Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

No chyba bym się z tym nie zgodził :D. Liverpool jest o wiele lepszy niż ManCity . To, że mają teraz kilku dobrych piłkarzy nigdy ich nie uczyni mistrzami przynajmniej w najbliższych latach. Już bardziej Everton zostanie mistrzem niż Manchester City xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Liverpoolu to wydaję mi się, że właśnie przyszedł czas na zmianę trenera, bo nie sądzę, aby Benitez jeszcze zawojował z Liverpoolem. Gra The Reds w tym sezonie to jedna wielka porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arsenal [1 - 0] Sunderland
Jupi :D 27'' Bendtner GOL! :D
I tak zostało do końca już 90 minuta i już nic się nie zmieni. Arsenal dostał 1 żółtą kartkę a Sunderland aż 4 :D.

Chelsea wgrała 2:0 więc ma już 4 pkt. przewagi nad ManU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba tylko jednej małej zmiany (tej która tu została już kilka razy pisana) czyli zmiana trenera, który już się, że tak powiem "zużył". Trzeba kogoś nowego z nowymi pomysłami, który podwyższy morale w zespole i wiarę ducha w to, że The Reds są jednymi z najlepszych w Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierw by musiał by się jakiś znaleźć, ale nie jakiś beznadziejny tylko jakiś z wielkim doświadczeniem i taki, który by dał radę tą presję wytrzymać. Nie tylko sędziowie są narażeni na presję ze strony kibiców, bo te trener i piłkarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Londyn miasta lidera Chelsea drużyna lidera! fajnie że znowu odskakujemy Diabłom na te 4 punkty. Musimy teraz grać kurcze równo bo to już naważniejsza faza sezonu i jak uda się odskoczyć na daj boże te 7-8 punktów to 80% wygramy ligę. No i fajnie że Tito goni Rooneya bo dzisiaj znowu 2 brameczki. Ale teraz zaczyna si dla nas ciężki miesiąc choć nie najcięższy w sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko 4 pkt i aż cztery punkty. Jak już wcześniej gadaliśmy - ja nie wierzę, żeby chelsea przez te ~10(a około tyle zostało do końca sezonu) meczy nie potknęła się ani razu, ni elicząc meczu z United. dla mnie sprawa mistrzostwa rozegra się własnie w tym meczu, w teatrze marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My się możemy potknać tak jak to bywało w tym sezonie ale nie musimy sie potknoć. Końcówki mamy zawsze super i oby te były też super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 22:56, PJ_MW napisał:

Nie wiem czy pamiętacie, ale już w najbliższy weekend startuje nasza Ekstraklasa?!


Wiemy. I Odra się utrzyma, heheuaehaueahu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 22:56, PJ_MW napisał:

Nie wiem czy pamiętacie, ale już w najbliższy weekend startuje nasza Ekstraklasa?!

Mam tylko nadzieję, że wszystkie mecze obejdą się bez jakichś problemów, bo jak wszyscy dobrze wiedzą pogoda w kraju jest, jaka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszyłem sie kiedy Polsat przejmował od TVP prawa do LM i Ligi Europejskiej. Niestety zawiodłem sie. Obiecywali dwa mecze LM w tygodniu plus Liga Europejska na Tv4. Niestety wycwanili sie i wszystko leci na Polsat Futbol, a w do Ligi Europejskiej wybierają nudne mecze typu Unirea kontra beznadziejny i bez formy Liverpool. Wiele ciekawszych meczów zaczyna sie o godz:19 i na pewno mecz PSV-HSV obejrzałoby więcej osób niż program który w tym czasie leci na TV4(pewnie jakiś serial:P) Liga Mistrzów to już porażka. Narzekaliśmy na TVP narzekajmy na Polsat bo też tylko mecze środowe, i w tym tygodniu zamiast ManU-Milan musieliśmy oglądać Porto-Arsenal. Przynajmniej studio jest profesjonalne i jakieś dyskusje po meczowe, a nie jak na TVP, kilka słów i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TVP posiada lepszych komentatorów, szczególnie Szpakowski potrafi stworzyć niesamowitą atmosferę, choć zdarzają mu się wpadki.Do kiedy Polsat mal prawa do LM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 13:49, BoloMaster napisał:

TVP posiada lepszych komentatorów, szczególnie Szpakowski potrafi stworzyć niesamowitą
atmosferę, choć zdarzają mu się wpadki.Do kiedy Polsat mal prawa do LM?


Na 3 lata. A co do komentatorów to sie nie zgodze. TVP ma tylko Szpaka, ale on dobrze komentuje tylko mecze Reprezentacji(szczególnie jak sie wydrze jak Polacy strzelą bramkę). Poza tym wszyscy już mieli dość przekręcania nazwisk(Maszczerano, Kujt). A na polsacie jest Borek i kilku innych, którzy bardzo dobrze komentują(niestety nie wiem, kto jest kto. Oczywiście oprócz Kołtonia:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 13:00, shinoda napisał:

Przynajmniej studio jest profesjonalne i jakieś dyskusje
po meczowe, a nie jak na TVP, kilka słów i koniec.


Jak to? A strzałeczki Pana Gmocha? A mądrzenie się Engela? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować