Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Zastanawia mnie dlaczego zawsze, gdy Farselona gra nieporadnie i nie może strzelić, to sędzia włącza się do ich drużyny.

Przecież gra 12 na 10 (bo zawsze ktoś wypadnie, oczywiście za dobrze uzasadnioną czerwoną kartkę) jest niesprawiedliwa.

Nie zdziwiłbym się gdyby któryś z zawodników RM nie wytrzymał i po prostu wyeliminował całkowicie jednego z Fartelony - przecież i tak kończyliby w 10, więc co im zależy? Na jedno wyjdzie.

Mecz brzydki, gra obydwóch drużyn beznadziejna i jeżeli któraś z nich wyjdzie na ManUtd. to będzie pogrom.

To co? Czekamy na karnego i drugi gol człowieka plejstejszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 22:35, PJ_MW napisał:

2:0, chyba już po meczu. Ośmiornica kłamie!


Ośmiornica nie jest Paulem po prostu :P

I od razu napiszę: meczu NIE oglądałem, więc nie będę się kłócił o zasadność kartek, brak/nie brak karnych, wolnych, autów, rogów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za beznadziejny mecz, gra Realu bardziej przypominała to co grali w Listopadzie niż mecz z Copa Del Rey. Czy Mou naprawdę myślał że remis 0-0 na Bernabeu będzie dobry? Jestem wkurzony, nie było tej agresywnej gry z ostatniego meczu, przy 2 bramce nikt nie sprowadził Messiego na ziemie tak jak robił to Pepe. Na Camp Nou nie mamy już szans. I tak nie jest źle, przeszliśmy 1/8 i dotarliśmy do półfinału... tylko dlaczego z Barca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 22:10, PJ_MW napisał:

Wiecie za co Murinho został wyrzucony na trybuny? Nie ogarniam tego arabskiego komentatora...

Za bycie pyskatym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już pierwsze 15 minut pierwszej połowy wskazywało na Farsę w tym spotkaniu :P
Czysty anty-futbol Realu przez pełne 90 minut ,więc porażka jak najbardziej uzasadniona :P

Ogólnie mecz stał na żenującym poziomie...
Z jednej strony typowa chamówa Pepe , Alvesa i Mascherano ,a z drugiej gra aktorska Pedro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 22:10, PJ_MW napisał:

Wiecie za co Murinho został wyrzucony na trybuny? Nie ogarniam tego arabskiego komentatora...


Oglądałem mecz na nSport i też nie wiem dokładnie za co, ale z tego co zauważyłem to chyba coś wygarnął sędziemu - temu, który konsultował się z głównym w sprawie wyrzucenia Pepe za faul na Alvesie, ale głowy za to nie dam ;)

Po pierwszym meczu pewne jest jedno - coś pękło w Realu po wygranej w Pucharze Króla, na pewno nie można zrzucać na brak Khediry, który zagrał wtedy bardzo dobrze, Lass zastąpił go bardzo dobrze. Mou musi się teraz mocno napracować, żeby wygrać na Camp Nou.

@Grinczar - nie wiem czy pogrom, ale na pewno Barcelonie w wypadku awansu będzie ciężej na Man Utd niż na Realu - bardziej siłowa piłka - Rooney i spółka patyczkować się nie będą, żeby tylko nie przypomnieli sobie za mocno ich ostatniego finału, kiedy przegrali 0:2.

@RhastA - nie identyczny faul, mecz sobie nagrałem, więc obejrzę go jutro w wolnej chwili po raz drugi i w razie czego zwrócę honor - przy faulu Pepe widać było jedno - wyprostowana noga w momencie trafienia Alvesa. Przy faulu Mascherano chyba tego nie było, ale nie jestem tego w stu procentach pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 22:48, MisticGohan_MODED napisał:

Już pierwsze 15 minut pierwszej połowy wskazywało na Farsę w tym spotkaniu :P
Czysty anty-futbol Realu przez pełne 90 minut ,więc porażka jak najbardziej uzasadniona
:P

Ogólnie mecz stał na żenującym poziomie...

Real odkąd ją prowadzi Mourinho gra anty-futbol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie fakt, że kiedy Barcelonie tak naprawdę nie idzie za dobrze to pomaga im sędzia... Sorry, ale ten faul Pepe to niby na czerwoną? Aha no, w końcu trzeba było wywalić najlepszego gracza, za nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 22:50, Eff3ctiv3 napisał:

Real odkąd ją prowadzi Mourinho gra anty-futbol.


Od powstania klubu grają antyfutbol. Motto klubu brzmi: gramy brzydko i przegrywamy ;]

Hehe, cyrk z Barcelony wygrał. Szkoda, bardziej zły bylem po pierwszej połowie niż po drugiej. Messi zmiótł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 22:52, MisticGohan_MODED napisał:

> Real odkąd ją prowadzi Mourinho gra anty-futbol.
Tego nie wiem ,ale w tym meczu było to aż zbyt wyraźnie widać ;/

Di Stefano, legenda Realu powiedział mniej więcej to, że Real gra brzydki i nudny futbol, a szkoda bo ta drużyna zasługuje by grać efektownie i ma na to odpowiednich piłkarzy.
Di Stefano: "Barcelona grała w piłkę, kiedy zaś Real Madryt stał z boku i murował bramkę. Oglądanie ich to czysta przyjemność dla wszystkich. Oni szanują piłkę i świetnie nią operują. Jasną rzeczą jest to, że Barça jest lepsza od "Królewskich", którzy nie mają osobowości." To pokazuje, że coś z Realem jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować