Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2010 o 16:04, jarekao napisał:

Dziś gra Liga Europejska, w Poznaniu ma być -18*C w momencie rozpoczęcia meczu. Na samą
mysl robi mi się zimno. Ciekawe czy odwołają mecz ?


Według przepisów jeśli temperatura wyniesie -15*C lub więcej, mecz się nie może odbyć. A jak będzie, przekonamy się już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka to jest głupota, że mecz dopiero 21. W Belgii jakoś mogą grać o 19 dzisiaj. Po prostu, aż kręci mi się w głowie jak patrząc na śnieżyce za oknem wyobrażam sobie wybiegnięcie w krótkim i granie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mnie w szkole nie było. Dziś jednak jeden ze znajomych jak mnie tylko zobaczył na korytarzu to wołał Hala Madrid! Ech :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Mourinho mówi to co ja (ha, nie chwaląc się): nie ma się czym przejmować, to smutne, ale porażka była zasłużona, więc gdzie tu miejsce na beznadziejność?

Hugo Almeida z Werderu Brema prawdopodobnie w styczniu trafi do Realu Madryt jako odpowiedź na poszukiwania silnego, środkowego napastnika, a ponadto Higuain jest kontuzjowany, szkoda, żeby CR go musiał zastępować na tej pozycji, a Benzema nawet nie podoła. Sam Almeida jest szczęśliwy tymże zainteresowaniem i jak twierdzi, mógłby wskoczyć do wody i o własnych siłach popłynąć do Madrytu, byle tam grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak pod koniec meczu sędzia wiedział czy jest aut juz czy jeszcze nie ;) .
Dobrze Kotorowski grał. W takich warunkach o błąd bramkarza bodaj najłatwiej, więc pokazał, że naprawdę potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 23:02, jarekao napisał:

Szkoda ;( do końca miałem nadzieje że strzelą 2 bramkę. A tak remis i bez szans na wyjście
z grupy.


Mówisz o Juventusie? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 23:05, MKRaven napisał:

Mówisz o Juventusie? ;p


Oczywiście. Do Lecha nic nie miałem do czasu fuzji z Amicą w celu uniknięcia kary w związku z aferą korupcyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gratulacje dla Lecha. Po losowaniu nikt nie dawał im szansy ale pokazali naprawdę ogromną ambicję i wolę walki w 5 meczach LE. Ciekawe kiedy doczekam się Górnika grającego w pucharach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 23:07, jarekao napisał:

Oczywiście. Do Lecha nic nie miałem do czasu fuzji z Amicą w celu uniknięcia kary w związku
z aferą korupcyjną.


jakieś dowody, coś tego? Jak tak chce je zobaczyć, wtedy przyznam Ci rację.

Szkoda, że to nie Juve wyjdzie z nami z grupy, ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 23:07, jarekao napisał:

> Mówisz o Juventusie? ;p

Oczywiście. Do Lecha nic nie miałem do czasu fuzji z Amicą w celu uniknięcia kary w związku
z aferą korupcyjną.

No tak, bo Juve do serie B spadł na własne życzenie parę lat temu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 01:23, DarthStan napisał:

jakieś dowody, coś tego? Jak tak chce je zobaczyć, wtedy przyznam Ci rację.


Myślisz, że mam wgląd w akta sprawy? Przedstawię Ci fakty powszechnie znane:
30 maja 2006 – właścicielem klubu zostaje Amica S.A, powód m.in dług siędający 20 mln zł. (na pewno też chęć wzmocnienia klubu)
2 luty 2009- wrocławska policja zatrzymała piłkarza Lecha Poznań, ikonę Kolejorza Piotra R. Zatrzymano także jednego z działaczy "Kolejorza" Przemysława E. Ma to związek z aferą korupcyjną w polskiej piłce nożnej.
Kilka tygodni temu zarzuty postawiono innemu byłemu piłkarzowi poznańskiego klubu Zbigniewowi W
Zarząd Lecha wydaje oswiadczenie w którym znajduje się m.in:
Ponadto informujemy, że niezależnie od przyczyn zatrzymania Piotra Reissa, KKS Lech Poznań nie jest następcą prawnym Stowarzyszenia WKP Lech Poznań i w związku z tym nie może ponosić żadnej odpowiedzialności dyscyplinarnej za czyny popełnione przez zawodników WKP Lech Poznań.
pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 09:47, jarekao napisał:

30 maja 2006 – właścicielem klubu zostaje Amica S.A, powód m.in dług siędający
20 mln zł. (na pewno też chęć wzmocnienia klubu)
2 luty 2009- wrocławska policja zatrzymała piłkarza Lecha Poznań, ikonę Kolejorza
Piotra R. Zatrzymano także jednego z działaczy "Kolejorza" Przemysława E. Ma to związek
z aferą korupcyjną w polskiej piłce nożnej.


No przecież to wszystko się kupy nie trzyma co piszesz. W 2006 dochodzi, jak piszesz, do fuzji w celu uniknięcia kary a dopiero w 2009 są pierwsze działania przeciwko ludziom Lecha. To co oni z usług wróżki korzystali w tym 2006, że już wtedy wiedzieli, że sprawa się rypnie i trzeba się zabezpieczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na Polską lige to ogromny wyczyn i kamień milowy w rozgrywka Europejskich..;)Tyle że na tym zakończy sie przygoda Lecha Poznań.Faza pucharowa pokaże,że niestety ale Lech nie podoła.
Kto by to nie był ale zawsze ktos z Polskiej ligi więc wygrana cieszy ale porażka w tym wypadku jest jak najbardziej do przyjęcia i nie ma powodów do smutku i żenady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować