Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2010 o 22:18, Smooqu napisał:

O to że obecnie gra gorzej niż 300 kilowy goryl bez nóg?


Możliwe że teraz tak gra, niemniej moja dygresja dotyczyła jego formy z roku ~2003.

Edit: Literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 19:42, BoloMaster napisał:


O! Nie spodziewałbym się takiej nagłej zmiany zdania po prezydencie FIFA, biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze niedawno był takiego rozwiązania zdecydowanym przeciwnikiem. Mam nadzieję, że wprowadzą możliwość z korzystania z zapisu wideo, ale IMO jeszcze długa droga do tego, aby obowiązywały one w każdym meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa z jednej strony a z drugiej już nie. Bo przecież co to był by za sport. Bez dreszczyku emocji, adrenaliny i tym podobnych taki idealny futbol zryte troszkę ;/ . Wygląda jak wyjęte z Kaczora Donalda, bo tam coś takiego było :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 21:06, Diverso napisał:

Mogliby wprowadzić jakieś ograniczenia w użyciu. Żeby cały czas nie przerywali gry i
nie sprawdzali.


Moim zdaniem wszystko powinno być prowadzone normalnie a tylko w 2-3 najbardziej kontrowersyjnych sytuacjach sędziowie powinni prosić np. technicznych o ocene powtórek. Co do sędziów ostatnio oglądałem film dokumentalny: "Zabić sędziego", o pracy sędziów na Euro2008. Fajna sprawa, oglądało się nawet dobrze tym bardziej ze mecz Polska-Austria z Webbem był m.in. analizowany :P uświadomiłem sobie też jaka praca sędziego jest wyczerpująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już nagrania wideo, to tylko w momencie strzelenia gola. Bez możliwości analizowania powtórek, fauli, rąk, TYLKO I WYŁĄCZNIE UZNANIE/NIEUZNANIE BRAMKI. Nie wpływałoby to na dynamicznosc, bo w momencie gdy druzyna by celebrowała zdobycie gola, to sedzia ladnie by sobie obejrzal powtorke, i zobaczyl czy gol powinien zostac uznany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reprezentacja. Lato: Polska zagra z Niemcami na otwarcie Narodowego

Mogę potwierdzić tę informację - powiedział w piątek "Gazecie" i Sport.pl prezes PZPN Grzegorz Lato.

Pomysł grania z Niemcami mi sie nie podoba:P Oczywiście sportowo zyskamy na tym meczu, ale nie podoba mi sie atmosfera jaka powstanie wokół tego spotkania. Jak wiadomo, narody za sobą nie przepadają, znowu bedzie pełno prowokacji, wyzwisk, tekstów "zemsta za II WŚ czy drugi Grunwald" Towarzyski mecz to na pewno nie będzie:/


Ale pamiętajmy, że powiedział, to Grzesiu Lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 12:25, shinoda napisał:

Pomysł grania z Niemcami mi sie nie podoba:P Oczywiście sportowo zyskamy na tym meczu,
ale nie podoba mi sie atmosfera jaka powstanie wokół tego spotkania. Jak wiadomo, narody
za sobą nie przepadają, znowu bedzie pełno prowokacji, wyzwisk, tekstów "zemsta za II
WŚ czy drugi Grunwald" Towarzyski mecz to na pewno nie będzie:/


Tak ale mi to tam loto z kim zagramy na narodowym, bo na ten mecz i tak nie pójde, a podobnych meczy w tv zobaczymy jeszcze wiele, bo co jakiś stadion otworzą to zagramy z jakimiś full wypas zespołami, ciekawi mnie z kim raczej zagramy w Poznaniu :) druga sprawa to, to że grając z takim drużynami pewnie nie raz dostaniemy baty, choć jak tam nie pamięć nie myli w towarzyskich meczach nie było źle - pamiętam mecz z Francją 0-0 albo 1-1, mecz z Włochami który wygraliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 15:53, AssaxoN napisał:

Jednym słowem mówiąc głupi pomysł ;P.

Manchester United 1:3 Everton
Z taką gra, to już możemy butelki z szampanem schowac i czekać na przyszły sezon, wtedy moze coś wygramy. Daliśmy dupy na całej linii, Rooney nie pokazał absolutnie nic, bez sensu kręcił się po boisku. Everton poprostu sobie strzelał, a w razie dzisiejszej wygranej chelsea ma zapas 4 pkt. Świetnie, trzeba liczyć na to że się potknąć, i dać im ostro po tyłku na OT. Innej opcji już teraz nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba przez przypadek nacisnąłeś Odpowiedz, ale też coś na ten temat powiem. Z jednej strony się cieszę z porażki ManU a z drugiej nie, bo Everton goni Arsenal, ale Kanonierzy teraz grają ze słabym Sunderlandem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bilans jest słaby, w dwóch meczach jeden punkt, ale nie ma co grzebać Manchesteru. Zresztą ja się nie napalam na zwycięstwo w PL, ten sezon jest przejściowy, ale za rok już oczekuję mistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest co roku. Myślą, że zdobędą tytuł a tu Chelsea się, że tak się wyrażę wpieprza(przepraszam za słownictwo). I nici z mistrza :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... mam stare dane xD. Lecz Chelsea zawsze goni ManU.

Kurde teraz tak sobie pomyślałem kiedy to ostatni Arsenal był Mistrzem. Gdzieś dawno chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 16:11, AssaxoN napisał:

Kurde teraz tak sobie pomyślałem kiedy to ostatni Arsenal był Mistrzem. Gdzieś dawno
chyba.

Arsenal rok 2004. Pięknie wtedy grali, to był chyba najlepszy sezon Henry''ego, a poza tym cała drużyna grała dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować