Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Rengifo w Omoni Nikozja, będzie grał tam m.in. z Maćkiem Zurawskim. Co mnie ciekawi to tylko to ile leszek na tym zarobił, mam nadzieje ze chociaż 200 tys. euro plus kolejne 100 tys ze nie musiał płacić za pół roku kontraktu. Dobrze się stało, bo raz ta cała sytuacja z grą Hernana w ME dla Lecha też nie była komfortowa. A takie 300 tys. euro to sporo kasy biorąc pod uwagę ze Lech mógł stracić na tym wszystkim jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 19:19, shinoda napisał:

> Ja mam nadzieję, że dla Realu Madryt uda się sprowadzić Pato. Chociaż wolałbym Rooneya,

> ale Ferguson nie puści go za Chiny.:P

Po co Pato, albo Rooney skoro w Realu są Higuian, Raul, Benzema i nadal Van Nisterooy.
Do tego w ataku może grać jeszcze C.Ronaldo. Kolego obudź sie, to nie FIFA, albo Pro
Evolution Soccer, że opłaca sie mieć po 5 klasowych napastników...

Raul i Van Nisterooy są bez formy. Benzema gra słabo, choć ostatnio ma zwyżkę formy. C. Ronaldo bardziej przyda się na skrzydle. Ja w Pro Evolution Soccer i Fifie miałem 3 napastników.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 19:10, Psych0 napisał:

> Ja mam nadzieję, że dla Realu Madryt uda się sprowadzić Pato. Chociaż wolałbym Rooneya,

> ale Ferguson nie puści go za Chiny.:P
W wieku 20 lat chcesz chłopakowi życzyc zniszczonej kariery?

Ja mu nie życzę zniszczonej kariery. Dlaczego miałbym mu jej życzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kur.. Real nie wykorzystał szansy, aby zdobyć prowadzenie w tabeli. No cóż mówi się trudno, choć to była najlepsza okazja na to, mam nadzieję, że jeszcze jakaś będzie. HALA MADRID!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 15:14, Black-Hawk napisał:

Ja mu nie życzę zniszczonej kariery. Dlaczego miałbym mu jej życzyć?

Bo na tym polegało by jego przejscie do RM. Tam za chwile bedzie po 5ciu na jedną pozycje, bo polityka Pereza jest niesamowicie inteligentna....
Niech lepiej zostanie w Milanie i się ogrywa, bo przynajmniej gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 16:04, SongoX napisał:

Kur.. Real nie wykorzystał szansy, aby zdobyć prowadzenie w tabeli. No cóż mówi się trudno,
choć to była najlepsza okazja na to, mam nadzieję, że jeszcze jakaś będzie. HALA MADRID!


Real ma szansę przegonić Barcelonę tylko wtedy, gdy ta dostanie zadyszki, bo w bezpośrednim starciu raczej nikłe szanse, chociaż kibice Królewskich ciągle wierzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 21:19, capral napisał:

Real ma szansę przegonić Barcelonę tylko wtedy, gdy ta dostanie zadyszki, bo w bezpośrednim
starciu raczej nikłe szanse, chociaż kibice Królewskich ciągle wierzą...


Nikłe szanse? Nie sądzę. Jeśli Real zagrałby w swoim stylu, tak jak jeden mecz temu z Realem Saragossą, to na pewno mogliby pokonać Katalończyków.

http://www.igol.pl/article,17414.html A tu bardzo ciekawe posunięcie ze strony AC Milanu. Ciekawe czy holender znowu będzie musiał zmienić barwy.

http://www.igol.pl/article,17413.html Tu także ciekawa oferta ze strony Włochów. Z tego może coś być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 21:38, SongoX napisał:

Nikłe szanse? Nie sądzę. Jeśli Real zagrałby w swoim stylu, tak jak jeden mecz temu z
Realem Saragossą, to na pewno mogliby pokonać Katalończyków.


Chyba nie sądzisz, że Barca pozwoliła bym im grać tak jak zrobiła to Saragossa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 21:42, Bambusek napisał:

Chyba nie sądzisz, że Barca pozwoliła bym im grać tak jak zrobiła to Saragossa?


Oczywiście, że nie. Saragossa zdołała zaledwie oddać dwa strzały w światło bramki Realu. Ale jeśli CR9, Benzema i co najważniejsze Kaka będą w wysokiej formie i dobrze będą się zgrywać to mają szanse wygrać. Barcelona może i jest bardzo dobry, ale każdy zespół nie jest nie do pokonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widzę dość smutną rzecz, że ludzie zaczynają kibicować realowi , bo wydał tyle mln na piłkarzy. Żal mi takich ludzi, że kibicują tym co mają najlepszych piłkarzy, a potem jak już ich nie będzie, to zmieniają swoich ulubieńców. :( Oczywiście szanuję stałych kibiców realu. ;p To tak jak wyrwać laskę, a potem ją rzucić i pójść do tej co ma większe piersi. O_o Ach te moje porównania. Nawet bardziej polubiłem Manchester jak odszedł Ronaldo.

Czy to prawda, że Ronaldinho został piłkarzem dekady ? Tak słyszałem, ale w TV nic nie mówili, to właśnie nie wiem.

Jeszcze takie pytanko, będziecie oglądać mistrzostwa afryki ? Szczerze to na nie czekam bardziej niż na mistrzostwa świata. Drużyny afrykańskie prowadzą bardzo wyrównane spotkania i nigdy nic nie wiadomo, choć niby większość z drużyn jest "słaba".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 22:37, Albii napisał:

Ostatnio widzę dość smutną rzecz, że ludzie zaczynają kibicować realowi , bo wydał tyle
mln na piłkarzy.

A kto tu kibicuje Realowi na niby, że tak powiem, bo na pewno nie ja :D. Ja do końca życia z Kanonierami :D.
Może masz takie odczucie też tak miałem jak wszyscy kiedyś Barce ubóstwiali, ale oni już tu nie piszą :D.

Dnia 04.01.2010 o 22:37, Albii napisał:

Czy to prawda, że Ronaldinho został piłkarzem dekady ? Tak słyszałem, ale w TV nic nie
mówili, to właśnie nie wiem.

Nic mi o tym nie wiadomo...

Dnia 04.01.2010 o 22:37, Albii napisał:

Jeszcze takie pytanko, będziecie oglądać mistrzostwa afryki ? Szczerze to na nie czekam
bardziej niż na mistrzostwa świata. Drużyny afrykańskie prowadzą bardzo wyrównane spotkania
i nigdy nic nie wiadomo, choć niby większość z drużyn jest "słaba".

Ja na pewno, bo gra jeszcze jedna moja ulubiona reprezentacja i muszę zobaczyć jak im pójdzie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 22:44, AssaxoN napisał:

A kto tu kibicuje Realowi na niby, że tak powiem, bo na pewno nie ja :D. Ja do końca życia z Kanonierami :D. Może masz takie odczucie też tak miałem jak wszyscy kiedyś Barce ubóstwiali, ale oni już tu nie piszą :D.

Chodzi mi tak ogólnie. ;p

Dnia 04.01.2010 o 22:44, AssaxoN napisał:

Nic mi o tym nie wiadomo...

No właśnie, ja też nie słyszałem o tym nigdzie, czyli tylko jakaś plota.

Dnia 04.01.2010 o 22:44, AssaxoN napisał:

Ja na pewno, bo gra jeszcze jedna moja ulubiona reprezentacja i muszę zobaczyć jak im
pójdzie :D.

A komu kibicujesz ? Ja jestem fanem pięknej gry Egipcjan, aczkolwiek jak kibicowałem tak kibicuję Wybrzeżu Kości Słoniowej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2010 o 23:01, shinoda napisał:

To nie jest plotka.

To dobrze, bardzo cenię tego piłkarza i w porównaniu do wielu osób pamiętam jego wielkie chwile, a nie tylko kryzys formy. Mam nadzieję, że pod koniec kariery Roni odzyska starą formę, albo choć odejdzie jak na króla przystało. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próżne nadzieje, nie był to piłkarz takiego formatu jak Zidane, albo Ronaldo (ten prawdziwy) w swoich najlepszych czasach, ale Złotą Piłkę dostał, więc cienki być nie może. I tak go nie lubię ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry był, ale ma swoje lata, ile lat można ciągle zwyciężać. Technicznie nadal zachwyca, ale długich rajdów jak za czasów świetności już nie zobaczymy. ;(

http://www.youtube.com/watch?v=1QlLZuehOQA

Chodziło Ci o Ronaldo grubego, który strzela gole dla tych cien... tej drużyny z brazylii, bo tych incydentach w hotelu ? ;>

Buśka, idę spać. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ronaldo w latach 1997-2002 był moim zdaniem najlepszym napastnikiem świata, chyba nawet dwa razy zdobył Złotą Piłkę, a i jakieś wyróżnienie dla króla strzelców na mistrzostwach świata też się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować