Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

>> BTW. Wie ktoś czy przeciwko nam zagra nowy nabytek Lecha - Siergiej Krivets?
>

Krivets jest Białorusinem, a my gramy z Bułgarią;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 18:07, Anjinsan napisał:

Hehe, jakie twarzowe koszulki będą mieli nasi podczas meczu z Bułgarią.

A mnie to tylko wkurza. Nie ma żadnej tradycji. Ileż to już razy zmieniano kolorystykę koszulek!! Czy nie można zachować tradycyjnych kolorów? Rozumiem, że trzeba mieć alternatywę dla potrzeb telewizji w przypadku gdy gospodarze grają w bardzo podobnych strojach ale w przeszłości radzono sobie w ten sposób, że robiono kombinacje z kolorów białego i czerwonego.
Tym razem IMHO PZPN poszedł o krok za daleko. Dla Laty i jego kolegów nie ma już nic tradycyjnego!
Głosowałem w sondzie na: "Są fatalne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 22:57, A-cis napisał:

> Hehe, jakie twarzowe koszulki będą mieli nasi podczas meczu z Bułgarią.
A mnie to tylko wkurza.


Oj, nie wyczułeś ironii, mogłem słowo twarzowe wziąć w cudzysłów. Fatalne to łagodny eufemizm. Są po prostu koszmarne. Skąd ten granat? Nie mogli zrobić całych białych lub całych czerwonych? W pasy? w "chorwacką kratę"? No a pomylenie kolorów na rękawach to już po prostu skandal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 22:57, A-cis napisał:

> Hehe, jakie twarzowe koszulki będą mieli nasi podczas meczu z Bułgarią.
A mnie to tylko wkurza. Nie ma żadnej tradycji. Ileż to już razy zmieniano kolorystykę
koszulek!! Czy nie można zachować tradycyjnych kolorów? Rozumiem, że trzeba mieć alternatywę
dla potrzeb telewizji w przypadku gdy gospodarze grają w bardzo podobnych strojach ale
w przeszłości radzono sobie w ten sposób, że robiono kombinacje z kolorów białego i czerwonego.
Tym razem IMHO PZPN poszedł o krok za daleko. Dla Laty i jego kolegów nie ma już nic
tradycyjnego!
Głosowałem w sondzie na: "Są fatalne".


A może pan Lato jest daltonistą? Nie zdziwiłbym sie, gdyby w tej i tak mocno podejrzanej umowie, nie było zapisu i PZPN musi zaakceptować propozycję strojów;P Kiedyś już graliśmy na czarno(z Anglią w 2000 roku), a teraz mamy czarno z pomyloną flagą na rękawkach;P Lato, Piechniczek i inni mają chyba za słabe okulary:/

A te stroje są tylko na Bułgarie, czy na wszystkie mecze wyjazdowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 22:57, A-cis napisał:

Głosowałem w sondzie na: "Są fatalne".

Ej, to była tam sonda ? Idę zagłosować na to samo... Mogli by zaprojektować koszulki o takim samym kroju, tylko zamiast granatowego, biały, czerwone rękawy i czerwone spodenki i byłoby gites, przynajmniej wg. mnie. No, albo jak już się uparli na granatowy, to z najwyżej, podkreślam, najwyżej z granatowymi rękawami. Ogólnie koszulki dla mnie są spoko, no ale dla jakieś drużyny grającej w lidze krajowej, a nie dla reprezentacji... Dobrze, że Orzełka nie ruszali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 23:04, Anjinsan napisał:

Oj, nie wyczułeś ironii, mogłem słowo twarzowe wziąć w cudzysłów.

Ależ wyczułem. Komentarza nie adresowałem do Ciebie tylko do pomysłodawców koszulek.
Jeżeli odebrałeś to osobiście to przepraszam za moje - z tego wynika - nieudolne sformułowania.
Mam nadzieję, że Cię to satysfakcjonuje :-)

Dnia 02.03.2010 o 23:04, Anjinsan napisał:

Fatalne to łagodny eufemizm. Są po prostu koszmarne. Skąd ten granat? Nie mogli zrobić całych białych lub
całych czerwonych? W pasy? w "chorwacką kratę"? No a pomylenie kolorów na rękawach to już po prostu skandal.

Mnie wkurzały 2 sprawy. Pisałem tekst emocjonalnie (stąd pewnie te niezbyt precyzyjne zwroty), bo jak zobaczyłem te koszulki dziś w TV, to aż mnie zatrzęsło. Raz - chodziło mi konkretnie o te właśnie koszulki, a dwa - o całkowitą pogardę prezentowaną przez PZPN dla tradycji.
Oglądam mecze reprezentacji od b. wielu lat i z czymś się tam utożsamiałem. A oni mi chcą zohydzić nawet to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 23:14, A-cis napisał:

Mam nadzieję, że Cię to satysfakcjonuje :-)


Uważam Ciebie za jednego z najbardziej kulturalnych Gramowiczów, więc o jakimkolwiek urazie nie ma mowy :)

Dnia 02.03.2010 o 23:14, A-cis napisał:

Oglądam mecze reprezentacji od b. wielu lat i z czymś się tam utożsamiałem. A oni mi
chcą zohydzić nawet to!


Ja również mam "staż" liczony już w dekadach. Tym bardziej mnie boli ban, jaki nałożyłem na polską piłkę nożną do co najmniej Euro 2012. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 23:27, Anjinsan napisał:

Uważam Ciebie za jednego z najbardziej kulturalnych Gramowiczów,

Dziękuję. Miło mi :-)

Dnia 02.03.2010 o 23:27, Anjinsan napisał:

Ja również mam "staż" liczony już w dekadach.

A pamiętasz, jak w niezapomnianym roku .... ;-)

Dnia 02.03.2010 o 23:27, Anjinsan napisał:

Tym bardziej mnie boli ban, jaki nałożyłem na polską piłkę nożną do co najmniej Euro 2012. :(

Z tego wynika, że nie będziesz oglądał dzisiejszego meczu?
A może nawet Euro 2012?!!
Jeżeli chcesz honorowo obejść ten ban, to powiedz sobie tak: "Wprawdzie nałożyłem bana na polską piłkę nożną, ale nie nałożyłem go przecież na bułgarską. Więc mecz mogę oglądać, bo będę się koncentrował wyłącznie na Bułgarach." ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 16:29, Psych0 napisał:

Nie mam ochoty się kłócić, ale...
Jak długo kibicujesz Realowi? Myślę, że od lipca/sierpnia 2009.

Widzę że czytasz dużo posty. Nie kibicuje Realowi, nie lubię ich, no, barcę może więcej. Jeżeli mam lubić jakiegoś piłkarza, to Ronaldo tylko i wyłącznie za jego styl gry. A co? Nie, sezonowcem nie jestem. Ja tez sie klocic juz nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że nikt tego jeszcze tu nie napisał więc podaję, że najprawdopodobniej Polacy przeciwko Bułgarii zagrają w składzie:
Tomasz Kuszczak - Marcin Kowalczyk, Michał Żewłakow, Kamil Glik, Dariusz Dudka - Sławomir Peszko, Rafał Murawski, Radosław Majewski - Jakub Błaszczykowski, Robert Lewandowski, Ludovic Obraniak.
Najbardziej podoba mi się z tego, że wreszcie zakończyliśmy (chyba) z grą na 1 napastnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, a kiedy gra Polska z Bułgarią? Ja obstawiam na porażkę naszych...niby nowy trener, ale puki co nie wierzę w naszych, że są w stanie pokonać Bułgarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 18:21, SongoX napisał:

Właśnie, a kiedy gra Polska z Bułgarią? Ja obstawiam na porażkę naszych...niby nowy trener,
ale puki co nie wierzę w naszych, że są w stanie pokonać Bułgarów.

20.30
Póki *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 01:05, A-cis napisał:

A pamiętasz, jak w niezapomnianym roku .... ;-)


Akurat wychodziłem z wieku cielęcego więc zbyt wiele nie pamiętam :) Pamiętam atmosferę jaka ogarnęła wtedy wszystkich. Paradoksalnie pamiętam dość dobrze mecz z Argentyną, który nie miał jakiegoś specjalnego znaczenia, no i oczywiście mecz z Niemcami w błocie :D Jako szczeniaka strasznie mnie to bawiło.

Dnia 03.03.2010 o 01:05, A-cis napisał:

Z tego wynika, że nie będziesz oglądał dzisiejszego meczu?


No takie właśnie postanowienie powziąłem.

Dnia 03.03.2010 o 01:05, A-cis napisał:

A może nawet Euro 2012?!!


No nieee, to obejrzę na pewno!

Dnia 03.03.2010 o 01:05, A-cis napisał:

Jeżeli chcesz honorowo obejść ten ban, to powiedz sobie tak: "Wprawdzie nałożyłem bana
na polską piłkę nożną, ale nie nałożyłem go przecież na bułgarską. Więc mecz mogę oglądać,
bo będę się koncentrował wyłącznie na Bułgarach." ;-P


Hehe, ale kusisz :) Hmm, w takim razie obejrzę pierwszy kwadrans. Jeżeli nadal będzie jak w eliminacjach do RPA to resztę sobie odpuszczę. Miłego oglądania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 18:14, Smooqu napisał:

Nie mów, że ktokolwiek zamierza to oglądać?


Owszem. I nie widzę w tym nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te nowe stroje to jakaś kpina. Nie pasujący do niczego granat i czerwono białe rękawy tworzące flagę Monaco... One są po prostu brzydkie moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie to ta nasza gra jakoś bardzo źle nie wygląda ;) W szczególności pod koniec połowy przyspieszyliśmy, szkoda tylko, że Peszko tej setki nie wykorzystał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować