Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dziś w Hiszpanii grają głównie piłkarze Barcelony, dlatego też Niemcy stosują taktykę Interu i im to wychodzi, nawet lepiej, bo są groźni. Hiszpania na początku grała o wiele lepszą piłkę i stopniowo idzie im coraz gorzej, a w obronie się gubią.

Poza tym czy coś się zmieniło w sędziowaniu? Dlaczego spalony jest liczony teraz w momencie dostania piłki, a nie podania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz bardzo wyrównany, bez błędów. Hiszpania wreszcie pokazuje to co miała ale Niemcy grają idealnie w defensywie. Powinno być 1:0 po akcji Ozila (ciekawe czy był faul bo mi się wydaje, że tak). 1 błąd-stracona bramka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak panowie, faulowany był Oezil? Według mnie tak, zahaczył go dość widocznie, i co za tym idzie, wytrącił z biegu Ramos. Karniak powinien być dla Niemców. Ogólnie sędziowanie słabe, ale na całym mundialu drastycznie niski poziom ''rozejmowania''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. To są piłkarskie szachy. Każda z drużyn docenia klasę przeciwnika i boi się odsłonić. Dlatego, jak parę dni temu typowałem, to nie potrafiłem wskazać zwycięzcy (chociaż ośmiornica wskazała na Hiszpanię).
Oba zespoły czyhają na pierwszy błąd, ale IMHO im bliżej będzie końca meczu tym bardziej będą się jednak nasilały próby ataku, bo żadna z nich nie będzie chciała pozostawić rozstrzygnięcia loterii, czyli rzutom karnym.
Po pierwszej połowie jednak wskazanie jest na Hiszpanię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zaczęło się coś dziać, niezłe te akcje Hiszpanów, ale Niemcy próbują odpowiadać. Będzie walka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakże wielce nieprzewidywalne są te MŚ. Po tak pięknych meczach naszych rodaków, przegrywają z dotychczasowymi farciarzami. Masz babo placek.

Lubański: "szwajsager, meceraker" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 22:01, Dark_Sebat napisał:

No i proszę. :D Ten gol był chyba dedykowany wszystkim niedowiarkom, którzy nie dawali
Hiszpanii żadnych szans w starciu z Niemcami.

Wygrał lepszy i tyle. A teraz oddaje się w zapomnienie bo tak jarałem się Niemcami a oni przegrali:/ Tylko mnie nie spalcie na stosie;P
ojciec stawiał na Hiszpanie, ja na Holandię:D Mamy wymarzony finał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Finał marzeń:) A wielcy, wspaniali faworyci - Niemcy? Bieda. Przez cały mecz nie mieli niebezpiecznej sytuacji. Ale na Euro 2012 będą mocni.

Teraz finał. Zwycięzca jest mi naprawdę obojętny;) Dziękuję La Roja, dziękuje Oranje!

EDIT: Biedny Paul. Smażona ośmiornica będzie hitem w niemieckich restauracjach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeeeest! Współczuje teraz tej ośmiornicy. Mam nadzieję, że Szpaku będzie komentował finał, bo wygrywają zawsze ci, którym kibicuję jak on komentuje, a jak ten drugi to zawsze odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy się nie pomyliła i nawet dzisiaj wbrew oczekiwaniom wszystkich. To jakiś niesamowity zwierzęcy cud, ale trzeba przyznać, że wygrała prawdziwa gra, a nie taktyka i komputeryzacja zawodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki ja szczęśliwy, Hiszpania w Finale a Niemcy będą walczyli o trzecie miejsce :)
Piękny mecz aż miło się oglądało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niemcy grali fatalnie moim zdaniem. Zero poważnych zagrożeń niestety. Hiszpania ci co mieli byc rozwaleni 4:0 wygrywają w... dobrym stylu, bo Niemcy 9faworyci), nie sprostali oczekiwania.
PS. Ośmiornica miała racje!
EDIT: A i stawiam na Urugwaj mimo wszystko w meczu o 3 miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał. Stało się. Dwoje nudziarzy w finale. Ech... No nic pozostaje liczyć na to, że mimo to jakimś cudem będzie ciekawie. Więcej emocji przewiduje jednak w meczu o brąz. Niemcy dzisiaj niestety kompletny piach, ale mają mocną ekipę na kilka następnych lat.

BTW Na forum widzę ośmiornica. Na stronie FIFY w komentarzach też octopus, a ja wstyd się przyznać nie wiem o co chodzi. Oświeci ktoś? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 22:28, mati285 napisał:

BTW Na forum widzę ośmiornica. Na stronie FIFY w komentarzach też octopus, a ja wstyd
się przyznać nie wiem o co chodzi. Oświeci ktoś? xD


Ośmiornica Paul z zoo w Berlinie przed każdym meczem Niemców dostaje dwa pojemniki z takim samym jedzeniem, jeden oznaczony flagą niemiecką, drugi - rywala. Jak na razie je tylko od zwycięzców (łącznie z meczem z Serbią, tak, wtedy też trafił ;D)

Imo zwycięstwo zasłużone, mam nadzieję, że co niektórym hejterom się e-peen skrócił już ;> Z kolei finał... ech, kibicuję i Holandii i Hiszpanom, Holendrzy zawsze gdzieś odpadali mimo, że do momentu odpadnięcia raczej grali nieźle, z Hiszpanami było jak wiadomo ;D a teraz jedni z nich po raz kolejny będą mieli pecha... Mam nadzieję, że będzie ładny mecz w każdym razie ;) i walka o króla strzelców przy okazji. Natomiast o trzecie miejsce jest już opcja, że Niemcy sobie trochę odpuszczą, ale zobaczymy. Może dadzą Klose dogonić Ronaldo w bramkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 22:28, mati285 napisał:

Łał. Stało się. Dwoje nudziarzy w finale. Ech... No nic pozostaje liczyć na to, że mimo
to jakimś cudem będzie ciekawie. Więcej emocji przewiduje jednak w meczu o brąz. Niemcy
dzisiaj niestety kompletny piach, ale mają mocną ekipę na kilka następnych lat.

Nie nudziarze, a najlepsi na świecie:) Tylko jeszcze 3 miejsce dla Urugwaju i wszystkie moje przedmundialowe przewidywania będą trafne. Jeszcze nigdy nie plułem sobie tak w brodę, że też nie obstawiłem takiego finału:(

Dnia 07.07.2010 o 22:28, mati285 napisał:

BTW Na forum widzę ośmiornica. Na stronie FIFY w komentarzach też octopus, a ja wstyd
się przyznać nie wiem o co chodzi. Oświeci ktoś? xD

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/osmiornica_paul_typuje_zwyciestwo_hiszpanii_147704.html - tam wytłumaczono:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować