Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2007 o 17:36, Vaxinar napisał:

Mówisz mi jakbym był tenerem. Ja się cieszę, że Ruch przegrał. Znowu.


Trenerem nie jesteś ale pewnie na meczu byłeś to mi powiedz jak oni mogli przegrać???

Dnia 25.03.2007 o 17:36, Vaxinar napisał:

My za tydzień pauzuje (normalnie byłby mecz z Zawiszą), ale za 2 gramy z Kmitą Zbierzów, więc...
sam wiesz. Punkty trochę polecą, ale jak będzie pauzowac Ruch, Lechia, Jaga to my nadgonimy.


A te mecze z Zawiszą to przypadkiem jako walkowery nie będą zweryfikowane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 19:32, Quire napisał:

Trenerem nie jesteś ale pewnie na meczu byłeś to mi powiedz jak oni mogli przegrać???

Czasem to aż żal pisać.
Grało chyba w niedziele Zagłębie II Sosnowiec z IV ligi, albo Czarni Sosnowiec. Każdy zawalił. ŁKS szybko strzelił, myśmy wyrównali i kibice przeklinali, że znowu remis będzie, a tu pod sam koniec 1:2 dla nich.

Dnia 25.03.2007 o 19:32, Quire napisał:

A te mecze z Zawiszą to przypadkiem jako walkowery nie będą zweryfikowane???

Nie wiem. Jednak to na jedno wyjdzie czy każdy dostanie po 3 punkty, czy nikt nic nie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 19:47, Vaxinar napisał:

kibice przeklinali, że znowu remis będzie, a tu pod sam koniec 1:2 dla nich.

To przynajmniej jeden temat do narzekań odszedł ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 19:32, Quire napisał:

A te mecze z Zawiszą to przypadkiem jako walkowery nie będą zweryfikowane???

Wyniki meczów z Zawiszą w rundzie jesiennej są ważne i punktowane według wyniku. Kiedyś o tym pisałem i dawałem stosowne linki. Jedynie mecze z wiosny są na walkower dla oponentów rozwiązanej Zawiszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 19:21, lukmistrz napisał:

Widział ktoś mecz Górnik Łęczna- Korona Kielce ? Przyjemnie sie oglądało to spotkanie, 7 bramek
i nie najgorsza gra obu zespołów.

a jak sie skonczyło,bo zasnołem(ciezki wieczór był w sobote)ogladałem chyba do 1-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po drodze wpadłem na mecz Hiszpania-Dania (2:1) Duńczycy grali bez charakteru a hiszpanie robili wszystko aby zakończyć mecz jak najszybciej.Trener też wyleciał za pyskowanie tylko nie wiem której drużyny. Pozatym ponoć dania grała w 10 czyli o jednego mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 15:56, hehe napisał:

(...)
Jak dla mne to wyszło szydło z worka. Od początku mówiłem że ten szum wokół niego był sporo
na wyrost. Genialne posunięcie menedżerkie, ale teraz wszystko wychodzi. Włoscy dziennikarze
mówią że nie jest przygotowany do gry w ich lidze, on grzeje ławę bo jego rywal do 1-ego składu
strzela przepiękne gola. W kadrze co by tu dużo nie mówić grał słabo, a na pewno nie na miare
oczekiwań. To nie Palermo go zmieniło, on zawsze tak grał, nie rozumiem podniecania się tym
zawodnikiem. Powiedzcie co on takiego osiągnął, co on takiego pokazał, że nagle stał się super
gwiazdą ?


U nas jest zapotrzebowanie na gwiazdy - a jak ktoś nagle strzela 9 goli w polskiej lidze, trafia do reprezentacji i również w niej zaczyna trafiać, to logiczne, że zwraca na siebie uwagę mediów.

Dnia 25.03.2007 o 15:56, hehe napisał:

Dla porównania : taki Jeleń, który od paru lat swietnie grał w lidze ( dzięki niemu
na Wisła jakoś tam grała ), świetne mecze na mundialu ( z Niemcami ), dobry transfer do dobrego
klubu, dobre występy we Francji itd... A prasa pisała o nim 1/10 tego co o Matusiaku...


Powiedzmy sobie szczerze, że Jeleń medialną osobowością nigdy nie był i nie będzie - nie mówię, że jest nią Matusiak, ale na pewno lepiej się wypowiada i lepiej "sprzedaje".
Inna sprawa - Jeleń w lidze faktycznie od dłuższego czasu prezentował wysoki poziom, to fakt, ale w kadrze nigdy nie był czołową postacią, poza tym Wisła Płock to przeciętniak (i tak samo można wytłumaczyć fakt, dlaczego chociaż Chmiest i Matusiak strzelili tyle samo bramek, to o tym pierwszym praktycznie nikt nie pisał).
Wracając do reprezentacji, to Ireneusz błysnął w niej tak naprawdę w okresie "okołomundialowym". Logiczne, że prasa więcej pisała o całej reprezentacji i jej tragicznej postawie niż probowała pocieszać się dobrymi występami pojedynczego gracza... a o zainteresowaniu osobą Jelenia przez zachodnie kluby nie można było za długo pisać, gdyż w miarę szybko trafił do AJ Auxerre.
Pozostaje jeszcze opcja z wszechmocnymi menadżerami, którzy mogą różnymi drogami wpływać na artykuły mające na celu zwiększyć zainteresowanie (i co za tym idzie cenę) ich zawodnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie który piłkarz Polskiej reprezentacji spisuje sie teraz najlepiej? Bo ja uwazam że jest to Maciej Żurawski chociaż ostatnio nie strzela coś bramek ale dobrze gra w polu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 22:57, .Darnok napisał:

Powiedzmy sobie szczerze, że Jeleń medialną osobowością nigdy nie był i nie będzie - nie mówię, że jest nią
Matusiak, ale na pewno lepiej się wypowiada i lepiej "sprzedaje".


Dokładnie, Matusiak potrafił się sprzedać. Prasa lubi takich ludzi. Widać że ma chłopak łeb na karku i całkiem dobrze się prezentuje w mediach. Ma też pewnie dobrego menedżera ( dzisiaj bez tego ani rusz ). Szkoda tylko, że piłkarsko jeszcze nie udowodnił, że nie jest tylko gwiazdą na papierze. No nic, wszystko przed nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 22:11, DR.SIURAK napisał:

a jak sie skonczyło,bo zasnołem(ciezki wieczór był w sobote)ogladałem chyba do 1-2



4:3 dla Korony. W pewnym momencie meczu było 4:1, ale Łęczna zdobyła dwie bramki i dzięki temu wyszła z grupy., Korona też zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 09:32, lukmistrz napisał:

4:3 dla Korony. W pewnym momencie meczu było 4:1, ale Łęczna zdobyła dwie bramki i dzięki temu
wyszła z grupy., Korona też zresztą.

Górnik Łęczna miał zapewniony awans z grupy. I nie chodziło tu o stosunek bramkek, punktów mieli tyle co Widzew Łódź - ale korzystny bilans meczy bezpośrednich z RTSem, a w takich przypadkach to jest ważniejsze i zapewniło im awans do następnej rundy pucharu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słówko o pucharze ekstraklasy ode mnie:
Lech Poznań - Wisła Kraków - ciekawa konfrontacja moim zdaniem, dwie znane marki i tutaj wszystko się może zdarzyć. Jestem za Wisłą, ale tutaj nigdy nic nie wiadomo, co innego jakby doszło do tego transferu Żurawia do Lecha.

GKS Bełchatów - Korona Kielce - dwa zespoły ze szczytu i tutaj pewnie zadziwię Paweusza, ale liczę na zwycięstwo Bełchatowian. Niektórzy mówią, że Korona ma szansę na mistrzostwo Polski i że ona jest faworytem, jednak szczerzę wątpie, aby GKS ustąpił.

Zagłębie Lubin - Groclin Grodzisk - faworytem Zagłębie, ale wiosna jak na razie zapowiada nam pogrom faworytów, więc nie zdziwiłbym się gdyby przeszedł Groclin.

Górnik Łęczna - Legia Warszawa - Legia odpadła w kompromitujący sposób z Pucharu Polski, na mistrza kraju raczej się już nie liczy, chociaż zapewne wierni Legioniści wierzą. Myślę, że Legia przejdzie dalej, bo byłaby to dla zepsołu kolejna kompromitacja, jeżeli stałoby się inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 15:22, Be-Yacz napisał:

polska liga suxx


A czemu tak uważasz? MOże wydlużysz swoją wypoeidź, bo jednym zdaniem za duzo nam nie udowodniłewś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to czemu? graja jak lole wiekszosc goli po przypadkowych akcjach. nieciekawie sie oglada. oczywiscie moja legie zawsze obejrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 14:53, Vaxinar napisał:

Słówko o pucharze ekstraklasy ode mnie:
Lech Poznań - Wisła Kraków - ciekawa konfrontacja moim zdaniem, dwie znane marki i tutaj
wszystko się może zdarzyć. Jestem za Wisłą, ale tutaj nigdy nic nie wiadomo, co innego jakby
doszło do tego transferu Żurawia do Lecha.


Pomijając fakt, że absurdem jest aby Zuraw w tym momencie wrócił do Polski, to nawet jakby chciał (bo uwierzę...), to przecież okno transferowe jest zamknięte :P

Dnia 26.03.2007 o 14:53, Vaxinar napisał:

GKS Bełchatów - Korona Kielce - dwa zespoły ze szczytu i tutaj pewnie zadziwię Paweusza,
ale liczę na zwycięstwo Bełchatowian. Niektórzy mówią, że Korona ma szansę na mistrzostwo Polski
i że ona jest faworytem, jednak szczerzę wątpie, aby GKS ustąpił.


BOT nie odpuści, przy Lenczyku nie ma miejsca na takie rzeczy.

Dnia 26.03.2007 o 14:53, Vaxinar napisał:

Zagłębie Lubin - Groclin Grodzisk - faworytem Zagłębie, ale wiosna jak na razie zapowiada
nam pogrom faworytów, więc nie zdziwiłbym się gdyby przeszedł Groclin.


Czemu wiosna zapowiada pogrom faworytów?

Dnia 26.03.2007 o 14:53, Vaxinar napisał:

Górnik Łęczna - Legia Warszawa - Legia odpadła w kompromitujący sposób z Pucharu Polski,
na mistrza kraju raczej się już nie liczy, chociaż zapewne wierni Legioniści wierzą. Myślę,
że Legia przejdzie dalej, bo byłaby to dla zepsołu kolejna kompromitacja, jeżeli stałoby się
inaczej.


W całej wymienionej stawce Lęczna jest największą niespodzianką i nieporozumieniem, więc Legia powinna sobie z nimi poradzić z palcem w tyłeczku, nawet przy swojej obecnej dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 14:11, paweusz napisał:

Górnik Łęczna miał zapewniony awans z grupy. I nie chodziło tu o stosunek bramkek, punktów
mieli tyle co Widzew Łódź - ale korzystny bilans meczy bezpośrednich z RTSem, a w takich przypadkach
to jest ważniejsze i zapewniło im awans do następnej rundy pucharu.


Naprawdę ? Więc muszę zmienić źródła informacji, według wp.pl to dzięki lepszym bilansie bramkowym łęcznianie awansowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 15:30, lukmistrz napisał:

Naprawdę ? Więc muszę zmienić źródła informacji, według wp.pl to dzięki lepszym bilansie bramkowym
łęcznianie awansowali.

Przed meczem Widzewa z Cracovią Łęczna miała awans - czyli bez znaczenia był wynik z Łodzi. To była gra o pietruszkę, a raczej o prestiż (podobnie było w meczu gdzie grała Łęczna). Przed ostatnią kolejką Korona i Górnik były zaznaczone na zielono jako drużyny z zapewnionym awansem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 14:53, Vaxinar napisał:

/ciach/ Jestem za Wisłą, ale tutaj nigdy nic nie wiadomo, co innego jakby doszło do tego transferu Żurawia do > Lecha.

Z tego co słyszałem (nie wiem czy wiadomość potwierdzona), że Żurawski powiedział (nie osobiście) Smudzie by się nie zapędzał z takimi wypowiedziami, że ściągnie Magica do Poznania.

Dnia 26.03.2007 o 14:53, Vaxinar napisał:

/ciach/ dwa zespoły ze szczytu i tutaj pewnie zadziwię Paweusza, ale liczę na zwycięstwo Bełchatowian.

Korona z BOTem, to powinny być ciekawe zawody; mają równe szanse i każdy wynik jest możliwy. Dziwić się nie będę - może ich nie lubić, ale z pewnością widzisz co sobą prezentuje ta drużyna.

Dnia 26.03.2007 o 14:53, Vaxinar napisał:

/ciach/ faworytem Zagłębie, ale wiosna jak na razie zapowiada nam pogrom faworytów, więc nie zdziwiłbym się > gdyby przeszedł Groclin.

Prawdziwymi faworytami wiosny jak i całego sezonu są BOT i Zagłębie, no i te drużyny jak na razie nie zawodzą. Ciekawa sytuacja: BOT nie może tracić punktów, bo za plecami Lubinianie, Zagłębie też nie może bo GKS im odskoczy. Zawodzi Legia i Wiła, które deklarowały iż będą grać o mistrzostwo - można powiedzieć że na razie w ogóle nie grają; legia to ma problemy ze strzeleniem 1 bramki, a co tu myśleć o wygranej.

Dnia 26.03.2007 o 14:53, Vaxinar napisał:

/ciach/ Myślę, że Legia przejdzie dalej, bo byłaby to dla zespołu kolejna kompromitacja

Legii na razie wychodziły tylko pieniądze na piłkarzy, którzy w większości się nie sprawdzili. Ten puchar to chyba ostatnia rzecz o jaką mogą powalczyć w tym sezonie. Są faworytami w konfrontacji z Łęczną - ale Górnik pokazuje że jak chce to potrafi powalczyć, więc nie skazywałbym ich z góry na porażkę; oni też mogą powalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować