Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

No ciekawy meczyk będzie , trochę niespodziewany ten Finał Olimpijski , ale z przebiegu turnieju widać , że obydwie drużyny zasłużyły na Finał Igrzysk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 21:26, heaton 1992 bdg napisał:

No ciekawy meczyk będzie , trochę niespodziewany ten Finał Olimpijski , ale z przebiegu
turnieju widać , że obydwie drużyny zasłużyły na Finał Igrzysk :D


kiedy i o której będzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj dzisiejszy występ reprezentacji był bardzo słabiutki zero pomysłu na grę obrona dziurawa jak sito...
Naprawdę czarno widzę eliminacje do mundialu jednak ciągle zostaje nie poprawnym optymistą szczególnie gdy widzę Majewskiego naprawdę na niego Leo powinien stawiać co do reszty to zobaczymy jak to będzie.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)

Dnia 20.08.2008 o 20:15, Vaxinar napisał:

Krzynówek to dla mnie nie Krzynówek. Serce to nie wszystko, ale gość się już chyba starzeje.


Z całym dla niego szacunkiem, powinien już dać sobie spokój. Swoje lata ma, biegać szybciej nie będzie, podobnie wytrzymałość. To nie jest Cafu, żeby zasuwać jak lokomotywa w takim wieku. Dzisiejszy mecz tylko potwierdził jego katastrofalną dyspozycję. Mamy nowe eliminacje, rozpoczyna się także budowa zespołu na Euro2012. To już nie będzie turniej dla niego. Ze starszych co najwyżej optowałbym za pozostawieniem Zewłakowa... ale jak się patrzy co wyrabia wielka gwiazdunia Kokoszka, to człowiek nawet za emerytowanym Bąkiem zaczyna tęsknić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 22:52, .Darnok napisał:

ale jak się patrzy co wyrabia wielka gwiazdunia Kokoszka, to człowiek nawet za emerytowanym Bąkiem > zaczyna tęsknić.


Myślisz, że przejmie po Dudce tytuł "Wielkiej Gwiazdy OraNDŻ Ekstraklasy", mimo że już w niej nie gra i że Orandż nie sponsoruje naszej I lig... przepraszam - ekstraklasy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 21:26, heaton 1992 bdg napisał:

No ciekawy meczyk będzie , trochę niespodziewany ten Finał Olimpijski , ale z przebiegu
turnieju widać , że obydwie drużyny zasłużyły na Finał Igrzysk :D

Trudno mi powiedzieć, czy niespodziewany. Akurat Argentyna potwierdza swoją dobrą, "olimpijską" dyspozycję i myślę, że obronią tytuł. Nigeria... oni nie zdobyli jakiegoś medalu dwie - trzy olimpiady temu? Jakoś mi się ten zespół obił... a może to Kamerun?

Co do Krzynia. Meczu nie widziałam, ale jeśli było tak jak piszecie to rzeczywiście chyba powinien dać sobie spokój... już na Euro to nie był ten sam zawodnik, co kiedyś. Albo pchał się do środka na trzech rywali albo niecelnie podawał/dośrodkowywał

@@@Darnok

Dnia 20.08.2008 o 21:26, heaton 1992 bdg napisał:

ale jak się patrzy co wyrabia wielka gwiazdunia Kokoszka, to człowiek nawet za emerytowanym Bąkiem >zaczyna tęsknić.

No to mi sie trafiła pechowa koszulka... xD (Ty wiesz o czym mówie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 20:15, Vaxinar napisał:

Ty nazywasz zagrożeniem to co nasi odwalali po stałych fragmentach gry? Bo po mojemu, to stałe fragmenty gry leżą i kwiczą i to już od dawien dawna!

Fakt, że wyraz "zagrożenie" to trochę zbyt dumnie brzmi :-)
Ale chodziło mi o to, że z akcji nasi nic nie potrafią stworzyć. Jedyne szanse mają gdy wykonują wspomniane rzuty. Wrzucają piłkę i liczą na "aferę".

Dnia 20.08.2008 o 20:15, Vaxinar napisał:

Krzynówek to dla mnie nie Krzynówek. Serce to nie wszystko, ale gość się już chyba starzeje.

Krzynówek ma chyba nadwagę (brzuszek). Zasiedział się na ławce staruszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 13:33, gaax napisał:

Zszokowani ? :)


Zależy jeszcze co znaczy dokładnie ta "libacja". To Boruca to się czepiać nie będę, ale Dudka - nasz gwiazdor - widać tylko to potrafi robić, a Majewski pięknie zaczyna przygodę z wielką piłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 13:58, Pernia napisał:

ROTFL. Jedyne co mnie dziwi to decyzja sędziego... -_- Ciekawy jestem Meczu Bayernu z
Borussią, skoro Klinsmann stracił swojego jedynego z jaką-taką formą napastnika..


Nie widziałem wczoraj tego spotkania, ale jeśli z BVB zagra Toni to jestem jakoś spokojny, pomimo tragicznego występu na Euro i tego że miał kontuzję.
To może być taka odwrotność Schweinsteigera sprzed roku - Bastian dobrze w reprezentacji, źle w Bayernie, Toni źle w reprezentacji, dobrze w Bayernie.
A Klose... Pokazał coś wczoraj w tym meczu Niemiec, albo Gomez. Weź no napisz mi cosik. :)

P.S.
Widzę, że na stronach już pojawiła się krytyka Leo za tą decyzję o wywaleniu ludzi po libacji. Nie było krytyki po Euro (w większości), nie było po przegranych, jest teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, Boruc wróci. Reszta pewnie też. Na razie jest mowa o dwóch meczach. A dyscyplinę trzeba jakoś utrzymać. Z byle czego by ich Leo nie wywalił, więc raczej musieli porządnie popić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzę przeczytać biografię Wojciecha Kowalczyka, ona sporo wyjaśnia na temat wysokoprocentowych imprez podczas zgrupowań kadry :] Zresztą nie tylko kadry, co ogólnie sportowców (i nie tylko naszych), działaczy, dziennikarzy.
Wątpliwe, żeby kiedykolwiek sytuacja się zmieniła, żaden trener tego nie zmieni. Dudka to mnie dodatkowo nie dziwi, bo akurat jego przeszłość alkoholowa jest wyjątkowo bujna.
Całe zamieszanie tylko zaszkodzi atmosferze wokół kadry, także pogratulować nagłośnienia całej sprawy. Tylko czemu nikt nie pisze o jakich dziennikarzy chodzi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaszokowani?

Chłopaki troszkę popili i od razu wielki szum szczególnie medialny widać poziom polskiej piłki musi być naprawdę dramatyczny skoro takie rzeczy w prasie się pisze :( jak dla mnie wyżej wymieniona trójka jest niezbędna reprezentacji.


Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 13:58, Pernia napisał:

http://sport.wp.pl/wid,10278574,kat,1746,title,Podolski-ofiara-ataku-kung-fu,wiadomo
sc.html


ROTFL. Jedyne co mnie dziwi to decyzja sędziego... -_- Ciekawy jestem Meczu Bayernu z
Borussią, skoro Klinsmann stracił swojego jedynego z jaką-taką formą napastnika..



Tak piękne kopnięcie z wyskoku , Czerwona bez wachania ( oczywiscie kartka) :) Czy ich trenerem jest jakis japoński karateka ..? o_0 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli to co podają media w sprawie kilku reprezentantów jest prawdą, to tylko jedno słowo mi sie nasuwa: gówniarze. po tak żenującym występie, to powinni siedzieć w hotelu i zastanawiać sie co zrobić, żeby ze słowienią było lepiej. ale może oni to maja w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ich jakoś ukarali, a jak pili po każdym treningu to jakoś nic nie było ;P
Tak mówił J.Bąk.
Po Dudce bym się spodziewał, ale nie po Borucu i Majewskim ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 21:20, PtaQ15 napisał:

Chłopaki troszkę popili i od razu wielki szum szczególnie medialny widać poziom polskiej piłki musi być naprawdę dramatyczny skoro takie rzeczy w prasie się pisze :( jak dla mnie wyżej wymieniona trójka jest niezbędna reprezentacji.
Pozdrawiam!


Nie wiem, czy już pracujesz, czy to dopiero Cię czeka. Zastanów się, co powiedziałby szef jakbyś w pracy "troszkę popił". Ja obstawiam dyscyplinarne zwolnienie. A oni nie byli na wycieczce, tylko w pracy. Chcieli popić - proszę bardzo - ale nie na zgrupowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować