Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Mi najbardziej żal było Robinho jak odszedł do Manchesteru City. Nie rozumiem dlaczego Real zrezygnował z tak dobrego gracza, który napędzał atak Królewskich. Jak narazie nikt nie potrafi go zastąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 13:49, SongoX napisał:

Mi najbardziej żal było Robinho jak odszedł do Manchesteru City. Nie rozumiem dlaczego
Real zrezygnował z tak dobrego gracza, który napędzał atak Królewskich. Jak narazie nikt
nie potrafi go zastąpić.


No Robson był[jest] dobry,ale cóż co się stało to się nie odstanie,ten kre**yn Celderon sprzedał go i mówił że C Ronaldo kupi-yhy,kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 13:42, temek napisał:

Do niektórych nic nie dotrze.

A co ma dotrzeć. Człowieku, przekręcasz słowa piłkarza i myślisz, ze jesteś fajny.

Dnia 03.05.2009 o 13:42, temek napisał:

Poszukaj na necie, działacze też mówili, że Ronaldo jest juz ich. W ogóle każdy prezydent
gdy obejmuje stanowisko zapewniał że sprowadzi Ronaldo.

I tu wychodzi twoja niewiedza. Ronaldo nie był przedwyborczą obietnicą Calderona. Po raz kolejny dajesz ciała.

Dnia 03.05.2009 o 13:42, temek napisał:

Te ich tytuły swiadczą raczej o słabość ligi hiszpańskiej, bo w LM dostają baty od każdego
klubu z liczących się lig.

Seria A > La Liga. xD Chłopie, naprawdę poprawiasz mi humor. Tak się nie znać, a tak pajacować. xD

Dnia 03.05.2009 o 13:42, temek napisał:

Smieszny jesteś, podaj jakiś argument.
Kiedy ostatnio kupili prawdziwą gwiazde?
Bo ostatnio to sprowadzili gościa kttóry grzał ławe w Chelsea i rezerwowego z United
- Heinze.

Już mniejsza z tym, że Chelsea swoje najlepsze lata, przeżywało z Robbenem na skrzydle. Ja upatruję winy w nieudanych transferach w prezesie i dyrektorze sportowym, nie w klubie. I to logiczne i oczywiste.

Dnia 03.05.2009 o 13:42, temek napisał:

Haha, jesteś coraz śmieszniejszy. \

Haha, twoje argumenty niszczą. Żałosne.

Dnia 03.05.2009 o 13:42, temek napisał:

Gdzie rzucają tą kasą, bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć ?

Nie dziwne, że nie możesz jak na każdym kroku wychodzi twoja niewiedza. Zobacz ile Real wydawał kasy w ostatnich latach na transfery i już nie będziesz zadawał głupich pytań.

Dnia 03.05.2009 o 13:42, temek napisał:

Żyj sobie przeszłością....
Nottingham Forest też kiedyś wymiatali i co to znaczy, że teraz należą do światowerj
czołowki...

Nie pogrążaj się. Nie porównuj mi tutaj Nottingham Forrest do Realu Madryt. Raczej poruwnaj ich do Barcelony, wszak mają tyle samo LM co Barca.

Dnia 03.05.2009 o 13:42, temek napisał:

Rozmowa z tobą raczej nie ma sensu, po prostu nie masz argumentów

Nuie, no tym mnie zabiłeś. xD
Niszczę cię w każdym sporze (a właściwie sam się niszczysz, bo na piłce się nei znasz kompletnie) a tutaj taki tekst. xD Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 13:56, NecroVisioneR napisał:

No Robson był[jest] dobry,ale cóż co się stało to się nie odstanie,ten kre**yn Celderon
sprzedał go i mówił że C Ronaldo kupi-yhy,kupił.


I jak narazie sprawa z Cristiano Ronaldo i transferem ucichła. Gwiazda tego formatu wiele wniosłaby do klubu z Madrytu. Polityka transferowa w Realu jest do bani, dobrych piłkarzy sprzedają, a nieprzydatnych kupują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 13:58, Vaako1902 napisał:

I tu wychodzi twoja niewiedza. Ronaldo nie był przedwyborczą obietnicą Calderona. Po
raz kolejny dajesz ciała.


No to pojechałeś, pełno było wypowiedziw których Calderon zapewniał, że sprowadzi Ronaldo.

Dnia 03.05.2009 o 13:58, Vaako1902 napisał:

Seria A > La Liga. xD Chłopie, naprawdę poprawiasz mi humor. Tak się nie znać, a tak
pajacować. xD


Może nie, ale Juvenstu > Real i nie pajacuj bo takie są fakty.

Dnia 03.05.2009 o 13:58, Vaako1902 napisał:

Ja upatruję winy w nieudanych transferach w prezesie i dyrektorze sportowym, nie w klubie.
I to logiczne i oczywiste.


Ależ ty jesteś głupiutki, skoro tak jak pisałeś maja tyle kasy do rzucania na prawo i lewo to czemu kupują słabego Robbena z rezerw Chelsea (ba tak wyglądał jego ostatni sezon w Angli), a nie kogoś lepszego.
Bo inny nie chciał tam przyjść. I to logiczne i oczywiste.

Dnia 03.05.2009 o 13:58, Vaako1902 napisał:

Haha, twoje argumenty niszczą. Żałosne.


Twoja typowa odpowiedź, gdy nie masz argumentów. Spoko.

Dnia 03.05.2009 o 13:58, Vaako1902 napisał:

> Żyj sobie przeszłością....
> Nottingham Forest też kiedyś wymiatali i co to znaczy, że teraz należą do światowerj

> czołowki...
Nie pogrążaj się. Nie porównuj mi tutaj Nottingham Forrest do Realu Madryt. Raczej poruwnaj
ich do Barcelony, wszak mają tyle samo LM co Barca.


poruwnaj ---> haha, jak widzę pisać też nie umiesz.
Znowu nic nie rozumiesz, dobra wytłumacz ci.
LM (bo to o niej mówisz) istnieje od roku 1992 i Real wygrał ją trzy razy, w więc raz więcej od Barcelony, United i tyle samo co Milan.

Dnia 03.05.2009 o 13:58, Vaako1902 napisał:

Niszczę cię w każdym sporze (a właściwie sam się niszczysz, bo na piłce się nei znasz
kompletnie) a tutaj taki tekst. xD Brawo.


Ahaha, oj biedaku, przeczytaj jeszcze raz swoje posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 14:21, temek napisał:

No to pojechałeś, pełno było wypowiedziw których Calderon zapewniał, że sprowadzi Ronaldo.

Po co się kłócisz jak nie masz racji? Calderon zapewniał, że sprowadzi Ronaldo, ale to nie była jego obietnica przedwyborcza, bo facet napalił się na Ronaldo jak już był prezesem. Zapewniał i nadal zapewnia, że sprowadził Ronaldo, że wszystko jest już podpisane itd. W każdym razie stwierdziłeś, że C.Ronaldo był jego obietnicą przedwyborczą, a nie był, bo Calderon obiecywał "tylko" Robbena, Fabregasa, Kake i Capello. Więc znów nie masz racji co ci znów UDOWODNIŁEM.

Dnia 03.05.2009 o 14:21, temek napisał:

Może nie, ale Juvenstu > Real i nie pajacuj bo takie są fakty.

Nie słyszałem, by faktem było, że jedna drużyna jest lepsza od drugiej w miare porównywalnego formatu (Real jest większego) Faktem jest natomiast to, że Juventus był lepszy niż Real w LM. I tylko to.

Dnia 03.05.2009 o 14:21, temek napisał:

Ależ ty jesteś głupiutki, skoro tak jak pisałeś maja tyle kasy do rzucania na prawo i
lewo to czemu kupują słabego Robbena z rezerw Chelsea (ba tak wyglądał jego ostatni sezon
w Angli), a nie kogoś lepszego.

To ty jesteś głupiutki. Już lecę z odpowiedzią. Bo Calderon do spółki z Mijatoviciem mają nieporównywalnie mniejszą charyzmę niż np. taki Perez, a do tego nie umieją załatwiać spraw i zamiast sprowadzić piłkarza robią sobie wroga z jego macierzystego klubu. Wiem, to dla ciebie za dużo. :(

Dnia 03.05.2009 o 14:21, temek napisał:

Bo inny nie chciał tam przyjść. I to logiczne i oczywiste.

Dla twojej dziecinnej logicznej logiki inaczej jak najbardziej. xD

Dnia 03.05.2009 o 14:21, temek napisał:

Twoja typowa odpowiedź, gdy nie masz argumentów. Spoko.

Ja ci przedstawiam co chwila argumenty. W każdym poście masz moją wypowiedź która udowadnia, że jesteś w błędzie. Również w tym, która mówi co było obietnicą przedwyborczą Calderona. Przegrywasz, przykro mi.

Dnia 03.05.2009 o 14:21, temek napisał:

poruwnaj ---> haha, jak widzę pisać też nie umiesz.

Też? Jak dotąd to cię zjadam, ale rozumiem, że ten śmiech jest spowodowany frustracją i bezsilnością.

Dnia 03.05.2009 o 14:21, temek napisał:

Znowu nic nie rozumiesz, dobra wytłumacz ci.

Znowu? Zamieniliśmy się rolami misiu malinowy? xD

Dnia 03.05.2009 o 14:21, temek napisał:

LM (bo to o niej mówisz) istnieje od roku 1992 i Real wygrał ją trzy razy, w więc raz
więcej od Barcelony, United i tyle samo co Milan.

A Orange ekstraklasa tylko od kilku sezonów, a to co innego niż dawna ekstraklasa. xD

Dnia 03.05.2009 o 14:21, temek napisał:

Ahaha, oj biedaku, przeczytaj jeszcze raz swoje posty.

Przeczytałem i podtrzymuje swe zdanie. Twoja bezsilność wypływa z każdej twojej wypowiedzi. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, i dodam jeszcze, że Perez będzie wspomagany przy transferach przez samego Zidane''a, który przecież będzie dyrektorem sportowym Realu Madryt. Taka persona robi na każdym piłakrzu wielkie wrażenie i pomoże napewno przy sprowadzaniu klasowych piłkarzy. Sam Zinedine rozmawiał już podobno z Cesciem, Gourcuffem i kilkoma innymi piłkarzami, więc jestem przekonany wręcz, że Perez jakiegoś prawdziwego cracka sprowadzi do Madrytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym remisie Lecha z Ruchem (1:1) sytuacja Wisły, pomimo wtopy z Piastem nie wydaje się taka zła. Jeżeli za tydzień uda nam się wygrać z Legią to wyjdziemy na pozycję lidera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś po poprzedniej kolejce mówił, że ta o niczym nie zadecyduje, bo zespoły z czuba tabeli grać miały z ogonem.
Sam się wtedy z takim osądem zgadzałem, a tu proszę: Wisła i Lech remis, Legia wymęczyła zwycięstwo dzięki swojakowi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem coraz bardziej zdziwiony i zdenerwowanym tym, co robią ostatnio piłkarze Lecha Poznań. Szczerze mówiąc, nie pamiętam kiedy ostatnio wygrali po bramce zdobytej w regulaminowym czasie gry (no i nawet takich już nie ma i jeszcze Legia przejęła ten zwyczaj). Teraz strata do lidera wzrosła do 3 punktów a mistrzostwo oddala się coraz szybciej. Ale mnie ciekawi Bełchatów, który wygrywa od 7 spotkań i jakoś nie zanosi się by miał z kimś przegrać. A strata do Legii to tylko 4 punkty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 19:49, walgierz napisał:

Ktoś po poprzedniej kolejce mówił, że ta o niczym nie zadecyduje, bo zespoły z czuba
tabeli grać miały z ogonem.
Sam się wtedy z takim osądem zgadzałem, a tu proszę: Wisła i Lech remis, Legia wymęczyła
zwycięstwo dzięki swojakowi ^^


Ja tak pisałem ^^ Niedoceniłem Piasta i Ruch. Ewentualnie przeceniłem Wisłę i Lecha, na jedno wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 20:18, miquel93 napisał:

Jestem coraz bardziej zdziwiony i zdenerwowanym tym, co robią ostatnio piłkarze Lecha
Poznań. Szczerze mówiąc, nie pamiętam kiedy ostatnio wygrali po bramce zdobytej w regulaminowym
czasie gry (no i nawet takich już nie ma i jeszcze Legia przejęła ten zwyczaj). Teraz
strata do lidera wzrosła do 3 punktów a mistrzostwo oddala się coraz szybciej. Ale mnie
ciekawi Bełchatów, który wygrywa od 7 spotkań i jakoś nie zanosi się by miał z kimś przegrać.
A strata do Legii to tylko 4 punkty...



Zgadzam się. Mistrzostwo jest coraz bardziej oddalone od Lecha - przynajmniej dla mnie choć jestem z Poznania to uważam że Lech się chyba wypalił i świadczą o tym ostatnie mecze te remisy to raczej porażki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 07:47, ghos-t napisał:

Zgadzam się. Mistrzostwo jest coraz bardziej oddalone od Lecha - przynajmniej dla mnie
choć jestem z Poznania to uważam że Lech się chyba wypalił i świadczą o tym ostatnie
mecze te remisy to raczej porażki


Jak zawodnicy Smudy mówią/bronią się w wywiadach tym, że sił nie mają to już jest katastrofa :( Jest szansa jeszcze za tydzień Wisła wygra z Legią, myślę ze akurat wiślacy jeszcze pkt mogą stracić później, ale Legie jeśli nie Wisła to już chyba nikt nie zatrzyma. Założę się, że jeszcze sprzedadzą Chinyame i Rogera latem, czym w konsekwencji nie zakwalifikują sie do LM, a nawet z nimi spodziewam się odpadnięcia warszawiaków w el.

Lech może końcówkę ma fatalną, choć nie przegrał od miliarda spotkań ;p (17 chyba), ale z przeciągu całego sezonu jest najlepszą polską drużyną, która z pewnoscią wzmocniła by sie na el. LM i awansowała, co do wisły i legia tej pewności nie mam, tym bardziej jak słyszę wypowiedzi władz tych klubów ze jak ktoś do nas przyjdzie to jak już zawodnik z kartą w ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 10:01, Paoro napisał:

ale z przeciągu całego sezonu jest najlepszą polską drużyną,

Jeżeli patrząc tylko na ligę to najlepsza jest Legia.

Dnia 04.05.2009 o 10:01, Paoro napisał:

która z pewnoscią wzmocniła by sie na el. LM i awansowała

Z tym wzmacnianiem to różnie może być, raczej wydaje mi się, że więcej będzie zawodników, którzy dostaną korzystne oferty z zagranicy i będą chcieli odejść, niż tych którzy przybędą do Lecha. Tak zazwyczaj jest po tym, gdy drużyna z ligi takiej jak polska odniesie sukces w pucharach. A jeżeli chodzi do awans, to pisanie że Lech z pewnością wejdzie do LM jest mocno ryzykowne. Może i dzięki zmianie systemu eliminacji mistrz Polski będzie mógł trafić na słabsze zespoły, niż to miało miejsce w latach ubiegłych, ale to nie oznacza, że będzie to drużyna, którą bez problemów się ogra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2009 o 13:10, Vaako1902 napisał:

Ojej, jakie frustru. Współczuję. [*]


No i derby pokazały co potrafią takich błędów dawno nie widziałem w obronie lecz podkreślam lecz Real zagrał i tak według mnie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kibicuję Lechowi z całego serca, ale niestety muszę to powiedzieć - Wisła w tej chwili bardziej zasługuje na tytuł. Biała Gwiazda gra dobrze i równo (chociaż remis w Gliwicach :P), Lech niestety stracił impet i szanse na mistrza zmalały. Według mnie Legia nie powinna mieć mistrza, bo gra totalną padakę, szkoda, że Lech też. Obiektywnie patrząc, to na dzień dzisiejszy tylko Wisła ma szanse przejść troszkę dalej w Europie, ale będę kibicował Lechowi i wierzył, że zdobędą mistrza i zagrają przynajmniej w PUEFA (czy tam European League :P) tak jak w tym sezonie :) Szkoda tylko, że mistrza mogą nam wziąć sędziowie (przynajmniej jeden karny z Ruchem) i beznadziejny ostatnio Kotorowski. No ale jak się nie wykorzystuje sytuacji (jakich Kolejorz ma co mecz tysiące) to nie można mówić o zwycięstwach. Mogłaby Wisła wygrać z Legią, ale wtedy możemy Białej Gwiazdy nie dogonić. Oczywiście jak nareszcie przyjdą zwycięstwa =_=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno mówić, komu kibicować skoro ŻADNA polska drużyna nie zachwyca grą. Oby wygrał ten, kto w końcu w następnym sezonie załapie się do tej nieszczęsnej Ligi Mistrzów. Oby tylko któraś z polskich drużyn się załapała. Będzie to duży krok naprzód. Zacznijmy w końcu zbierać punkty UEFA, bo jak to, żeby w 40 milionowym kraju nie było ludzi, którzy nie potrafiliby ruszyć czterech liter i czegoś w końcu osiągnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 16:17, ibisz napisał:

Według mnie Legia nie powinna
mieć mistrza, bo gra totalną padakę


Ale to Legia przewodzi w tabeli. Według ciebie Legia gra padakę, ale wygrywa. I to jest to. Nie jest wyczynem wygrać, jak wszystko idzie doskonale, cały zespół w najwyższej formie. Sztuką jest wygrać, jak nie idzie. Wisłą tylko zremisowała w Gliwicach i jeszcze musieli gonić wynik. Legia w tych samych Gliwicach wygrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować