Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2007 o 12:23, mattex napisał:

Górnik wczoraj przegrał 1:2 ja nie wiem kiedy wkoncu oni zaczną grać jak tak dalej pójdzie
to spadną do 2 ligi :(


Oni grają cały czas... na ich sytuacje finansową i kadrową to nie jest źle. Zresztą... nie przez przypadek mają fulla trybuny zapełnione. Przy takich wynikach to ewenement ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 12:23, mattex napisał:

Górnik wczoraj przegrał 1:2 ja nie wiem kiedy wkoncu oni zaczną grać jak tak dalej pójdzie
to spadną do 2 ligi :(

Spokojnie jest jeszcze Płock i Pogoń(taki bałagan w drużynach,że aż strach) oraz zawieszone Arka i Łęczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 12:38, Gregory171 napisał:

> Górnik wczoraj przegrał 1:2 ja nie wiem kiedy wkoncu oni zaczną grać jak tak dalej pójdzie

> to spadną do 2 ligi :(
Spokojnie jest jeszcze Płock i Pogoń(taki bałagan w drużynach,że aż strach) oraz zawieszone
Arka i Łęczna


Właśnie... spokojnie.. ja nie wierze, żeby Górnik spadł. Nie jest to świetna drużyna - fakt, ale 1 liga im się należy. Choćby za ambicję, czego dowodem są te pełne trybuny... przecież ludzie by nie przychodzili chyba patrzeć jak sie zawodnicy obijają na boisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 12:42, Madia napisał:

Właśnie... spokojnie.. ja nie wierze, żeby Górnik spadł. Nie jest to świetna drużyna - fakt,
ale 1 liga im się należy. Choćby za ambicję, czego dowodem są te pełne trybuny... przecież
ludzie by nie przychodzili chyba patrzeć jak sie zawodnicy obijają na boisku

Fakt, Górnik Zabrze to zasłużona, utytułowana i znana drużyna - ale przecież nikt nie będzie grał w Orange Ekstraklasie za ''zasługi''. Będą punkty, to miejsce się znajdzie dla Górnika. Poza tym jak zdegradują Arunię to pewnie ostatnia drużyna zagra baraż z trzecim zespołem II ligi i nikt poza klubem z Gdynii nie spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, a dochodzi jeszcze Łęczna. Ja nie powiedziałam, że Górnik będzie grać w lidze za zasługi. Broń Boże! Mam na myśli to, że pomimo złych warunków finansowych i, co tu dużo mówić bardzo przeciętnych piłkarzy Górnik się jakoś trzyma! I mają pełne trybuny... czego ostatnio w Krakowie np. trudno było doświadczyć.. bo już na meczu z Arką było nas niewiele =/ szczerze? To nie chcę żeby Górnik spadł. Będzie mi brakować takiego zespołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O 17 mecz Legia - ŁKS. Jak myślicie kto wygra ??
W ŁKSie zabraknie Łukasza Madeja Roberta Łakomego i Sebastiana Kęski, a w Legii Miroslava Radovića, Marcina Burkhardta, Bartłomieja Grzelaka, Grzegorza Bronowickiego i Sebastiana Szałachowskiego.
Szkoda ze nie mam Canal+Sport i wynik przez to musze śledzic w necie :/
Do Boju ŁKS :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łks właśnie strzelił bramkę na 2:1, ale mimo to nie sądzę, aby Legia straciła kolejną bramkę.
Ciekawe, że Litwin strzelił bramkę, niedawno wszedł, a w poprzednich meczach grał raczej przeciętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 18:46, Danio X napisał:

Łks właśnie strzelił bramkę na 2:1, ale mimo to nie sądzę, aby Legia straciła kolejną bramkę.
Ciekawe, że Litwin strzelił bramkę, niedawno wszedł, a w poprzednich meczach grał raczej przeciętnie.


No mógł się sprężyć chłopak :D ja myślę, że strzeli jeszcze ŁKS na 3-1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 18:51, Madia napisał:

No mógł się sprężyć chłopak :D ja myślę, że strzeli jeszcze ŁKS na 3-1 :D


Madiu ŁKS przegrywa teraz 2-1 :// Było 2:0
Muszą wbić na 2:2 i im sie to uda :))) Oby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 18:56, wip_01 napisał:

> No mógł się sprężyć chłopak :D ja myślę, że strzeli jeszcze ŁKS na 3-1 :D
>

Madiu ŁKS przegrywa teraz 2-1 :// Było 2:0
Muszą wbić na 2:2 i im sie to uda :))) Oby....


O przepraszam! Mój błąd.. pomyliłam po prostu ;) darujcie ja sie i tak bardzo na piłce nie znam XD no ja też mam nadzieję, że ŁKS strzeli na 2-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno już tego nie robiłem, ale dziś szczerze gratuluję wygranej. :D Śledziłem co prawda tylko relację LIVE, ale mam nadzieję, że Ty napiszesz mi parę ciepłych słów o grze Legii i dziś je również usłyszę w prestiżowym magazynie OE. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie udało sie :(
No nic 6 lokata z takim samym dorobkijem jak Legia i Wisła musi jakoś cieszyć. Ale nei cieszzy bo była 4 :/
Gratki dla Kizysa ze chodziaż strzelił tego honorowego.
Odrazu zły humor nastał :////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 18:56, edeń napisał:

> Legia gra świetnie. hihi :)

To prawda, gra świetnie - dla przeciwników, ale nie dla siebie :)


hihi chyba meczu nie ogladales. rotfl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować