Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2009 o 20:23, AssaxoN napisał:

Wyczytałem właśnie na wp.pl, że Villa prawdopodobnie będzie grać w ManU za 35 mln Euro.
Tu jest link do tego :
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Villa-do-Man-Utd-za-35-milionow,wid,11724387,wiadomosc.html


Villa już 10 razy był w Manchesterze, 20 razy w Chelsea i 50 razy w Barcelonie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz znów się przeniesie, ale patrząc na jego wyniki w grze to bardzo dobry piłkarz i się dziwie, że dają mniej za niego niż za C.Ronaldo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Villa i Silva nie odejdą z Valencii do póki klub ma kasę na ich kontrakty ;/
Ale ponieważ znajdują się w kryzysie finansowym to ewentualny brak tej drużyny w LM w przyszłym sezonie ,będzie oznaczać wymuszenie ich odejścia aby klub miał z czego istnieć ;/

Tymczasem martwią mnie doniesienia z obozu Milanu na temat Gattuso i jego ewentualnym odejściu do Premiership (Chelsea) ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 23:41, MisticGohan_MODED napisał:

Villa i Silva nie odejdą z Valencii do póki klub ma kasę na ich kontrakty ;/
Ale ponieważ znajdują się w kryzysie finansowym to ewentualny brak tej drużyny w LM w
przyszłym sezonie ,będzie oznaczać wymuszenie ich odejścia aby klub miał z czego istnieć
;/

35 mln euro piechotą nie chodzą więc ja bym jednego piłkarza sprzedał i skończył z kryzysem.

Dnia 26.11.2009 o 23:41, MisticGohan_MODED napisał:

Tymczasem martwią mnie doniesienia z obozu Milanu na temat Gattuso i jego ewentualnym
odejściu do Premiership (Chelsea) ;/

Ja nic nie słyszałem, ale może to nie wypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 07:34, AssaxoN napisał:

35 mln euro piechotą nie chodzą więc ja bym jednego piłkarza sprzedał i skończył z kryzysem.

długi klubu wynoszą ponad 600 mln ,więc aby to ewentualna kasa za Davida to kropla w morzu potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leszek wygrywa z drużyną prowadzoną przez Franza skromnie 1:0. Ważne ze wjechaliśmy na właściwe tory ;) Buric takiego bramkarza w Lechu szukano od lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 23:12, Paoro napisał:

Leszek wygrywa z drużyną prowadzoną przez Franza skromnie 1:0. Ważne ze wjechaliśmy na
właściwe tory ;) Buric takiego bramkarza w Lechu szukano od lat :)


Dobry nastrój po meczu może jednak zmącić czerwona kartka Peszki, jeśli oglądałeś mecze Lech - Ruch i dzisiejszy Zagłębie - Lech to chyba widziałeś ile on wnosi do siły ofensywnej drużyny Lecha, i jego absencja może znacząco wpłynąć na grę drużyny w najbliższych meczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO należała mu się, akurat miałem okazję oglądać mecz z trybun. Tylko mam dziwne wrażenie, że sędzia popełnił kilka błędów na korzyść Lecha, ale dowiem się, jak obejrzę cały mecz w telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakbym był już tyle w klubie to bym już się przywiązał i skończył tam kariere. A jak pójdzie do Chelsea to będzie siedzieć na łwace pewnie, bo kogo by dali na ławke za niego?

Ostatnio czytałem, że Messi gadał, że Fabregas marnuje się w Arsenalu i żeby wrócił do Bracy. (Jakoś tak czytałem na stronie kanonierów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 23:26, Wszystkozajete napisał:

> Leszek wygrywa z drużyną prowadzoną przez Franza skromnie 1:0. Ważne ze wjechaliśmy
na
> właściwe tory ;) Buric takiego bramkarza w Lechu szukano od lat :)

Dobry nastrój po meczu może jednak zmącić czerwona kartka Peszki, jeśli oglądałeś mecze
Lech - Ruch i dzisiejszy Zagłębie - Lech to chyba widziałeś ile on wnosi do siły ofensywnej
drużyny Lecha, i jego absencja może znacząco wpłynąć na grę drużyny w najbliższych meczach.


Fakt, ale za tydzień gramy z Piastem i myśle ze i bez Peszki Kolejorz wygra. Przypomina mi się sytuacja z meczów z Club Brugge, kiedy Peszko strzelił gola zdjął koszulke w szale radości dostał żółtą kartke i potem nie mógł zagrać w rewanżu, myśle ze gdyby on grał Lech do fazy grupowej by awansował :p Chłopak łapie głupie kartki, ale Zieliński nic z tym nie robi, Smuda pamietam prowadził z zawonikami rozmowy, nawet teraz powtarza ze Peszko nadaje się do kadry tylko musi przestać łapać głupie kartki. Nom Lech prawdopodobnie awansuje na 4 miejsce w lidze, bo grają ze sobą Legia z GKS. Wisła jest w kryzysie ale z Odrą raczej pkt nie straci, Ruch pewnie też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smolarkowi wydaje się, że jest wielką gwiazdą, a prawda jest taka że to przeciętny zawodnik wypromowany przez media. Swoją wartośc pokazał w Hiszpanii i Boltonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj media podały prawdopodobnie oficjalną wiadomość, że Sergio Aguero zgodził się na warunki Chelsea i w zimowe okienko przyjdzie do Chelsea :D a jego zarobki.....250 tysięcy euro tygodniowo O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 23:41, MisticGohan_MODED napisał:

Tymczasem martwią mnie doniesienia z obozu Milanu na temat Gattuso i jego ewentualnym
odejściu do Premiership (Chelsea) ;/


Tudzież do Bayernu, rok temu była taka opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 11:50, juhyter napisał:

A wczoraj media podały prawdopodobnie oficjalną wiadomość, że Sergio Aguero zgodził się
na warunki Chelsea i w zimowe okienko przyjdzie do Chelsea :D a jego zarobki.....250
tysięcy euro tygodniowo O.o


Radzę do wszystkich plotek na temat transferów podchodzić z dużym dystansem. Tak naprawdę póki nie ma oficjalnych komunikatów klubów to nic nie jest pewne. Zabawne, bo przeczytałem Twój post tuż po lekturze podanej niżej informacji ;)

http://www.sport.pl/pilka/1,65082,7307819,Primera_Division__Sergio_Aguero__Zostaje_w_Atletico.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 11:54, Helting napisał:

Tudzież do Bayernu, rok temu była taka opcja.

Hmmm... Gattuso raczej bardziej ciągnie do Premiership ,bo jak sam twierdzi że jeżeli już ma odejść z Milanu to tylko do jakiegoś top angielskiego klubu i tam zakończyć karierę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować