Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Małe podsumówanie dzisiejszego dnia.
Oglądałem częśc meczu irlandia -Walia i musze powiedzieć że to był najlepszy mecz jaki dzisiaj oglądałem czysty bez większej ilości fauli noi piękny gol pod koniec pierwszej połowy ,który dał 1:0 dla irlandi.
Mecz Polski nie widziałem ale ponoć po dramatycznym meczu z niedokładnymi akcjami z obu stron zwyciężyliśmy 5:0:)
To samo było w meczu Holandia -Rumunia jednak tu nie padł gol w ogóle dla żadnej strony chodź lepiej grała Rumunia.(0:0)
To tyle co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 23:20, Jojti napisał:

Spoko 5:0 dla Polski w meczu z Azerbejdżanem. Ale styl gry naszych mnie nie zachwycił ;/.


No to oglądaliśmy zupełnie inny mecz, albo jeden z nas miał zamknięte oczy ;P
Polacy grali bardzo dobrze - ciekawie taktycznie, z pomysłem, a poza tym nie zlekceważyli słabego przeciwnika, co często nam się zdarzało. Zwycięstwo było absolutnie zasłużone.
Świetny był Garguła, każdy z Polaków pokazał zaangażowanie. Jestem pod wrażeniem.
Powiem tak - nawet jeśli nie awansujemy do ME to będziemy kompletnymi frajerami jeśli pozwolimy Leo odejść. Ten gość ma wizję naszej kadry i powinien mieć szansę dłużej z nią pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 23:45, walgierz napisał:

> Spoko 5:0 dla Polski w meczu z Azerbejdżanem. Ale styl gry naszych mnie nie zachwycił
;/.

No to oglądaliśmy zupełnie inny mecz, albo jeden z nas miał zamknięte oczy ;P
Polacy grali bardzo dobrze - ciekawie taktycznie, z pomysłem, a poza tym nie zlekceważyli słabego
przeciwnika, co często nam się zdarzało. Zwycięstwo było absolutnie zasłużone.
Świetny był Garguła, każdy z Polaków pokazał zaangażowanie. Jestem pod wrażeniem.
Powiem tak - nawet jeśli nie awansujemy do ME to będziemy kompletnymi frajerami jeśli pozwolimy
Leo odejść. Ten gość ma wizję naszej kadry i powinien mieć szansę dłużej z nią pracować.

No ale cały czas wydaje mi sie ze grają zbyt wolno. A co do Leo to masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 00:02, Jojti napisał:

No ale cały czas wydaje mi sie ze grają zbyt wolno.


To nie FIFA 07, ani PES 6 niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym meczu Polski oraz zwycięstwie Kazachstanu na Serbią 2:1 (0:0) i Portugalii na Belgami 4:0 (0:0) tabela naszej grupy wygląda następująco:
1. Polska - 13 pkt
2. Finlandia - 11 pkt
3. Portugalia - 10 pkt
4. Serbia - 10 pkt
5. Belgia - 7 pkt
6. Kazachstan - 5 pkt
7. Armenia - 1 pkt
8. Azerbejdżan - 1 pkt

Polska, Belgia i Kazachstan rozegrały po 6 meczy, Armenia - 4, pozostałe kraje po 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest super. Jesteśmy w tych czołowych okolicach (na razie na czele, ale jak pozostałe drużyny nadrobią ten mecz jeden to może się to zmienić) a dla mnie lekkim zaskoczeniem jest słaba postawa Belgii. Szczerze mówiąc to więcej się po nich spodziewałam. Na + Finowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawie wygląda sytuacja w grupie B, murowani faworyci do awansu, Francja i Włochy nie mają łatwego zadania, Szkocja i Ukraina nie dają za wygraną i ciężko będzie wywalczyć awans z tej grupy, przypominam, że awansują dwa pierwsze zespoły.

1. Francja - 12 pkt. - 5 meczy
2. Szkocja - 12 pkt. - 5 m.
3. Ukraina - 9 pkt. - 4 m.
4. Włochy - 7 pkt. - 4 m.
5. Litwa - 4 pkt. - 4 m.
6. Gruzja - 3 pkt. - 5 m.
7. Wyspy Owcze - 0 pkt. - 5 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ciekawa grupa ;) wydaje mi się, że awansuje Francja i albo Szkocja albo Ukraina. Nie wiem czy Włosi dadzą radę. Choć, szczerze mwiąc, wydawało mi się, że oni i Francja to awans mają z góry zapewniony.

Spore problemy ma również Anglia, która zaledwie zremisowała z Izraelem. W wyniku wygranych zarówno Rosji jak i Chorwacji ich strata rośnie... a Euro 2008 bez Anglii... wyobraża to sobie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 08:58, Madia napisał:

Na + Finowie.

Ale teraz to Finowie są bardzo poważnym zagrożeniem, zwłaszcza, że nasze Orły z nimi juz raz przegrały. Trzeba na nich szczególnie uważać, podobnie jak i na Serbię i Portugalię, a przecież nawet Belgia broni nie złożyła choć już jest w zdecydowanie gorszej sytuacji. Czeka nas jeszcze dużo emocji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Finlandia silna jest. A co do Serbii to nawet ta przegrana z Kazachami nie zmienia faktu że to szalenie slny zespół. Portugalia oczywiście faworyt grupy, chociaż pokazaliśmy, że są do pokonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować