamieszanie wokół Boenisha jest mu na rękę i ma mu pomóc w przyśpieszeniu dla niego powołanie do kadry Niemiec :( ale może akurat :)

Krystyna wraca do zdrówka, Paris chyba już przeszło i odpuściła z tym szamanem ;D więc może i Real zacznie lepsze wyniki osiągać, bo z tego co wszyscy piszą CR9 jest lekiem na wszelkie zło w Madrycie :pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować