Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2009 o 15:36, Pernia napisał:

A skoro on będzię łączył pracę w klubie z pracą w reprezentacji, nic z tego nie wyjdzie.

A nie jest przypadkiem tak że Smuda będzie trenował Zagłębie tylko do końca rundy jesiennej? Z tego co mi wiadomo tak właśnie ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2009 o 15:35, MisticGohan_MODED napisał:

Smuda ma swoje 5 minut i lepiej ,żeby je wykorzystał ;p


5 minut? Raczej coś koło 2,5 roku. Z resztą, od dawna jest on w czołówce polskich trenerów, więc nie mozna powiedzieć, że dopiero teraz dostał swoje 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2009 o 15:49, Ziggy napisał:

> A skoro on będzię łączył pracę w klubie z pracą w reprezentacji, nic z tego nie
wyjdzie.
A nie jest przypadkiem tak że Smuda będzie trenował Zagłębie tylko do końca rundy jesiennej?
Z tego co mi wiadomo tak właśnie ma być.

jeżeli tak - ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom mój faworyt (i nie tylko mój ;p) został selekcjonerem reprezentacji Polski :) Franciszek Smuda został wybrany zgodnie z życzeniem kibiców, mediów, tak też PZPN zrzuca z siebie odpowiedzialność mówiąc: macie kogo chcieliście i się od nas odczepcie.. moim zdaniem Franz może i czyni cuda, ale bez zawodników i on nie odmieni naszej piłki, nie mam jakiś wielkich oczekiwań wobec niego, oprócz tego byśmy się jakoś na Euro 2012 prezentowali :) a Smuda jest gwarantem ze będziemy mieli drużynę z charakterem i chłopaki chociaż powalczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście minuty, w których padły bramki w meczu Napoli - Milan? Nie wiem, jak rossoneri mogli tak skopać ten mecz, szczególnie, że Inter ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2009 o 18:08, Paoro napisał:

Nom mój faworyt (i nie tylko mój ;p) został selekcjonerem reprezentacji Polski :) Franciszek
Smuda został wybrany zgodnie z życzeniem kibiców, mediów, tak też PZPN zrzuca z siebie
odpowiedzialność mówiąc: macie kogo chcieliście i się od nas odczepcie.. moim zdaniem
Franz może i czyni cuda, ale bez zawodników i on nie odmieni naszej piłki, nie mam jakiś
wielkich oczekiwań wobec niego, oprócz tego byśmy się jakoś na Euro 2012 prezentowali
:) a Smuda jest gwarantem ze będziemy mieli drużynę z charakterem i chłopaki chociaż
powalczą.

Ma czas, umiejętności, charyzmę, ja wierzę, że coś dobrego z tego wyniknie.
Objął to stanowisko chyba w najlepszym dla siebie momencie, tylko jeszcze żeby
miał kto grać, bo "z pustego i Salomon nie naleje" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2009 o 22:39, Dark_elves napisał:

Objął to stanowisko chyba w najlepszym dla siebie momencie, tylko jeszcze żeby
miał kto grać, bo "z pustego i Salomon nie naleje" :)



I tu chyba trafiłeś w samo sedno problemu naszej reprezentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Realu przy okazji porażek zespołu szukają nowego trenera, tak jest i teraz.. mówi się o paru nazwiskach dla mnie strzałem w dziesiatkę było by zatrudnienie Luisa Aragonesa, bo za jego kadencyji Real jeszcze coś grał, a potem już nigdy blasku nie odzyskał, mówie tu o zdobyciu LM. A może wybiorą Smudę, który jest ostatnio na fali :D a tak poważnie wczoraj Zagłębie Franza wygrało z jedną z rewelacji jak na razie polskiej ligi Polonią B. 2:0, widać ze motywacja wzrosła u zawodników po wyborze Smudy na selekcjonera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 11:05, Paoro napisał:

W Realu przy okazji porażek zespołu szukają nowego trenera, tak jest i teraz.. mówi się
o paru nazwiskach dla mnie strzałem w dziesiatkę było by zatrudnienie Luisa Aragonesa,
bo za jego kadencyji Real jeszcze coś grał, a potem już nigdy blasku nie odzyskał, mówie
tu o zdobyciu LM.


Myślę, że to tylko medialne spekulacje. Zarząd Realu całkowicie by się skompromitował zwalniając Pellegriniego. Pokazaliby wtedy, że nic ich nie nauczyły ostatnie lata - żonglowanie trenerami to skuteczne zablokowanie sobie możliwości sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 11:05, Paoro napisał:

W Realu przy okazji porażek zespołu szukają nowego trenera, tak jest i teraz.. mówi się
o paru nazwiskach dla mnie strzałem w dziesiatkę było by zatrudnienie Luisa Aragonesa,
bo za jego kadencyji Real jeszcze coś grał, a potem już nigdy blasku nie odzyskał, mówie
tu o zdobyciu LM.

Ale przecież Luis Aragones nigdy nie był trenerem Realu Madryt:P
Ostatni raz Real zdobył puchar LM w 2002 r. i jeśli się nie mylę
trenerem był wtedy Vicente del Bosque, podobnie było gdy Real sięgnął
po to trofeum w 2000 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 14:27, Dark_elves napisał:

Ale przecież Luis Aragones nigdy nie był trenerem Realu Madryt:P
Ostatni raz Real zdobył puchar LM w 2002 r. i jeśli się nie mylę
trenerem był wtedy Vicente del Bosque, podobnie było gdy Real sięgnął
po to trofeum w 2000 r.


Sorki miałem na myśli Del Bosque, mój błąd, moim zdaniem to jedyny człowiek który nadawał by się do pracy w Realu (drużyna była fajnie układana pod zawodników pod ich umiejętności, a co najważniejsze potrafił radzić sobie z "gwiadorami"), pamiętam jak zwolnili go dzień po tym jak zdobył majstra z Realem :D chyba tylko dlatego ze nie obronił LM, głupi traci podwójnie od lat nie ma triumfu w LM a o majstra ostatnio ciężko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to, że miał zostać szkoleniowcem tylko na chwilę
zanim znajdą jakiegoś wartościowego trenera, jednak już kilka
meczy pokazało, że nadaje się na to stanowisko jak mało kto, czego
efektem były dwa puchary Ligi Mistrzów. Ale on raczej na razie nie wróci,
przecież nie zostawi reprezentacji Hiszpanii na 8 miesięcy przed mundialem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smuda powołał skład na mecze z Rumunią i Kanada:

http://sport.onet.pl/74318,1248685,2069675,,pierwsze_powolania_smudy__nie_zabraklo_niespodzianek,wiadomosc.html

Powrót Kuszczaka, Zewłakowa, Dudki i... Kosowskiego (małe zaskoczenie, ale w sumie gra w LM obecnie)

Do tego powołania młodych Szczęsnego, Kowalczyka, Małeckiego, Sadloka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 16:44, Paoro napisał:


Bramkarze:
gdzie Załuska/FABIAŃSKI?

Obrona:
Dobre IMO powołania, ale gdzie Glik, jak jest Sodlok?

Pomoc:
Janusz Gancarczyk? O lol :D I nie wiem co robi jeszcze Kamil Kosowski - jest w dobrej dyspozycji, ale on ma 32 lata ;/

Napastnicy:
-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korona - Wisła 2:3
Normalnie słabo mi się robiło, gdy oglądałem ten mecz w końcówce. Wisła grając w przewadze dwóch zawodników nie dość, że nie potrafiła dobić Korony, to jeszcze straciła bramkę. Nasza nieskuteczność, jaka była, taka jest (o ile jeszcze się nie powiększyła). Trzy punkty oczywiście cieszą, ale styl szkoda komentować. Jeżeli nasi piłkarze nie wyjdą z większą ambicją na mecz z Legią, to może się on dla Wisły źle skończyć. Jedyne co mnie cieszy, to to, że Garguła i Boguski wreszcie wracają do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powołania Smudy są raczej ok. Widać, że generalnie decyduje
aktualna forma piłkarzy,a nie ich wiek czy wcześniejsze zasługi. Cieszę się, że
do reprezentacji wraca Żewłakow w zasadzie nie wiem czemu nie powołał
go Majewski. Fajnie też, że zagra Kosowski, choć ktoś mógłby powiedzieć, że
na Euro i tak nie zagra, więc po co to powołanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować