Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2013 o 12:55, ManweKallahan napisał:

.No ale szansę można dać, tyle, że są już w kadrze Celeban
i Komorowski, więc czemu najpierw nie oni?


Właśnie problem w tym , że Celeban powinien grać już dawno jako 1-wszy obrońca np: powinien być sprawdzony z Irlandią , ale nie.... lepiej wystawić Wasyla , który nie gra w klubie i wybiega jak idio#a za napastnikiem , zamiast pilnować linii defensywnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co przewidujecie na San Marino? Na moje oko, to są 3 scenariusze:
1. Fornalik zmieni ze 2, 3 nazwiska w pierwszym składzie, a reszta jak z Ukrainą.
2. Rewolucja w składzie, ale ustawienie zostaje.
3. Zmiana ustawienia.
Z tego co widzę w terminarzu na http://www.polskapilka.net/reprezentacja/ (w ogóle czemu na pzpn.pl nie ma terminarzu kadry? przynajmniej nie mogę takiego znaleźć) to po meczu z San Marino kolejne będą dopiero na początku czerwca, towarzyski z Liechtensteinem (pożegnanie Dudka) i eliminacyjny z Mołdawią, tak więc nie ma za bardzo miejsca na eksperymenty. W kwietniu albo maju nie ma żadnych terminów na mecze reprezentacji?
Osobiście nie mam pojęcia czego się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Te eliminacje już są zasadniczo przegrane. Powinniśmy już grać młodzieżą z myślą o Euro we Francji w 2016 roku. Jeśli przy okazji będziemy zdobywać punkty do Rio to dobrze - dodał na zakończenie były reprezentant Polski."
Słowa Tomaszewskiego , chłop od jakiegoś czasu zaczyna gadać z sensem :).

@ManweKallahan
Z San Marino nie ma sensu sprawdzać formacji , bo z nimi można by było wygrać mecz 10 obrońcami.
Powinna zagrać młodzież , oraz Ci , co nie grali z Ukrainą , czyli Milik , Teodorczyk , Grosicki , Celeban , Salamon , Mierzejewski , Wawrzyniak , niech sobie pograją , postrzelają , należy im się , że nie dostają szansy od Waldka w poważnych meczach... Waldek zaczyna robić z siebie Smudę ... ma swoje nazwiska i nimi gra... nie patrzy na formę.
Boniek po meczu z Ukrainą wspominał również o zmianie selekcjonera... bo przecież Fornalik jest od Laty... która miał najgorsze decyzje... a nazwisko,które się pojawiło , to asystent Trapatoniego, który trenuje Irlandię i od której dostaliśmy 0:2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 13:25, ManweKallahan napisał:

1. Fornalik zmieni ze 2, 3 nazwiska w pierwszym składzie, a reszta jak z Ukrainą.

Wynik też? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 14:44, Paoro napisał:

Wynik też? :P


Miejmy nadzieję, że nie :P

Polański nie mógł zagrać z Ukrainą, to może zagra z San Marino, ale selekcjoner może chcieć też dać się Łukasikowi ogrywać w kadrze... Boruc w sumie nie zawinił przy golach, ciekawe czy zagra. Zmiany zapewne zajdą wśród stoperów, Wasilewskiego się nie spodziewam, ale nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 15:00, ManweKallahan napisał:

> Wynik też? :P

Miejmy nadzieję, że nie :P

Polański nie mógł zagrać z Ukrainą, to może zagra z San Marino, ale selekcjoner może
chcieć też dać się Łukasikowi ogrywać w kadrze... Boruc w sumie nie zawinił przy golach,
ciekawe czy zagra. Zmiany zapewne zajdą wśród stoperów, Wasilewskiego się nie spodziewam,
ale nigdy nic nie wiadomo.

Mam nadzieje, że Salamon zadebiutuje, a Wasyl to już nie powinien grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 15:04, Paoro napisał:

> > Wynik też? :P
>
> Miejmy nadzieję, że nie :P
>
> Polański nie mógł zagrać z Ukrainą, to może zagra z San Marino, ale selekcjoner
może
> chcieć też dać się Łukasikowi ogrywać w kadrze... Boruc w sumie nie zawinił przy
golach,
> ciekawe czy zagra. Zmiany zapewne zajdą wśród stoperów, Wasilewskiego się nie spodziewam,

> ale nigdy nic nie wiadomo.
Mam nadzieje, że Salamon zadebiutuje, a Wasyl to już nie powinien grać.

Zgadam się z tobą czas wnieść trochę świeżości do Defensywy a zamiast tego ogórka Glika bym dał kogoś utalentowanego z ekstraklasy i Wawrzyniaka zamiast Vanisha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 15:35, TerrorHurtz napisał:

Jutro mecz z groźnym rywalem - San Marino. Jak typujecie? Osobiście boję, się że skończy
się na remisie 1:1, a w najlepszym przypadku wygraną 2:1.


Jeśli da zagrać młodzieży , to będzie dobry wynik :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 15:35, TerrorHurtz napisał:

Jutro mecz z groźnym rywalem - San Marino. Jak typujecie? Osobiście boję, się że skończy
się na remisie 1:1, a w najlepszym przypadku wygraną 2:1.

pół żartem pół serio powiem, że spodziewam się bramki san marino. Nieważne czy na 10:1 czy na 1:1. Ale to i tak wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2013 o 21:43, Janek_Izdebski napisał:

A co z resztą wymienionych przeciwników? :D


Czasami jestem optymistą czasami pesymistą, że nie wymieniłem więcej więc chyba wiesz w jaki sposób do tego podchodzę :) This is Poland :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 20:03, DambialkoX napisał:

Czasami jestem optymistą czasami pesymistą, że nie wymieniłem więcej więc
chyba wiesz w jaki sposób do tego podchodzę :) This is Poland :)

Niestety PZPN, Fornalik, członkowie reprezentacji z reguły wolą być oderwani od rzeczywisości... Tak im wygodniej...

I tak, this is Poland. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie ostatni nasz mecz z San Marino, gdzie przeciwnicy mieli karnego na samym początku i chyba ze dwie podbramkowe sytuacje, zanim nasi strzelili tuż przed przerwą? To było jeszcze za Beenhakkera, a wygraliśmy wtedy ledwo co 2:0. Wprawdzie mecz odbywał się na wyjeździe, ale pokazał, że nie ma już łatwych rywali dla Polskiej reprezentacji ;]
To chyba był jednak przed ostatni, później u siebie wygraliśmy 10:0 i większość kibiców oszalała ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasi nie są tak słabi, żeby nie poradzić sobie z San Marino :D Nie przesadzajmy :D
Podobno po meczu z Ukrainą mówiło się w loży VIP o zmianie selekcjonera - Boniek ma być fanem takiego rozwiązania, bo Fornalika odbiera jako pozostałość po Lacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem zmieniania trenera na gorąco, ale mimo wszystko szykowałbym jakiegoś następce(chyba, że jakimś cudem awansujemy). Fornalik nie ma pomysłu na grę tej drużyny i charakteru by ogarnąć te gwiazdeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie widziałem Fornalika na miejscu trenera reprezentacji od samego początku. Idiotyczną decyzją było wybranie go na selekcjonera reprezentacji po tym, jak udało mu się rozegrać w miarę dobry sezon z Ruchem Chorzów. Na miejscu jego następcy widzę trzy osoby:
1. Henryka Kasperczaka.
2. Leo Beenhakkera.
3. Jakiegoś cudotwórcę z zagranicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 22:48, Gumisiek2 napisał:

2. Leo Beenhakkera.


Ja w sumie nadal nie rozumiem fenomenu tego gościa. Z reprezentacją nic nie pokazał, tak prawdę powiedziawszy. Zresztą, wątpię, by miał chęci wracać po dość niemilym rozstaniu.

Dnia 25.03.2013 o 22:48, Gumisiek2 napisał:

3. Jakiegoś cudotwórcę z zagranicy.


Tak sobie pomysłałem. Różni fani, różnych opcji lubią bić pianę, o miano najlepszego trenera świata. Abstrahując od argumentacji, a weźmy zatrudnijmy Mou, Guardiolę, Fergusona, Kloppa, czy tam innego nad którym się ostatnio świat zachwycał. Będą mieli doprawdy okazaję do wykazania geniuszu.
Difficulty: legendary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie byłem zwolennikiem zatrudnienia Fornalika, ale dałbym mu jeszcze sznasę :D I tak raczej nie pojedziemy do Brazylii, więc można teraz eksperymentować i sprawdzić jaki skład i taktyka są optymalne ;)
Kasperczak nie nadaje się na selekcjonera ze względu na trudności w komunikacji :D
Ja bym spróbował zatrudnić kogoś obcego, mniej znanego, ale dobrze rokującego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować