Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2010 o 10:22, LifeInLie napisał:

Nie spodziewałem się, że Hiszpania wygra. Szkoda mi Pedro, że nie wykorzystał okazji
na 2-0.


Bo chciał sam strzelić tą bramke...i sie zamotał a obok swieży Torres biegł i mógł podac...Ale ważne że wygrali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 10:46, Jacobek92 napisał:

Bo chciał sam strzelić tą bramke...i sie zamotał a obok swieży Torres biegł i mógł podac...Ale
ważne że wygrali:)



Nie chce bronić Pedro, ale czy Torres w tej formie strzeliłby gola? Wątpie szczerze mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 11:06, Smooqu napisał:

Nie chce bronić Pedro, ale czy Torres w tej formie strzeliłby gola? Wątpie szczerze mówiąc.


Tego się nie dowiemy ;]. Ale faktem jest, że kilka minut później Torres zrobił to samo co Pedro z niewiele lepszym skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla mojego faworyta Hiszpanii , byli lepsi i wygrali. Teraz tylko jeden mecz który sprawi że zostaną MŚ , jak wiadomo i Hiszpanie i Holendrzy nie maja na koncie tytułu MŚ , któryś z nich przejdzie do historii.

Mecz o 3 miejsce pasjonująco i liczę na Urugwaj a Niemcy pojadą do domu bez żadnego sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 11:06, Smooqu napisał:

Nie chce bronić Pedro, ale czy Torres w tej formie strzeliłby gola? Wątpie szczerze mówiąc.

Cóż na pewno to, że nawet nie dostał w tej sytuacji podania w poprawie formy czy też przełamaniu się mu nie pomogło. Szkoda, że frajerstwo Pedro się na Hiszpanach nie zemściło, ale trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 09:12, mati285 napisał:

Bramkarz: Vincent Enyeama
Obrona: Sergio Ramos, Diego Lugano, Joris Mathijsen, Phillip Lahm
Pomoc: Diego Perez, Bastian Schweinsteiger, Wesley Sneijder
Atak: Diego Forlan, David Villa, Miroslav Klose

MVP turnieju: Wesley Sneijder

Powiem szczerze, że skład wybrałeś idealny (choć Enyeama ma małą szansę, bo zagrał tylko 3 mecze, po 3 meczach lepszy był przecież Eduardo, czy Stekelenburg - z gry bramki nie wpuścił). No i Godina nie ma. A to, imho najlepszy stoper świata, jak na ten moment:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 23:55, Pernia napisał:

I tak holendrzy rozniosa ich w finale.


Słyszałem to jeszcze 2 dni temu. Tylko zamiast "Holendrzy" było "Niemcy" :P

I nie uważasz, ze jednak trochę Ciebie zżera frustracja, że Niemcy przegrali? Naprawdę sądzisz, że całą winę ponosi zła taktyka, a Hiszpanie i tak nic nie zagrali? No proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 11:35, Magok napisał:

Myślę, że jak Pedro by mu podał to tak.


Bardzo możliwe, ale Torres tak czy siak mecz z Holandią zacznie na ławce rezerwowych i bardzo słusznie. Bez niego ta gra się kleiła i Hiszpania zdominowała Niemców. Teraz tylko Holandia i będzie feta ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 11:06, Smooqu napisał:

> Bo chciał sam strzelić tą bramke...i sie zamotał a obok swieży Torres biegł i mógł
podac...Ale
> ważne że wygrali:)


Nie chce bronić Pedro, ale czy Torres w tej formie strzeliłby gola? Wątpie szczerze mówiąc.


Byłby sam na sam z bramkarzem:) To raczej tak ..takie fragmenty gry mają przeczwiczone na treningach więc pewnie gol by był:) ...Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 15:06, ibisz napisał:

> http://www.youtube.com/watch?v=bHIjcQp57J8&feature=player_embedded
> Mhaaaa mają rozmach :]
Dwa lata temu po finale Euro 2008? Faktycznie, cieszyli się tak :))

Ciekawe jak było w tym roku :]

Swoją drogą ,to licze że duet Forlan i Suarez rozklepią Niemców w walce o 3 miejsce :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 15:30, Ecko09 napisał:

Którego będzie rozgrywany mecz o Superpuchar Europy (Inter vs Atletico o ile się nie
mylę).

27 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 15:35, MisticGohan_MODED napisał:

> > http://www.youtube.com/watch?v=bHIjcQp57J8&feature=player_embedded
> > Mhaaaa mają rozmach :]
> Dwa lata temu po finale Euro 2008? Faktycznie, cieszyli się tak :))
Ciekawe jak było w tym roku :]

Dopiero po finale chyba pozwolą sobie na taką radość. Chyba, że nie będą mieli się z czego cieszyć.

Dnia 08.07.2010 o 15:35, MisticGohan_MODED napisał:

Swoją drogą ,to licze że duet Forlan i Suarez rozklepią Niemców w walce o 3 miejsce :]

Ja też mam taką nadzieję. Niemcy zazwyczaj na turniejach zaliczali jeden słaby mecz, a na tym mają już dwa. Liczę na trzeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy miał wizję. Objawiło mu się, że Mistrzem Świata 2010 będzie drużyna europejska, drużyna która dotychczas jeszcze nie zdobyła takiego tytułu, i drużyna, której nazwa w języku polskim zaczyna się na literę H.
Szkoda, że tej wizji nie miał przed Mistrzostwami, tylko dopiero teraz ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować