Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Mecz jako widowisko faktycznie jeden z lepszych w wykonaniu repry. Ale technicznie - kiepsko, co ta obrona odwala... Acz to mecz towarzyski, wiec jest ok.

Wolny Milika - piekna bramka. Uwielbiam gole z knuckla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2014 o 18:10, Citkowsky napisał:

Obstawiam, że dzisiaj padnie remis. Wygrać raczej nie wygramy ale remis ze Szwajcarią
chyba też byłby bardzo ok:)

No i chyba wykrakałeś. Idź być fajny gdzie indziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2014 o 22:34, Traitor napisał:

> Obstawiam, że dzisiaj padnie remis. Wygrać raczej nie wygramy ale remis ze Szwajcarią

> chyba też byłby bardzo ok:)
No i chyba wykrakałeś. Idź być fajny gdzie indziej :D



Przed meczem ciepło myślałem o remisie ale prowadząc 2:1 miałem nadzieję, że mój typ się nie sprawdzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2014 o 23:00, Citkowsky napisał:

Przed meczem ciepło myślałem o remisie ale prowadząc 2:1 miałem nadzieję, że mój typ
się nie sprawdzi:P


Miałem podobne myśli, jednak po czerwonej dla Żyry wkradło się trochę chaosu i efekt tego był, taki jaki był. Mieliśmy jednak jeszcze słupek. Szkoda, że to nie wpadło wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed meczem wydawało mi się, że Szwajcaria to jednak dla nas zbyt wiele i przegramy 0:1, albo 1:2. A tutaj miłe zaskoczenie. W porównaniu do kadry z czasów Smudy i Fornalika widać ogromny progres. Oby tylko powrót Błaszczykowskiego czegoś nie zepsuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2014 o 23:09, Hommicide napisał:

widać ogromny progres. Oby tylko powrót Błaszczykowskiego czegoś nie zepsuł.

Nie sądzę, że zepsuje. Lewandowski będzie miał prawdopodobnie więcej podań i może wreszcie zacznie strzelać.
Jeżeli powrót Błaszczykowskiego może coś zepsuć, to tylko obawiam się kłótni i niesnasek w zespole o to kto ma być kapitanem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra jesień naszych piłkarzy. W końcu ta nasza reprezentacja zaczęła grać w piłkę. Dzisiejszy mecz jak wiadomo towarzyski, ale z uczestnikiem MŚ, który prezentuje dobry poziom. Świetne mecze Milika w kadrze. Pomogły mu w przebiciu się do 1 składu Ajaksu i strzela ostatnio regularnie. Nic tylko czekać na wiosnę. W końcu można spokojnie czekać, a nie skrupulatnie kalkulować ile trzeba punktów zdobyć, ile wygrać. Wiadomo, awansu jeszcze nie mamy, ale pierwsze miejsce w grupie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lewandowski już mocno wnerwiony, bo każdy strzela bramkę, tylko nie on. I trzeba przyznać, że we wczorajszym meczu starał się jak mógł ale za każdym razem trafia prosto w bramkarza...

A co powiecie na grę Żyro? Dla mnie najsłabszy zawodnik na boisku i jeszcze ta czerwona kartka, przez którą graliśmy w 10 i pozwoliliśmy Szwajcarii na wyrównanie. Swoją drogą graliśmy w znacznie gorszym składzie niż w eliminacjach do euro 2016 a mimo to byliśmy w stanie zremisować ze Szwajcarią, dla której rok temu bylibyśmy zwykłym workiem treningowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lewandowski powiadasz. Nie sądzę, by był takim egoistą. Napastnik powinien się denerwować kiedy nie strzela ,to i tak motywuje do bycia jeszcze lepszym. Do tego w kadrze liczy się, że bramki strzela Polska. W Bayernie niech się wkurza, w kadrze niech zasuwa na maxa i będzie ok. Takie tylko moje zdanie na ten temat.

Żyro to jeździec bez głowy chyba. Oglądam czasem mecze Legii czy to w Ekstraklapie, czy LE i to nie jest zawodnik który gra równo, tylko w kratkę. Po tym co czytam nie tylko ja jestem tego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2014 o 08:52, SplitGrave napisał:

Lewandowski już mocno wnerwiony, bo każdy strzela bramkę, tylko nie on. I trzeba przyznać,
że we wczorajszym meczu starał się jak mógł ale za każdym razem trafia prosto w bramkarza...

Media nadmuchały historyjkę o frustracji Lewego wynikającej z braku bramek w kadrze.
To śmieszne, bo jeżeli ktoś ogląda jego występy w kadrze i nie widzi co on tam wyprawia - jest ślepy. Haruje na przedpolu, wyprowadza akcje, ściąga rywali na siebie dając wolne pole kolegom, świetnie przyjmuje, zastawia się, widzi, dogrywa... Tego jest cała wiązanka. Gol to oczywiście zwieńczenie dobrej gry i akcji. Tyle, że Robert odwala kawał dobrej roboty, prezentując światowy poziom. No, ale dziennikarze muszą sobie pogdakać - tyle że nietrafiony cel sobie ustawili.
Co do Żyry - ogólnie gracze Legii nie prezentowali się dobrze. Nie chcę jednak marudzić, bo podobała mi się wczorajsza gra biało-czerwonych. Tak, teraz to granie nie kopanie. Widać zaangażowanie wśród chłopaków, chęć do gry i pomysł na jej prowadzenie. Oby dalej, a efekty będą jeszcze milsze dla oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście, że w krajach muzułmańskich będzie obowiązywał herb Realu Madryt bez krzyża na górze?

Świat się kończy.
Żeby muzułmanie dyktowali całemu światu co mogą a czego nie? Jeszcze gorsze, że ludzie się uginają przed nimi.
A weź oficjalnie wprowadź zakaz chodzenia w hustach zakrywających twarz dotyczący uczniów w trakcie lekcji(jak np. we Francji)- bunt, oburzenie, palenie opon itp.

Chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2014 o 17:22, Citkowsky napisał:

Słyszeliście, że w krajach muzułmańskich będzie obowiązywał herb Realu Madryt bez krzyża
na górze?


A byłbyś tak miły i podał jakieś oficjalne źródło tych rewelacji? Dla mnie się wydaje, że Krzyż zostanie usunięty tylko i z produktów Narodowego Banku Abu Zabi (np. karty do bankomatu z herbem) w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale oczywwiście mogę się mylić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2014 o 17:22, Citkowsky napisał:

Słyszeliście, że w krajach muzułmańskich będzie obowiązywał herb Realu Madryt bez krzyża
na górze?

Świat się kończy.
Żeby muzułmanie dyktowali całemu światu co mogą a czego nie? Jeszcze gorsze, że ludzie
się uginają przed nimi.
A weź oficjalnie wprowadź zakaz chodzenia w hustach zakrywających twarz dotyczący uczniów
w trakcie lekcji(jak np. we Francji)- bunt, oburzenie, palenie opon itp.

Chore!

Witamy w świecie tolerancji i poprawności politycznej.
Zresztą idąc tym tempem niedługo i tak we wszystkich krajach będzie obowiązywało "ich" prawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2014 o 17:26, Traitor napisał:

A byłbyś tak miły i podał jakieś oficjalne źródło tych rewelacji?


Dzisiejszy teleexpress.
Co prawda byłem w sąsiednim pokoju ale wyraźnie słyszałem stwierdzenie ,,W KRAJACH MUZUŁMAŃSKICH".

MisticGohan_MODED

Wystarczy zerknąć ile dzieci rodzi się w rodzinach katolickich itp a ile w muzułmańskich.
Jeszcze 20-30 lat i islam będzie religią dominującą na świecie.

Ale to już kwestie do obgadania w odpowiednim temacie;)

Trzymam kciuki za Legię. Ukończenie rundy grupowej z kompletem punktów to nie lada wyczyn;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2014 o 17:26, MisticGohan_MODED napisał:

Witamy w świecie tolerancji i poprawności politycznej.
Zresztą idąc tym tempem niedługo i tak we wszystkich krajach będzie obowiązywało "ich"
prawo...


https://www.youtube.com/watch?v=fb6RhyJVKgY#t=204

Druga połówka filmu. Od 3:10 - genialne.
Witamy w chorym posteuropejskim, neormarksistowskim świecie.

To nie muslimy i innym podobne dziwadła są problemem. Problemem są ci, którzy doprowadzają do takiego stanu, jak przedstawiony.

Tak na marginesie, nawet podobny eksperyment na tym forum swego czasu przeprowadziłem.
Rzucilem gdzieś "czarnuchem" przy jakiejś grze: warn, gdzie indziej degrad.
Potem dla odmiany parę raczej cenzuralnych epitetów o "białasach". Ktoś się pooubarzał, niby zgłoszono, ale moderatorz olali. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2014 o 17:29, Citkowsky napisał:

Dzisiejszy teleexpress.

A tam, teleexpress to żadne źródło informacji :P A na zagranicznych portalach nie mogę znaleźć tkiego info, aczkolwiek może słabo szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2014 o 18:26, Traitor napisał:

> Dzisiejszy teleexpress.
A tam, teleexpress to żadne źródło informacji :P A na zagranicznych portalach nie mogę
znaleźć tkiego info, aczkolwiek może słabo szukam


Słabo szukasz ;) :

https://www.google.pl/search?q=real+madrid+without+cross&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&channel=sb&gfe_rd=cr&ei=iWB3VNu6L8qG8Qe0uIDIBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2014 o 18:26, Traitor napisał:

> Dzisiejszy teleexpress.
A tam, teleexpress to żadne źródło informacji :P


Bez przesady, akurat teleexpressowi można zaufać;)
Zresztą kolega już podał link także wyszło, że to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2014 o 18:20, vonArnold napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=fb6RhyJVKgY#t=204

Druga połówka filmu. Od 3:10 - genialne.
Witamy w chorym posteuropejskim, neormarksistowskim świecie.

To nie muslimy i innym podobne dziwadła są problemem. Problemem są ci, którzy doprowadzają
do takiego stanu, jak przedstawiony.

Tak na marginesie, nawet podobny eksperyment na tym forum swego czasu przeprowadziłem.
Rzucilem gdzieś "czarnuchem" przy jakiejś grze: warn, gdzie indziej degrad.
Potem dla odmiany parę raczej cenzuralnych epitetów o "białasach". Ktoś się pooubarzał,
niby zgłoszono, ale moderatorz olali. :D



Tak zapytam masz w domu słownik ortograficzny? Proszę pisać posty bez błędów. Ale jeśli znów eksperymentujesz to informuję, że może to źle się skończyć więc radzę nie prowokuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować