Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2007 o 14:53, lukmistrz napisał:

Dida za 71 euro? Nic, tylko brać! Tyle że ten kibic nie był jego "właścicielem"... Ciekawe
co na to sam Brazylijczyk.


To chyba żarty. Zaraz go kupię za te 71 euro do miejscowego Naprzodu Jędrzejów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny pomysł...no cóż są ludzie i...KIBICE:D
Mnie bardziej ciesz fakt, iż władze Juventusu zapewniają o tym, iż Gigi Buffon nie odejdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 17:32, .Darnok napisał:

Heh, miałem pisać właśnie, że widziałem wczoraj Włodarczyka w Krakowie. Zaraz pewnie ktoś powie,
że byłem na tym spotkaniu :P


Od początku wiedziałem że w głębi serca jesteś Legionistą tylko dobrze się kamuflujesz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak trochę poza wielką piłka. Polecam wszystkim obserwację ligi Holenderskiej w ten Weekend.
Na czele AZ Alkmar potem Ajax a potem PSV.
Przeczytajcie poniżej i pomyślcie co się może dziać.

Wszyscy po 72 punkty. O kolejności decyduje różnica bramek bodajże. Odpowiednio w kolejności +53, + 28, +26. PSV u siebie z jedenastą drużyną (Vitesse), Ajax na wyjeździe z 15(Willem II) a AZ z 16(Excelsior).

Wesoło może być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 18:35, Quire napisał:

A tak trochę poza wielką piłka. Polecam wszystkim obserwację ligi Holenderskiej w ten Weekend.

W ogóle liga holenderska jest takim elementem "wytchnienia". Niby liga nieco niższej klasy niż potentaci europejscy, a walki i ciekawej gry jest tam co niemiara ;P

Dnia 27.04.2007 o 18:35, Quire napisał:

Na czele AZ Alkmar potem Ajax a potem PSV.

Jak dla mnie największa niespodzianka to AZ, ale może niezbyt bacznie się przyglądam lidze.

Dnia 27.04.2007 o 18:35, Quire napisał:

Przeczytajcie poniżej i pomyślcie co się może dziać.

Będzie się działo...

Dnia 27.04.2007 o 18:35, Quire napisał:

Wesoło może być:)

I pewnie będzie. Jak widać różnice minimalne w czołówce (znaczy różnicy punktowej nie ma, ale jest bilans), a przeciwnicy całej trójki są po prostu szaraczkami. Będzie ciekawie, bo domyślam się, że te mecze to będą spotkania o jak największą ilość bramek...chociaż zawsze może być jakaś niespodzianka ;)
Więc weekend mam już zaplanowany ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 18:44, ko?nik napisał:

Jak dla mnie największa niespodzianka to AZ, ale może niezbyt bacznie się przyglądam lidze.


Dla ludzi którzy się interesują holenderską ligą nie jest to zaskoczenie. W zeszłym sezonie już sobie radzili całkiem całkiem (PUEFA). W tym roku 1/4 PUEFA. Gra Na Tak. A skład mocno wyrównany z 16-18 zawodnikami do grania w każdej chwili. Ja tam za nich kciuki trzymam. Chociaż może być i Ajax, byle Sneijdera oddali do MU:D

Dnia 27.04.2007 o 18:44, ko?nik napisał:

I pewnie będzie. Jak widać różnice minimalne w czołówce (znaczy różnicy punktowej nie ma, ale
jest bilans), a przeciwnicy całej trójki są po prostu szaraczkami. Będzie ciekawie, bo domyślam
się, że te mecze to będą spotkania o jak największą ilość bramek...chociaż zawsze może być
jakaś niespodzianka ;)


To jest liga Holenderska i nic mnie nie zaskoczy.

Dnia 27.04.2007 o 18:44, ko?nik napisał:

Więc weekend mam już zaplanowany ;P


Ja tysz. Jutro świętuje z Teściem imieniny Teściowej:P:P:P Już mnie głowa boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 18:14, Quire napisał:

Od początku wiedziałem że w głębi serca jesteś Legionistą tylko dobrze się kamuflujesz:D:D:D


A jak Ty myślałeś? Jeszcze Darnok z nami zaśpiewa "Mistrzem Polski jest Legia..." ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 18:15, tłumik napisał:

czyktoś z was wie jaki był wynik meczu AC Milan vs. Manchester United??

Milan przegrał 2-3 ale broni nie składa :P

A dziś szlagier... Wisła Kraków - Legia Warszawa ;) Ja oczywiście sercem z Wisełką, rozumem przy remisie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 20:10, Madia napisał:

A dziś szlagier... Wisła Kraków - Legia Warszawa ;) Ja oczywiście sercem z Wisełką, rozumem
przy remisie ;)


Jestem z tobą !!! Wisła do boju !!! ;)
Mam nadzieję że rozniosą dzisiaj Legię. Nie przegrali na swoim stadionie bodajże od 8 lat. Myślę że dzisiaj nie będzie ten pierwszy raz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie przegrali na swoim stadionie bodajże od 8 lat.

Dnia 27.04.2007 o 20:16, kolektor napisał:

Myślę że dzisiaj nie będzie ten pierwszy raz ...

Muszę Cię rozczarować.. przegraliśmy u siebie z Bełchatowem 4-2 na jesieni tego roku... ale miejmy nadzieję, że z Legią nie przegramy... w końcu Legia nie pokonała nas na naszym stadionie od paru dobrych lat.. jak dostawaliśmy to tylko w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wisła Kraków - Legia Warszawa wciąż 0:0 mam nadzieję, że po przerwie, albo jeszcze w tej połowie Wisła Kraków wyjdzie na prowadzenie, w końcu było kilka dobrych akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 20:46, jcl99 napisał:

(...) w końcu było kilka dobrych akcji

Ta, ale mecz zdecydowanie dość średni. Przede wszystkim za mało celnych strzałów i ogólnie strzałów. Drugą połowę sobie odpuszczam, jeśli tak będzie do końca meczu to wynik będzie w pełni odzwierciedlał to co się działo na boisku.
Może to wina tego, że oba zespołu grają skupione w defensywie ? Może. Jak dal mnie to dość dziwny i suchy mecz. No, ale miejmy nadzieję, że Wisła jednak utrze nosa Legii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto umie tutaj bardzo mocno lutować piłkę? Ja jestem w tym bardzo dobry, ale tylko jak dobrze piłka wpadnie, wtety na kilkadziesiąt metrów leci. Moze kiedyś zmierzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No sympatycznie. jeszcze Legia 2 gole zdobędzie i trafię z wynikiem :-)
____________________

Mariusz57

Dnia 27.04.2007 o 21:16, buraczek18 napisał:

Kto umie tutaj bardzo mocno lutować piłkę?

Lutować ? Lutuje się cynę. :P Piłkę się kopie/wykopuje/itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 20:25, Madia napisał:

>Nie przegrali na swoim stadionie bodajże od 8 lat.
> Myślę że dzisiaj nie będzie ten pierwszy raz ...
Muszę Cię rozczarować.. przegraliśmy u siebie z Bełchatowem 4-2 na jesieni tego roku... ale
miejmy nadzieję, że z Legią nie przegramy... w końcu Legia nie pokonała nas na naszym stadionie
od paru dobrych lat.. jak dostawaliśmy to tylko w Warszawie

Ale chodziło mi właśnie o to że z LEGIĄ nie przegrali na swoim stadionie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować