Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2009 o 16:18, KOREKTBG napisał:

> Co tu dużo mówić. Real wygrał 17 z ostatnich 18 meczy. Jeden mecz zremisował. Ta
drużyna
> jest nie do zdarcia i mam nadzieję, że obronimy majstra.

Ale i tak będzie ciężko lecz zastanawia mnie coś innego dlaczego Real gra tak słabo w
lidze mistrzów według mnie powinni dochodzić dalej z taką forsą oraz zawodnikami

Liga mistrzów to tylko dwa mecze, bo przecież od 4 lat real dochodzi tylko do 1/8, a więc dochodzi do tego wiele zdarzeń losowych, jak dyspozycja danego dnia, szczęście czy praca sędziego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 16:24, Vaako1902 napisał:

Liga mistrzów to tylko dwa mecze, bo przecież od 4 lat real dochodzi tylko do 1/8, a
więc dochodzi do tego wiele zdarzeń losowych, jak dyspozycja danego dnia, szczęście czy
praca sędziego.


Lecz jednak taki klub jak Real Madryt powinien dochodzić nie uwierzę że przez te 4 lata była to winna sędziego lub predyspozycja według mnie w tej chwili ten klub jest źle budowany składowo jak i trenersko. Brakuje też scautingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 16:35, KOREKTBG napisał:

Lecz jednak taki klub jak Real Madryt powinien dochodzić nie uwierzę że przez te 4 lata
była to winna sędziego lub predyspozycja według mnie w tej chwili ten klub jest źle budowany
składowo jak i trenersko. Brakuje też scautingu

A jakoś są tylko 4pkt za najlepszą drużyną europy, wygrali 17 meczów z ostatnich 18 i w poprzednich dwóch sezonach zdobyli dwa mistrzostwa i superpuchar hiszpanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BOŻEEEEE! Wywalcie tego komentatora z Nsportu, bo już on mnie denerwuje. Jego sposób komentowanie można porównać do polskiej wersji PES2008 z Borkiem i Kołtoniem:p Cały czas wali jakimiś statystykami, nawet nie potrafi jakiś większych emocji z siebie wydobyć, jakby książke czytał:/ Ehh gdzie te czasu, kiedy LM była w Polsacie.


Chodzi mi o tego pana co jako "specjalista" tam urzęduje, a nie komentatora co czyta nazwisko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jagoda? O niego Ci chodzi?

Obydwaj są do bani. Zresztą na n sport istnieje dla mnie jeden dobry komentator - Sergiusz Ryczel. Bedzie pewnie jutro to słuchaj, on ma talent do komentowania i małych pomyłek. :)
A słyszałeś to "może ten las nie jest gęsty, może nie jest wielki, ale za to jest gęsty." To o obronie Barcy.

Tak się napaliłem na czempions lig a tu taka klapa, nuda jak czort. :/ Oby jutro było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 21:19, Vaxinar napisał:

Jagoda? O niego Ci chodzi?


A nie pamiętam jego nazwiska, bo nie oglądałem od początku.

Dnia 28.04.2009 o 21:19, Vaxinar napisał:

Obydwaj są do bani. Zresztą na n sport istnieje dla mnie jeden dobry komentator - Sergiusz
Ryczel. Bedzie pewnie jutro to słuchaj, on ma talent do komentowania i małych pomyłek.
:)
A słyszałeś to "może ten las nie jest gęsty, może nie jest wielki, ale za to jest
gęsty."
To o obronie Barcy.


A słyszałem to xD Niedługo po tym wyłączyłem głos:P

Dnia 28.04.2009 o 21:19, Vaxinar napisał:

Tak się napaliłem na czempions lig a tu taka klapa, nuda jak czort. :/ Oby jutro było
lepiej.


W sumie mało akcji bramkowych, ale powoli mecz(raczej Barca) zaczyna sie rozkręcać, i Barca zaczyna dochodzić do sytuacji strzeleckich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 21:25, shinoda napisał:

A nie pamiętam jego nazwiska, bo nie oglądałem od początku.


Nie wiem od jakiego czasu masz n sport (bo ja już 3 rok jakoś), ale to jest para dwóch najnudniejszych komentatorów. Jagoda słynie z dziwnych porównań i gadania trochę od rzeczy.
Mam nadzieję, że jutro pokomentuje Sergiusz Ryczel, bo potrafi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 21:29, Vaxinar napisał:

> A nie pamiętam jego nazwiska, bo nie oglądałem od początku.

Nie wiem od jakiego czasu masz n sport (bo ja już 3 rok jakoś), ale to jest para dwóch
najnudniejszych komentatorów. Jagoda słynie z dziwnych porównań i gadania trochę od rzeczy.
Mam nadzieję, że jutro pokomentuje Sergiusz Ryczel, bo potrafi. :P


Oglądam na Sopcast, i zastanawiam sie czy nie znaleźć jakiegoś kanału z angielskim komentarzem, bo Brytyjskie stacje mają świetnych komentatorów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 21:37, shinoda napisał:

Oglądam na Sopcast, i zastanawiam sie czy nie znaleźć jakiegoś kanału z angielskim komentarzem,
bo Brytyjskie stacje mają świetnych komentatorów:)


Oglądaj na n, bo nawet jak mecz nudny to się pośmiać można:
- Stylem 3-5-2 grała chyba tylko Barcelona, ale sądzę że do tego stylu już nie powróci.
- Takim stylem grały dwa wielkie kluby Europy - Barcelona i Cracovia Stefana Majewskiego....
BUhahaha! Padłem! :D

Niech się już to skończy. Myślałem, że Drogba coś więcej pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 22:20, Vaxinar napisał:

- Takim stylem grały dwa wielkie kluby Europy - Barcelona i Cracovia Stefana Majewskiego....
BUhahaha! Padłem! :D

To akurat był sarkazm ;)
Ale przyznać trzeba, że nie wiem, co mnie więcej bolało - antyfutbol w wykonaniu Chelsea (Mourinho wrócił i jego booooring, booooring Chelsea?), czy też żenujący komentarz. Kalinowski jest po prostu tragiczny, to już lepszy kometarz jest w Fifie (Szpakowski - Szaranowicz)...

Dnia 28.04.2009 o 22:20, Vaxinar napisał:

Niech się już to skończy. Myślałem, że Drogba coś więcej pokaże.

Drogda cienki jak barszcz. Ale to akurat dobrze.

Ogólnie mecz nudny jak flaki z olejem. Angielska drużyna świetnie w defensywie (co z tego, że nudno, jeśli swoje zrobili), Barcelona waliła głową w mur i grała bez pomysłu. Jak mówiłem wcześniej ludziom jarającym się w jakiej to jest formie - dobra angielska drużyna da sobie spokojnie z nią radę. Co nie zmienia faktu, że w rewanżu nadal wierzę w FcB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 21:12, shinoda napisał:

Cały czas wali jakimiś statystykami, nawet nie potrafi jakiś większych emocji z siebie wydobyć, jakby książke czytał:/ Ehh gdzie te czasu, kiedy LM była w Polsacie.


A była? Dla mnie i tak polsatowskie żelusie są do bani ;)

A Kalinowski i Jagoda są nieźli. Jak oni to robią, że nawet ciekawostki podają w nudny sposób? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj zaczynam wielbić Szpakowskiego, bo komentatorzy w N są nie dość że nieobiektywni to jeszcze cholernie nudni :P

Meczyk podobnie jak komentatorzy - nudni, jednak dla mnie najważniejsze że wszedł kupon :D Kto awansuje - jest mi to obojętne gdyż obu drużyn nie trawie xD Tylko Milan ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 22:44, walgierz napisał:

Jak mówiłem wcześniej ludziom jarającym się w jakiej to jest formie - dobra angielska
drużyna da sobie spokojnie z nią radę.

No i faktycznie. Dobra angielska drużyna spokojnie dała sobie z Barcą radę. Te statystyki strzałów 20 do 3 to tylko psikus realizatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 22:51, Rogalq napisał:

Od dzisiaj zaczynam wielbić Szpakowskiego, bo komentatorzy w N są nie dość że nieobiektywni
to jeszcze cholernie nudni :P

No właśnie to w nich najgorsze jak dla mnie. Bo wolę jak się ktoś nawet wali błędy, ale przynajmniej żyje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nic się nie rozstrzygnęło... 0:0 :/ Mimo wszystko się cieszę bo liczę na Chelsea i to oni mają odrobinkę lepszą sytuację.
Ja gram w Fifie 09 karierę właśnie Chelsea i tak się złożyło, że trzy dni temu w LM też natrafiłem na Barcelonę, a co jeszcze dziwniejsze to ten mecz był tak samo nudny bo łącznie obie drużyny miały po jakieś trzy sytuacje podbramkowe i Katalończycy ledwo mnie pokonali 1:0 na własnym boisku. A mecz był tak samo nudny jak ten dzisiejszy :D Dobrze, że chociaż wynik się nie sprawdził z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 22:44, walgierz napisał:

to już lepszy kometarz jest w Fifie (Szpakowski - Szaranowicz)...


Nic nie przebije tekstu Szpakowskiego "Maradona składa się z powietrza" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 22:58, Anjinsan napisał:

Nic nie przebije tekstu Szpakowskiego "Maradona składa się z powietrza" ;)


Szpakowski wielokrotnie przebijał sam siebie. Pamiętam, że mnie kiedyś denerwował, ale potem przez dłuższy czas nie było go w TVP. I zacząłem go doceniać po kilku meczach komentowanych przez Jasinę i innych Jońców ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 23:00, walgierz napisał:

Szpakowski wielokrotnie przebijał sam siebie.


To prawda. Z jego wpadek komentatorskich można by ułożyć cały tomik.

Dnia 28.04.2009 o 23:00, walgierz napisał:

Pamiętam, że mnie kiedyś denerwował, ale
potem przez dłuższy czas nie było go w TVP. I zacząłem go doceniać po kilku meczach komentowanych
przez Jasinę i innych Jońców ^^


Na bezrybiu i rak ryba, ale przydałby się ktoś z obdarzony talentem komentatorskim i z "nerwem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 22:44, walgierz napisał:

To akurat był sarkazm ;)

No błagam Cię, walgierzu... Cóż to za tekst?
Przeca oczywiste, że ironizował co nie znaczy że się nie pośmiałem. :)

Dnia 28.04.2009 o 22:44, walgierz napisał:

Ale przyznać trzeba, że nie wiem, co mnie więcej bolało - antyfutbol w wykonaniu Chelsea
(Mourinho wrócił i jego booooring, booooring Chelsea?), czy też żenujący komentarz. Kalinowski
jest po prostu tragiczny, to już lepszy kometarz jest w Fifie (Szpakowski - Szaranowicz)...

Ano Kalinowski tak. Też oglądałeś jak rozumiem? Z Jagody można się pośmiać nieraz.
O Barcelonie nic złego nie powiesz? ;> Antyfutbol tylko Chelsea, a Barca ładnie atakowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować