Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2007 o 21:54, edeń napisał:

> Ajajaj. 3-1 dla BOT-u. Jak to się utrzyma to znaczy że dobrze obstawiłem ;)

To by znaczyło, że ja także :)

No i dobrze obstawiliśmy. BOT zwyciężył 3-1 i jest coraz bliższy mistrzostwa ... Mam nadzieję że jutro Korona w meczu z Zagłębiem w końcu się przełamie ... To ostatni dzwonek, bo w końcu straci nawet Intertoto ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahahahaha, ale mnie Miruś Trzeciak rozbawił :D
Cytuję:
"My najlepszego polskiego piłkarza nie sprzedamy za 3 mln euro"

Ciekawe co by powiedział o Włodarczyku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 21:10, fataem napisał:

wielce
prawdopodne, że na Stadio delle Alpi zawita Gabriel Heinze(ok 7-8mln funtów)

No jak jego wezmą to już będzie masakra Starej Damy xD dla mnie to jeden z lepszych obrońców w Europie. Nie wiem, czy zmiana klubu mu wyjdzie na dobre (nie mam nic do Juve - wręcz przeciwnie - ale wiadomo jak zmiana klubów niekiedy źle robi), ale myślę, że to bardzo dobry pomysł, żeby sięgnąć akurat po niego. Zresztą... on jest na tyle świetny, że sobie poradzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 23:57, Madia napisał:

> wielce
> prawdopodne, że na Stadio delle Alpi zawita Gabriel Heinze(ok 7-8mln funtów)
No jak jego wezmą to już będzie masakra Starej Damy xD dla mnie to jeden z lepszych obrońców
w Europie. Nie wiem, czy zmiana klubu mu wyjdzie na dobre (nie mam nic do Juve - wręcz przeciwnie
- ale wiadomo jak zmiana klubów niekiedy źle robi), ale myślę, że to bardzo dobry pomysł, żeby
sięgnąć akurat po niego. Zresztą... on jest na tyle świetny, że sobie poradzi ;)

Argentynscy piłkarze pasują mi tylko w klubach włoskich i hiszpanskich.Dlaczego???Ponieważ w tamtych klubach gra sie technicznie jest wiecej podań niz jakiejś dynamiqi.Akcje rozpędzają się powoli i kombinacyjnie ja taką piłke lubie a z tego słynie Argentyna tak samo jak i Brazylia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 07:17, Game Dreix napisał:

Argentynscy piłkarze pasują mi tylko w klubach włoskich i hiszpanskich.Dlaczego???Ponieważ
w tamtych klubach gra sie technicznie jest wiecej podań niz jakiejś dynamiqi.Akcje rozpędzają
się powoli i kombinacyjnie ja taką piłke lubie a z tego słynie Argentyna tak samo jak i Brazylia

Wiesz, też odniosłam takie dziwne wrażenie, że od nie pasuje do ManU. A skoro Juventus to klub włoski więc zmiana powinna mu wyjść na dobre. Myślę, że spokojnie ma szanse przebić się do pierwszego składu, o ile oczywiście dojdzie to transferu.

BTW: Fabiański nie odszedł xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 22:30, .Darnok napisał:

Buahahahaha, ale mnie Miruś Trzeciak rozbawił :D
Cytuję:
"My najlepszego polskiego piłkarza nie sprzedamy za 3 mln euro"


Znajdź lepszego w Wiśle. Przypominam że Blaszczykowski to zawodnik Borusii
Możę trochę przesadzil ale napewno Fabiański to jeden z pięciu najlepszych zawodników tej ligi.

Dnia 04.05.2007 o 22:30, .Darnok napisał:

Ciekawe co by powiedział o Włodarczyku :P


"My potencjalgo króla strzelców nie spriedajmy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 22:30, .Darnok napisał:

Buahahahaha, ale mnie Miruś Trzeciak rozbawił :D
Cytuję:
"My najlepszego polskiego piłkarza nie sprzedamy za 3 mln euro"


Zapomnialem.
Tutaj masz dokladny cytat.
"Jestem odpowiedzialny za transfery w Legii i zapewniam, że nie sprzedam najlepszego zawodnika za tak niską kwotę"

Jedno slowo a jak zmienia postać rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 09:58, marcincinek15 napisał:

Mam pytanko... Czy Fabiański już podpisał kontrakt z Arsenalem Londyn czy jeszcze nie ??


Jeszcze nie.
Póki to co nic pewnego, ale coś na rzeczy jest.
Tylko dlaczego do Arsenalu!!??!!??
Ja ich tak nienawidze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 09:30, Quire napisał:

(...)
Zapomnialem.
Tutaj masz dokladny cytat.
"Jestem odpowiedzialny za transfery w Legii i zapewniam, że nie sprzedam najlepszego zawodnika
za tak niską kwotę"


Jedno slowo a jak zmienia postać rzeczy.


Widziałem ten "dokładny cytat" w telewizji i on tam wyraźnie mówił o najlepszym polskim piłkarzu :)
Ja rozumiem, gdyby powiedział, że chodzi mu o najlepszego piłkarza z polskiej ligi, ale on powiedział, że to w ogóle najlepszy polski piłkarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 10:14, Quire napisał:

Tylko dlaczego do Arsenalu!!??!!??


No to powiedz mi gdzie ? Do czel$i ? Tam jest Cech młody, teraz znowu wzięli jakiegoś 16 latka z Czech. Do Man Utd ? Jest Kuszczak. L`pool ? Jose Reina. Inne wielkie firmy angielskie ? Hmmm brak. A Arsenal - Stary Lehmann, zaawansowany wiekowo Estończyk i tylko Almunia ma stosunkowo młody wiek ( 30l.) Aż dziw mnie bierze, że chcieliby kupować 4 bramkarza ( Almunia wcale taki słaby nie jest )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 09:09, Madia napisał:

> Argentynscy piłkarze pasują mi tylko w klubach włoskich i hiszpanskich.Dlaczego???Ponieważ

> w tamtych klubach gra sie technicznie jest wiecej podań niz jakiejś dynamiqi.Akcje rozpędzają

> się powoli i kombinacyjnie ja taką piłke lubie a z tego słynie Argentyna tak samo jak
i Brazylia
Wiesz, też odniosłam takie dziwne wrażenie, że od nie pasuje do ManU. A skoro Juventus to klub
włoski więc zmiana powinna mu wyjść na dobre. Myślę, że spokojnie ma szanse przebić się do
pierwszego składu, o ile oczywiście dojdzie to transferu.

BTW: Fabiański nie odszedł xD


Ale ma przejśc lecz na ławie bedzie siedział do 2008 wtedy Lehman upadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 10:36, dawidos160 napisał:

> Tylko dlaczego do Arsenalu!!??!!??

No to powiedz mi gdzie ? Do czel$i ? Tam jest Cech młody, teraz znowu wzięli jakiegoś 16 latka
z Czech. Do Man Utd ? Jest Kuszczak. L`pool ? Jose Reina. Inne wielkie firmy angielskie ? Hmmm
brak. A Arsenal - Stary Lehmann, zaawansowany wiekowo Estończyk i tylko Almunia ma stosunkowo
młody wiek ( 30l.) Aż dziw mnie bierze, że chcieliby kupować 4 bramkarza ( Almunia wcale taki
słaby nie jest )


Arsenal ma też Wojciecha Szczęsnego(16l),mogli by najpierw postawić Almunie,a za parę lat Szczęsnego jak będzie dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 11:40, xefs napisał:

> > Tylko dlaczego do Arsenalu!!??!!??
>
> No to powiedz mi gdzie ? Do czel$i ? Tam jest Cech młody, teraz znowu wzięli jakiegoś
16 latka
> z Czech. Do Man Utd ? Jest Kuszczak. L`pool ? Jose Reina. Inne wielkie firmy angielskie
? Hmmm
> brak. A Arsenal - Stary Lehmann, zaawansowany wiekowo Estończyk i tylko Almunia ma stosunkowo

> młody wiek ( 30l.) Aż dziw mnie bierze, że chcieliby kupować 4 bramkarza ( Almunia wcale
taki
> słaby nie jest )

Arsenal ma też Wojciecha Szczęsnego(16l),mogli by najpierw postawić Almunie,a za parę lat Szczęsnego
jak będzie dobry

według mnie za dużo rywalizacji ale na wyspach cenią naszych piłkarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2007 o 11:47, Game Dreix napisał:

>
według mnie za dużo rywalizacji ale na wyspach cenią naszych piłkarzy


Tylko dlaczego tylko bramkarzy,bo w reprezentacji kilku nie postawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 11:49, xefs napisał:


> >
> według mnie za dużo rywalizacji ale na wyspach cenią naszych piłkarzy

Tylko dlaczego tylko bramkarzy,bo w reprezentacji kilku nie postawisz

fakt Boruc chce przejść do Suterlandu dają za niego 33 mln złotych byłby najlepszym polskim piłkarzem.To dzieki Royowi Keanowi bo Boruc go zszkokował gdy z nim grał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować