Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2007 o 21:23, kolektor napisał:

Ale chodziło mi właśnie o to że z LEGIĄ nie przegrali na swoim stadionie ;)

No chyba, że tak ;) bo zabrzmiało to tak, jakby W OGÓLE u siebie nie przegrali od 8 lat.. teraz jest co prawda 1-1
ale ja wierze w 3 punkty... zbiorą się chłopaki w sobie i strzelą na 2-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cicho ! Jestem bliski wreszcie trafienia dobrego wyniku. :P I to najpewniej meczu kolejki. Mniejsza, że to Legia gra o moje punkty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 21:22, szerszeń45 napisał:

No sympatycznie. jeszcze Legia 2 gole zdobędzie i trafię z wynikiem :-)
____________________

Mariusz57
> Kto umie tutaj bardzo mocno lutować piłkę?
Lutować ? Lutuje się cynę. :P Piłkę się kopie/wykopuje/itp.

Niestety to nie legia zdobyła dwa gole tylko wisła źle stawiasz legia zawsze pregra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bywa, przecież się nie załamię z tego powodu. ;-) Teraz jak już nie trafię wyniku, to niech Wisła wygra mecz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już tylko 13 min. do końca. Oj, Legia chyba będzie musiała poczekać jeszcze trochę na wygraną w Krakowie ;) (chodzi o stadion Wisły - z Cracovią niech se wygrywa ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to jestem zaskoczona. Nie tyle dobrą postawą Wiślaków, bo wiedziałam, że prędzej czy później chłopaki się przełamią), lecz słabością Legii... nie grają na tym samym poziomie co w ostatnich spotkaniach. Oczywiście dobrze dla nas :D ja postawiłam w typach 2-1 dla Wisły.. nie uwierzyłabym w 3-1. Pluje sobie w brode, że nie poszlam na ten mecz... oj będzie picie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 21:49, buraczek18 napisał:

Za to mi niewiele brakuje bo stawiłem 3:2 dla wisły:)Pozatym gol z rzutu karnego dostali wiślacy
co im ułatwiło sprawę.

Ułatwiło - nie ułatwiło. Jak sobie zasłużyli to dostali... :P to, że Wisła strzeliła gola na 2-1 wcale nie musiało się skończyć tak jak sie skończyło, czyli trzecią bramką. Nikt nie zabronil Legii walczyć o remis, bo wiedzieli przecież, że Wisla coś remisowa w lidze jest... teraz jeszcze mogą walczyć, wszak wszystko się może zdarzyć, ale mieliby łatwiejsze zadanie przy stanie 2-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wielka porażka ;/, liczylem na Legionistów, przynajmniej można się pocieszać tym, że strzelili jednego gola. Ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie przełamanie. Dobra myśl taktyczna, forma ofensywy i zwycięstwo. Mam nadzieję, że Wisełka wreszcie zacznie grać i przynajmniej zdobedzie prawo do gry w europejskich pucharach. Jak będzie zobaczymy.
Przed Botem i Zagłębiem ciężkie mecze dlatego jeszcze nic nie wiadomo. Wisła gra jeszcze z obiema tymi drużynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem, nawet drugi raz wybrałbym tą samą drogę".
Bardzo ciekawa oprawa Wisły. Z tego co mi wiadomo mimo goli mecz dość wyrównany. Nie wiem czy Legioniści walczyli, jeśli tak to bardzo dobrze, trudno że przegrali. Przede wszystkim liczy się walka, a niestety ja mam wątpiliwości czy Surma zostawił serce na boisku. Bo jak nie zostawił, to niech lepiej zostanie w Krakowie i gra w Hutniku, albo Cracovii bo nie godzien jest Wisły.
Teraz o tym meczu należy zapomnieć i przygotowywać się na Widzew i na Lech, a nie rozpaczać.
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce (L)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. Z tego co mi wiadomo mimo goli mecz dość wyrównany. Nie wiem czy

Dnia 27.04.2007 o 22:26, Vaxinar napisał:

Legioniści walczyli, jeśli tak to bardzo dobrze, trudno że przegrali.

Mi też wiadomo, że mecz był wyrównany, dopiero przy stanie 2-1 Legia się zaczeła gubić...

Dnia 27.04.2007 o 22:26, Vaxinar napisał:

Przede wszystkim liczy
się walka, a niestety ja mam wątpiliwości czy Surma zostawił serce na boisku. Bo jak nie zostawił,
to niech lepiej zostanie w Krakowie i gra w Hutniku, albo Cracovii bo nie godzien jest Wisły.

Co do gry Surmy nie mogę się wypowiedzieć, bo widziałam tylko ogólne statystyki.. wiadomo, że Błaszczu się wyróżnił.. też mam wątpliwości co do Surmy, no ale to problem Legii

Dnia 27.04.2007 o 22:26, Vaxinar napisał:

Teraz o tym meczu należy zapomnieć i przygotowywać się na Widzew i na Lech, a nie rozpaczać.

I dobre podejście. Nie ma co.. wiadomo było, że Wisła się kiedyś przełamie.. mecz był na trudnym terenie..

Dnia 27.04.2007 o 22:26, Vaxinar napisał:

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce (L)

I tak trzymać.. ;) Ty jesteś wierny a ja dumna xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować