Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Chyba teraz premie są tylko za zwycięstwo, tak mi się wydaje.

Piłkarze powinni po meczu czym prędzej spadać do szatni i autokaru i nie wypowiadać się przed kamerami, bo mam wrażenie, że szydzą z Nas, kibiców.

"Przeszliśmy obok meczu"
"Mieliśmy mniej szczęścia"
"W następnym meczu damy z siebie wszystko"

Jeden z dziennikarzy C+ dobrze napisał. Mamy gorszą drużynę niż na Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 13:29, Diverso napisał:

Chyba teraz premie są tylko za zwycięstwo, tak mi się wydaje.

Boniek tak zapowiadał , ale czy tak zrobił to nie wiadomo.

Dnia 24.03.2013 o 13:29, Diverso napisał:

Piłkarze powinni po meczu czym prędzej spadać do szatni i autokaru i nie wypowiadać się
przed kamerami, bo mam wrażenie, że szydzą z Nas, kibiców.

"Przeszliśmy obok meczu"
"Mieliśmy mniej szczęścia"
"W następnym meczu damy z siebie wszystko"

Święta racja , bo tego już jest za dużo

Dnia 24.03.2013 o 13:29, Diverso napisał:

Jeden z dziennikarzy C+ dobrze napisał. Mamy gorszą drużynę niż na Euro.

Dobrze chłop gada , bo piłkarzy mamy tych samych , ale grają jeszcze dużo gorzej.
Euro mogło się inaczej potoczyć , bo tyle niewykorzystanych sytuacji , że można było wygrać każdy mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 13:44, Bralo napisał:

> Jeden z dziennikarzy C+ dobrze napisał. Mamy gorszą drużynę niż na Euro.
Dobrze chłop gada , bo piłkarzy mamy tych samych , ale grają jeszcze dużo gorzej.
Euro mogło się inaczej potoczyć , bo tyle niewykorzystanych sytuacji , że można było
wygrać każdy mecz.

Już pisałem coś o udziałach w reklamach pewnego niemiecko-amerykańskiego koncernu przez nasze trio z Dortmundu. No i mamy efekty... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 13:48, Janek_Izdebski napisał:

Już pisałem coś o udziałach w reklamach pewnego niemiecko-amerykańskiego koncernu przez
nasze trio z Dortmundu. No i mamy efekty... :D

" Jeszcze jedna taka akcja i z wami nie gram " ? haha :).
BTW: OD Ciebie dostałem zaproszenie na steam :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się oszukiwać. Nie będziemy już odnosić sukcesy w piłce nożnej jak za dawnych, świetnych lat. Polska powinna iść do przodu i brać przykład z innych krajów. Co z tego, że są orliki ? Większość orlików jest płatna i służy tylko dzieciarom do amatorskiego grania. Pytam się ? Czemu nie można stworzyć normalnych ośrodków treningowych jak inne normalne kraje. Potem widać jak to procentuje ? A u nas ? Burkina faso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 14:04, Bralo napisał:

" Jeszcze jedna taka akcja i z wami nie gram " ? haha :).

:D

Dnia 24.03.2013 o 14:04, Bralo napisał:

BTW: OD Ciebie dostałem zaproszenie na steam :)?

Ode mnie, ale masz zastrzeżony profil prywatny. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Większość orlików jest płatna i służy tylko dzieciarom do amatorskiego grania. Pytam

Dnia 24.03.2013 o 14:06, Chlorofil napisał:

się ?

Naprawdę większość jest płatna? To pewna informacja? A pamiętam wypowiedzi Drzewieckiego i Tuska, że Orliki mają być bezpłatne dla dzieciaków... Jeśli to pewne, to naprawdę żenada... :(

Dnia 24.03.2013 o 14:06, Chlorofil napisał:

A u nas ? Burkina faso.

Myślę, że przy obecnym stanie kadry to nawet z Burkina Faso byśmy nie dali rady... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 13:48, Janek_Izdebski napisał:

Już pisałem coś o udziałach w reklamach pewnego niemiecko-amerykańskiego koncernu przez
nasze trio z Dortmundu. No i mamy efekty... :D


Jak ktoś chce im za to płacić... :D Poza tym akurat Błaszczykowski dobrze grał, a Piszczek strzelił bramkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 14:06, Chlorofil napisał:

Nie ma co się oszukiwać. Nie będziemy już odnosić sukcesy w piłce nożnej jak za dawnych,
świetnych lat. Polska powinna iść do przodu i brać przykład z innych krajów. Co z tego,
że są orliki ? Większość orlików jest płatna i służy tylko dzieciarom do amatorskiego
grania. Pytam się ? Czemu nie można stworzyć normalnych ośrodków treningowych jak inne
normalne kraje. Potem widać jak to procentuje ? A u nas ? Burkina faso.


Orliki są po to , aby dzieci mogły tam grać , tylko mówiłem już , że samo granie, to nic nie da , bo musi być ktoś , to te perełki wypatrzy.
Płatne orliki ? u mnie w pobliżu jest jeden duży orlik, gdzie można grać za darmo od rana do 22 , też widziałem , że dzieci trenują pod okiem jakiegoś chłopaka. Kolejne orliki są w Legionowo ( Grecja tam trenowała ) , to jest orlik mniejszy , akurat dla młodszych dzieci , gdzie wystarczy iść zarezerwować orlik na 1h/2h i można grać , oraz duży ligowy , ten akurat jest płatny , ale tam grają tylko doroślejsi. Nie wiem , jak jest gdzie indziej , ale jak już są płatnę , to ostre przegięcie.

@Janek_Izdebski . Zaraz odblokuje , ale i tak żadnych informacji nie mam podanych ... ale coś steam odwala i nawet na profil nie mogę wejść ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 14:10, pawbuk napisał:

Jak ktoś chce im za to płacić... :D Poza tym akurat Błaszczykowski dobrze grał,
a Piszczek strzelił bramkę ;)

Powinni się skupić na poprawianiu formy i grze, a nie na badziewnych reklamach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na osiedlu też Orlik jest darmowy, tylko oczywiście terminy trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem :D
Piszecie tutaj, że Orliki mają być rozwiązaniem problemu treningu młodych piłkarzy - to jest bzdura i nie takie było założenie. To raczej ma być promocja aktywności fizycznej młodych ludzi (szkoda, że głównie chłopaków).
Za profesjonalny trening młodych piłkarzy powinny być odpowiedzialne kluby piłkarskie różnego szczebla i tam powinien być prowadzony skauting. U nas niestety nie ma kasy na te małe kluby, a nawet nie wszystkie kluby ekstraklasy mają profesjonalne szkółki piłkarskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 14:13, Janek_Izdebski napisał:

Powinni się skupić na poprawianiu formy i grze, a nie na badziewnych reklamach...

Mi się akurat ta reklama podoba i podziwiam Opla, że potrafił tak idealnie wykorzystać naszych piłkarzy (akurat Opel jest oficjalnym sponsorem BVB) . Poza tym skąd wiesz, czy tego nie robili w wolnym czasie? Swoją drogą piłkarze mają różne zobowiązania w stosunku do partnerów klubu i często nawet nie mogą odmówić, bo to należy do ich obowiązków, tak jak treningi. Pisanie, że mogli w tym czasie poprawiać formę jest niepoważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie u mnie w najbliższych miejscowościach tak jest. Jest klub piłkarski , który gra w A klasie , jest rocznik 95r , oraz 99/2000 , którzy odnoszą małe sukcesy. Na ten orlik na którym sam trenuję , to właśnie grają chłopaczki pod okiem trenera , może z któregoś coś będzie. Również w Legionowo jest dużo roczników piłkarskich , którzy trenują na co dzień , a dziennie jest tam mnóstwo treningów , co chwilę się roczniki zmieniają.
Ci co zaczęli grać jako 12 latkowie w rocz. 94 , teraz mają po 17 lat , to przeszli do dorosłej drużyny , która gra w III lidze i jest 1-wsza w tabeli :).
Wiadomo , że to nie jest to samo , jakby grał w Legii , czy w podobnym klubie , ale za kilka lat , to może poskutkować. Również jest Świt Nowy Dwór Mazowiecki , który gra w II lidze i są na 5-tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 14:21, pawbuk napisał:

Mi się akurat ta reklama podoba i podziwiam Opla, że potrafił tak idealnie
wykorzystać naszych piłkarzy (akurat Opel jest oficjalnym sponsorem BVB) . Poza tym skąd
wiesz, czy tego nie robili w wolnym czasie? Swoją drogą piłkarze mają różne zobowiązania w
stosunku do partnerów klubu i często nawet nie mogą odmówić, bo to należy do ich obowiązków, tak
jak treningi. Pisanie, że mogli w tym czasie poprawiać formę jest niepoważne.

Ja wiem, ze oni teraz są na fali wschodzącej i muszą wykorzystać moment, bo za dwa lata nikt już o nich może nie pamiętać i nie zatrudni ich do reklam. A kasa przecież musi płynąć. Jakies dwa-trzy lata temu podobna sytuacja była z Ebim Smolarkiem. Co on wtedy reklamował? Samsunga albo LG, prawda? Ktoś to jeszcze pamięta? :D

Może troszkę masz racji, pawbuk. Mimo wszystko podtrzymuję zdanie, że nasze trio powinno troszkę ograniczyć działalność pozasportową (w tym reklamową), a skupić się na poprawianiu formy i pracy dla reprezentacji. Ale i tak wyjdzie jak zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 14:11, Bralo napisał:

@Janek_Izdebski . Zaraz odblokuje , ale i tak żadnych informacji nie mam
podanych ... ale coś steam odwala i nawet na profil nie mogę wejść ;/.

Oki. Dzięki. Poczekam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orliki mogą być dodatkową formą treningów, ale jednak nic nie zastąpi klubów. PZPN musi zabrać się za kompletny system szkolenia - powinno być dokładnie rozpisane (muszą zająć się tym specjaliści) co w jakim wieku powinno się szkolić. Powinny być organizowane szkolenia dla trenerów. Za to musi się zabrać dobry menedżer, który sprawi, że to wszystko stanie się profesjonalne. Trzeba podpatrzeć rozwiązania niemieckie, bo właśnie Niemcy niedawno reformowali cały system szkolenia i daje on już efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 14:10, Janek_Izdebski napisał:

A u nas ? Burkina faso.
Myślę, że przy obecnym stanie kadry to nawet z Burkina Faso byśmy nie dali rady... ;D

Burkina Faso to obecni wicemistrzowie Afryki. Są wyżej w rankingu FIFA od Polski i tylko dwie pozycje niżej niż nasi rywale z piątku, więc to nie są jacyś kelnerzy ;-)

PS. Też sądzę, że nie dalibyśmy im rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza. Ja żyję nadzieją , że Boniek coś zrobi w tym kierunku , nawet niech to potrwa dobrych kilkanaście lat :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować