Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2007 o 18:48, Stwór napisał:

> > Finał Angielski - jakoś nie przepadam za finałami z jednej narodowości bo są nudne;)


Dokładnie, tak jak Juve grało z Milanem.. 120 minut nudy by zadecydowały karne:))) Oby tego
teraz nie było..

Posluchaj: JUVE I MILAN to Włochy. Włochy-futbol-szachy :PP Anglia-futbol-walka-grad goli- walka-szybkosc-wspominałem o walce? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, że za parę lat pan Platini zrobi porządek i nie dojdzie do głupich sytuacji, gdzie np. w półfinale są 3 drużyny z jednego kraju :/ OK, angielska liga jest najlepsza, ale to powinna być Liga Mistrzów (krajów) a nie Liga Bogatych. Po za tym nie wyobrażam sobie, co przed i po "angielskim" finale wyczynialiby kibole z Wysp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 19:41, lukmistrz napisał:

A ja mam nadzieję, że za parę lat pan Platini zrobi porządek i nie dojdzie do głupich sytuacji,
gdzie np. w półfinale są 3 drużyny z jednego kraju :/ OK, angielska liga jest najlepsza,
ale to powinna być Liga Mistrzów (krajów) a nie Liga Bogatych. Po za tym nie wyobrażam sobie,
co przed i po "angielskim" finale wyczynialiby kibole z Wysp.

LOL! Co z tego ze 3 druzyny z 1 kraju?! Wazny jest poziom rozgrywek! LM to elitarne rozgrywki, wielki poziom, walka na smierc i zycie! Czy powiedzmy takie Zaglebie wnioslo by cos?? NIE! Obnizylby sie poziom. I wzorem felitonisty Gazety Wyborczej, Rafala Steca podczas ogladania LM czuje sie europejczykiem, nie zakompleksionym Polakiem, ktory uwaza ze powinien wszystko dostac za darmo. Chcecie Polakow w LM? Wspierajcie kluby! Niech Legia, Wisla, Lech, czy inny GKS zasluza sobie na udzial, ciezka praca poplaca! Do boju Polsko, ale nie na skroty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 19:25, spider88 napisał:

/.../


Każdy by chyba tego wolał uniknąć. Jednak jako że mam y już półfinałach MU i Chelsea, dzisiaj zapewne awansuje Liverpool. A zwycięzce ostatniego ćwierćfinału trafia właśnie na MU... A nie wydaje mi się, że zwycięzca (mam nadzieję, że będzie to Bayern:)) Będzie w stanie stawić czoła Czerwonym Diabłom... Choć piłka jest okrągła, a bramki są dwie, więc nigdy nic nie wiadomo. Będę trzymał kciuki za finał Bayern-Liverpool;) A w nim tryumf drużyny z Monachium:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 19:40, Vaxinar napisał:

(...) to fan klub kibiców Legii,


Hehehe, a jak ich dużo na tych meczach, całe 5-6 osób :D

To tak samo jakby ten kolega z pracy o którym pisał czasami Quire zrobił sobie jakąś flagę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 19:41, demrenfaris napisał:

Posluchaj: JUVE I MILAN to Włochy. Włochy-futbol-szachy :PP Anglia-futbol-walka-grad goli-
walka-szybkosc-wspominałem o walce? :P


Bla bla bla, głuchy to ja nie jestem;) Ale to LM i tutaj finał może być nudny.. Chciałbym to ominac! Co z tego że to Anglia, stawka będzie ta sama, a tu dwumeczu nie ma.. Oby stalo się inaczej, ale jak będzie angielski finał to niech bedzie ciekawy.. Bo potem będę musiał napisać "a nie mówiłem":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2007 o 19:53, Stwór napisał:

Bla bla bla, głuchy to ja nie jestem;) Ale to LM i tutaj finał może być nudny.. Chciałbym to
ominac! Co z tego że to Anglia, stawka będzie ta sama, a tu dwumeczu nie ma.. Oby stalo się
inaczej, ale jak będzie angielski finał to niech bedzie ciekawy.. Bo potem będę musiał napisać
"a nie mówiłem":)

Co zmienia narodowosc druzyn? Taki ManU i Chelsea to dwie rozne druzynki! L''pool raczej ni ma szans. Juve i Milan w sezonie 2002/2003 to byly niemal te same kluby! styl identico, czytaj: nudyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 19:46, demrenfaris napisał:

LOL! Co z tego ze 3 druzyny z 1 kraju?! Wazny jest poziom rozgrywek! LM to elitarne rozgrywki,
wielki poziom, walka na smierc i zycie! Czy powiedzmy takie Zaglebie wnioslo by cos?? NIE!
Obnizylby sie poziom. I wzorem felitonisty Gazety Wyborczej, Rafala Steca podczas ogladania
LM czuje sie europejczykiem, nie zakompleksionym Polakiem, ktory uwaza ze powinien wszystko
dostac za darmo. Chcecie Polakow w LM? Wspierajcie kluby! Niech Legia, Wisla, Lech, czy inny
GKS zasluza sobie na udzial, ciezka praca poplaca! Do boju Polsko, ale nie na skroty!


Ty mnie nie kumasz chyba. Chcesz wysokiego poziomu rozgrywek ? To może niech w ogóle z eliminacji wylecą drużyny z Europy Wschodniej! Zastąpmy je drużynami z ligi angielskiej, hiszpańskiej itp, które zajmują 5. ,6.,7. miejsce!
Jak mamy wspierać polskie drużyny i inne ze słabszych lig ? Niech dadzą im szansę na awans do fazy grupowej, to będą w stanie zarobić i rosnąć w siłę! Mówisz o ciężkiej pracy a to małe pocieszenie bo nieco lepsi polscy piłkarze od razu uciekają za granicę po wyższe zarobki, a miejsce w europejskich pucharach zajmuje za dużo drużyn z Europy Zachodniej i taka jest prawda! To może zróbmy jeszcze tak, że w Mistrzostwach Świata w piłce nie wystąpują słabe drużyny z Kostaryki itp, zastąpmy je lepszymi z Europy bo liczy się poziom!
Słabość naszych drużyn jest dużą zasługą komunizmu, nie odkręcimy tego, trzeba doganiać Zachód, ale naprawdę muszą dać szansę na to dogonienie, sami już tego nie zrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 19:56, demrenfaris napisał:

Co zmienia narodowosc druzyn? Taki ManU i Chelsea to dwie rozne druzynki!


Co? A to że takie ManU i Chelsea znają się jak bracia, ciągle patrzą na siebie, jak grają.. Znają lepiej niż inne drużyny z innych lig, co może spowodować mniej niespodzianek a uważniejszą grę bo dobrze znamy przeciwnika.. A pamiętajmy o stawce, sądzisz że np. ManU od razu rzuci się na bramkę i odkryje swoją?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 19:41, lukmistrz napisał:

A ja mam nadzieję, że za parę lat pan Platini zrobi porządek i nie dojdzie do głupich sytuacji,
gdzie np. w półfinale są 3 drużyny z jednego kraju :/


Jeśli te 3 drużyny z jednego kraju zasłużyły na to grą i pokonały rywali w drodze do półfinału to czemu miałyby w nim nie grać? Jak Milan grał z Juve w finale to wcześniej był jeszcze Inter i Real w półfinale. I może nie były to wtedy fascynujące mecze (fakt - finał zawiódł) ale czemu od razu zakładać, że drużyny z jednego kraju stworzą gorsze widowisko niż dwie drużyny z różnych krajów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 19:56, demrenfaris napisał:

L''pool raczej ni
ma szans.


Nie dopisałem..
Na tym poziomie rozgrywek wygrać może każdy, to sport i niespodzianki zawsze się zdarzają i nikogo nie można lekceważyć..:) Wystarczy sobie przypomnieć mecz Milanu z Liverpolem w LM.. Milan do przerwy 3:0 potem odrobienie strat i wygrana w karnych:) Ani Włosi ani Anglicy w tym meczu nie byli nudni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 20:04, Stwór napisał:

> L''pool raczej ni
> ma szans.

Nie dopisałem..
Na tym poziomie rozgrywek wygrać może każdy, to sport i niespodzianki zawsze się zdarzają i
nikogo nie można lekceważyć..:) Wystarczy sobie przypomnieć mecz Milanu z Liverpolem w LM..
Milan do przerwy 3:0 potem odrobienie strat i wygrana w karnych:) Ani Włosi ani Anglicy w tym
meczu nie byli nudni:)

Milan prowadzil 3-0 i myslal ze juz mozna se odpuscic. Mecz emocjonujacy, ale poziom... Szczerze mowiac gra podobala mi sie bardzo, nie uwazam jednak zeby gra obu druzyn byla powalajaca. Wiekszosc goli padla po idiotycznych bledach, nie po pieknych akcjach. A chelsea i manu potrafia zadziwic, smaczku dodaje fakt iz walcza ze soba w Premiership. Nie gwarantuje pieknego meczu, ale nikt tego nie robi, LM jest zbyt nieprzewidywalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 19:52, .Darnok napisał:

Hehehe, a jak ich dużo na tych meczach, całe 5-6 osób :D


Skąd wiesz ilu ich na Legii? :D Nawet jak mało to nic - są. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 20:03, Madia napisał:

Jeśli te 3 drużyny z jednego kraju zasłużyły na to grą i pokonały rywali w drodze do półfinału
to czemu miałyby w nim nie grać? Jak Milan grał z Juve w finale to wcześniej był jeszcze Inter
i Real w półfinale. I może nie były to wtedy fascynujące mecze (fakt - finał zawiódł) ale czemu
od razu zakładać, że drużyny z jednego kraju stworzą gorsze widowisko niż dwie drużyny z różnych
krajów?


Wiesz dlaczego 3 drużyny "zasłużyły" na grę w półfinale ? Bo one otrzymały więcej szans na grę w nim w porównaniu do drużyn z innych państw (3,4 miejsca w pucharach od lat,). Drużyny włoskie hiszpańskie itp od lat występują po kilka w Lidze Mistrzów, dzięki temu mają kasę i są lepsze od tych ze słabszych krajów :/
Ciekawie by było, (to jest czysta fantazja co teraz piszę) jakby zawiesić europejskie puchary na parę lat ( mniejsze przychody drużyn z Europy Zachodniej) i uczciwie, jak np. na Mistrzostwach Europy zrobić eliminacje i z każdego państwa grałyby 1-2 drużyny (np mistrz i wicemistrz). Byłyby większe szanse, że np taka Legia zagrałaby w fazie grupowej.
A ja napisałem, że mecz drużyn z jednego kraju będzie słaby? Chyba nie. Ale tu chodzi o zasady- nie powinni grać najbogatsi, ale najlepsi z danych państw. Denerwuje mnie to, że takie np. Arsenal Londyn gra w LM tylko dlatego, że liga angielska jest najlepsza, a zajmuje 4 miejsce w swojej lidze, a np. tylko mistrz Serbii czy Chorwacji może grać w eliminacjach LM. Zawsze musi być tak, że poziom = kasa. A skąd np. Wisła ma wziąć kasę, jak szczytem marzeń jest gra w fazie grupowej pucharu Uefa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2007 o 19:59, lukmistrz napisał:

Ty mnie nie kumasz chyba. Chcesz wysokiego poziomu rozgrywek ? To może niech w ogóle z eliminacji
wylecą drużyny z Europy Wschodniej! Zastąpmy je drużynami z ligi angielskiej, hiszpańskiej
itp, które zajmują 5. ,6.,7. miejsce!
Jak mamy wspierać polskie drużyny i inne ze słabszych lig ? Niech dadzą im szansę na awans
do fazy grupowej, to będą w stanie zarobić i rosnąć w siłę! Mówisz o ciężkiej pracy a to małe
pocieszenie bo nieco lepsi polscy piłkarze od razu uciekają za granicę po wyższe zarobki, a
miejsce w europejskich pucharach zajmuje za dużo drużyn z Europy Zachodniej i taka jest prawda!
To może zróbmy jeszcze tak, że w Mistrzostwach Świata w piłce nie wystąpują słabe drużyny
z Kostaryki itp, zastąpmy je lepszymi z Europy bo liczy się poziom!
Słabość naszych drużyn jest dużą zasługą komunizmu, nie odkręcimy tego, trzeba doganiać Zachód,
ale naprawdę muszą dać szansę na to dogonienie, sami już tego nie zrobimy.

Tak chce wyzszego poziomu. A polskie kluby powinno wspierac panstwo i inwesorzy. Mowicie: LM to kluby zachodnie! Chelsea i Lyon dominuja, sa przewidywalne. Ale powiedz mi kto jest bardziej utytuowany-Lyon czy Stetua Bukarest? Chelsea czy Dynamo? Kiedys wschod dzielil i rzadzil w sporcie. Teraz sa wyrownane szanse. Jak se poscielisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 20:19, Vaxinar napisał:

(...)
Skąd wiesz ilu ich na Legii? :D Nawet jak mało to nic - są. :)


Zajrzyj sobie w zakładkę "mecze".

Nie no, jasne, że są. Kibice Wisły Płock też "są" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 20:16, demrenfaris napisał:

A chelsea i manu potrafia zadziwic,
smaczku dodaje fakt iz walcza ze soba w Premiership. Nie gwarantuje pieknego meczu, ale nikt
tego nie robi, LM jest zbyt nieprzewidywalna...


Tym bardziej mogą na siebie uważać i grać ostrożnie bo może być tak że jeden wygra wszystko, a drugi zostanie z niczym! A obu bardzo zależy na obu trofeach.. Dlatego tym bardziej będą sobie patrzeć na nogi kto popełni pierwszy błąd! Dlatego ja wybrałbym mniejsze zło i wolał finał międzynarodowy, a nie krajowy!:) Ale jak by nie było finału jak najlepszego nam życzę..

Madia Przeczytaj co napisałem, a dowiesz się czemu ja uważam że mogą nam dać gorsze widowisko.. Ja nie pisze że tak będzie, ale przedstawiam że finał drużyn z jednego kraju może być zbyt "ostrożny"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 20:21, PJ MW napisał:

Ale wczoraj był piękny mecz! Manchester rozgromił Sevillę 7:1!!


Brawo! Sevilla stolicą Włoch!! Gratulacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/
Zobacz kto jest właścicielem Chelsea , MU czy Liverpoolu ??
Kto broni naszym czy innym klubom z naszej okolicy walczyć o takich sponsorów ?? Czemu Abramowicz pompuje w rosyjski klub nie mniejszą kasę ( wiem,wiem ale także ogromną ) i jakoś wyniki mierne ??
Czynników jest wiele , nie tylko kasa . Zwalanie wszystkiego na przepisy to przesada .Rumunia będzie miała zagwarantowane miejsce w LM , my tracimy miejsca bo mamy takie drużyny a nie inne .Nikt nam nie broni walczyć o największe cele a gdy będą wyniki to będą i miejsca w LM .
Co do czynników które działają na naszą niekorzyść , zacznijmy od systemu rozgrywek .Nasi piłkarze grają kilka miesięcy w roku, reszta to są przerwy .Zobacz że w najsilniejszych ligach ich nie ma . Brak nam infrastruktury , szkolenia młodzieży ,ulg podatkowych dla firm wspierających sport zawodowy a zwłaszcza dyscypliny drużynowe .Należy wspomnieć o mentalności a także o korupcji . Tak wymieniać można jeszcze długo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować