Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2013 o 17:32, Latimeria napisał:

Czy może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego nie brano pod uwagę ostatniego rankingu FIFA (obowiązującego
w dniu losowania), tylko poprzedni? Czy jest to jakoś uwarunkowane w przepisach, czy
tylko Blatter chciał przepchnąć swoją Szwajcarię do pierwszego koszyka póki jeszcze się
do niego łapała? :)

Ponieważ ranking został uaktualniony po barażach.Zwycięzcy dwumeczów dzięki temu awansowali w tabelce (taka Potugalia o 9 miejsc) , a inne reprezentacje nie grały ważnych do rankingu meczy.
Edyta: lub grali mniej ważne punktowo mecze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 17:46, cubbek napisał:

Ponieważ ranking został uaktualniony po barażach.Zwycięzcy dwumeczów dzięki temu awansowali
w tabelce (taka Potugalia o 9 miejsc) , a inne reprezentacje nie grały ważnych do rankingu
meczy.
Edyta: lub grali mniej ważne punktowo mecze ;)

Aaa teraz kumam. W sumie logiczne. Cóż, niektórzy mieli farta jak np. Bośnia, która też poleciała, a w rankingu branym pod uwagę w losowaniu łapała się do II koszyka.

Sieję teorie spiskowe, gdyż nie mogę przeboleć Anglii, Urugwaju i Włoch w jednej grupie.

Dzięki za wyjaśnienie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 21:30, cubbek napisał:

śnieg OP

Nerf pls :D

Mam nadzieję, że City strzeli jeszcze ze dwie bramki :-) Niezbyt za nimi przepadam, ale jak to mówią z dwojga złego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 22:09, Traitor napisał:

Ha! z 2:0 zrobiło się 2:3. Pięknie :D

Jasnowidz :D
Kibicuje Borussi, lubię gre Bayernu, ale ManCity pokazało co się dzieje jak się myśli, że mecz wygrany;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten mecz to jedna wielka farsa :D wszystkie piłki muszą być grane górą bo w innym wypadku piłka stanie ... teraz boisko w Stambule trzyma poziom naszych Polskich boisk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 15:27, SirGracz napisał:

No a jak myślisz ? wina spadnie na sędziego, murawę, pogodę i poza tym to był spisek
UEFA ! :D Włosi bardzo lubią się kłócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 15:30, mati285 napisał:

To było pytanie retoryczne. Doskonale wiem na co zrzucą winę ;-)

A to przepraszam :) To jak myślicie, Napoli podzieli los Juventusu czy jednak do LE "awansuje" Dortmund ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>To jak myślicie, Napoli podzieli los Juventusu czy jednak do LE "awansuje"

Dnia 11.12.2013 o 15:37, SirGracz napisał:

Dortmund ?

Ja osobiście nie daję Napoli żadnych szans. Raz, że muszą ograć Arsenal (co nie będzie łatwe nawet jeśli Wenger zdecyduje się oszczędzić kilku zawodników przed megaważnym meczem z City), a dwa, że muszą liczyć na to, że Dortmund straci punkty ze zdecydowanie najsłabszą drużyną grupy.

Pytanie czy Milan da radę, czy Ajax sprawi sensację i nie będzie żadnej włoskiej drużyny w 1/8.

Szczerze mówiąc to właśnie ten mecz bym dziś obejrzał, gdzie toczyć będzie się bezpośrednia walka o awans, ale TVP ma ten temat jak zawsze inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 15:48, mati285 napisał:

>To jak myślicie, Napoli podzieli los Juventusu czy jednak do LE "awansuje"
> Dortmund ?
Ja osobiście nie daję Napoli żadnych szans. Raz, że muszą ograć Arsenal (co nie będzie
łatwe nawet jeśli Wenger zdecyduje się oszczędzić kilku zawodników przed megaważnym meczem
z City), a dwa, że muszą liczyć na to, że Dortmund straci punkty ze zdecydowanie najsłabszą
drużyną grupy.

Pytanie czy Milan da radę, czy Ajax sprawi sensację i nie będzie żadnej włoskiej drużyny
w 1/8.

Szczerze mówiąc to właśnie ten mecz bym dziś obejrzał, gdzie toczyć będzie się bezpośrednia
walka o awans, ale TVP ma ten temat jak zawsze inne zdanie.

Uważam że Ajax zasługuje na awans po tym co pokazali w meczu z Barceloną, też zaczęli rozgrywki grupowe nie za dobrze ale odbili się od dna, niestety na dziś Włoskie drużyny w europie to lemingi są i nie zdziwię się jak Milan nie awansuje, ale jak awansuję to sensacji też nie będzie bo byli faworytami do awansu razem z Barceloną. Zdziwię się jak awansuje Napoli, to będzie też duża sensacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja będę trzymał kciuki, żeby jednak Dortmund popłynął do LE, przynajmniej nie będzie cyrku z transmisjami w 1/8 jak rok temu. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 15:24, mati285 napisał:

No i Juventus przegrywa i odpada z Ligi Mistrzów. Ciekaw jestem na co zrzucą winę po tej porażce ;-)

To nie ten jeden mecz (choć we fatalnych warunkach) zdecydował o odpadnięciu Juve z Champions League.
Od początku słabo grali i porażka z Galatasaray była tego kulminacją. Za pewne jak większość ekip z Serie A odpuszczą sobie LE i skupią się na walce o mistrzostwo Włoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 16:50, Transylvanian_Hunger napisał:

Od początku słabo grali i porażka z Galatasaray była tego kulminacją. Za pewne jak większość
ekip z Serie A odpuszczą sobie LE i skupią się na walce o mistrzostwo Włoch.

Nie jestem przekonany czy akurat Juve sobie odpuści. W końcu finał LE jest w tym roku w Turynie, więc wypadałoby im się zmotywować. Zdobycie europejskiego pucharu w domu to jednak całkiem spory prestiż, dołożyć do tego scudetto i puchar Włoch i myślę, że fani byliby wniebowzięci i wybaczyli niepowodzenie w LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 17:10, mati285 napisał:

> ekip z Serie A odpuszczą sobie LE i skupią się na walce o mistrzostwo Włoch.
Nie jestem przekonany czy akurat Juve sobie odpuści.

To nawet nie wiedziałem, gdzie się odbędzie finał Le. To stawia sytuację w trochę innym świetle. Zobaczymy, co z tym zrobią. W zasadzie w tych rozgrywkach nie ma drużyny, której Juventus nie mógłby pokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować