Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2007 o 09:02, paweusz napisał:

Ja z kolei widziałem, że był na spalonym. W momencie podania zrobił krok czy 2 w kierunku obrony (był wtedy na spalonym) i ruszył z powrotem za piłką.


No łąsnie. A to nie jest spalony. Był na pozycji spalonej, ale sedzia słusznie nie odgwizdał spalonego, bo piłkarz nie ruszył w kierunku piłki. Dopiero będąc za obrońcami włączył się w akcje i wtedy nie był już na spalonym.
Może Cię zdziwi, ale od dziecka kibicuję trzem zespołom - Milan, Juve, Barca. Może to troche dziwne, ale tak już mam. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 09:02, paweusz napisał:

Ja z kolei widziałem, że był na spalonym. W momencie podania zrobił krok czy 2 w kierunku obrony
(był wtedy na spalonym) i ruszył z powrotem za piłką. Oczywiście, różnie ludzie mogą to różnie
interpretować - nasi ''fachowcy'' ze studia też się dopatrzyli gola. Jednakże ta bramka nie
wpłynęła na wynik meczu, nawet bez tej ACM by prowadził 1:0 i wygrałby mecz. Nie chcę się spierać,
różnie to widzieliśmy i ok - ale czy kibic Milanu może być obiektywny, czy kibic Juve może
w tej sytuacji być obiektywny ... ;D


Moim zdaniem zarówno Ty jak i Human macie rację, bo spalony teoretyczny był, ale gość rzekomo "w akcji nie uczestniczył".
A co do kibicowania, to jak się chce to w każdym meczu można zachować obiektywizm, a mnie za to chwalono tu, hehe. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 09:20, HumanGhost napisał:

Może Cię zdziwi, ale od dziecka kibicuję trzem zespołom - Milan, Juve, Barca. Może to troche
dziwne, ale tak już mam. ;-)


I żadnemy z angielskiej ligi? To faktycznie dziwne. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 09:26, HumanGhost napisał:

Hehe za ligą angielską jakoś nigdy nie przepadałem. :-)

Tak jak ja za hiszpańską. :-)

http://sport.onet.pl/74318,1248685,1517771,wiadomosc.html
Lubię Smudę, ale sprzedając Dolhę Wisła wykaże się straszną głupotą. To dzięki niemu Wisła zajmuje 5, a nie 7, 8 miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 09:21, Vaxinar napisał:

Moim zdaniem zarówno Ty jak i Human macie rację, bo spalony teoretyczny był, ale gość rzekomo
"w akcji nie uczestniczył".
A co do kibicowania, to jak się chce to w każdym meczu można zachować obiektywizm, a mnie za
to chwalono tu, hehe. ;-)

Bo to była taka sytuacja, że spalony i był, i go nie było... Sędzia mógł odgwizdać i nie musiał. Sądzę, że przy żadnej z dwóch możliwych decyzji nie miano by do sędziego większych pretensji. Denerwowało mnie, że obrońcy Milanu w drugiej połowie non-stop padali na murawę. Chłopy wielkie i silne, a tu lekki powiew wiatru i leżą. Według mnie robili sędziego w konia z tym zachowaniami, byle tylko na czas...
Co do klubów ulubionych, to kibicuję jednemu - Juventusovi (od 1996), ale lubię także Wisłę K., CF Valencia, Bayern - fanem FC Liverpool nie jestem, ale podoba mi się ich gra w tym sezonie LM i nie miałbym nic przeciwko gdyby wygrali ten puchar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za drugi post z rzędu, ale nowinka dość ciekawe. Otóż Rijkaard chce ściągnąć Fabiańskiego do FC Barcelona. Rozmowy są prowadzone między innymi z trenerem bramkarzy naszej reprezentacji, który pracował kiedyś w katalońskim klubie. Tyle, że Rijkaard widzi go tam jako drugiego goalkeepera bądź myśli o kupieniu go i wypożyczeniu go do innego klubu primera divisione. Więcej tutaj http://sport.onet.pl/0,1248675,1517735,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z nim będzie tak samo jak z Dudkiem.Tyle że bez pierwszej fazy.Będzie cały czas grzał ławkę w tej Barcelonie a Rijkaard wprowadzi go od czasu do czasu np. jak pierwszy bramkarz będzie maił kontuzje.Mam nadzieję że tak się nie stanie po Fabiański to dobry bramkarz a tam jego talent by się zmarnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 10:47, Master J napisał:

Pewnie z nim będzie tak samo jak z Dudkiem.Tyle że bez pierwszej fazy.Będzie cały czas grzał
ławkę w tej Barcelonie a Rijkaard wprowadzi go od czasu do czasu np. jak pierwszy bramkarz
będzie maił kontuzje.Mam nadzieję że tak się nie stanie po Fabiański to dobry bramkarz a tam
jego talent by się zmarnował.

Tyle, że Rijkaard mówi jasno - na początek jako 2 bramkarz albo wypożyczenie, by się zaaklimatyzować w Hiszpanii i zebrać doświadczenia. Fabiański dostał jeszcze kilka innych klubów dobrej marki (nie chcą na razie się ujawniać), ale on nie ukrywa, że chciałbym grać w FCB. Jeżeli by tam poszedł i siedział na tej lawie, to przynajmniej wie z góry na co się pisze, tu nie byłoby przypadku czy zaskoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 10:25, paweusz napisał:

Przepraszam za drugi post z rzędu, ale nowinka dość ciekawe. Otóż Rijkaard chce ściągnąć Fabiańskiego
do FC Barcelona. Rozmowy są prowadzone między innymi z trenerem bramkarzy naszej reprezentacji,
który pracował kiedyś w katalońskim klubie. Tyle, że Rijkaard widzi go tam jako drugiego goalkeepera
bądź myśli o kupieniu go i wypożyczeniu go do innego klubu primera divisione. Więcej tutaj
http://sport.onet.pl/0,1248675,1517735,wiadomosc.html


Najważniejsza część na końcu "...więcej w gazecie Fakt." to raczej plotka chociaż po takim samym stylu przechodzenia Kuszczaka do MU wszystko jest możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 10:53, Gregory171 napisał:

Najważniejsza część na końcu "...więcej w gazecie Fakt." to raczej plotka chociaż po takim
samym stylu przechodzenia Kuszczaka do MU wszystko jest możliwe

Pewnie tak, ale w każdej plotce zawsze jest choć trochę prawdy. Mnie osobiście nie dziwiłoby zainteresowanie dobrych klubów pozyskaniem Fabiańskiego. Coś w tym może być, z resztą nie jest nowością że Barcelona potrzebuje dobrego bramkarza, bo Valdez bo małe nieporozumienie w tak silnym klubie (ten zespół zawsze narzekał na dobrego goalkeepera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 09:30, Vaxinar napisał:

> Hehe za ligą angielską jakoś nigdy nie przepadałem. :-)
Tak jak ja za hiszpańską. :-)

http://sport.onet.pl/74318,1248685,1517771,wiadomosc.html
Lubię Smudę, ale sprzedając Dolhę Wisła wykaże się straszną głupotą. To dzięki niemu Wisła
zajmuje 5, a nie 7, 8 miejsce.


Co ma lubienie Smudy do głupoty Wisły? ;P
Natomiast Dolha co chwilę powtarza jak mu tu w Krakowie wspaniale... więc biorąc pod uwagę, że klub ma zamiar zająć się jego nowym kontraktem dopiero po... zakończeniu sezonu, to będzie miał okazję pokazać, czy faktycznie mu tutaj aż tak odpowiada.

W ogóle to jest paradoks jakiś, że w momencie największego kryzysu od lat Wiśle przytrafił się zdecydowanie najlepszy bramkarz (Dolha) oraz najlepszy obrońca (Cleber). Gdybyśmy ich mieli w takiej formie parę lat temu... echh, gdybać to sobie tylko można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 11:39, .Darnok napisał:

W ogóle to jest paradoks jakiś, że w momencie największego kryzysu od lat Wiśle przytrafił
się zdecydowanie najlepszy bramkarz (Dolha) oraz najlepszy obrońca (Cleber). Gdybyśmy ich mieli
w takiej formie parę lat temu... echh, gdybać to sobie tylko można.


Hmm Majdan też był dobry, a co do Clebera to ostatnio tez mu nie idzie, marnuje pełno akcji. No, ale to w końcu obrońca, a niektórzy tak zwani napastnicy to w ogóle nic nie robią. :P Mecz Legia - Wisła / Wisła - Legia (no właśnie, gdzie on będzie, bo zapomniałem gdzie był na jesień?) to będzie chyba najdziwiejszy mecz. 50 strzałów na bramkę i wynik końcowy 0:0. :P

----> paweusz

Dnia 12.04.2007 o 11:39, .Darnok napisał:

Co do klubów ulubionych, to kibicuję jednemu - Juventusovi

Juve OK.

Dnia 12.04.2007 o 11:39, .Darnok napisał:

Wisłę K

Wiemy, wiemy... :D

Dnia 12.04.2007 o 11:39, .Darnok napisał:

Bayern

No nawet nie wiedziałem, ale to dobrze, dobrze. :)

Dnia 12.04.2007 o 11:39, .Darnok napisał:

fanem FC Liverpool nie jestem, ale podoba mi się ich gra w tym sezonie LM i nie miałbym nic przeciwko gdyby > wygrali ten puchar.

Jako kibiców Diabłow nie lubię FCL, kibicowałem im tylko w konfrontacji z Bracą, a to dlatego, że w LM wolę angielską ekipę od hiszpańskiej.
Myślę, że Diabły przejdą do finału, a wtedy czy wygra FCL czy Chelsea to i w obu przypadkach finał będzie... boski. :D Jednak jakby wygrała Chelsea to chyba lepiej, dwa mecze - jeden o mistrzostwo Anglii, drugi o LM. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 13:04, PJ MW napisał:

Milan wczoraj pięknie grał i wygrał 2:0 i będzie grał w półfinale z Manchestere, myślę, że
Manchester wygra, a Wy?


Ja tęż stawiam że Menchester wygra nie tylko w półfinale z Milane ale pokona też drugiego finaliste tegorocznej ligi mistrzów i zdobędzie puchar Ligi Mistrzów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 13:04, PJ MW napisał:

Milan wczoraj pięknie grał i wygrał 2:0 i będzie grał w półfinale z Manchestere, myślę, że
Manchester wygra, a Wy?


Ja myśle, że ManU odpadnie z Milanem i Milan zagra z Chelsea i Londyńczycy wygrają :D a jeśli ManU awansuje to nie daje im wielkich szans z Chelsea :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować