Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2007 o 23:34, hehe napisał:

Fajnie że Klose(t) wyleciał :). Nareszcie zaczęto karać te głupie wymuszanie, które jak dla
mnie zabija ducha sportowej rywalizacji. Ma nauczke chłopak, chociaż wątpie żeby się czegoś
nauczył...


Druga żółta kartka zdecydowanie mu się należała, nie było kontaktu z przeciwnikiem, a on upadł jak długi. Mam jednak wątpliwości do jego pierwszej kartki. To nie był faul, za który należała się kartka. A jeśli już powinni zostać ukarani obaj razem z Hiszpanem... Ta czerwona kartka odmieniła losy meczu. Ale na dobrą sprawę należała mu się choćby za jego kompletny brak wyobraźni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milan pokazał co umie w środowym meczu grał bajecznie i co? dochodzi do powtórki z 2005 roku.Milan będzie chciał sie odegrac za Dudek Dance.Kaka i spólka mojim zdaniem wygraja ligie mistrzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 mu się należała ale gdybym to ja był sędzią to nie pokazałbym jej chyba - upomnienie słowne by dostał. W meczu o taką stawkę osłabiać niejako na "dzień dobry" zespół, który musi odrabiać? Co innego, gdyby Werder nie musiał gonić tylko się bronić i Klose próbowałby coś wymusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 08:14, dawidos160 napisał:

2 mu się należała ale gdybym to ja był sędzią to nie pokazałbym jej chyba - upomnienie słowne
by dostał. W meczu o taką stawkę osłabiać niejako na "dzień dobry" zespół, który musi odrabiać?
Co innego, gdyby Werder nie musiał gonić tylko się bronić i Klose próbowałby coś wymusić.

No w sumie racja, że tak na dzień dobry osłabiać to nie bardzo, ale taka jest piłka i trzeba postępować uczciwie. Nie powinno to mieć znaczenia, czy ktoś musi odrabiać, czy prowadzi... oczywiście sprawą jasną jest, że takie decyzje jak ta wczoraj są bardziej kontrowersyjne, niż te w spokojnych przypadkach, ale sprawiedliwość być musi. Nie zmienia to jednak faktu, że sędzia wczoraj nie do końca panował nad zdarzeniami na boisku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 09:42, Madia napisał:

> 2 mu się należała ale gdybym to ja był sędzią to nie pokazałbym jej chyba - upomnienie
słowne
> by dostał. W meczu o taką stawkę osłabiać niejako na "dzień dobry" zespół, który musi
odrabiać?
> Co innego, gdyby Werder nie musiał gonić tylko się bronić i Klose próbowałby coś wymusić.

No w sumie racja, że tak na dzień dobry osłabiać to nie bardzo, ale taka jest piłka i trzeba
postępować uczciwie. Nie powinno to mieć znaczenia, czy ktoś musi odrabiać, czy prowadzi...
oczywiście sprawą jasną jest, że takie decyzje jak ta wczoraj są bardziej kontrowersyjne, niż
te w spokojnych przypadkach, ale sprawiedliwość być musi. Nie zmienia to jednak faktu, że sędzia
wczoraj nie do końca panował nad zdarzeniami na boisku...



MAdia ten sedzia przeszedł samego siebie w Polsce było by po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie zmienia to jednak faktu, że sędzia wczoraj nie do końca panował nad zdarzeniami na boisku...

Nie do końca ?! On w ogóle nie panował ;)
W LM włosko-angielski a w UEFA hiszpański. Mam nadzieję że mecze będą zacięte bo tak naprawdę znam wszystkie te kluby ale wszystkie są mi obojętne. Jedynie popieram trochę Liverpool. Milanu nie cierpię !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabiański do Arsenalu:
http://sport.onet.pl/0,1248675,1529606,wiadomosc.html

Ciekaw czy to rzeczywiście prawda, no ale w sumie PS jest, według mnie, dość pewnym źródłem (nie przecze jednak, że czasami oczywiście podają nieprawdziwe informacje). Gdyby zaszła taka sytuacja, Boruc nie miał by już pewnie szans na transfer do kanonierów. A o pozycje bramkarza w Legi na pewno nie trzeba się martwić.
Pewnie będzie grał ten młody bramkarz z Szamoytuł - Gostomski albo Mucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być prawdopodobne. Arsenal lada moment straci pierwszego bramkarza (Lehman - emerytura). Przyda im się w końcu młody bramkarz. Najpierw był Seaman teraz Lehman ... Same dziadki ;) Ale dobrzy są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 09:55, Danio X napisał:

Fabiański do Arsenalu:
http://sport.onet.pl/0,1248675,1529606,wiadomosc.html

Ciekaw czy to rzeczywiście prawda, no ale w sumie PS jest, według mnie, dość pewnym źródłem
(nie przecze jednak, że czasami oczywiście podają nieprawdziwe informacje). Gdyby zaszła taka
sytuacja, Boruc nie miał by już pewnie szans na transfer do kanonierów. A o pozycje bramkarza
w Legi na pewno nie trzeba się martwić.
Pewnie będzie grał ten młody bramkarz z Szamoytuł - Gostomski albo Mucha.


Ja jestem przeciw... Nie wierzę, że za rok Fabiański, nawet po b. dobrej grze będzie grał w 1. składzie. Wenger podłoży mu świnię, tak jak ostatnio Benitez Dudkowi. Łukasz jest za młody i zbyt mało doświadczony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się to być prawdą - nawet onet o tym pisze ( a w końcu jego właścicielem jest ITI ) wirtualna polska też - to raczej pewna informacja - ale 3 bańki za Fabiańskiego ? hmmm żeby potem za 10 go nie sprzedali w Arsenalu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 10:30, dawidos160 napisał:

Wydaje się to być prawdą - nawet onet o tym pisze ( a w końcu jego właścicielem jest ITI )
wirtualna polska też - to raczej pewna informacja - ale 3 bańki za Fabiańskiego ? hmmm żeby
potem za 10 go nie sprzedali w Arsenalu ;)

Tak to pewna informacja. 3 bańki to wydaje mi sie trochę za dużo, ale dla Arsenalu to pewnie pikuś. Ciekawe, czy się przebije... ja myślę, że tak, ale nie zrobi większej furory niż Boruc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przypominam... gdzie to nie miał grać Olisadebe... Juventus? Roma? Skończyło się na Grecji - niby nie tak źle, ale jednak. Potem Kosowski - Inter, Lazio, co było dalej wiemy wszyscy. Zurawski też miał śmigać nie wiadomo gdzie, poszedł razem z Borucem do Celticu - nie trafili nisko, wręcz przeciwnie, ale przecież miała być światowa czołówka. Boruc - też miał być Arsenal, Milan, teraz czytamy o zainteresowaniu angielskim 2-ligowcem!
Kuszczak w MU to wyjątek.

Reszta - jak zobaczę, to uwierzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi nawet mało - mogliby więcej - w końcu jest on młody ( chyba 22 czy 23 lata ma nie ? ) a już wyrobił sobie renomę i występuje w reprze ( rzadko ale jest ;)) Pogra jeszcze z 15 lat spokojnie. Więc te 3 bańki ? Na polskie warunki to kwota astronomiczna ale na angielskie to pewnie jest ze 2 mln funtów - dla Arsenalu to jest jeden przelew i tyle :)

Dziwi mnie to, że to legia promuje wielkopolskich bramkarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 11:02, dawidos160 napisał:

A mi nawet mało - mogliby więcej - w końcu jest on młody ( chyba 22 czy 23 lata ma nie ? )
a już wyrobił sobie renomę i występuje w reprze ( rzadko ale jest ;)) Pogra jeszcze z 15 lat
spokojnie. Więc te 3 bańki ? Na polskie warunki to kwota astronomiczna ale na angielskie to
pewnie jest ze 2 mln funtów - dla Arsenalu to jest jeden przelew i tyle :)

Dziwi mnie to, że to legia promuje wielkopolskich bramkarzy :)


A po co mają przepłacać? Fabiański jest dobry, ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 11:25, fataem napisał:

A po co mają przepłacać? Fabiański jest dobry, ale bez przesady.


Nie no wiadomo - ale pomyśl ile można by było wyciągnąć za 2-3 lata. Wtedy by już ugruntował pozycję w polskiej lidze, w reprezentacji. Podszkolił warsztat i z 5 mln euro może by było. Ale to jest tendencja polskich klubów - jak dają dużo kasy to sprzedajemy. Poza tym takiemu klubowi jak Arsenal się nie odmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się tam cieszę i wierzę. Co jak co, ale Przegląd Sportowy to dobre źrodło. Życzę powodzenia Fabianowi, myślę, że jak pogra w tym Arsenalu, a Boruc klubu nie zmieni to szybko stanie się pierwszym bramkarzem kadry.

Ja w przeciwieństwie z tego co widzę do innych Legionistów jednak o bramkę Legii się martwię... nie wiem jak ten młodzik, ale do Muchy jakoś zaufania nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego artykułu o Fabiańskim niewiele wynika. Niby pojechał do Anglii, niby jest w domu - nikt nic nie wie. Zobaczymy czy będzie dziś oficjalne potwierdzenie. Co do Boruca to ma propozycje z Sunderlandu, Aston Villi i bliżej nie określonych klubów włoskich. Ale to też spekulacje tylko. Cóż, kończą się ligi, zaczynają się przymiarki transferowe. O tych 2 graczy się nie martwię, ciekawi mnie raczej gdzie trafią nasze niespełnione talenty np. Kosowski czy Matusiak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 14:04, Krystian104 napisał:

Wydaje mi się że Boruc powinien zostać w Celtiku tam czuje się pewny pójdzie do Aston Villi
i może mu brakować pewności siebie.

Tak, tymbardziej, że zawsze może się zgłosić ktoś lepszy niż Aston Villa. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że Celtic jest lepszym zespołem. Poza tym tak na dobrą sprawe... nigdy nie wiadomo jak to będzie w nowym klubie. Czy będzie grać, czy nie. O jego psychiczne nastawienie się nie martwię. Myślę jednak, że powinien poczekać aż zgłosi się ktoś lepszy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować