Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Panowie, powiem tak, wszystkie te przedmeczowe dywagacje zweryfikuje boisko, proszę kibiców Barcy o obiektywizm, Real postawi trudne warunki, to nie jest ten zespół z pierwszego meczu pomiędzy obydwiema drużynami, Real gra u siebie, Real jest mocniejszy, także będzie to zupełnie inny mecz, od tego na Camp Nou. Stawiam 2-1 dla Realu, zobaczymy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piast - Wisła 1:1
Słabszy mecz w wykonaniu Wisły, zresztą jak większość naszych wyjazdowych spotkań. Jak zwykle przeważaliśmy 90 minut, a jedynie udało się uratować remis. Skuteczności jak zwykle brak, chociaż Wiślacy też zbyt wielu dobrych sytuacji sobie nie wypracowali, niemniej mecz powinniśmy spokojnie wygrać. Szanse na mistrzostwo są już minimalne, przed nam dwa ciężkie mecze z Legią w ŁKSem, w których trudno będzie o komplet punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 20:13, Vaako1902 napisał:

> 1. Brak lidera takiego jak np. Gerrard, Lampard, Fabregas, Xavi.
Bo Casillas czy Raul liderami nie są i basta!


Czy wg ciebie Casillas albo Raul mają taką charyzmę jak Gerrard? Czy swoim jednym zagraniem odmieniają losy meczów ? Raul to obecnie napastnik typu Inzaghi więc logiczne jest że nie jest liderem bo sam nic nie zrobi i jest bezsilny bez wsparcia zespołu. Casillas to natomiast gracz totalny, ale to bramkarz i on nam meczy nie wygrywa swoimi strzałami tylko paradami. A ktoś te gole wytwarzać musi :)

Dnia 01.05.2009 o 20:13, Vaako1902 napisał:

> 2. Słaba obrona.
ROTFL. Ramos, Pepe, Cannavaro. xD


No właśnie. Tylko ta trójka jest dobra. A co z resztą? Gdzie lewy obrońca. A kto jest ich zmiennikami? Salgado albo M. Torres? To są dobzi obrońcy? O Metzelderze nie mam opini, kiedyś słaby teraz dobry ale wieczny rezerwowy. Canna po sezonie odjedzie ;/

Dnia 01.05.2009 o 20:13, Vaako1902 napisał:

> 3. Braki na flankach. Robben i od biedy Marcelo to za mało.
Czru.
VdV miernota. [*]


VdV, Sneijder, Guti, Drenthe - cała ta czwórka prezentuje w obecnej chwili futbol niegodny Realu i najchętniej pozbyłbym się ich wszystkich poza Sneijderem. W swoim pierwszym sezonie i na EURO pokazał wielką klasę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 23:32, Smooqu napisał:

Czy wg ciebie Casillas albo Raul mają taką charyzmę jak Gerrard? Czy swoim jednym zagraniem
odmieniają losy meczów ? Raul to obecnie napastnik typu Inzaghi więc logiczne jest że
nie jest liderem bo sam nic nie zrobi i jest bezsilny bez wsparcia zespołu. Casillas
to natomiast gracz totalny, ale to bramkarz i on nam meczy nie wygrywa swoimi strzałami
tylko paradami. A ktoś te gole wytwarzać musi :)

Takim liderem jest Higuain.

Dnia 01.05.2009 o 23:32, Smooqu napisał:

No właśnie. Tylko ta trójka jest dobra.

Dobra to za mało powiedziane.

Dnia 01.05.2009 o 23:32, Smooqu napisał:

A co z resztą? Gdzie lewy obrońca. A kto jest
ich zmiennikami? Salgado albo M. Torres? To są dobzi obrońcy? O Metzelderze nie mam opini,
kiedyś słaby teraz dobry ale wieczny rezerwowy. Canna po sezonie odjedzie ;/

Metzelder jest bardzo dobry. ;] Canna odejdzie, przyjdzie Garay.

Dnia 01.05.2009 o 23:32, Smooqu napisał:

VdV, Sneijder, Guti, Drenthe - cała ta czwórka prezentuje w obecnej chwili futbol niegodny
Realu i najchętniej pozbyłbym się ich wszystkich poza Sneijderem. W swoim pierwszym sezonie
i na EURO pokazał wielką klasę :)

Pozbyłbyś się gutka? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Higuain liderem? Nie przesadziłeś. Jestem wielkim fanem talentu Gonzalo ale bez przesady. Póki co on nie jest liderem Realu. Zbyt często nie potrafi wykorzystać świetnych okazji i je seryjnie marnuje (Sevilla), z drugiej strony strzela bardzo wazne gole (Getafe, remontada sprzed 2 lat). Jak na moje ma on zadatki na lidera ale póki nie będzie strzelał w LM niczego nie wskóra.
2. Ta trójka jest bardzo dobra ALE
a) Ramos w tym sezonie wyraźnie zagubiony. Nie ma się co dziwić w sumie jak za Schustera musiał robić za prawoskrzydłowego i obrońcę. (ta jego pieprzona taktyka)
b) Canna już nie jest takim świetnym obrońcą jak 3/4 lata temu ale i tak bym chciał żeby został.
c) Pepe co tu dużo mówić, ten mecz z Getafe go skompromitował ;////
3.Guti swoją postawą prezentuje wszystkie cechy których najbardziej nie lubię w ludziach. Chamstwo i wrodzona głupota. Ten facet potrafi grać mecz życia i chamsko kopnąć rywala, albo grać kompletny piach i dać piłkę jakiej nie da nikt na świecie. Jak dla mnie zmarnowany talent o beznadziejnym charakterku. Realowi jest potrzebny ktoś bardziej kompletny, a nie gracz który traci 1/3 piłek i macha rękoma ;/

Co do Metzeldera to wstrzymam się z komentarzami o nim do końca sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 22:32, Hoplita napisał:

Piast - Wisła 1:1
Słabszy mecz w wykonaniu Wisły, zresztą jak większość naszych wyjazdowych spotkań. Jak
zwykle przeważaliśmy 90 minut, a jedynie udało się uratować remis. Skuteczności jak zwykle
brak, chociaż Wiślacy też zbyt wielu dobrych sytuacji sobie nie wypracowali, niemniej
mecz powinniśmy spokojnie wygrać. Szanse na mistrzostwo są już minimalne, przed nam dwa
ciężkie mecze z Legią w ŁKSem, w których trudno będzie o komplet punktów.


Mówiło się o tym, że Lech i Legia szczęśliwie wygrywają z Piastem, a tu się okazało, że mało co a Wisła by ten mecz przegrała. Piast, podobnie jak ŁKS stać na zwycięstwo z drużynami z góry tabeli, dlatego myślę ze i łodzian stać na to z Legią. A jeśli nawet ten mecz wygrają warszawiacy to może wisełka urwie pkt. legionistom na Reymonta ;) zawsze jak nie o majstra to chociaż o drugie miejsce trzeba powalczyć ;p tym bardziej ze piłkarzy białej gwiazdy nie ma w Remes Pucharze Polski.. szkoda by taka drużyna nie reprezentowała nas w pucharach. Sto razy wole by to krakowianie grali prędzej w Europie niż legioniści, którzy zawsze szybko odpadają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 00:29, Smooqu napisał:

1. Higuain liderem? Nie przesadziłeś. Jestem wielkim fanem talentu Gonzalo ale bez przesady.
Póki co on nie jest liderem Realu. Zbyt często nie potrafi wykorzystać świetnych okazji
i je seryjnie marnuje (Sevilla), z drugiej strony strzela bardzo wazne gole (Getafe,
remontada sprzed 2 lat). Jak na moje ma on zadatki na lidera ale póki nie będzie strzelał
w LM niczego nie wskóra.

No, póki nie będzie strzelał. 18 bramek w lidze i 7 asyst to przypadek. Bo Gerrard w każdym meczu jak Lpoolowi nie idzie strzela bramki i Liverpool wygrywa, dlatego mają komplet zwycięstw w tym sezonie. xD

Dnia 02.05.2009 o 00:29, Smooqu napisał:

2. Ta trójka jest bardzo dobra ALE
c) Pepe co tu dużo mówić, ten mecz z Getafe go skompromitował ;////

No i co z tego? Czy to czyni go słabym, średnim obrońcom? Nie. On jest świetny.

Dnia 02.05.2009 o 00:29, Smooqu napisał:

3.Guti swoją postawą prezentuje wszystkie cechy których najbardziej nie lubię w ludziach.
Chamstwo i wrodzona głupota. Ten facet potrafi grać mecz życia i chamsko kopnąć rywala,
albo grać kompletny piach i dać piłkę jakiej nie da nikt na świecie. Jak dla mnie zmarnowany
talent o beznadziejnym charakterku. Realowi jest potrzebny ktoś bardziej kompletny, a
nie gracz który traci 1/3 piłek i macha rękoma ;/

Guti <3

Dnia 02.05.2009 o 00:29, Smooqu napisał:

Co do Metzeldera to wstrzymam się z komentarzami o nim do końca sezonu.

Pff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha i zapomniałem dodać. Taki Gerrard nie marnuje sytuacji. A Higuain nie jest liderem. Walić to, że gdy drużynie nie idzie bierze sprawy w swoje ręce i ratuje jej dupsko. Walić to, że strzela najważniejsze bramki sezonu w krytycznych momentach. On nie jest i basta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wisła musiała by całkowicie zawalić końcówkę sezonu, aby się na puchary nie załapać (oczywiście wszystko jest możliwe, ale mam nadzieję, że do tego nie dojdzie). Z tego co mi wiadomo w następnym sezonie trzy zespoły będą nas reprezentować w lidze europejskiej (starym PUEFA) - zdobywca PP oraz drużyny z 2-ego i 3-ego miejsca w tabeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 08:50, Hoplita napisał:

Wisła musiała by całkowicie zawalić końcówkę sezonu, aby się na puchary nie załapać (oczywiście
wszystko jest możliwe, ale mam nadzieję, że do tego nie dojdzie). Z tego co mi wiadomo
w następnym sezonie trzy zespoły będą nas reprezentować w lidze europejskiej (starym
PUEFA) - zdobywca PP oraz drużyny z 2-ego i 3-ego miejsca w tabeli.

Bełchatów do Wisły traci tylko 2 pkt. Bełchatów ma realne szanse na zdobycie 3 miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 00:54, Vaako1902 napisał:

Aha i zapomniałem dodać. Taki Gerrard nie marnuje sytuacji. A Higuain nie jest liderem.
Walić to, że gdy drużynie nie idzie bierze sprawy w swoje ręce i ratuje jej dupsko. Walić
to, że strzela najważniejsze bramki sezonu w krytycznych momentach. On nie jest i basta!


Ty chyba nie skminiłeś o co mi chodzi ;) Gonzalo nie jest liderem, dopóki nie pociągnie gry Realu w LM. Ile razy Higuain ratował nam tyłki w Europie? Chyba ani razu. A taki Gerrard to robi to non stop. Dopóki Gonzalo nie wskoczy na jeszcze wyższy poziom to takie lidera nie mamy ;( Ale on się cały czas poprawia i za 1 lub 2 sezony będzie motorem tej drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 09:17, Black-Hawk napisał:

Bełchatów do Wisły traci tylko 2 pkt. Bełchatów ma realne szanse na zdobycie 3 miejsca.

No właśnie oni są tylko realnym zagrożeniem na wyeliminowanie Wisły z miejsca pucharowego. Bo jeżeli wyprzedziła by nas Polonia, to biorąc pod uwagę to, że ktoś z trójki Polonia, Legia, Lech zdobędzie PP, to Wisła i tak załapała by się na puchary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 09:18, Smooqu napisał:

Ty chyba nie skminiłeś o co mi chodzi ;) Gonzalo nie jest liderem, dopóki nie pociągnie
gry Realu w LM. Ile razy Higuain ratował nam tyłki w Europie? Chyba ani razu. A taki
Gerrard to robi to non stop. Dopóki Gonzalo nie wskoczy na jeszcze wyższy poziom to takie
lidera nie mamy ;( Ale on się cały czas poprawia i za 1 lub 2 sezony będzie motorem tej
drużyny.

No, mógł strzelić 6 bramek w dwumeczu z L''poolem. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 00:54, Vaako1902 napisał:

Aha i zapomniałem dodać. Taki Gerrard nie marnuje sytuacji. A Higuain nie jest liderem.
Walić to, że gdy drużynie nie idzie bierze sprawy w swoje ręce i ratuje jej dupsko. Walić
to, że strzela najważniejsze bramki sezonu w krytycznych momentach. On nie jest i basta!


Ja troche inaczej wyobrażam sobie lidera drużyny. To nie jest tylko osoba, która potrafi strzelić bramke w ważnych momentach, ale osoba, która jest wyjątkowo szanowana w drużynie,doświadczona, charyzmatyczna, potrafiąca przejąć na siebie ciężar gry, nie tylko w jednym meczu, ale także w całym sezonie. Higuain ma w sobie więcej szaleństwa boiskowego, niż przywództwa, i przede wszystkim jest za młody. Tak jak napisał Smooqu Gerrard, Lampard, Fabregas to są liderzy, a w Real ostatnim takim liderem był chyba Zidane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 11:38, shinoda napisał:

Ja troche inaczej wyobrażam sobie lidera drużyny. To nie jest tylko osoba, która potrafi
strzelić bramke w ważnych momentach, ale osoba, która jest wyjątkowo szanowana w drużynie,doświadczona,
charyzmatyczna, potrafiąca przejąć na siebie ciężar gry, nie tylko w jednym meczu, ale
także w całym sezonie. Higuain ma w sobie więcej szaleństwa boiskowego, niż przywództwa,
i przede wszystkim jest za młody. Tak jak napisał Smooqu Gerrard, Lampard, Fabregas
to są liderzy, a w Real ostatnim takim liderem był chyba Zidane.

Ja podałem lidera do opisu smoka, do twojego idealnie pasuje Raul i Casillas. I Cannavaro. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasz opis lidera drużyny sie zgadza. Tylko 1 mi nie pasuje. Wg ciebie Higuain jest za młody a Fabregas nie ? (sa w tym samym wieku xD). Tak tylko się przyczepiłem ale wiem o co chodzi.

Real ma teraz tą samą chorobę co Francja po odejściu Zidane''a. Brak przywódcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 14:23, Smooqu napisał:

Nasz opis lidera drużyny sie zgadza. Tylko 1 mi nie pasuje. Wg ciebie Higuain jest za
młody a Fabregas nie ? (sa w tym samym wieku xD). Tak tylko się przyczepiłem ale wiem
o co chodzi.


Fabregas to troche inna historia, bo on gra w pierwszym składzie Arsenalu od 16 roku życia. Przez te 5 lat stał sie zawodnikiem niezastąpionym w Arsenalu, prawdziwym liderem tych młodych wilków:). Tak wyjaśniam jakby ktoś miał podobne wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 17:17, shinoda napisał:

Fabregas to troche inna historia, bo on gra w pierwszym składzie Arsenalu od 16 roku
życia. Przez te 5 lat stał sie zawodnikiem niezastąpionym w Arsenalu, prawdziwym liderem
tych młodych wilków:). Tak wyjaśniam jakby ktoś miał podobne wątpliwości.

Od 16? xD

Ja wam powiem, że wy sami nie wiecie o co wam chodzi. Chcecie coś powiedzieć, ale nie wiecie sami co i wychodzi jak wychodzi. Braki wiedzy się ujawniają po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierz sobie w co chcesz. Dzisiaj liczę na zwycięstwo Realu, a po sezonie chce żeby przyszedł LIDER pełną gębą jak Fabregas albo Kaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 19:02, Smooqu napisał:

Wierz sobie w co chcesz. Dzisiaj liczę na zwycięstwo Realu, a po sezonie chce żeby przyszedł
LIDER pełną gębą jak Fabregas albo Kaka.

Kaka liderem ? Chyba ataku - liderem to jest np. Terry, ktory gra bardzo dobrze, ma charyzme aby powiedziec innym zawodnikom co sadzi o ich rodzicach oraz aby mobilizowac do niemozliwego caly zespol. W Realu maja takiego Casillasa, w MU Scholesa itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować