Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Oglądam sobie program "Szybka piłka" w TVP 2 (po raz pierwszy, bo tydzień temu przegapiłem) i stwierdzam, że źle nie jest. W porównaniu z żenadą prezentowaną przez podobny w założeniu program TVNu, mamy tu do czynienia z przyzwoitym poziomem. Nie rozumiem tylko po co zapraszają nudnego i pyszałkowatego (niech mi ktoś wyjaśni powody jego wysokiego o sobie mniemania) Szczęsnego...
Oczywiście startu do C+, IMO, nie mają, ale nie jest źle. Może jeszcze się rozkręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 23:36, walgierz napisał:

Oglądam sobie program "Szybka piłka" w TVP 2 (po raz pierwszy, bo tydzień temu przegapiłem)
i stwierdzam, że źle nie jest. W porównaniu z żenadą prezentowaną przez podobny w założeniu
program TVNu, mamy tu do czynienia z przyzwoitym poziomem.


Moim zdaniem program TVNu był zdecydowanie lepszy. Lepsze studio, dłuższy program, lepsze komentarze. Tak wogóle powinni usiąść w jakim hotelu (np. Hilton/Polsat sport) a nie wymyślają jakieś badziewne studia.

Dnia 17.08.2008 o 23:36, walgierz napisał:

Nie rozumiem tylko po co zapraszają
nudnego i pyszałkowatego (niech mi ktoś wyjaśni powody jego wysokiego o sobie mniemania)
Szczęsnego...


Dla mnie jest wporządku. Może i ma duże mniemanie o sobie ale potrafi powiedzić prosto z mostu jak co wygląda. Wolę to niż zapraszanie przez TVP aktorów, księdzów i innych pajaców bo lubią piłkę (przed obejrzeniem bałem się, że zobacze Piechniczka i Engela z mazakiem w ręku)...i te głupie gadki uprawiane przez prezenterów. Całe szczęście, że Babiarz jest na IO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 13:11, multykin napisał:

Moim zdaniem program TVNu był zdecydowanie lepszy. Lepsze studio, dłuższy program, lepsze komentarze. Tak wogóle powinni usiąść w jakim hotelu (np. Hilton/Polsat sport) a nie wymyślają jakieś badziewne studia.

Kwestias gustu. Dla mnie w TVNie nie mają pojęcia o piłce, a ich studio było żenującą parodią tego z C+.

Dnia 18.08.2008 o 13:11, multykin napisał:

Dla mnie jest wporządku. Może i ma duże mniemanie o sobie ale potrafi powiedzić prosto z mostu jak co wygląda. Wolę to niż zapraszanie przez TVP aktorów, księdzów i innych pajaców bo lubią piłkę (przed obejrzeniem bałem się, że zobacze Piechniczka i Engela z mazakiem w ręku)...i te głupie gadki uprawiane przez prezenterów. Całe szczęście, że Babiarz jest na IO :)


Szczęsny - człowiek, który nie osiągnął nic z reprezentacją, pociułał się po najlepszych polskich klubach. Teraz kreuje się na złośliwego krytyka opowiadając bzdury od których zęby mnie bolą. Ja mogę poznosić fanaberie Bońka, bo ten to chociaż karierę zrobił i trochę świata piłkarskiego widział.
A co do zapraszania aktorów i innych dziwaków, to się zgadzam w zupełności.

--> Vaxinar
Jak mówiłem - dla mnie TVN jest kiepski pod względem sportowym aż strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 20:02, walgierz napisał:

Kwestias gustu. Dla mnie w TVNie nie mają pojęcia o piłce, a ich studio było żenującą
parodią tego z C+.


Są gusta i guściki i w sumie nie ma co nich rozważać. Napisałem, że wolałem program w TVN co nie oznacza, że był on bez wad. Studio było kiepskie ale to co zobaczyłem wczoraj na TVP2 to chyba było...nie wiadomo co to było (?). Wiadomo C+ ma najlepszy program ale myślę, że to lata doświadczenia... (heh, przypomniał mi się program "Gol" jak nagrywałem go na VHS)

Dnia 18.08.2008 o 20:02, walgierz napisał:

Szczęsny - człowiek, który nie osiągnął nic z reprezentacją, pociułał się po najlepszych
polskich klubach. Teraz kreuje się na złośliwego krytyka opowiadając bzdury od których
zęby mnie bolą. Ja mogę poznosić fanaberie Bońka, bo ten to chociaż karierę zrobił i
trochę świata piłkarskiego widział.


Chłopak nie jest święty ale ja go jakoś lubię (chyba za ten cynizm). Życzę każdemu ligowemu bramkarzowi 1/4 LM. Boniek mi też nie zawadza... cieszmy się, że nie zapraszają już Janka Tomaszewskiego.

Dnia 18.08.2008 o 20:02, walgierz napisał:

A co do zapraszania aktorów i innych dziwaków, to się zgadzam w zupełności.


Heh. Boję się, że za tydzień zobaczę w studio Norbiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście otwarcie Bundesligi, tj Bayern : Hamburg? Był coprawda remis, ale uważam że Bawarczycy grali conajmniej dobrze, o niebo lepiej niż w meczu o Superpuchar z Borussią, a skład dalej jest w połowie rezerwowy, Bayern miał w cholerę błędów w defensywie, ale to przez brak kluczowych postaci defensywnych, Sagnola i Demichelisa. Również brak Riberego dało się odczuć, podobała mi się natomiast gra Schweinsteigera i Podolskiego, chociaż poleciało klika wiązanek jak ten ostatni z 5 metrów wywalił gdzieś że 20 metrów ponad bramką ( wina złego przyjęcia i uderzania z swojej słabszej, prawej nogi...). Czekam Na kolejny mecz, 23.08, z Borussią na Westfalenstadion. Będzie już coprawda Toni, ale on ma ostatnio, jak to sam określił problemy ze swoją najlepszą przyjaciółką - piłką... Zobaczymy co Klinsmann wykombinuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 20:27, PSAT Darth Stan napisał:

Obydwa programy i ten w TVN i ten w TVP w porównaniu z Ligą + i Ligą + Extra to parodia
i amatorszczyzna.


Racja. Problem polega na tym, że właśnie nie mam odkodowanych kanałów C+.. ale chyba wykupie sobie dodatkowy pakiet. Z tego co pamiętam to koszt około 25 ziko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jutro gramy z ukrainą. właściwie ostatni sprawdzian przed meczem ze słowenią. najbardziej jestem ciekaw, czy sprawdzi sie jeleń. być może leo ustawi go nie na skrzydle, ale jako środkowego napastnika i to nie jest głupi pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe jak Leo ustawi skład. Ale dzisiaj bardziej interesuje mnie mecz półfinałowy na Igrzyskach - Brazylia vs. Argentyna, już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jest! Dostałem pozwolenie na granie od lekarza, ale narazie na 3 miesiące (za 3 miesiące się muszę ponownie zgłosić), za pierwszym razem na EKG wyszło wszystko dobrze, ale coś tam było źle podłączone, a za drugim razem wyszło mi że mam powiększoną prawą komorę serca, co było spowodowane tym że się trochę zestresowałem (wcześniej wogule nie mdlałem, nie męczyłem się szybko, chyba że po rajdach na pełnej szybkości, no i nie miałem duszności, chyba że się czymś zdenerwowałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 13:07, BoloMaster napisał:

kilka tygodni temu, Leo mówił w wywiadach że znalazł nowego napastnika który będzie dla
nas strzelał masę bramek
czyżby chodziło o Jelenia?


Raczej nie . Jeleń ma zastąpić Błaszczykowskiego , który jest przez cały czas kontuzjowany .W klubie zresztą także gra jako wysunięty skrzydłowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 11:24, Sheloi napisał:

No ciekawe jak Leo ustawi skład. Ale dzisiaj bardziej interesuje mnie mecz półfinałowy
na Igrzyskach - Brazylia vs. Argentyna, już nie mogę się doczekać :)


o, to dzisiaj grają? Mógłbym wiedzieć o której?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argentyna niszczy Brazylię (3:0) w meczu półfinałowym. 2 Gole Agüero (53, 58) i 1 Riquelme w 76 min. z rzutu karnego. Już w 13-14 minucie Agüero miał szansę na strzelenie gola, ale strzelił obok słupka. Mecz był zacięty - 2 czerwone kartki zobaczyli Brazylijczycy: Lucas i Thiago Neves. Messi też miał okazję w 87 minucie, będąc w polu karnym strzelił nad bramką i mam nadzieję, że w finale coś ustrzeli :)

Pernia==> Mecz był o 15.00 tak więc pisząc tego posta już go przegapiłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 17:54, Sheloi napisał:

Argentyna niszczy Brazylię (3:0) w meczu półfinałowym. 2 Gole Agüero (53, 58) i 1 Riquelme
w 76 min. z rzutu karnego. Już w 13-14 minucie Agüero miał szansę na strzelenie gola,
ale strzelił obok słupka. Mecz był zacięty - 2 czerwone kartki zobaczyli Brazylijczycy:
Lucas i Thiago Neves. Messi też miał okazję w 87 minucie, będąc w polu karnym strzelił
nad bramką i mam nadzieję, że w finale coś ustrzeli :)

Pernia==> Mecz był o 15.00 tak więc pisząc tego posta już go przegapiłeś ;)


>.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 20:21, Pernia napisał:

Widzieliście otwarcie Bundesligi, tj Bayern : Hamburg?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=72&pid=38152
Niestety, a może stety w tym wątku tylko ja śledzę Bundesligę.

Dnia 18.08.2008 o 20:21, Pernia napisał:

Był coprawda remis, ale uważam że Bawarczycy grali conajmniej dobrze, o niebo lepiej niż w meczu o > Superpuchar z Borussią

Ale to wciąż nie to... Ja mam nadzieję, że będzie odwrotnie jak w zeszłym sezonie, czyli nie super start i średni finisz, a średni start i super finisz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 18:21, Vaxinar napisał:

> Widzieliście otwarcie Bundesligi, tj Bayern : Hamburg?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=72&pid=38152
Niestety, a może stety w tym wątku tylko ja śledzę Bundesligę.

> Był coprawda remis, ale uważam że Bawarczycy grali conajmniej dobrze, o niebo lepiej
niż w meczu o > Superpuchar z Borussią
Ale to wciąż nie to... Ja mam nadzieję, że będzie odwrotnie jak w zeszłym sezonie, czyli
nie super start i średni finisz, a średni start i super finisz. :)


Oj, nie widziałem poprostu tamtego posta ;P. Ja tylko czekam aż wrócą Sagnol, Ribery i Demichelis, będzie stabilna obrona i pomoc, a co do ataku to mam mieszane uczucia... Poldi potrafi coś zagrać, nie jest już w takiej formie jak na ME, ale nie jest też źle... za to Klose i Toni... to nawet pisać chyba nie trzeba...

Edit: Kroos może być następcą Ballacka już na Euro 2012 u nas, bo Ballack po MŚ 2010 Kończy karierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 18:28, Pernia napisał:

Poldi potrafi coś zagrać, nie jest już w takiej formie jak na ME, ale nie jest też źle...
za to Klose i Toni... to nawet pisać chyba nie trzeba...

Toni nie miał formy na ME, ale liczę na jego wielki powrót i na króla strzelców dla Niego.
A co do Klose, mogliśmy kupić zamiast niego Gomeza, aczkolwiek ten na EURO też się zaciął.

Dnia 19.08.2008 o 18:28, Pernia napisał:

Edit: Kroos może być następcą Ballacka już na Euro 2012 u nas, bo Ballack po MŚ 2010
Kończy karierę.

Na EURO 2012 on może jechać, bo zastąpić to... Musiałby poczynić duże postępy, oczywiście ja mu tego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować