Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

>> Bez przesady, oko zbielałoby od jakiejś ekstra gwiazdy z zachodu...:P Ale fakt jest taki,

Dnia 31.12.2009 o 14:47, Nephren-Ka napisał:

że Lech się zbroić zaczyna. Białorusin ma zająć rolę, którą przed odejściem odgrywał
Murawski i myślę, że wykona ją nie gorzej.


Białorusin ma zająć miejsce Stilicia, który ma pozwolenia na odejście za 1,5-2 mln.

Gdyby tak Zieliński wrócił do ustawienia 4-3-2-1 z Stiliciem oraz Kryvets jako OP, Lewandowski sam w ataku oraz znalazł "dobrego" środkowego pomocnika, a nie zawodnika pokroju Zapatoki to będzie miał najsilniejszy skład z całej ligi. Lechowi brakuje lidera jakami są w Legii(Iwański), Wiśle(Sobolewski). Jeszcze tylko skrzydłowy za Wilka(uważam go za słabego zawodnika), oraz partner/zmiennik dla Lewandowskiego.

>>Gdyby tak do formy doszedł Štilić, jeszcze

Dnia 31.12.2009 o 14:47, Nephren-Ka napisał:

lepszą dyspozycje uzyskał Lewandowski(a stać go na to), a klub znalazł by mu w ataku
partnera nie gorszego niż Rengifo to Kolejorz może wszystkim na wiosnę odjechać.


Tylko to musi być b.dobry zawodnik, żeby był w stanie zastąpić za pół roku Lewandowskiego, która już raczej na pewno opuści Lecha.

Nie rozumiem sposoby myślenia właścicieli polskich klubów. Awans do fazy grupowej to kilka mln euro. A oni sępią miliona na transfery:/(dot: Legii i Wisły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 15:09, shinoda napisał:

Nie rozumiem sposoby myślenia właścicieli polskich klubów. Awans do fazy grupowej to
kilka mln euro. A oni sępią miliona na transfery:/(dot: Legii i Wisły)


Bo te transfery nie dają gwarancji awansu do fazy grupowej. Cupiał ma już chyba od dawna dość, a ITI to cóż, mają swoją politykę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i pierwszy w Nowym Roku mecz Barcelona zremisowała 1-1. Początek dobry, już w 7 minucie Pedro dał prowadzenie, w pierwszej połowie Barca panowała na boisku. Po przerwie (swoją drogą cos długo w szatni siedzieli, Villareal musiał na nich czekać :P) Barca zaczęła grać ospale no i już w 51 Villareal wyrównał. Dalej już mecz był jak dla mnie trochę monotonny, nic ciekawego się nie działo.
Jutro Real gra z Osasuną, jak wygra to zrówna się z Barcą punktami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nadeszła szansa na nadrobienie punktów przez Real. Jeśli jutro pójdzie po myśli Królewskich i do końca sezonu będą grali równo i dobrze to może się to nieźle zakończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 22:20, koLLLL napisał:

Jutro Real gra z Osasuną, jak wygra to zrówna się z Barcą punktami ^^

A powiem Ci lepszy numer, jak Real wygra, to zostanie liderem! :)
Bo w sytuacji, jak nie było rozegranego dwumeczu to liczy się bilans bramek i tu Real w przypadku zwycięstw dowolnego będzie prowadził. Szkoda, że nie zagra Kaka, może i ostatnio van der Vaart rozgrywa lepiej, ale jednak Kaka to Kaka i czasem zapoda takie zagranie, że tylko cichutkie westchnienie wydobywa się z piersi. No ale Rafael godnie go zastępuje, Ronaldo pokręci przeciwnikami i powinno być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 15:09, shinoda napisał:

Białorusin ma zająć miejsce Stilicia, który ma pozwolenia na odejście za 1,5-2 mln.


Teoretycznie tak, ale Zielińskiemu marzy się pozostanie Stilicia, który pozostałby OP, a nowy nabytek Lecha miałby pełnić rolę pomocnika od wszystkiego, czyli taką jak swego czasu Murawski, bo ponąc w defensywie Kriwiec od Stilicia lepszy. Takiego zawodnika brakowało w Kolejorzu od odejściu Murasia. Jak odejdzie Stilic znów bedzie luka niestety :/

Dnia 31.12.2009 o 15:09, shinoda napisał:

Gdyby tak Zieliński wrócił do ustawienia 4-3-2-1 z Stiliciem oraz Kryvets jako OP, Lewandowski
sam w ataku oraz znalazł "dobrego" środkowego pomocnika, a nie zawodnika pokroju Zapatoki
to będzie miał najsilniejszy skład z całej ligi.


Tak jak wyżej napisałem teoretycznie Kriwiec to OP ale Zieliński ma wystarczająco ofensywnych graczy w ostawieniu 4-3-2-1 ofensywnymi mogliby być Stilić i Peszko, napad wiadomo Lewy, a trójkę typowych środkowych mogli by tworzyć Injać, Bandrowski i Kriwiec, z tym ostatnim jako liderem drużyny.

Co do Zapatoki to poczekał bym z oceną, chłopak nie był w pełni przygotowany do sezonu stracił ten okres przez kontuzję, ma jeszcze runde na pokazanie swoich umiejętności.

Dnia 31.12.2009 o 15:09, shinoda napisał:

Lechowi brakuje lidera jakami są w Legii(Iwański), Wiśle(Sobolewski). Jeszcze tylko skrzydłowy za Wilka(uważam go za słabego zawodnika), oraz partner/zmiennik dla Lewandowskiego.


Muraś takim liderem był ale to głównie na boisku, bo poza nim ponąć jako kapitan sobie nie radził, nie potrafił utrzymać dobrej atmosfery w szatni, tak to wynika z wypowiedzi Piotrka Reissa, który moze się przechwala, a może faktycznie tak było, ze to przez to ze wywalili go z drużyny to Lech w końcowym rozrachunku nie zdobył majstra..

Dnia 31.12.2009 o 15:09, shinoda napisał:

Tylko to musi być b.dobry zawodnik, żeby był w stanie zastąpić za pół roku Lewandowskiego,
która już raczej na pewno opuści Lecha.


Najgorsze jest to że Lewy ma 21 lat, a teraz kupić młodego zawodnika z choć zbliżonymi umiejętnosciami będzie strasznie cięzko :( ale nic trza kogoś kupić nawet starucha xD nom może bez przesady styknie ten 27 letni Rodionow, bo jak Lewy odniesie kontuzje będzie bardzo źle :(

Dnia 31.12.2009 o 15:09, shinoda napisał:

Nie rozumiem sposoby myślenia właścicieli polskich klubów. Awans do fazy grupowej to
kilka mln euro. A oni sępią miliona na transfery:/(dot: Legii i Wisły)


Pieniądze nie są gwarantem sukcesu, 120 mln przetrawione przez Wisłę i zero sukcesów w postaci awansu do LM przez ponad 10 lat.. kolejny przykład Górnik Zabrze.. szastał pieniędzmi a teraz środek tabeli... 1 ligi xD to jest też odpowiedz na to co pisałeś wcześniej ze 800 tys euro na Kriwieca a dlaczego nie 800 tys euro na Glika.. Kriwiec a Glik to nie ten sam rozmiar kapelusza. Z takimi cenami jak chcą za Sadloka, Sobiecha, Jodłowca, czy Glika to niech na drzewo spadają :P w Lechu już się przejechali lekko, kupili za prawie milion zł Chrapka i co, chłopak zawodzi, choć fakt faktem ostatnio nie grał z powodu kontuzji. Za milion Znicz chciał sprzedać Chałasa, a teraz chłopak ledwo 3 gole strzelił w 1 lidze. Można wydawać kasę ale z głową i to mi się w Lechu podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Pieniądze nie są gwarantem sukcesu, 120 mln przetrawione przez Wisłę i zero sukcesów

Dnia 02.01.2010 o 22:30, Paoro napisał:

w postaci awansu do LM przez ponad 10 lat.. k

Ciupał nie do końca wyrzucił kasę w błoto. Przecież w sezonie od lat 2000, kiedy Wisła wykupywała wszystkich wyróżniających sie piłkarzy ligowych(Sobolewski, Żurawski, Kosowski) zatrudnili świetnego trenera i po 2 latach sukces oraz jakiś progres był. Wspaniały występ w pucharze UEFA, walka z Panathinikos Ateny. Od kilku lat Cupiał nie inwestuje w drużyne, a jak sie zdecyduje to Wisła wydaje 700 000 euro na Jirsaka....

>>Kolejny przykład Górnik Zabrze.. szastał

Dnia 02.01.2010 o 22:30, Paoro napisał:

pieniędzmi a teraz środek tabeli... 1 ligi xD


A to jest wina Kasperczaka, który sprowadził takich grajków. Chociaż nie wyglądało to tak źle. Kasperczak chwalił się, że gdyby brać pod uwagę, tylko runde wiosenną, Górnik skończyłby sezon na 4, albo 6 miejscu. A teraz w I lidze Górnik na transfery wydaje prawie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale taki lider to nie lider :D:D:D Ja bym chciał, żeby taka walka o mistrza była już do końca, żeby ostatnie mecze dopiero decydowały :) No oczywiście chciałbym żeby to na końcu Barca była górą, ale to już czas pokaże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak was, ale mnie w tym sezonie bawi strasznie jeden klub - Liverpool FC. Raz, ze nienawidzę ich z racji mojej miłości do ManUtd, ale to, co robią w tym sezonie, to już poprostu jest komedia. Chcieli mistrza, LM, a są w środku ( no prawie, 7 miejsce? xD ) tabeli, ledwo zdobywają pkt, a LM przegrali z kretesem. Haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 02:31, Pernia napisał:

Nie wiem jak was, ale mnie w tym sezonie bawi strasznie jeden klub - Liverpool FC. Raz,
ze nienawidzę ich z racji mojej miłości do ManUtd, ale to, co robią w tym sezonie, to
już poprostu jest komedia. Chcieli mistrza, LM, a są w środku ( no prawie, 7 miejsce?
xD ) tabeli, ledwo zdobywają pkt, a LM przegrali z kretesem. Haha.

Też się zastanawiałem dlaczego się tak rozsypali, przecież zawodników mają
światowego formatu. Ja jestem tylko ciekawy czy w zimowym okienku transferowym
pozbędą się którejś ze swoich gwiazd, bo pewnie długi też już narosły nie małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ManU podobno chce sięgnąć po Benzeme, Real kupił go za 35 mln euro a teraz sprzeda za 20 mln funtów. Biorąc pod uwage ze 35 mln euro to gdzies 31 mln funtów to Real do tyłu bedzie 11 mln funtów, ale co tam Real może..

Fernando Torres podobno stanie się niebawem droższym zawodnikiem niż CR9. Taki snajper by się w Realu przydał ale Fernando pewnie by się na taki krok nie zgodził bo gral przecież w Atletico. Szykuje się wyprzedaż w Liverpoolu, niestety :( co prawda mówi się juz o niej od dawna, ale czarny scenariusz moze się sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 12:01, Paoro napisał:

ManU podobno chce sięgnąć po Benzeme, Real kupił go za 35 mln euro a teraz sprzeda za
20 mln funtów. Biorąc pod uwage ze 35 mln euro to gdzies 31 mln funtów to Real do tyłu
bedzie 11 mln funtów, ale co tam Real może..


Mam jednak nadzieję, że Real tak nie postąpi i Benzema pozostanie na Santiago.

Dnia 03.01.2010 o 12:01, Paoro napisał:

Fernando Torres podobno stanie się niebawem droższym zawodnikiem niż CR9. Taki snajper
by się w Realu przydał ale Fernando pewnie by się na taki krok nie zgodził bo gral przecież
w Atletico. Szykuje się wyprzedaż w Liverpoolu, niestety :( co prawda mówi się juz o
niej od dawna, ale czarny scenariusz moze się sprawdzić.


Liverpool w tym sezonie się pogrążył, słabe wyniki w Premiership i w Lidze Mistrzów. Ja natomiast słyszałem, że szejkowie z Manchesteru City chcą ściągnąć właśnie Fernando Torresa. Oddali do dyspozycji nowemu trenerowi Robertowi Manciniemu ogromną sumę milionów euro. Man City chce także pozyskać Ribery''ego. Jestem ciekaw kiedy te miliony zaczną dawać zwycięstwa z największymi klubami w Anglii, choć i tak nie idzie im tak najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 12:09, SongoX napisał:

Jestem ciekaw kiedy te miliony zaczną
dawać zwycięstwa z największymi klubami w Anglii, choć i tak nie idzie im tak najgorzej.

City pokonało w lidze m.in Arsenal i Chelsea, gdyby nie seria remisów (chyba 8) byliby w ścisłej czołówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 12:16, BoloMaster napisał:

City pokonało w lidze m.in Arsenal i Chelsea, gdyby nie seria remisów (chyba 8) byliby
w ścisłej czołówce


Ja właśnie pamiętam to zwycięstwo z Arsenalem. Obecnie Man City zajmuję 5 miejsce i do 3 miejsca Arsenalu brakuje im 6 pkt, które przy co najmniej dwóch wpadkach Kanonierów mogą nadrobić. Jednak właśnie nie mogą tracić pkt poprzez remisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 13:10, NecroVisioneR napisał:

Sam Benzema powiedział że nie interesuje go gra w Premiership...więc?:)


Snejdera też nie interesowała gra gdzie indziej niż w Realu, a jednak gra w Interze, ja na miejscu Benzemy też bym tak mówił :) van der Vaartowi się jakoś upiekło póki co tylko. Zobaczymy też bym chciał by zostal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, niech Benzema się trzyma od United jak najdalej :] Jak na razie zupełnie nie pokazuje tego wielkiego talentu, który podobno w nim drzemie, więc po co taki zawodnik w Manchesterze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 13:16, gloody napisał:

Bardzo dobrze, niech Benzema się trzyma od United jak najdalej :] Jak na razie zupełnie
nie pokazuje tego wielkiego talentu, który podobno w nim drzemie, więc po co taki zawodnik
w Manchesterze?


Eeee tam,skoro Manchester kupił Owena w takim wielku i w takiej forimie to Benzeme by witali z otwartymi rękoma:)Ponadto sam SAF go chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować