Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

no tak ja zawsze jak obstawiałem ligę francuska i ligę włoska to najczęściej wygrywałem
mało kiedy większość meczy obstawić było w lidze angielskiej , niemieckiej i hiszpańskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 23:09, BoloMaster napisał:

nareszcie Liverpool wygrywa:)
gra nadal wygląda kiepsko, ale przynajmniej są 3 pkt zdobyte na trudnym terenie.


Co nie zmienia faktu że Beniez raczej poleci,ale kto ich tam wie ale wg. mnie czas Beniteze na Anfield Road minął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 01:27, NecroVisioneR napisał:

Co nie zmienia faktu że Beniez raczej poleci,ale kto ich tam wie ale wg. mnie czas Beniteze
na Anfield Road minął...


Zapominasz chyba, że szefostwo Liverpoolu to skąpce, i pewnie wykalkulowali że za duże by trzeba zapłacić odszkodowanie...:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 02:33, Nephren-Ka napisał:

Zapominasz chyba, że szefostwo Liverpoolu to skąpce, i pewnie wykalkulowali że za duże
by trzeba zapłacić odszkodowanie...:>

No to przecież Skorżę zatrudnią za minimalną stawkę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie efektowne zwycięstwo ManU :D Pięć goli i czyste konto Kuszczaka, całkiem nieźle. Już tylko 2 pkt straty do wciąż remisującej Chelsea. Co wczoraj Valencia czarował to był szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z kim grał Man Utd., bo nawet nie wiem :D.
------------
A Arsenal znowu wygrał z Portsmouth FC 4:1 :D. I jeden mecz zaległy do reszty (Chelsea i Man Utd.) I wygra mecz zaległy to będzie na 2 miejscu w tabeli przed Man Utd. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ManU grał z Wigan Athletic. Nie najwyższa półka, 16 miejsce, no ale Portsmouth z którym grał Arsenal zajmuje ostanie miejsce ^^ Co nie zmienia faktu że Arsenal ostatnio jest w dobrej formie, pewnie wygrywa kolejne mecze i co najważniejsze nie potyka się z zespołami z końca tabeli (jak Liverpool :D przecież Liv ostatnio dostał od P''mouth i to 0-2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie śmieszą obrońcy Wigan, którzy grali 3 sezony z Valencią, i dali się nabierać na jego słynny zwód znany w całej Anglii (zejście do środka i odbicie w prawo). No cóż gdyby nie pech Roo, mogłoby być i 7-0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się jeszcze jakby Chelsea potykała się z drużynami przynajmniej ze środka tabeli :D. Następny mecz Chelsea gra z Hull i chyba nie przegra z taką drużyną :D. Man Utd. gra z Birmingham ciekawe kto wygra xD.
Arsenal przed sobą ma 2 łatwe mecze z West Ham i Boltonem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a czy Chelsea się nie potyka ? W ostatnich 6 meczach - 2 winy, 3 remisy i porażka. To chyba sporo, nie ? Kwestia tego że ci "goniący" też sporo tracili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zastanawiam co sobie myślą prezesi klubów takich jak Piast Gliwice czy Ruch Chorzów żądając takich astronomicznych kwot za swoje "gwiazdeczki". 2 mln za Sobiecha i Sodloka HAHAHAHAHA 4mln za Glika? Wystarczy zagrać jedną dobrą runde, mieć przy nazwisku 1A w reprezentacji i już cena idzie kilkukrotnie w góre. Prezesi myślą, że jak nie sprzedadzą np: Wiśle to zgłosi sie klub z zagranicy. Nie zgłosi sie.... gwarantuje. Glik, Sobiech, Sodlok grając w Ruchu, Piastcie, na pastwiskach zatrzymają sie w rozwoju, znikną i wtedy to prezesi będą błagać o kupno za 100 tysięcy euro(przykład Zahorski). Tylko w Wiśle, Lechu, Legii, no i może GKS mają szanse na dalszy rozwój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 03:55, MisticGohan_MODED napisał:

No to przecież Skorżę zatrudnią za minimalną stawkę :]


Ale odszkodowania dla Beniteza żal...:P
A tak poważnie myśląc, to raczej nie liczę że za mojego życia w jakimś klubie z czołówki światowej pojawi się polski menadżer. Nawet dawniej tym najlepszym(i naprawdę dobrym) się nie udało, to dzisiejsi fachowcy nie mają szans żadnych.

@shinoda - bo taka jest idiotyczna polityka w naszej piłce. Piłkarze zarabiają za dobrze i zachowują się jak królowie, niestety tylko na własnym podwórku. Za transfery też żąda się nie wiadomo jak wielkiej kasy. Prostym przykładem jest Syarhey Kryvets - kupiony za 300 tysięcy Euro przez Lecha. Zawodnik pewnie stanie się jednym z najlepszych w naszej lidze, świetnie grał na Białorusi i w Lidze Europejskiej. Hipotetycznie(bo raczej nie mamy w lidze polskiego piłkarza równie klasowego) transfer Polaka kosztowałby 100% więcej...:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 14:18, Nephren-Ka napisał:

> No to przecież Skorżę zatrudnią za minimalną stawkę :]

>Prostym przykładem jest Syarhey Kryvets -

Dnia 31.12.2009 o 14:18, Nephren-Ka napisał:

kupiony za 300 tysięcy Euro przez Lecha. Zawodnik pewnie stanie się jednym z najlepszych
w naszej lidze, świetnie grał na Białorusi i w Lidze Europejskiej. Hipotetycznie(bo raczej
nie mamy w lidze polskiego piłkarza równie klasowego) transfer Polaka kosztowałby 100%
więcej...:>


Nieoficjalnie mówi sie, że Kryvets kosztował 800 000 euro, czyli prawie tyle samo co Glik....

A co do Lecha zastanawiam się, czy to jest ten transfer od którego oko zbieleje, czy prezes Lecha ma jeszcze jednego/dwa asy w rękawie. Bo miały być trzy transfery. Obrońcy, pomocnika i napastnika. Na razie mamy jeden;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na zwolnienie Rafy w tym sezonie nie ma co liczyć, wyniki na razie są słabe ale ostatnie mecze dają nadzieję na lepszy rok 2010. Liczę , na zmianę w zarządzie bo Amerykanie nie zamierzają inwestować kasy w klub-a bez wzmocnień nie ma szans na walkę o tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 14:38, shinoda napisał:

Nieoficjalnie mówi sie, że Kryvets kosztował 800 000 euro, czyli prawie tyle samo co
Glik....


Załóżmy, że to jest prawda... I nadal wychodzi mi, że Kryvets jest wart takiej ceny, a Glik raczej nie...:>

Dnia 31.12.2009 o 14:38, shinoda napisał:

A co do Lecha zastanawiam się, czy to jest ten transfer od którego oko zbieleje, czy
prezes Lecha ma jeszcze jednego/dwa asy w rękawie. Bo miały być trzy transfery. Obrońcy,
pomocnika i napastnika. Na razie mamy jeden;]


Bez przesady, oko zbielałoby od jakiejś ekstra gwiazdy z zachodu...:P Ale fakt jest taki, że Lech się zbroić zaczyna. Białorusin ma zająć rolę, którą przed odejściem odgrywał Murawski i myślę, że wykona ją nie gorzej. Gdyby tak do formy doszedł Štilić, jeszcze lepszą dyspozycje uzyskał Lewandowski(a stać go na to), a klub znalazł by mu w ataku partnera nie gorszego niż Rengifo to Kolejorz może wszystkim na wiosnę odjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 14:46, BoloMaster napisał:

na zwolnienie Rafy w tym sezonie nie ma co liczyć, wyniki na razie są słabe ale ostatnie
mecze dają nadzieję na lepszy rok 2010. Liczę , na zmianę w zarządzie bo Amerykanie nie
zamierzają inwestować kasy w klub-a bez wzmocnień nie ma szans na walkę o tytuł.


Ale odpadnięcie z LM nie przybliza Rafy do pozostania.wg. mnie odejdzie po sezonie,ale mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować