Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2014 o 20:27, Diverso napisał:

"Gram w zastępstwie piłkarza, który nie istnieje."

Wawrzyniak dla mnie też nie istnieje. Grając w 10 bez niego gra by się nie pogorszyła, przeciwnie.
Wawrzon Widmo - piłkarz, który nie istnieje na boisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2014 o 18:48, Transylvanian_Hunger napisał:

Ja się dziwię co przez te wszystkie lata w kadrze robi Wawrzyniak. Zawodnik tej klasy
jest za słaby nawet na poziom Ekstraklasy,

A to prawda. Chłopak w każym meczu ma pulę błędów które po prostu muszą nastąpić. Jak zespół ma szczęście to albo będą bez konsekwencji, albo Warzywo w przypływie chwilowego natchnienia nadrobi jakąś aystą lub golem :)

Dnia 20.01.2014 o 18:48, Transylvanian_Hunger napisał:

Może to i jest problem (pozycja lewego obrońcy), ale kto jest gorszy od "Wawrzona"?

Teodorczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2014 o 21:34, Transylvanian_Hunger napisał:

> "Gram w zastępstwie piłkarza, który nie istnieje."
Wawrzyniak dla mnie też nie istnieje. Grając w 10 bez niego gra by się nie pogorszyła,
przeciwnie.
Wawrzon Widmo - piłkarz, który nie istnieje na boisku.

Na Warzywnioka można zawsze liczyć. Jego poślizgnięcie się w meczu z Niemcami w ostatniej minucie dało nam remis! a mogliśmy wygrać z nimi pierwszy raz w historii -.- Najlepsze, że jeszcze w jakimś tam meczu się poślizgnął biedaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2014 o 18:29, Paoro napisał:

> > "Gram w zastępstwie piłkarza, który nie istnieje."
> Wawrzyniak dla mnie też nie istnieje. Grając w 10 bez niego gra by się nie pogorszyła,

> przeciwnie.
> Wawrzon Widmo - piłkarz, który nie istnieje na boisku.
Na Warzywnioka można zawsze liczyć. Jego poślizgnięcie się w meczu z Niemcami w ostatniej
minucie dało nam remis! a mogliśmy wygrać z nimi pierwszy raz w historii -.- Najlepsze,
że jeszcze w jakimś tam meczu się poślizgnął biedaczyna.


Nawet mi nie przypominaj meczu z Niemcami !!! Za ten mecz Warzywniak ma u mnie czerwoną kartkę na występy w reprezentacji i jedna ładna asysta w meczu z Norwegią tego nie zmieni, mamy poważny kłopot z lewą obroną oj mamy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2014 o 20:05, SirGracz napisał:

Nawet mi nie przypominaj meczu z Niemcami !!! Za ten mecz Warzywniak ma u mnie czerwoną
kartkę na występy w reprezentacji i jedna ładna asysta w meczu z Norwegią tego nie zmieni,
mamy poważny kłopot z lewą obroną oj mamy ...


A z którą pozycją my nie mamy problemów? :D Może z obsadą bramki, prawej obrony i prawej pomocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2014 o 20:12, pawbuk napisał:

> Nawet mi nie przypominaj meczu z Niemcami !!! Za ten mecz Warzywniak ma u mnie czerwoną

> kartkę na występy w reprezentacji i jedna ładna asysta w meczu z Norwegią tego nie
zmieni,
> mamy poważny kłopot z lewą obroną oj mamy ...

A z którą pozycją my nie mamy problemów? :D Może z obsadą bramki, prawej obrony i prawej
pomocy :D


A no racje masz :) Ale jakiś graczy tam mamy na inne pozycje ... na lewej grają po prostu lewusy - Boenisch oldboy, Wawrzyniak to Warzywniak no i kogo my tam mamy wystawiać sry kogo Nawałka ma tam dać , a zresztą co za różnica i tak wszyscy grają tak samo, chociaż kilku graczy np. wczoraj pokazało się z dobrej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2014 o 20:14, SirGracz napisał:

A no racje masz :) Ale jakiś graczy tam mamy na inne pozycje ... na lewej grają po prostu
lewusy - Boenisch oldboy, Wawrzyniak to Warzywniak no i kogo my tam mamy wystawiać sry
kogo Nawałka ma tam dać , a zresztą co za różnica i tak wszyscy grają tak samo, chociaż
kilku graczy np. wczoraj pokazało się z dobrej strony.

Jaki oldboy - Boenish ma 26 lat, tylko za sobą porządną kontuzję, przez którą nie może coś wrócić do świetnej dyspozycji. Warzywniak ma 30 lat. Moim zdaniem i tak taki Boenish jest lepszy od każdego innego obrońcy w naszej lidze. No może Brzyskiego bym tam jeszcze spróbował, ale on bardziej na lewą pomoc.

pawbuk@
A atak? Mamy tam przecież Lewego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2014 o 20:28, Paoro napisał:

> A no racje masz :) Ale jakiś graczy tam mamy na inne pozycje ... na lewej grają
po prostu
> lewusy - Boenisch oldboy, Wawrzyniak to Warzywniak no i kogo my tam mamy wystawiać
sry
> kogo Nawałka ma tam dać , a zresztą co za różnica i tak wszyscy grają tak samo,
chociaż
> kilku graczy np. wczoraj pokazało się z dobrej strony.
Jaki oldboy - Boenish ma 26 lat, tylko za sobą porządną kontuzję, przez którą nie może
coś wrócić do świetnej dyspozycji.


Wiesz nie chodziło mi o wiek tylko o zaangażowanie, tutaj najlepszy przykład : http://www.youtube.com/watch?v=_NujljguTNg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2014 o 20:28, Paoro napisał:

A atak? Mamy tam przecież Lewego!


Który strzela mnostwo goli, ale nie w reprezentacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2014 o 20:41, Paoro napisał:

> Wiesz nie chodziło mi o wiek tylko o zaangażowanie, tutaj najlepszy przykład : http://www.youtube.com/watch?v=_NujljguTNg

Spoko w pierwszej chwili nie uchwyciłem -> http://www.youtube.com/watch?v=VSOkecp8ETc
tu to określenie padło chyba po raz pierwszy..


Idealnie pasuje :) Zatem widzisz, atak to jedno a obrona ... Noo to wyższa szkoła jazdy jeśli chodzi o naszą kadrę. Wiadomo że jak tacy Niemcy znowu będą grać z nami to wszystkie akcje będą szły lewą stroną by się nie zmęczyć, na Piszczka przecież się nie rzucą bo znają Jego możliwości a taki "oldboy" Boenisch albo Warzywniak to pachołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiec Juan Mata przechodzi do Manchesteru United,transfer potwierdzilo BBC.Dla United moze to byc transfer na miare Oezila do Arsenalu ktory moze calkowicie odmienic gre calego zespolu.Po wielu latach wreszcie udalo sie sprowadzic rozgrywajacego swiatowej klasy na Old Trafford.Dla Chelsea przy kontuzji jakiegokolwiek gwiazdora brak Maty moze okazac sie druzgocacy ale znajac wlodarzy The Blues pewnie juz szykuja jakis transfer na zastepstwo.Mata ma wszelkie predyspozycje by zalatac brakuje ogniwo zespolu i miejmy nadzieje tak sie stanie bo nie wyobrazam sobie LM bez Czerwonych Diablow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem czemu Mourinho pozbywa się takiego zawodnika, tak jak nie rozumiem czemu pozbył się mega utalentowanego de Bruyne. Żeby nie było tak, że Portugalczyk nic wielkiego z The Blues nie wygra, a zostawi zgliszcza. Zaś transfer Maty faktycznie może okazać się dla United tym czym transfer Ozila czyli przede wszystkim wielkim zastrzykiem morale. Bo nie ukrywajmy, Niemiec nie gra dla Kanonierów jakoś wybitnie (zważywszy na to za ile przyszedł), ale za to wszyscy wokół niego grają o klasę lepiej niż przed tym transferem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Transfer jest prawdopodobny, ale jeszcze nic nie jest oficjalnie potwierdzone, więc trzeba czekać :)
Mata to jeden z najlepszych ofensywnych pomocników na świecie, ale trzeba powiedzieć, że na tą pozycję United mają już Kagawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2014 o 16:29, pawbuk napisał:

Transfer jest prawdopodobny, ale jeszcze nic nie jest oficjalnie potwierdzone, więc trzeba
czekać :)
Mata to jeden z najlepszych ofensywnych pomocników na świecie, ale trzeba powiedzieć,
że na tą pozycję United mają już Kagawę :)


Owszem ale Kagawa nie błyszczy w tym sezonie a Mata ... No cóż to Mata więc jak będzie w formie to będzie wraz z Rooneyem i RVP wygrywał mecze. Oby było tak jak mówię bo kurcze LM bez Manchesteru United ... smutek, pozostanie smutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2014 o 16:28, mati285 napisał:

Kompletnie nie rozumiem czemu Mourinho pozbywa się takiego zawodnika,

W sumie jeśli i tak go nie wystawia w pierwszym składzie, to transfer do MU to same korzyści. Chelsea już grała z nami 2 razy w lidze, a City, Arsenal i Liverpool nie, więc Mou liczy na to, że United urwie im jakieś punkty. No i 37 milionów piechotą nie chodzi. Sam nie wiem czy płacenie tyle za kogoś kto nie może przebić się do składu w Chelsea, to dobry interes. To mi wygląda na przygotowania do odejścia Rooneya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2014 o 16:44, filip29 napisał:

No i 37 milionów piechotą nie chodzi. Sam nie
wiem czy płacenie tyle za kogoś kto nie może przebić się do składu w Chelsea, to dobry
interes. To mi wygląda na przygotowania do odejścia Rooneya.



Dokladnie jest tak jak mowisz bo podobno Chelsea zagwarantowala sobie przy tym transferze opcje pierwszenstwa przy zakupie Rooneya ktoremu kontrakt nieublaganie zbliza sie ku koncowi,a Mata nie gra w Chelsea bo nie pasuje do taktyki Mou opierajaca sie na udzielaniu sie w grze obronnej kazdego zawodnika a Mata do gry defensywnej w ogole sie nie nadaje przez co Portugalczyk odrazu skresil Hiszpana i woli stawiac na innych zawodnikow.Tak jak Mati mowi tu moze bardziej chodzic o podwyzszenie morale zespolu nawet jak hiszpan nie bedzie prezentowal poziomu z zeszlego sezonu to i tak jakosc druzyny gwaltownie sie podniesie dzieki samej jego obecnosci a Hiszpan i tak z niczego potrafi wyczarowac jedno magiczne otwierajace podanie a napastnicy ManU badz co badz strzelac potrafia,jak dla mnie strzal w dziesiatke lepiej wybrac nie mogli.Szkoda tylko Rooneya ktory raczej na 100 opusci druzyne po sezonie i to wlasnie do The Blues na ktorego uparl sie Mou ze wzgledu na jego walecznosc,dla Mou Rooney a Mata to zupelnie inna klasa,no coz okaze sie wkrotce kto zyska a kto straci tak czy siak Moyes bedzie mial sporo gotowki do wydania na letnie transfery co zarzad juz mu obiecal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcieliscie transferow to Mata:) Na dniach niestety stracimy naszego super grajka na rzecz druzyny ze srodka tabeli.
Ehh szkoda ale swiat idzie na przod. Z poczatku nie rozumialem czemu pierwszym wyborem jest Oscar a nie Mata. Wystarczylo pol sezonu zeby Mourinhio mnie przekonał. Mata jest wspanialym graczem, duzo asystuje, duzo strzela ale u Mou gracz ktory nie angazuje sie w gre defensywna ma przewalone. Druga sprawa jest ze z Oscarem w skladzie mamy wiecej z gry. Mamy wiecej okazji, lepszy pressing. Mata swoje szanse dostawal niestety nie przekonal trenera. Na 13 wystepow w lidze 0 goli nie wiem czy jakas asysta wpadła. Dobrze w tym sezonie pokazal sie moze w 2 meczach. Osobiscie srednio widze jego gre w United. Dla mnie srednio tam pasuje ale to juz jego sprawa. Zycze mu jak najlepiej ale nie wiem czy dobry kurs obrał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie dni jak ten gdy na jaw wychodzą machlojki Barcelony. Jak sie okazało Neymar nie kosztował 57 mln jak podawano, a 86 mln euro. Chciałbym zobaczyć teraz miny Biskupa Barcelony i ich trenera, którzy byli oburzeni kwotami i wydawanymi przez Real za Bale''a podczas gdy Neymar kosztował praktycznie tyle samo.

Uprzedzając katalońskich analfabetów, którzy uważają, że w kwocie 86 mln jest zawarte wynagrodzenie Neymara - Nie ma. Kwota 86 mln euro to łączny koszt transferu. Jego pensja za cały kontrakt czyli 44 mln euro nie jest w to wliczone, tak samo jak bonusowe 2mln euro w przypadku gdy zostanie wybrany do TOP 3 Fify bodajże.

Gerardo Martino musi się czuć teraz bardzo łyso, skoro transfer Bale'a uważał za niemoralny :)

20140125152653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować