Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2009 o 21:57, Gregwil napisał:

Kto waszym zdaniem zagrał dzisiaj najlepiej? Bo jak dla mnie to chyb Leo Messi!!


Dla mnie Iniesta i Xavi. Tak precyzyjnych długich podań za obrońców to dawno nie widziałem. Napastnicy musieli tylko strzelić w sytuacjach 1:1. No i jeszcze Messi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 22:01, shinoda napisał:

> Kto waszym zdaniem zagrał dzisiaj najlepiej? Bo jak dla mnie to chyb Leo Messi!!


Dla mnie Iniesta i Xavi. Tak precyzyjnych długich podań za obrońców to dawno nie widziałem.
Napastnicy musieli tylko strzelić w sytuacjach 1:1. No i jeszcze Messi.

Messi dzisiaj szalał pod polem karnym barcelony, robił tam z piłką i obrońcami realu co chciał i jak chciał. Trzeba też wspomnieć o thierrym henrym, który strzelił też dwie bramki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna porażka Realu :((. Czy nadejdą jeszcze dni chwały dla Królewskich i kiedy miałoby się to stać. Takie pytania zadaje sobie kibic tej drużyny. Pewnie w dużym zakłopotaniu są władze klubu z Madrytu. Przed nimi ciężka noc dyskusji. O mistrzostwie to Galacticos mogą zapomnieć. Pozostaje tylko wierzyć, że Real Madryt zacznie wygrywać jak za dawnych lat. Na pewno w najbliższym czasie to nie nastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dotrzymałem swojej części umowy[zamówienie na 200 zł] ale jak mogę zrobic zdjęcie skoro ono wazy 3,5 mb a na gramie tylko 2 mb max może być??Chce wszystkim pokazać że mimo iz Real został rozjechany ja i tak wywiąże się z obietnicy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

18 pięknych meczy, walki do upadłego, pokazu ducha. Ale dzisiaj zadanie ich przerosło. Wielkie brawa za walkę do końca.

Hala Madrid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic by nie zrobili bez podań. Henry zagrał świetnie, Messi też, ale tak samo Puyol czy Iniesta. Dla mnie bohaterami, bo rozegrali mecz praktycznie idealny - Xavi i Pique.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 22:20, Invin napisał:

Nic by nie zrobili bez podań. Henry zagrał świetnie, Messi też, ale tak samo Puyol czy
Iniesta. Dla mnie bohaterami, bo rozegrali mecz praktycznie idealny - Xavi i Pique.

Ten mecz pewnie przejdzie do historii futbolu i nie tylko. Do tego meczu pasuje przysłowie: nie ważne jak się zaczyna ważne jak się kończy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i który to już raz dostajemy w Gran Derbi? I to jeszcze tak brutalnie na własnym stadionie. Na pewno gra wyglądała by inaczej gdybyśmy w Realu widzieli RvN, Gutiego czy Snejdera. Barca wystąpiła w najmocniejszym składzie i nic dziwnego, że rozjechali Królewskich. Ja jako fan Realu muszę przyznać, że Barcelona gra obecnie najefektowniejszy i najskuteczniejszy futbol na świecie, ma świetnie złożony skład i ciekawą taktykę. Real to zupełna odwrotność. Ja mam osobiście dość patrzenia jak już kolejny z rzędu sezon Królewscy męczą się z ligowymi średniakami i regularnie dostają z Barcą. Prawda jest taka, że oni byli wielcy lata temu, teraz ich szczyt możliwości to drugie miejsce w lidze i ćwierćfinał LM. Co chwile tylko zmiana trenera, nowy zawodnik, a efektów jak nie było tak nie ma...
Wracając jeszcze do meczu to to co grali Iniesta, Xavi i Messi to coś wspaniałego. Wszystkie kluby świata mogą zazdrościć im tego tercetu. Ze smutkiem stwierdzam, że Barcelona szybko się nie wypali :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten sezon to sezon największych upokrzoneń jakie Real otrzymał w ostatnich latach. Porażki ze WSZYSTKIMI WIELKIMI klubami (Juventus, Liverpool, Barcelona). Statystyki z tymi trzema zespołami.
0 zwycięstw, 0 remisów, 6 porażek - bramki 18straconych 3 strzelone !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na dodatek odpadnięcie z Copa del Rey z 3 ligowym Realem Irun ;/

Najbardziej w Realu brakuje mi takiego Zidane''a. Faceta z charyzmą wielkosći Big Bena i niesamowitymi umiejętnościami. Cóż, pozostaje liczyć że przyjdzie nowy prezes i kupi naprawdę wielkich graczy, bo teraz Real nie liczy się w Europie ;/

Brawa dla Barcy. Przestałem mecz oglądać po 1 połowie bo to co grała Barca a Real to 2 róźne światy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Barcy. niestety Real dostał w dupę że tak powiem. Ale obrona grała fatalnie zresztą jak cały Real. Gdyby nie Casillas mogło być więcej chociaż on tez nie grał idealnie. poziom Realu jest gorszy od poziomu transmisji ^^ Niestety mistrzostwo pewnie juz nei zdobędziemy. Chyba że jakiś cud ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 00:34, Vaako1902 napisał:

A mi brakuje normalnych, dojrzałych kibiców, a nie dzieciaków lubiących się frustrować.
:)


Tobie chyba rozumu brakuje. Twój wielki lider Raul doprowadził nas do wielkiej wiktorii :| Ale w sumie masz rację nie ma się co frustrować. Skończyła się epoka Calderona, czyli sprowadzania kandydatów na gwiazdy, z których sprawdzili się tylko Higuain i częściowo Gago (dobry na cieniasów). Zacznie się nowa epoka i mam nadzieję że Real wreszcie przestanie się kompromitować w Europie bo to co obecnie robi jest żałosne ;/

Dumni po zwycięstwach, wierni po porażkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barça pokazała Realowi gdzie jego miejsce, bo te przed meczowe wypowiedzi piłkarzy i prezydenta o tym, że Królewscy mogą sobie dopisać 3 punkty w meczu z Blaugraną zaczęły się robić wkurzające. Teraz chyba każdy przyzna kto w tym meczu był lepszy i kto zasługuję na zdobycie mistrzostwa;)
Co do samego meczu to mam takie 2 przemyślenia związane z filozofią gry Barçy:
-po pierwsze gra wychowanków, chyba nie ma takiej drugiej drużyny gdzie by grało tylu i do tego tak świetnie wyszkolonych technicznie wychowanków, poza dobrze znanymi już wszystkim talentami Messiego, Xaviego, Iniesty czy Puyola za wczorajszy występ można dopisać jeszcze Pique, który już niedługo może się stać najlepszym hiszpańskim obrońcą. Czekam na dzień kiedy w jakimś meczu skład Barcelony będzie się składał w 100% z wychowanków...
-po drugie styl gry, a szczególnie stwierdzenie, ze w Barcelonie wszyscy bronią, ale także wszyscy atakują. To, że ostatnio bardzo często można zobaczyć jak Henry czy nawet Messi cofają się do obrony by wspomóc partnerów, to wyjścia środkowych obrońców z kontrą przy stanie 5:2 są jak dla mnie rzeczą niespotykaną, a jak jeszcze strzelają przy tym gola ośmieszając obrońce i bramkarza rywala to ja po prostu sam nie mogę uwierzyć w to co widzę;)
Teraz czas na rewanż z Chelsea, który będzie na pewno cięższym meczem niż ten z Realem, bo rywal jak dla mnie z wyższej półki, ale wierzę, ze po dzisiejszym zwycięstwie piłkarze Barcelony będą na fali i zaprezentują się z dobrej strony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 00:52, Smooqu napisał:

Tobie chyba rozumu brakuje.

Dlaczego tak uważasz? Aha, już wiem, chciałeś po prostu odpysknąć coś. Rozumiem. ;]

Dnia 03.05.2009 o 00:52, Smooqu napisał:

Twój wielki lider Raul

A kto mówił, że Raul jest liderem? Ja mówiłem, że tylko pasuje do opisu który ktoś dawał. Ja Raula nie uważam za lidera. Za to Higuaina tak. Gola strzelił, świetnie okiwał 4 graczy Barcy i podał na czystą pozycję do Robbena który zawalił akcję. A to, że reszta teamu grała beznadziejnie to inna sprawa. ;]

Dnia 03.05.2009 o 00:52, Smooqu napisał:

doprowadził nas do wielkiej wiktorii
:| Ale w sumie masz rację nie ma się co frustrować.

Pewnie, że nie ma. Ładnie walczyliśmy, zobaczymy co w przyszłym sezonie.

Dnia 03.05.2009 o 00:52, Smooqu napisał:

Skończyła się epoka Calderona, czyli
sprowadzania kandydatów na gwiazdy, z których sprawdzili się tylko Higuain i częściowo
Gago (dobry na cieniasów). Zacznie się nowa epoka i mam nadzieję że Real wreszcie przestanie
się kompromitować w Europie bo to co obecnie robi jest żałosne ;/

Aj tam żałosne. Niejedna drużyna chciała by się tak "kompromitować" jak Real. ;]

Dnia 03.05.2009 o 00:52, Smooqu napisał:

Dumni po zwycięstwach, wierni po porażkach!

Dokładnie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się że Real ładnie walczył. On chciał ładnie walczyć ale zabrakło mu umiejętności. Środek pola był u nas tak słaby że to aż niewiarygodne. Gago i Lass zupełnie się nie sprawdzili. Po raz kolejny w meczu o stawkę ;/ Ten zespół czeka czystka bo to nie jest możliwe żeby w przyszłym sezonie grali tutaj Ci sami piłkarze. Jestem ciekaw jak to rozwiąże przyszły prezes. Jedno jest pewne. Gorszej kompromitacji niż w tym roku nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W naszej ekstraklasie w tej kolejce padły dwa samobóje w doliczonym czasie gry. Nasza liga jest albo pełna słabych obrońców, albo robi się coraz bardziej ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 09:49, Smooqu napisał:

Nie zgodzę się że Real ładnie walczył. On chciał ładnie walczyć ale zabrakło mu umiejętności.
Środek pola był u nas tak słaby że to aż niewiarygodne. Gago i Lass zupełnie się nie
sprawdzili. Po raz kolejny w meczu o stawkę ;/ Ten zespół czeka czystka bo to nie jest
możliwe żeby w przyszłym sezonie grali tutaj Ci sami piłkarze. Jestem ciekaw jak to rozwiąże
przyszły prezes. Jedno jest pewne. Gorszej kompromitacji niż w tym roku nie będzie :)

Nie mówię o tym meczu, tylko o drugiej części sezonu, gdzie Real dokonał wyczynu niesłychanego wygrywając 17 meczy i 1 remisując.

Przegrać z taką Barceloną to nie wstyd. Nie zaskorupił się jak Chelsea, ale poszedł na wymianę ciosów i Barca go zjadła. Perez kupi piłkarzy z odpowiednią jakością by równać się z Barceloną. Mam tu głównie na myśli Ronaldo, Fabregasa i Kake. Jeszcze porządny lewy obrońca i myślę, że będzie dobrze.

W obecnym Realu są świetni piłkarze tacy jak Casillas, Ramos, Pepe, Lass, Robben czy Higuain. To nie jest tak, że Real musi zaczynać od zera. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować